همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
Psx منظورتون همون برنامه نصبی هست رو کامپیوتر و از اون طریق دانلود کرد?
اگه از طریق خود دستگاه پلی 4 مستقیم میشه از این طریق راهنمایی میکنید ?
بله
لینک میگیرید بعد دیتا رو با کامپیوتر دانلود میکنید(مولتی کانکشن) بعد هم با همین PSX دیتارو انتقال میدید
ضمنا یک نقل قول هم بزنید
دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

• Like
Reactions: raiden1

mehdi_360

کاربر سایت
Jan 2, 2017
23
سلام دوستان
من زیاد وارد نیستم و یه مشکلی دارم
وقتی بازی رو‌میزارم‌ واسه اپدیت و ۴ گیگه اپدیتش مثلا یک‌گیگ که اپ شد گزینه pause رو‌میزنم و بعد چند دقیقه میام سراغ کنسول و resume رو‌که میزنم دوباره از اول شروع میکنه به اپ کردن اون یه گیگ که اپ کردم صفر میشه
جریانش چیه همینجوریه یا تنظیمات چیزی داره واسه رفع کردنش ؟؟

• Like
Reactions: xbla69

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
من درایو کلاب رو زدم اپدیت تا 16 گیگ رفته الان یهو سرعتش لاکپشتی شده ، pause هم نمیخوام بکنم چون 16 گیگ از بین میره چی کار بکنم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من درایو کلاب رو زدم اپدیت تا 16 گیگ رفته الان یهو سرعتش لاکپشتی شده ، pause هم نمیخوام بکنم چون 16 گیگ از بین میره چی کار بکنم
کی گفته pause کنی 16 گیگ میپره؟ این شایعات بی اساس از کجا در اومده ! اگر اینجور بود پس فلسفه اختراع pause چی بود؟
داداش راحت استاپش کن اصلا هم توی فکر نباش.اپدیتت نمیپره و سرجاش میمونه.بعدش کنسولت رو خاموش کن دوباره هر وقت سرعت نتت خوب بود بزار ادامه دانلود انجام شه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
سلام دوستان
من زیاد وارد نیستم و یه مشکلی دارم
وقتی بازی رو‌میزارم‌ واسه اپدیت و ۴ گیگه اپدیتش مثلا یک‌گیگ که اپ شد گزینه pause رو‌میزنم و بعد چند دقیقه میام سراغ کنسول و resume رو‌که میزنم دوباره از اول شروع میکنه به اپ کردن اون یه گیگ که اپ کردم صفر میشه
جریانش چیه همینجوریه یا تنظیمات چیزی داره واسه رفع کردنش ؟؟
هر چقدر که تو اپدیت یک بازی رو دانلود کنی بعد استاپ کردن و ادامه دیگه مقدار دانلودی که کردی رو نشون نمیده مقداری که باقی مونده رو نشون میده...مثلا تو یه اپدیت 4 گیگی رو یک گیگش رو دانلود کردی بعد استاپ زدی دفعه بعد ادامش دادی دیگه این بار حجم اپدیتت 3 گیگه...امیدوارم منظورم رو رسونده باشم بهت:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دوستان من یه مشکلی دارم
من برای اکانت PSN ـم یه عکسی از توی کامپیوتر انتخاب کردم (عکس Ellie بود) ولی اون آواتاری که تو خود کنسول یه چندتا داره (مثل کرش و کریتوس و...) اون آواتاری که انتخاب کردم میاره الان من پسره که سوار اسکیت برد هست رو انتخاب کردم اگه ماوس رو ببرین زیر پروفایلم بغل آیدیم نشونش میده.
الان چی کار کنم اون عکس Ellie که گذاشتم رو نشون بده؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان من یه مشکلی دارم
من برای اکانت PSN ـم یه عکسی از توی کامپیوتر انتخاب کردم (عکس Ellie بود) ولی اون آواتاری که تو خود کنسول یه چندتا داره (مثل کرش و کریتوس و...) اون آواتاری که انتخاب کردم میاره الان من پسره که سوار اسکیت برد هست رو انتخاب کردم اگه ماوس رو ببرین زیر پروفایلم بغل آیدیم نشونش میده.
این مشکل نیست بلکه طبیعیه
شما برا اینکه همه جا تصویر آواتارتون یکی نشون بده باید آواتارهایی که تو خوده PSN موجود هست انتخاب کنید یا آواتار خاصی رو از استور بخرین تا بشه آواتار رسمیتون ، اون وقت همه جا آواتارتون یکی نشون داده میشه
برا خوده منم همین طوریه

• Like
Reactions: Blood Brothers

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان من یه مشکلی دارم
عکس اواتار رو نمیشه دلخواه تغییر داد دوست عزیز ولی عکس پروفایل رو میتونی تغییر بدی که با اپ پلی استیشن میشه

• Like

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این مشکل نیست بلکه طبیعیه
شما برا اینکه همه جا تصویر آواتارتون یکی نشون بده باید آواتارهایی که تو خوده PSN موجود هست انتخاب کنید یا آواتار خاصی رو از استور بخرین تا بشه آواتار رسمیتون ، اون وقت همه جا آواتارتون یکی نشون داده میشه
برا خوده منم همین طوریه
یعنی فقط باید بخری نمیتونی خودت عکسی بزاری؟
الان شما آواتارتون (همین عکسی که نوشته چینی ـه) رو از استور خریدین؟

عکس اواتار رو نمیشه دلخواه تغییر داد دوست عزیز ولی عکس پروفایل رو میتونی تغییر بدی که با اپ پلی استیشن میشه
الان نمیشه عکس پروفایلم رو بجای آواتار PSN ـم نشون بدن؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

الان من نمیشه عکس پروفایلم رو بجای آواتار PSN ـم نشون بدن؟
نه این جزو همون آواتارهای رایگان PSN هست

اگه خودتون دستی تصوری برا آواتار وارد کنیو فقط تو کنسول میتونید ببینید ، برای اینکه تصویر آواتارتون همه جا یکی باشه باید یا از آواتارهای رایگان استفاده کنید (که خودتون انجان دادین) یا آواتار بخرین

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین

الان نمیشه عکس پروفایلم رو بجای آواتار PSN ـم نشون بدن؟
گفتم دوست عزیز عکس اواتار فقط از طریق عکس های که داخل psn هست قابل انتخاب هست ولی عکس پروفایل رو میشه دلخواه هر چی دلت می خواد بزاری ولی برای تمام عموم نمایش داده نمیشه فقط برای دوستان که درخواست اسم واقعیت رو کردن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر