همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aidin0000

کاربر سایت
May 19, 2008
726
سلام
کسی از این سایت گیفت کارت خریده تا حالا چون قیمتش از بقیه جاها ارزون تره
می خواستم ببینم مطمئن هست یا نه؟
داداش این که خیلی گرون میده 50 دلاری من 165 گرفتم اینجا 185 میده
خواستی تو خصوصی بکو بهت بگم از کجا

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
نوع رمز هات اسپات رو بزار رو WEP

Sent from my iPhone using Tapatalk
دادش دو نوع رمز داره
1-None
2-WPA2-PSK
که هر جفتش رو امتحان کردم و مشکلم همچنان پابرجاست!!! گوشی مدل هوآوی P8 هستش
خیلی برام عجیبه چون با گوشی سونی Z1 همچین مشکلی ندارم!!!

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دادش دو نوع رمز داره
1-None
2-WPA2-PSK
که هر جفتش رو امتحان کردم و مشکلم همچنان پابرجاست!!! گوشی مدل هوآوی P8 هستش
خیلی برام عجیبه چون با گوشی سونی Z1 همچین مشکلی ندارم!!!
تنظیمات دیگه هات اسپات گوشی رو تغییر ندادین ؟
بخش Allow devices ؟
هرکی هم از راه رسید بزنه هکش کنه بترکونتش :)
:)))))
هات اسپاته بابا خودم None میزارم ولی فقط به کنسول دسترسی میدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
دوستان داستان این ظرفیت اکانت هارو یکی کامل توضیح میده ؟
من بازی هامو با چند تا کنسول میتونم به اشتراک بذارم ؟
پرایمری کردن که فقط روی یک کنسول میشه چه فرقی داره با ساین این کردن عادی اکانت روی کنسول؟
بازی های رایگان پلاس رو اگه یکی از دوستان اد کرده باشه من لاگین کنم با اکانتش رو کنسولم میتونم استفاده کنم ؟ یا نمیشه. (با فرض این که دوستمون پلاسش تموم نشده باشه.)

پ.ن : احتمالا این سوالات پرسیده شده تو این تاپیک ولی چون حجم تاپیک زیاده دوباره مطرح کردم.

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
پرایمری کردن که فقط روی یک کنسول میشه چه فرقی داره با ساین این کردن عادی اکانت روی کنسول؟
بازی های رایگان پلاس رو اگه یکی از دوستان اد کرده باشه من لاگین کنم با اکانتش رو کنسولم میتونم استفاده کنم ؟ یا نمیشه. (با فرض این که دوستمون پلاسش تموم نشده باشه.)

پ.ن : احتمالا این سوالات پرسیده شده تو این تاپیک ولی چون حجم تاپیک زیاده دوباره مطرح کردم.
داداش شما که حوصله خوندن تاپیک رو نداری ما هم حوصله تایپ کردن اطلاعات کاملی که شما میخواین رو نداریم :D
سوال شما تحت عناوین مختلف پرسیده شده و جواب داده شده با کمی حوصله میتونید به جوابتون برسید

• Like
Reactions: aidin0000

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
داداش شما که حوصله خوندن تاپیک رو نداری ما هم حوصله تایپ کردن اطلاعات کاملی که شما میخواین رو نداریم :D
سوال شما تحت عناوین مختلف پرسیده شده و جواب داده شده با کمی حوصله میتونید به جوابتون برسید
داداش تاپیک 458 صفس ! واقعا سخته .:coldsweat: تا صفحه 431 خوندم و نرسیدم به جواب.:sweatsmile: (البته از آخر)

پ.ن : داداش اینقدر تایپ کردی بگی حوصله ندارم، 4-5 خط دیگه عم تایپ میکردی حل بود دیگه :tearsofjoy::tearsofjoy:

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین

هر بازی دیجیتالی 3 تا ظرفیت داره
1.تقریبا به هیچ دردی نمی خوره چون به محض اینکه کنسول به نت وصل شه برای همیشه قفل میشه
2.باید اکانت کسی که بازی یا پلاس رو دیجیتالی خریده روی کنسول خودتون داشته باشید و اکتیو پرایمری باشه اونوقت شما میتونید با هر اکانت دیگه ای که روی کنسولتون دارید به صورت آفلاین و آنلاین از بازی ها و پلاس اون استفاده کنید. برای بازی های جدید مثلا بازی های رایگان پلاس شما باید وارد اون اکانت اصلی بشید و اونها رو به لیست دانلودتون اضافه کنید
3.اکانتی که بازی یا پلاس رو میخره میشه این ظرفیت! فقط در صورت آنلاین بودن و تنها داخل خود اکانت میتونه بازی هاش رو اجرا کنه و باید در حالت دی اکتیو باشه و برای اکانت های دیگه رو کنسول بازی ها قفلند و پلاسی هم در کار نیست. در صورت اکتیو پرایمری شدن این اکانت بازی ها روی کنسول دیگه(ظرفیت 2) قفل میشند و پلاس هم نداره

آخرین ویرایش:

Twisted Mind

کاربر سایت
Feb 11, 2016
31
هر بازی دیجیتالی 3 تا ظرفیت داره
1.تقریبا به هیچ دردی نمی خوره چون به محض اینکه کنسول به نت وصل شه برای همیشه قفل میشه
2.باید اکانت کسی که بازی یا پلاس رو دیجیتالی خریده روی کنسول خودتون داشته باشید و اکتیو پرایمری باشه اونوقت شما میتونید با هر اکانت دیگه ای که روی کنسولتون دارید به صورت آفلاین و آنلاین از بازی ها و پلاس اون استفاده کنید. برای بازی های جدید مثلا بازی های رایگان پلاس شما باید وارد اون اکانت اصلی بشید و اونها رو به لیست دانلودتون اضافه کنید
3.اکانتی که بازی یا پلاس رو میخره میشه این ظرفیت! فقط در صورت آنلاین بودن و تنها داخل خود اکانت میتونه بازی هاش رو اجرا کنه و باید در حالت دی اکتیو باشه و برای اکانت های دیگه رو کنسول بازی ها قفلند و پلاسی هم در کار نیست. در صورت اکتیو پرایمری شدن این اکانت بازی ها روی کنسول دیگه(ظرفیت 2) قفل میشند و پلاس هم نداره
به فرض مثال من و یه شخص دیگه یه اکانت درست کنیم برای خرید بازی اشتراکی. من لاگین می کنم ولی پرایمری نه (شخص دیگه حتما باید پرایمری کنه ؟) اگه پرایمری نکنه نمی تونه بازی کنه ؟ (در صورتی که اکان روی دو کنسول لاگین بشه ، میشه هر کدوم بازی رو رو اکانت خودمون بازی کنیم ؟ (آفلاین/آنلاین)

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
فرض میکنیم شما یک اکانت ساختید و با دوستتون رو هم پول گذاشتید و گیفت گرفتید و وارد اکانتتون کردید و باهاش پلاس و بازی خریدید. پس تا اینجا شد یک اکانت اصلی و دو نفر که میخوان هم زمان ازش استفاده کنند. از طرفی نمیشه دو نفر همزمان با این اکانت رو کنسول هاشون آنلاین باشند و هم چنین نمیشه این اکانت همزمان رو هر دو کنسول اکتیو پرایمری باشه. اون کنسولی که اکانت اصلی روش اکتیو پرایمری هست میتونه از بازی ها و پلاس اکانت اصلی رو سایر اکانت هایی که روی کنسولش داره به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنه ولی اون کنسولی که اکانت اصلی روش اکتیو نیست منحصرا باید داخل همین اکانت اصلی بازی کنه و همیشه هم باید آنلاین باشه و برای سایر اکانت های روی کنسولش هم نمیتونه از بازی ها و پلاس این اکانت استفاده کنه.

آخرین ویرایش:

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
این اکانت میتونه رو هر دو کنسول دی اکتیو باشه که در این صورت همون طور که توضیح دادم فقط یک نفر میتونه باهاش آنلاین باشه و بازی ها هم فقط داخل خود این اکانت در دسترسه

• Like
Reactions: Twisted Mind

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر