همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان سلام. من به یه مشکلی برخوردم. من حالت 2 مرحله ای روی اکانتم فعال کرده بودم و سیم کارتمو عوض کردم و حواسم نبود شکستمش! امروز که میخوام از استور خرید کنم میگه کدی که به سیم کارت ارسال شده رو وارد کن و حالا سیم کارت رو هم ندارم! چجوری باید این مشکلو حل کرد! توی خود همون صفحه این آدرس رو داده : http://playstation.com/support/2sv/ که متاسفانه این صفحه اصلا وجود نداره!

پ.ن : مشکل حل شد \m/

آخرین ویرایش:

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
سلام دوستان برای بازی انلاین با پینگ ایران مثلا بتلفیلد ۱ ... اکانت ریجن ۱ بسازم یا ۲ ؟ یا اصلا فرقی نداره ؟ اخه پینگم برای سرور امریکا 250 ولی برای اروپا تا 100 میتونم پینگمو کاهش بدم

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان برای بازی انلاین با پینگ ایران مثلا بتلفیلد ۱ ... اکانت ریجن ۱ بسازم یا ۲ ؟ یا اصلا فرقی نداره ؟ اخه پینگم برای سرور امریکا 250 ولی برای اروپا تا 100 میتونم پینگمو کاهش بدم
ریجن اکانت شما به این موضوع ربطی نداره ، تو منوی بازی میتونید سروری که میخواهید بهش وصل بشد رو انتخاب کنید

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام
دوستان کسی اینترنت ۴.۵ ایرانسل چک کرده بینه واس انلاین بازی کردن خوبه یا نه ؟

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
سوالتون به اين بخش مربوطه
براي انلاين بازي كردن هم ثبات نت بايد داشته باشيد اگه ثابت نباشه و نوسان داشته باشه فرقي نميكنه ٤.٥ جي باشه يا ٤جي درهر صورت پينگ خوبي ارائه نميده
من خودم با نت ٣جي همراه اول راحت ميتونم انلاين بازي كنم

• Like
Reactions: Ho3ein73

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,239
سلام
دوستان من میخوام دی ال سی بلادبورن رو بگیرم حالا چنتا مشکل وجود داره،اول اینکه دیسک بازی من ریجنش ۲ هستش و اکانتم ریجن ۱.بخاطر سیو های بازی مجبورم دی ال سی رو بخرم،میشه راهنمایی کنید چکار کنم؟جریان این پرایمری کردن چیه ک دی ال سی رو با ی اکانت ریجن دو بخرم بعد سینکش کنم رو اکانت خودم.

Sent from my HTC One max using Tapatalk

• Like
Reactions: Ho3ein73

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
سلام
من دستگاه قبلیمو فروختم و یه pro گرفتم . الان ک میخام از اکانته psn ک تو دستگاه قبلیم داشتم استفاده کنم رمز و ایمیل رو میزنم و اکانت بالا میاد ولی اکتیو نمیشه و هر بار ک روشن و خاموش میکنم سیو ها و تنظیماتی ک کردم میپره و منو ب عنوان یوزر مهمان میشناسه!!. حتی گزینه delete usser یا active کردن کلا نیستش!!!
مشکل چیه. خواهشا راهنماییم کنید. کلی تروفی داشتم تو اکانت قبلیم .

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام
من دستگاه قبلیمو فروختم و یه pro گرفتم . الان ک میخام از اکانته psn ک تو دستگاه قبلیم داشتم استفاده کنم رمز و ایمیل رو میزنم و اکانت بالا میاد ولی اکتیو نمیشه و هر بار ک روشن و خاموش میکنم سیو ها و تنظیماتی ک کردم میپره و منو ب عنوان یوزر مهمان میشناسه!!. حتی گزینه delete usser یا active کردن کلا نیستش!!!
مشکل چیه. خواهشا راهنماییم کنید. کلی تروفی داشتم تو اکانت قبلیم .
سلام
رو قبلیه دی اکتیو نکردن مگه؟

• Like
Reactions: yashar2k

yashar2k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
40
نام
سید مصطفی
وارد اكانتتون توي سايت بشيد از قسمت ديوايس دي اكتيو كنيد بعد رو كنسول جديد فعالش كنيد
وارد میشم ولی اموزش فقط میده ک چجوری از خود دستگاه اینکارو بکنیم!!
کجاش هستش؟؟
یه سوال... رمزمو بدم ب اون بنده خدایی ک دستگاه رو خریده بعد ایشون فقط دی اکتیو کنه و منم وارد اکانتم شم و بعد اکتیو کنم اوکی میشه؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر