همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید جان همه کدها مثل همه :D من کدی که داشتمو دادم به سالار، سالار هم از رفیقش یه کد گرفته بود گفت یکی بوده کدشون

آخه کد من با یکی دیگه فرق میکرد برا همین سوال ایجاد شد واسم :D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
2 روز پیش media player برای دستگاه هایی که ps pro دارن به روز رسانی داد..کسانی که 4k tv دارن و ps pro از این پس می تونن فیلم های با کیفیت 4k رو بریزن تو usb و از طریق PS4 نگاه کنن.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,587
نام
milad
دوستان امروز وارد منو پلی استیشن 4 شدم دیدم رو بازیای دیجیتالی قفل افتاده نوشته بود باید انلاین شید انلاین شدم قفل رفت بعد رفتم دیدم اکانتم هم اکتیوه یه بار دیس اکتیو کردم دوباره اکتیو کردم افلاین شدم درست شد مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید هک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امنیت 2 مرحله ای رو هم تازه فعال کردم

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان امروز وارد منو پلی استیشن 4 شدم دیدم رو بازیای دیجیتالی قفل افتاده نوشته بود باید انلاین شید انلاین شدم قفل رفت بعد رفتم دیدم اکانتم هم اکتیوه یه بار دیس اکتیو کردم دوباره اکتیو کردم افلاین شدم درست شد مشکل از چی میتونه باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شاید هک شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟امنیت 2 مرحله ای رو هم تازه فعال کردم
وقتی رو کنسول خودت اکتیوه دیگه هک نشدی امنیت دو مرحله ای هم فعال کردی پس مشکلی نیست
این اتفاقات پیش میاد بیشتر سر جریان مشکل لایسنس هست که با انلاین شدن یا ریستور لایسنس درست میشه

• Like
Reactions: milad.ps4

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان برای پینگ گرفتن از چه ip هایی استفاده کنیم؟؟ آیا ip سرورهای بازیهای مختلف فرق میکنه؟؟ یا همگی ب سرورهای psn ختم میشه؟؟

مثلا کسی ip سرور بتلفیلد 1 رو داره برا پینگ گرفتن؟ هرچقدر سرچ کردم نتونستم پیدا کنم متاسفانه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان برای پینگ گرفتن از چه ip هایی استفاده کنیم؟؟ آیا ip سرورهای بازیهای مختلف فرق میکنه؟؟ یا همگی ب سرورهای psn ختم میشه؟؟

مثلا کسی ip سرور بتلفیلد 1 رو داره برا پینگ گرفتن؟ هرچقدر سرچ کردم نتونستم پیدا کنم متاسفانه
روی کنسول اطلاع دقیق ندارم ولی تاجایی که میدونم نمیتونید همچین کاری کنید یه بازی چندین و چند سرور داره (فکر کنم؟)
حتی اگر هم داشته باشید کمکی بهتون نمیکنه تعداد پلیر و فاصله ها و موارد زیادی روی پینگ تاثیر گذار هستن باید داخل خود بازی ببینید پینگتون بطور معمول چقدر هست یه سری از بازیا خودشون پینگ رو نشون میدن یه سری باید از توی تنظیمات فعال بشن یه سری هم کلا نشون نمیدن یا مثل اورواچ و بتل کنار صفحه موارد مختلفی که داره روی بازی تاثیر میذاره رو نشون میدن
بهترین راه اینه که یکی دوتا بازیایی که پینگ نشون میدن رو امتحان کنید معمولا همون پینگ رو توی بقیه عناوین دارید

• Like
Reactions: Xenon360

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اقا یکی بگه من این black ops 3 رو چیکار کنم تو بخش مولتی پلیر فقط ایرانی رو پیدا میکنه . پینگم‌هم‌ خیلی پایینه . برا دوستم اینجوری نیست . مال من ۴ ماه میشه که تو سرچ فقط ایرانی پیدا میکنه اولاش اینجوری نبود

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246

منم سرور خیلی از بازی ها رو ندارم اما بعد از کلی آنلاین زدن در چند بازی به این نتیجه رسیدم هر وقت ping 8.8.8.8 ام مناسبتر بود لگ کمتری در بازی داشتم . حتی شده بود پینگ ۴.۲.۲.۴ ام خیلی خوب بود و ۸.۸.۸.۸ ام خوب نبود لگ داشتم . در کل اگه بتونی ۸.۸.۸.۸ زیر ۱۰۰ داشته باشی شک نکن هیچ بازی لگ نمیخوری و توو بازی رقابتی هم راحت حریف پیدا میکنی حتی سرورای بازی های کونامی .

• Like
Reactions: Xenon360

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
تازه کنسول خریدم و هنوز اکانت درست نکردم
میخواستم بدونم اکانت PSN آمریکا که بسازم بهم 14 روز پلاس رایگان میده حتما؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
تازه کنسول خریدم و هنوز اکانت درست نکردم
میخواستم بدونم اکانت PSN آمریکا که بسازم بهم 14 روز پلاس رایگان میده حتما؟
سلام ، باید حتما اطلاعات Credit Card وارد کنید تا بهتون اون پلاس رایگان رو بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر