همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
دوستان يه سوال
بعضي بازي ها هست كه در PSNPlus رايگان ميشه. اگر من اكانت پلاس بخرم و اين بازي ها رو بگيرم براي هميشه تو اكانتم باقي ميمونه يا بعد از تموم شدن دوره اكانت بازي هم قابل دانيلود نيست؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان يه سوال
بعضي بازي ها هست كه در PSNPlus رايگان ميشه. اگر من اكانت پلاس بخرم و اين بازي ها رو بگيرم براي هميشه تو اكانتم باقي ميمونه يا بعد از تموم شدن دوره اكانت بازي هم قابل دانيلود نيست؟
بعد تموم شدن پلاس به بازی دسترسی ندارید نه میتونید دانلود کنید نه اجرا تا وقتی که پلاس رو تمدید کنید

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سلام دوستان من یه مشکل داشتم!
کشور اکانتمو زدم کویت! و حالا که میخوام گیفت کارت بخرم نمیدونم باید ماله امارات بخرم یا باید برای اروپا باشه!

oldsnake

کاربر سایت
Aug 17, 2009
323
بعد تموم شدن پلاس به بازی دسترسی ندارید نه میتونید دانلود کنید نه اجرا تا وقتی که پلاس رو تمدید کنید

در مورد بازي هاي تخفيف خورده چي؟ مثلا بازی بصورت معمولی 19 دلاره ولی با پلاس میشه 14 دلار

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
سلام به همگی
یکی از اقوام متوجه میشه اکانتش هک شده بعد یکسری مراحلو میره تا اکانتو بدست بیاره
همه مراحل رفته حالا ازش میخوان تاریخ تولد اکانتو وارد کنه ایشون هم فراموش کرده ، هیچ راه دیگه ای هم جلوپاش نیست جز وارد کردن تاریخ تولد حالا باید چکار کنه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام به همگی
یکی از اقوام متوجه میشه اکانتش هک شده بعد یکسری مراحلو میره تا اکانتو بدست بیاره
همه مراحل رفته حالا ازش میخوان تاریخ تولد اکانتو وارد کنه ایشون هم فراموش کرده ، هیچ راه دیگه ای هم جلوپاش نیست جز وارد کردن تاریخ تولد حالا باید چکار کنه؟
تنها راهش اینه که با لایو چت صحبت کنه کامل توضیح بده ببینه چی میگن بهش
اگه اطلاعاتی مثل اسم و مشخصات فردی رو فیک وارد نکرده باشه شانس بیشتری برای برگردوندنش داره

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
تنها راهش اینه که با لایو چت صحبت کنه کامل توضیح بده ببینه چی میگن بهش
اگه اطلاعاتی مثل اسم و مشخصات فردی رو فیک وارد نکرده باشه شانس بیشتری برای برگردوندنش داره
دوست عزیز این لایو چتو از کجا پیدا کنیم؟اگر سایت یا لینکی ازش داری ممنون میشم بفرستی

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: yar_66

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
PSN مشکل پیدا کرده؟
تو استور چندتا بازی که تا چند ساعت پیش می‌شد خرید الان unavailable هست پیام نمیشه فرستاد ولی تست کانکشن میزنم همه چی اوکیه!

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
سلام دوستان. نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم.
من کلا فن مایکروسافت هستم و تابحال کنسول سونی نداشتم (البته با کنسول PS4 برادرم بازی کردم ) ولی دیگه نمی تونم بی خیال یه سری از انحصاری های سونی بشم برا همین تصمیم گرفتم که انشاالله شنبه برم و یه PS4 Pro بگیرم فقط یه سئوال دارم کنسول برادرم ریجن 1 بود و برا همین اکانت آمریکا ساخته بودم (تو اکانت آمریکام هم دلار دارم و می خوام با همون دلار موجود چند تا بازی بخرم) ولی الان تو بازار ریجن 2 بیشتره و قیمت ارزونتری هم نسبت به ریجن 1 داره، اگه من کنسول ریجن 2 بگیرم و با اکانت آمریکای قبلی خودم لاگین کنم آیا برای خرید بازی و DLC بازی ها به مشکل برمیخورم؟ چون قبلا تو فروم خونده بودم که اگه اشتباه نکنم برای خرید DLC بازی ها باید DLC با ریجن دستگاه یکی باشه.
ضمنا می تونین راهنمایی کنین که تهران از کجا می تونم به قیمت مناسبتر کنسول رو تهیه کنم (البته از شهرستان دارم میرم تهران برا تهیه کنسول) و برای خرید باید به چه نکاتی توجه کنم.
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام دوستان. نیاز به راهنمایی شما بزرگواران دارم.
من کلا فن مایکروسافت هستم و تابحال کنسول سونی نداشتم (البته با کنسول PS4 برادرم بازی کردم ) ولی دیگه نمی تونم بی خیال یه سری از انحصاری های سونی بشم برا همین تصمیم گرفتم که انشاالله شنبه برم و یه PS4 Pro بگیرم فقط یه سئوال دارم کنسول برادرم ریجن 1 بود و برا همین اکانت آمریکا ساخته بودم (تو اکانت آمریکام هم دلار دارم و می خوام با همون دلار موجود چند تا بازی بخرم) ولی الان تو بازار ریجن 2 بیشتره و قیمت ارزونتری هم نسبت به ریجن 1 داره، اگه من کنسول ریجن 2 بگیرم و با اکانت آمریکای قبلی خودم لاگین کنم آیا برای خرید بازی و DLC بازی ها به مشکل برمیخورم؟ چون قبلا تو فروم خونده بودم که اگه اشتباه نکنم برای خرید DLC بازی ها باید DLC با ریجن دستگاه یکی باشه.
ضمنا می تونین راهنمایی کنین که تهران از کجا می تونم به قیمت مناسبتر کنسول رو تهیه کنم (البته از شهرستان دارم میرم تهران برا تهیه کنسول) و برای خرید باید به چه نکاتی توجه کنم.
ممنون
کنسول ریجن لاک نیست مشکل ایجاد نمیکنه
ریجن خود کنسول که اصلا اهمیتی نداره (فقط توی ریجن 3 کاربرد ضربدر و دایره توی رابط کاربری متفاوته که پیشنهاد میشه نگیرید) شما هر اکانتی با هر ریجنی روی کنسول میتونید استفاده کنید هیچ مشکلی هم نداره اون dlc ها هم که خونده بودید مربوط به دستگاه نیست ریجن بازی با اکانت باید یکی باشه مثلا برای بتل 1 دیسک ریجن 2 بگیرید نمیتونید سیزن پسش رو با ریجن 1 بخرید که اون هم مشکلش راحت حل میشه یه اکانت ریجن 2 میسازید روی اون میخرید و فعالش میکنید بعد هم شیر میشه و میتونید با همون اکانت ریجن 1 تون بازی کنید که تروفی هاش هم روی اون باز بشه

• Like
Reactions: shylord

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر