1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

(PS4) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

گفتگو در 'PlayStation 4' ایجاد شده توسط erfanimmortal, ‏Nov 22, 2013.

1. کاربر سایت

دوستانی ک مشکل دانلود دارند به این دلیله ک دقیقا مثل پارسال همین موقع ها دامنه llnwd.net ک فایل های بازی های پلی استیشن روشه و کنسول از این دامنه بازی ها رو می گیره فیلتر شده ... تعداد معدودی از زیر دامنه ها هنوز فیلتر نیست برای همین گاهی دانلود یکمش می ره ولی باز ارور می ده ...

2. کاربر سایت

دوستان عزیز *مهم*

اون دسته از دوستانی که با اینترنت مخابرات مشل دارند میتونن به آدرس زیر برن و ثبت شکایت کنند ، این سایت برای وزارت فناوری هست که یکی از کارهاش رسیدی به کم کاری شرکت های ارائه دهنده اینترنت هست .
    برن تو اون سایت و فقط بگن که شرکت اینتر مخابرات به اختیار خودش و بدون در نظر گرفتن قوانین و مقررات خودش بعضی سایت ها رو بسته که تو سایر شرکت ها در دسترس هستن .
    نمونه سایت : http://www.llnwd.net/

آدرس سایت بالا همون سرور آپدیت و دانلود بازی و ... هست
    آدرس ثبت شکایت

پیگیری ثبت شکایت
    این سامانه شکایت واقعا" رسیدگی میکنه ، شک نکنید و انجام بدید و به دوستانتون هم معفی کنید .

آخرین ویرایش: ‏Feb 22, 2017
    Bey0nd, King-1, amir200h و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

Same old Sh1T:/

قدیم الیام‌هم‌بودن از‌ جانب ارتباطات و فناوری هیچی ب هیچی اکنون هم قول میدم هیچی ب هیچی

ازموقعی‌ک یادمه ۳۶۰روز از۳۶۵روز سال نت داستان داشته _

ببندن خراب کنند راحتشیم _ بکشید‌جوانان مارا آن عمام

4. کاربر سایت

بنده شکایت کردم و بعد از نیم ساعت تماس گرفتن ، گفتم که وبسایت و سرور مربوط به آپدیت و دانلود برنامه های پلی استیشن رو بی دلیل بستید و ما نمیتونیم هیچکاری کنیم . خودش که معلوم بود هیچی نمیفهمه گفت با مرکز تماس میگیریم ببینم مشکلش چیه ، ما بی دلیل هیچ وبسایت رو فیلتر نمیکنیم .

5. کاربر سایت

پست قبلی رو بخون تا متوجه بشی پیگیری میشه یا نه ، من یه چیزی میدونستم که گفتم انجام بدید .این سازمان دنبال جریمه گرفتنه و دنبال سوژه هست

6. کاربر سایت

سرانجام پیگیری چی شد :)

خوده وزارت ارتباطی ها نمیدونستن psn چیه حالا اینا . . . . . .

7. کاربر سایت

دوست عزیز اگر ژاپن هم باشی تو حدود 7 یا 8 ساعت به نتیجه نمیرسه چه برسه با ایران عزیز !!!

با کمی پیگیری و صبوری میشه به هر نتیجه دلخواهی رسید ، اگر انجام نشه و پیگیری نشه شک نکن خود به خود برطرف نمیشه .

درسته اینجا آشفته بازاره ولی نه تا اون حد .

من تجربه اینکار هارو دارم

8. کاربر سایت

سلام به همه، 2 تا سوال داشتم:

1- با اینترنت 4g سیم کارت و اتصال هات اسپات راحت میشه آنلاین بازی کرد؟ یا سرعتش کم میشه؟ لطفا یه توضیح کامل در این زمینه بدید.

2- برای آنلاین بازی کردن حتما باید پلاس داشته باشیم؟

9. کاربر سایت

میشه آنلاین بازی کرد ولی گاهی اوقات بد میشه و میره رو اعصاب ، از نت عادی خیلی بهتره در هر صورت .
    بله باید پلاس داشته باشی که میتونی به صورت قانونی یا هکی تهیه کنی .

Deliverer این نوشته را Like کرده است.
  10. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    سلام.دوستانی که مشکل cant download دارند قندشکن freegate رو از طریق PC روی کنسول مچ کنن.مشکلتون حل میشه.اگه خواستین تا آموزششو بذارم.
    برای من که کار کرد.شاید بگیر و نگیر داشته باشه ولی بسیار بهتر از تغییر دادن dns هستش.

hamed619 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

آقایون نت موقع آنلاین بازی کردن بی دلیل از سرور دیسکانکت میشه ، آنچارتد 4 آنلاین که میزنم اول اینکه سرعت دانلود و آپلود رو میزنه 0.01 بعد هم 2 دقیقه بعد از فایند کردن مچ دیسکانکت میشه کلا :|
    تو تست نت سرعت دانلود رو میزنه 8.49 آپلود هم 360 کیلو بایت ، مشکل از کجاست ؟

اگه آموزش رو بزارید که خیلی ممنون میشم

Last edited by a moderator: ‏Feb 25, 2017
  12. کاربر سایت

نام:
    امیر حسین
    سلام
    من بازی F1 2016 رو قبلا خریدم تا یه جاهایی ش رفتم بعد حافظم جا نداشت پاکش کردم حالا که دوباره نصبش کردم میگه نسخه ی کامل بازی رو نگرفتی و تریاله

سیوم رو هم که پاک میکنم باز یه آپشن career بیشتر نداره اونم که میرم بعد یه گرندپری میگه باید نسخه کامل بازیو بخر در حالی که من نسخه ی کامل رو خریدم

13. کاربر سایت

نام:
    آراد
    يه ريستور لايسنس كن رديف ميشه

14. کاربر سایت

نام:
    حمید
    این مشکل can not download به صبا نت هم سرایت کرده تنها راه دانلود هم استفاده از فیل تر شکنه

15. کاربر سایت

البته یه راه دیگه هم داره ، سایت های لیچر که لینک میدی و آپلود میکنه تو سرور خودش و شما از اونجا میگیری که فک کنم کمی گرون در بیاد 100 گیگ 14 تومن در میاد(لینک)

ezio252 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید