همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
راجب حجم مصرفی اینترنت سوال دارم.طرف دو سه ساعت جی تی ای انلاین بازی کرده. حدود 3 گیگ حجم اینترنتش رفته. طبیعیه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
راجب حجم مصرفی اینترنت سوال دارم.طرف دو سه ساعت جی تی ای انلاین بازی کرده. حدود 3 گیگ حجم اینترنتش رفته. طبیعیه ؟
بازی انلاین معمولا بین 100-150 مگ درساعت مصرف داره
مطمئنا یا کس دیگه ای داشته استفاده میکرده یا چیزی روی دانلود بوده اگه اپدیت جدیدی برای یکی از بازیا بیاد و حواستون نباشه خودش دانلود میکنه من چند بار شده دقت نکردم و یه اپدیت چند گیگی دانلود شده...

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
سلام دوستان
اگه يه اکانت فقط روی دوتا دستگاه شیر بشه ، هر دو نفر میتونن روی اکانت خودشون اون بازی رو بکنن؟!

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان با اكانت دومي كه روي كنسولم دارم و مربوط به ريجن اروپا هست يه بازي خريدم . ولي وقتي سوييچ يوزر مي كنم و ميرم روي اكانت ريجن امريكا و اصلي خودم بازي قفل ميشه! چاره چيه ؟ جفت اكانت ها براي خودمه و كاملا قانوني هست!

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام دوستان
اگه يه اکانت فقط روی دوتا دستگاه شیر بشه ، هر دو نفر میتونن روی اکانت خودشون اون بازی رو بکنن؟!
یک اکانت رو نمیشه روی دو تا کنسول به صورت همزمان اکتیو کرد ... روش شیر دو نفره این هستش که بازی که میخرید باید روی اکانت اصلی یکی از دو نفر باشه که در اون صورت شخص صاحب اکانت که بازی رو خریده پرایمری اکانتش رو میده به نفر دیگه تا اکتیو کنه ... در این صورت هر دو نفر میتونن از بازی استفاده کنن ... فقط صاحب اکانت باید همیشه انلاین باشه تا بتونه بازی رو اجرا کنه ... نفر دوم هم میتونه به صورت آفلاین بازی کنه و هم آنلاین

یه روش دیگه هم هستش که باید یکی از دو نفر کلا بعد از دانلود بازی روی کنسولش اینترنت رو قطع کنه و اصلا آنلاین نشه که بهش ظرفیت اول میگن ... در صورت انلاین شدن بازی قفل میشه

• Like
Reactions: shylord

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
‌دوستان، ممنون میشم در مورد قضیه share account و ظرفیت‌ها راهنمایی کنید یا لینک و پست مربوطه رو بدید که خودم بخونم.

من با یکی از دوستان میخوایم psn به اشتراک بگذاریم و اشتراکی بازی بخریم و استفاده کنیم، این دقیقا چطور عمل میکنه
psn ماله منه و قراره دوستم هم ازش استفاده کنه. مثلا بتونه بازی‌ها رو دانلود کنه و ....
خودش پلاس و حساب جدا داره ولی از این فقط برای دانلود بازی استفاده کنه

Everesistant

کاربر سایت
Jun 23, 2015
3
نام
M.A
سلام. من خط موبایلمو عوض کردم و الان که میخوام وارد اکانت PSNم بشم به شماره قبلیم کد ورود میفرسته. چطوری باید وارد بشم یا چطوری باید شماره موبایل جدیدمو وارد اکانتم بکنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
‌دوستان، ممنون میشم در مورد قضیه share account و ظرفیت‌ها راهنمایی کنید یا لینک و پست مربوطه رو بدید که خودم بخونم.

من با یکی از دوستان میخوایم psn به اشتراک بگذاریم و اشتراکی بازی بخریم و استفاده کنیم، این دقیقا چطور عمل میکنه
psn ماله منه و قراره دوستم هم ازش استفاده کنه. مثلا بتونه بازی‌ها رو دانلود کنه و ....
خودش پلاس و حساب جدا داره ولی از این فقط برای دانلود بازی استفاده کنه
شما رو اکانت خودتون بازیو میخرید و دوستتون اکانت شمارو روی کنسول خودش اکتیو میکنه بازیو رو اکانت خودش شیر میکنه (وارد حسابتون میشه بازیو میذاره رو دانلود بعدم خارج میشه) بعدم با اکانت خودش بازی میکنه شما هم باید با همون اکانت خودتون بازی میکنید
سلام. من خط موبایلمو عوض کردم و الان که میخوام وارد اکانت PSNم بشم به شماره قبلیم کد ورود میفرسته. چطوری باید وارد بشم یا چطوری باید شماره موبایل جدیدمو وارد اکانتم بکنم؟
باید سیم کارت قبلیو بذارید اول 2step verification رو غیرفعال کنید بعد روی شماره جدید فعالش کنید مسیرش احتمالا اینه ولی مطمئن نیستم چون خودم تابحال غیرفعالش نکردم
From your PS4:

1. Go to [Settings] > [PlayStation Network/Account Management] > [Account Information] > [Security] > [2-Step Verification] > [Status].
  2. From the drop-down menu select [Inactive] > [Confirm].
  3. 2SV is now switched off on your account.
From a web browser (Sony Account Management site):

1. Go to the [Account] tab and select [Security].
  2. In the 2-Step Verification section select [Edit] next to [Status] > [Deactivate].
  3. 2SV is now switched off on all your devices.

jj_golpa

کاربر سایت
Jul 29, 2017
1
سلام دوستان.من به تازگی PS4 خریدم.میخاستم توی شبکه پلی استیشن ثبت نام کنم(playstation network) ولی ایمیل تایید واسم نمیاد که ثبت نامم کامل بشه باید چیکار کنم؟
چندبار هم با ایمیل های مختلف تلاش کردم ولی جوابی نگرفتم

آخرین ویرایش:

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
196
نام
مانی
سلام دوستان
من نمی تونم هیچ کردیت کارتیو واسه خرید از psn استفاده کنم نه مستر نه ویزا ارور میده که اطلاعتم اشتباه هست در صورتی که درسته چیکار کنم؟مشکل از چیه؟

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام دوستان
من نمی تونم هیچ کردیت کارتیو واسه خرید از psn استفاده کنم نه مستر نه ویزا ارور میده که اطلاعتم اشتباه هست در صورتی که درسته چیکار کنم؟مشکل از چیه؟
کشور صادر کننده و ریجیون باید یکی باشه یعنی کارت از اروپا صادر شده تو اکانت امریکا نمیشه زد

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
196
نام
مانی
کشور صادر کننده و ریجیون باید یکی باشه یعنی کارت از اروپا صادر شده تو اکانت امریکا نمیشه زد
بله میدونم یکی هست همه چیز...من ترکیه هستم اکانت هم ماله ترکیه هست...اینجا psn card نداره مال امریکا چطوری کار میکنه باید پروفایل جدید امریکا بسازم؟

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
بله میدونم یکی هست همه چیز...من ترکیه هستم اکانت هم ماله ترکیه هست...اینجا psn card نداره مال امریکا چطوری کار میکنه باید پروفایل جدید امریکا بسازم؟
بله . برای استفاده از PSN CARD US باید ریجم اکانتتون هم us باشه . شما یه اکانت آمریکا بساز و کد شارژ حسابتو توش وارد کن

• Like
Reactions: Mantis

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
سلام..من اکانت پلاس دارم....2 تا اکانتم PSN امریکا هم دارم...اکانت دومی اکتیو هست رو اولی که با اکانت دوم هم انلاین میتونم بزنم..حالا اگر بخوام اکانت سوم بسازم که بتونم با اونم انلاین بازی کنم باید کار خاصی بکنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر