همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
بله حتی شماره موبایل رو هم عوض کردن از کجا میتونم با پشتیبانی صحبت کنم میشه لینکی چیزی بدین
منم یه زمانی رمز و ایمل بازیابی و شماره رو عوض کرده بودن و اصلا کلا بازیابی دو مرحله ای رو غیر فعال کرده بود طرف
البته هک نبود و اشتباه از خودم بود
همون جای بازیابی رمز یه قسمت داره، فکر میکنم نوشته بازیابی پیشرفته
ولی باید اطلاعات دقیق اکانت رو داشته باشی مثل:
تاریخ تولد
اخرین رمز
اخرین تلفن بازیابی قبل عوض شدن
جیمیل روی چند دستگاه و با چه سیستم عامل هایی نصب بوده
ایا با تقویم و... هم هماهنگ بوده
و یه سری اطلاعات ازین دست
اگه یکم زبان بلد باشی اکانت رو برمیگردونن بهت
ولی طول میکشه یکم

البته این بازیابی خود جیمیل هست
ندیده بودم مطلب قبلی رو

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: keyvan1985

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان میشه از امکان پرایمری روی دو کنسول همزمان استفاده کرد؟
آخه قبلا فقط روی 1 کنسول میشد الان امکان 2 تا اکتیو روی 2 کنسول هست؟

pouyan63

کاربر سایت
Apr 22, 2017
2
با سلام خدمت دوستان عزیز :
بزارید مشکل رو اینطوری بیان کنم که بنده بیشتر بازی انلاین انجام میدم ، مثل دیویژن هیچ مشکلی در اجرا و بازی کردن انلاین ندارم . فقظ مشکل از اینجا شروع شد که من به تازگی مودم TD-LTE ایرانسل رو خریدم و با توجه به این که توی خونه هم از ای دی اس ال استفاده میکنم و تا قبل از خریدن مودم TD-LTE ایرانسل از ای دی اس ال استفاده میکنم، باید بگم وقتی با مودم TD_LTE ایرانسل وصل میشم موقع وارد شدن به بازی مثل دیویژن و وارد بازی شدن با دوستم که همگروه من هست وارد چت صوتی میشم به محض اینکه وصل میشم 30 انیه ظول نمیکشه صدا قطع میشه و دیگه نمیتونم با دوستم صحبت کنم . این مشکل کلا منوگیج کرده . تا حدودی میتونم حدس بزنم از چی میتونه باشه. دوستان گرامی خواهش میکنم که اگه به این مشکل برخورد کردن ، راه حلی برای برطرف کردن این مشکل پیدا کردن ؟ اگه لطف بفرمایند و منو راهنمایی کنن سپاسگذار میشم . با تشکر فراوان از ادمین سایت

pouyan63

کاربر سایت
Apr 22, 2017
2
درود به شما. منم همین فکر رو میکنم. فکر کنم شاید فقط اینطوری تست کرد که همزمان دو نفر با همین NAT TYPE 3 به اینترنت وصل بشن بعد اینوایت چت صوتی رو امتحان کنند . اگه جواب بده فقط هر دونفری که با این نوع اتصال وصل هستند میتونن با هم صحبت کنند.

gerrardm

کاربر سایت
Aug 25, 2010
163
نام
متین
من تمام بازی ها روی اکانتم قفل شده . اکانت مال خودمه و تمام بازی ها مثل pes 2017 و the last of us رو خودم با گیفت کارد از ps store خریدم . چیکار باید بکنم الان؟
نمیتونم اکتیو کنم اکانتو چون روی کنسول داداشم اکتیوه . مشکل چیه الان؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
من تمام بازی ها روی اکانتم قفل شده . اکانت مال خودمه و تمام بازی ها مثل pes 2017 و the last of us رو خودم با گیفت کارد از ps store خریدم . چیکار باید بکنم الان؟
نمیتونم اکتیو کنم اکانتو چون روی کنسول داداشم اکتیوه . مشکل چیه الان؟

اینترنتت قطع شده حتما اون موقع

اگه مشکل اینترنت نداری برو توی اکانت گزینه Restor License رو بزن

در ضمن چک کن ببین هنوز روی دستگاه داداشت اکتیو هست یا نه

• Like
Reactions: arash_sard

marijuainy

کاربر سایت
Apr 25, 2017
9
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین .
1- من یه اکانت قانونی فیفا 17 ریجن 1 خریداری کردم و کنسولم هم ریجن 1 هست دیتای بازی هم ریجن 1 بازی رو اجرا کردم 2 روز لایو رایگان بهم داد و قبول کردم و وصل شد اما سوالم اینه وقتی میخاد به سرور وصل بشه با توجه به پینگ به سرور های مختلف که داره سرور رو انتخاب میکنه یا با توجه به ریجن ؟ مثلا چون ریجن من 1 هست همیشه به سرور های امریکا یا افرادی که ریجن 1 دارند وصل میشه ؟ یا خیر با توجه به پینگ من به که به اروپا 90 هست ولی به امریکا 300 به اروپل وصل میشه و ربطی اصلا به ریجن نداره .
2-الان من ریجن 1 هستم دوستم ریجن 2 هست میتنیم باهم فیفا انلاین بازی کنیم ؟
3- این اکانت های هکی که بسیار الان زیاد شده اونایی استفاده کردن چجوره هست ایا فقط اکانت بن میشه یا احتمال بن شدن خود کنسول هم هست ؟
4- با توچه به سوال بالا من بازی رو قانونی خریداری کردم به نظرتون فقط یه پلاس 1 سال هکی بخرم و بازی قانونیمو باهاش لایو بازی کنم توصیه میکنید یا خیر ؟ در صورت لو رفتن کنسول بن میشه یا فقط لایو غیر فعال میشه ؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین .
1- من یه اکانت قانونی فیفا 17 ریجن 1 خریداری کردم و کنسولم هم ریجن 1 هست دیتای بازی هم ریجن 1 بازی رو اجرا کردم 2 روز لایو رایگان بهم داد و قبول کردم و وصل شد اما سوالم اینه وقتی میخاد به سرور وصل بشه با توجه به پینگ به سرور های مختلف که داره سرور رو انتخاب میکنه یا با توجه به ریجن ؟ مثلا چون ریجن من 1 هست همیشه به سرور های امریکا یا افرادی که ریجن 1 دارند وصل میشه ؟ یا خیر با توجه به پینگ من به که به اروپا 90 هست ولی به امریکا 300 به اروپل وصل میشه و ربطی اصلا به ریجن نداره .
2-الان من ریجن 1 هستم دوستم ریجن 2 هست میتنیم باهم فیفا انلاین بازی کنیم ؟
3- این اکانت های هکی که بسیار الان زیاد شده اونایی استفاده کردن چجوره هست ایا فقط اکانت بن میشه یا احتمال بن شدن خود کنسول هم هست ؟
4- با توچه به سوال بالا من بازی رو قانونی خریداری کردم به نظرتون فقط یه پلاس 1 سال هکی بخرم و بازی قانونیمو باهاش لایو بازی کنم توصیه میکنید یا خیر ؟ در صورت لو رفتن کنسول بن میشه یا فقط لایو غیر فعال میشه ؟
سلام
۲-بله میشه انلاین زد
۳-احتمال هردوش هست
۴-بهتره که نگیرین چون اینها هم جز هک و دزدی حساب میشه

• Like
Reactions: marijuainy

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
دوستان من میخوام پی اس 4 بخرم. الان مثل xbox live در psn هم باید برای آنلاین بازی کردن پول داد؟ توی لایو باید gold باشی تا بتونی بازی کنی. اینجا هم همینطوریه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من میخوام پی اس 4 بخرم. الان مثل xbox live در psn هم باید برای آنلاین بازی کردن پول داد؟ توی لایو باید gold باشی تا بتونی بازی کنی. اینجا هم همینطوریه؟
بله
فقط روی پی سی رایگانه تمام کنسول ها برای بخش مولتی نیاز به اشتراک دارن حتی سویچ

• Like
Reactions: aliatlas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر