1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط erfanimmortal, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

هرکی هم از راه رسید بزنه هکش کنه بترکونتش :)

samijavid این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    سامان
    تنظیمات دیگه هات اسپات گوشی رو تغییر ندادین ؟
    بخش Allow devices ؟
    :)))))
    هات اسپاته بابا خودم None میزارم ولی فقط به کنسول دسترسی میدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    دوستان خرید بازی به صورت دیجیتالی رو بین چند یوزر میشه به اشتراک گذاشت؟ 2 نفر؟

4. کاربر سایت

دوستان داستان این ظرفیت اکانت هارو یکی کامل توضیح میده ؟
    من بازی هامو با چند تا کنسول میتونم به اشتراک بذارم ؟
    پرایمری کردن که فقط روی یک کنسول میشه چه فرقی داره با ساین این کردن عادی اکانت روی کنسول؟
    بازی های رایگان پلاس رو اگه یکی از دوستان اد کرده باشه من لاگین کنم با اکانتش رو کنسولم میتونم استفاده کنم ؟ یا نمیشه. (با فرض این که دوستمون پلاسش تموم نشده باشه.)

پ.ن : احتمالا این سوالات پرسیده شده تو این تاپیک ولی چون حجم تاپیک زیاده دوباره مطرح کردم.

5. کاربر سایت

علی جان اگه منظورت اون Discount code هست و برای همه یکیه ...کد رو به ما عم میدی ؟ :D

6. کاربر سایت

داداش شما که حوصله خوندن تاپیک رو نداری ما هم حوصله تایپ کردن اطلاعات کاملی که شما میخواین رو نداریم :D
    سوال شما تحت عناوین مختلف پرسیده شده و جواب داده شده با کمی حوصله میتونید به جوابتون برسید

aidin0000 این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    AliDEvil
    متاسفانه زمانش تمام شده دیگه :(

8. کاربر سایت

داداش تاپیک 458 صفس ! واقعا سخته .:coldsweat: تا صفحه 431 خوندم و نرسیدم به جواب.:sweatsmile: (البته از آخر)

پ.ن : داداش اینقدر تایپ کردی بگی حوصله ندارم، 4-5 خط دیگه عم تایپ میکردی حل بود دیگه :tearsofjoy::tearsofjoy:

9. کاربر سایت

هر بازی دیجیتالی 3 تا ظرفیت داره
    1.تقریبا به هیچ دردی نمی خوره چون به محض اینکه کنسول به نت وصل شه برای همیشه قفل میشه
    2.باید اکانت کسی که بازی یا پلاس رو دیجیتالی خریده روی کنسول خودتون داشته باشید و اکتیو پرایمری باشه اونوقت شما میتونید با هر اکانت دیگه ای که روی کنسولتون دارید به صورت آفلاین و آنلاین از بازی ها و پلاس اون استفاده کنید. برای بازی های جدید مثلا بازی های رایگان پلاس شما باید وارد اون اکانت اصلی بشید و اونها رو به لیست دانلودتون اضافه کنید
    3.اکانتی که بازی یا پلاس رو میخره میشه این ظرفیت! فقط در صورت آنلاین بودن و تنها داخل خود اکانت میتونه بازی هاش رو اجرا کنه و باید در حالت دی اکتیو باشه و برای اکانت های دیگه رو کنسول بازی ها قفلند و پلاسی هم در کار نیست. در صورت اکتیو پرایمری شدن این اکانت بازی ها روی کنسول دیگه(ظرفیت 2) قفل میشند و پلاس هم نداره

آخرین ویرایش: ‏Jul 3, 2017
    Shazem, shylord, Twisted Mind و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

به فرض مثال من و یه شخص دیگه یه اکانت درست کنیم برای خرید بازی اشتراکی. من لاگین می کنم ولی پرایمری نه (شخص دیگه حتما باید پرایمری کنه ؟) اگه پرایمری نکنه نمی تونه بازی کنه ؟ (در صورتی که اکان روی دو کنسول لاگین بشه ، میشه هر کدوم بازی رو رو اکانت خودمون بازی کنیم ؟ (آفلاین/آنلاین)

11. کاربر سایت

فرض میکنیم شما یک اکانت ساختید و با دوستتون رو هم پول گذاشتید و گیفت گرفتید و وارد اکانتتون کردید و باهاش پلاس و بازی خریدید. پس تا اینجا شد یک اکانت اصلی و دو نفر که میخوان هم زمان ازش استفاده کنند. از طرفی نمیشه دو نفر همزمان با این اکانت رو کنسول هاشون آنلاین باشند و هم چنین نمیشه این اکانت همزمان رو هر دو کنسول اکتیو پرایمری باشه. اون کنسولی که اکانت اصلی روش اکتیو پرایمری هست میتونه از بازی ها و پلاس اکانت اصلی رو سایر اکانت هایی که روی کنسولش داره به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنه ولی اون کنسولی که اکانت اصلی روش اکتیو نیست منحصرا باید داخل همین اکانت اصلی بازی کنه و همیشه هم باید آنلاین باشه و برای سایر اکانت های روی کنسولش هم نمیتونه از بازی ها و پلاس این اکانت استفاده کنه.

آخرین ویرایش: ‏Jul 4, 2017
    Shazem و Twisted Mind این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

این اکانت میتونه رو هر دو کنسول دی اکتیو باشه که در این صورت همون طور که توضیح دادم فقط یک نفر میتونه باهاش آنلاین باشه و بازی ها هم فقط داخل خود این اکانت در دسترسه

Twisted Mind این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    امروز PSN ترکیده؟هیچی نمیشه بازی کرد!

14. کاربر سایت

من از صبح دارم بازي ميكنم اوكي هستش

15. کاربر سایت

نام:
    ایلیا
    آخه نت اوکیه ولی هیچ بازی نمیشه آنلاین زد پیامارم حتی با کلی تاخیر می‌فرسته یا نشون میده!
    لایسنس life is strange رو هم نمی‌شناسه در حالیکه همه قسمتاش نصب شده میگه نداریش!

این صفحه را به اشتراک بگذارید