همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
تاييديه دو مرحله اي ست كرده بوديد؟ اگر ست باشه راحت ريكاور ميكنن
اگه نباشه به اين راحتيا نيست بايد با پستيباني صحبت كنيد سوالايي مثل تاريخ تولد و موارد اين چنيني روي اكانتو بديد شايد قبول كنن اگه هيچ چيزي از اكانت يادتون نيست احتمالش خيلي خيلي كمه برگردونن ولي باز يه پيام به پشتيباني بديد ببينيد چي ميگن
ممنون از پاسخ.
ببینید از ایمیلی که باهاش اکانت PSN ساخته بودم - تاریخ ساخت - تاریخ تولدم و حتی ایمیل ریکاوری که داده بودم و در سال ۲۰۰۹ حتی یک کد verify برای همچین روزی ارسال کرده بود گوگل رو دارم و به ایمیل ریکاوری هم دسترسی دارم. اما مشکل اینجاست که به اون شماره تلفن ایمیل دسترسی ندارم و همینطور سوال امنیتی که پرسیده میشه پاسخش یادم نیست. در نهایت ایمیلی به ریکاوری ارسال میشه و وقتی کد رو میزنم میگه نتونستیم تایید کنیم که اکانت واسه شماست!
من مواردی دارم که بتونم تایید کنم ایمیل واسه منه! ولی مشکل اینجاست هیچ ایمیل و یا فرمی برای تماس مستقیم با گوگل پیدا نمیکنم.
بحث بعدی اینه که برای ریست پسورد اکانت PSN ایمیل میزنه به ریکاوری ایمیل. جایی هست که بشه اکانت رو بدون ایمیل ریست کرد؟

ایمیل اصلی اکانت PSN = ایمیلی که نمیتونم پسوردش رو به دست بیارم
ایمیل ریکاوری = ایمیلی که برای ریکاوری ایمیل اکانت PSN داده شده.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تاييديه دو مرحله اي ست كرده بوديد؟ اگر ست باشه راحت ريكاور ميكنن
اگه نباشه به اين راحتيا نيست بايد با پستيباني صحبت كنيد سوالايي مثل تاريخ تولد و موارد اين چنيني روي اكانتو بديد شايد قبول كنن اگه هيچ چيزي از اكانت يادتون نيست احتمالش خيلي خيلي كمه برگردونن ولي باز يه پيام به پشتيباني بديد ببينيد چي ميگن
سلام.
چجوری با داشتن تایید دو مرحله ای پسورد ریکاور بشه؟؟ بعید میدونم بدون داشتن تاریخ تولد اصلا تایید دو مرحله ای بودن یا نبودن در داشتن پسورد جدید تاثیر داشته باشه !
لطفا اگر اطلاعی دارید بگید چجور من هم اطلاعات عمومیم بره بالا

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
  • Like
Reactions: @mahmoud

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
ممنون از پاسخ.
ببینید از ایمیلی که باهاش اکانت PSN ساخته بودم - تاریخ ساخت - تاریخ تولدم و حتی ایمیل ریکاوری که داده بودم و در سال ۲۰۰۹ حتی یک کد verify برای همچین روزی ارسال کرده بود گوگل رو دارم و به ایمیل ریکاوری هم دسترسی دارم. اما مشکل اینجاست که به اون شماره تلفن ایمیل دسترسی ندارم و همینطور سوال امنیتی که پرسیده میشه پاسخش یادم نیست. در نهایت ایمیلی به ریکاوری ارسال میشه و وقتی کد رو میزنم میگه نتونستیم تایید کنیم که اکانت واسه شماست!
من مواردی دارم که بتونم تایید کنم ایمیل واسه منه! ولی مشکل اینجاست هیچ ایمیل و یا فرمی برای تماس مستقیم با گوگل پیدا نمیکنم.
بحث بعدی اینه که برای ریست پسورد اکانت PSN ایمیل میزنه به ریکاوری ایمیل. جایی هست که بشه اکانت رو بدون ایمیل ریست کرد؟

ایمیل اصلی اکانت PSN = ایمیلی که نمیتونم پسوردش رو به دست بیارم
ایمیل ریکاوری = ایمیلی که برای ریکاوری ایمیل اکانت PSN داده شده.
شما تنها راهي كه داريد اينه كه ايميل رو بدست بياريد
سعي كنيد از يه طريقي با پشتيباني گوگل صحبت كنيد براي جيميل پشتيباني مستقيم نيست ولي يه بخش براي مشكلات داره اونجا مطرح كنيد يا از يه بخش ديگه كه امكان لايو چت داره استفاده كنيد

سلام.
چجوری با داشتن تایید دو مرحله ای پسورد ریکاور بشه؟؟ بعید میدونم بدون داشتن تاریخ تولد اصلا تایید دو مرحله ای بودن یا نبودن در داشتن پسورد جدید تاثیر داشته باشه !
لطفا اگر اطلاعی دارید بگید چجور من هم اطلاعات عمومیم بره بالا
تاييديه دو مرحله اي ارزشش از ايميل و اطلاعات ديگه هم بيشتره نباشه به اين راحتيا اجازه دسترسي به اكانتو بهتون نميدن پشتيباني احتمالا با تاييديه دو مرحله اي قبول ميكنه ريكاور كنه

• Like
Reactions: Mahdi Co

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
دوستان استفاده از اكانتهاي تركيبي و آنلاين بازي كردن باعث بن شدن دستگاه ميشه؟!
اگه منظورت Share کردن بازی و Plus عه(به صورت قانونی)...خیر.
مگه اینکه از اکانت هکی استفاده کنید...که اونم احتمالش خیلی کمه درواقع 80% دوستام از پلاسای هکی و 5 تومنی استفاده میکنن اما هنوز بن نشدن ولی خطرش هست.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
من از اکانت هکی استفاده کردم و کنسولم بن شد.
راهی هست که از بن در بیام؟ حدود ۱ ماهی میشه لطفا کمک کنید خیلی واجبه

ممنون
بن شدن و راه خلاصی ازش مثل مجرم و زندان و قاضی میمونه.بهتره با پشتیبانی سونی صحبت کنی شاید قبول کنن.نمیدونی بن داءم شدی یا نه؟؟؟ چون ممکنه مدت دار بنت کرده باشن مثلا 6 ماه و بعدش به حالت قبل برمیگردی

sepboy83

کاربر سایت
May 24, 2017
7
بن شدن و راه خلاصی ازش مثل مجرم و زندان و قاضی میمونه.بهتره با پشتیبانی سونی صحبت کنی شاید قبول کنن.نمیدونی بن داءم شدی یا نه؟؟؟ چون ممکنه مدت دار بنت کرده باشن مثلا 6 ماه و بعدش به حالت قبل برمیگردی
نه متاسفانه نمیدونم بن دائم شدم یا نه و اینکه لطفا لینک ارتباط با پشتیبانی رو بدید ممنون میشم

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
نه کار خاصی انجام ندادم فقط بازی هاشو گذاشتم تو صف دانلود همین

من حدس میزنم از یه جای نامطمئن خرید کردی
هکر با پول توی حساب اون بنده خدا رفته بازی ها رو خریده
صاحب اکانتم شکایت کرده کنسولت بن شده
چون تا اونجا که من میدونم بن شدن کنسول نیاز به حکم دادگاه داره

• Like
Reactions: Inanc

mgh2225