همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چطور میشه فهمید ظرفیت دوم و سوم اکانت استفاده نشده؟ من الان از تو اکانتم 8 تا بازی دارم یک دوست دارم میخوام بازی هام هم با اون شریک بشه یعنی هم زمان هر دو مون از اکانت استفاده کنیم، و این که هیچ مشکلی واسه کنسول و اکانت پیش نیاد دقیقا باید چیکار کنم؟ (: در ضمن من بیشتر از انلاین بازی ها استفاده میکنم و اون هم فقط میخواد بخش داستانیشونو بازی کنه.

شما اکانت خودتت رو از روی دستگاه دی اکتیو میکنی و بعدش میدی به دوستت روی دستگاهش اکتیو کنه و بازیهاتو بزاره برای دانلود

بعد دیگه هرکدوم روی اکانت خودش بازی میکنه

• Like
Reactions: Paradise Lost

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
شما اکانت خودتت رو از روی دستگاه دی اکتیو میکنی و بعدش میدی به دوستت روی دستگاهش اکتیو کنه و بازیهاتو بزاره برای دانلود

بعد دیگه هرکدوم روی اکانت خودش بازی میکنه
همین دیگه؟ بعد اون که استفاده میکنه میشه ظرفیت چندم؟ من میشم چندم؟ (": من میتونم انلاین استفاده کنم؟ اون چی؟ (":

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
همین دیگه؟ بعد اون که استفاده میکنه میشه ظرفیت چندم؟ من میشم چندم؟ (": من میتونم انلاین استفاده کنم؟ اون چی؟ (":

آره همین

تو میشی ظرفیت 3 اون میشه 2، هر 2تاتون میتونید آنلاین بازی کنید

ولی برای اینکه بازی رو بازی کنی حتما باید به اینترنت وصل باشی شما ولی دوستت لازم نیست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Paradise Lost

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
بعضی از دوستان من بهم گفتن بدون پلاس اورواچ انلاین بازی میکردن میخواستم بدونم جریان چیه ؟ اصن همچین چیزی هست

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
چند روزيه كه اصلا به PSN نميتونم كانكت شم با هيچ نتي نميشه :|

اون مرحله دوم اكانتا رو هم ماه پيش انجام دادم و مشكل از اون نيست.

چه كنم حالا؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
چون قسمت بازی های پلی 4 .این عنوان بازی تایپیک نداشت اینجا می پرسم .
بازی can of duty modern war remaster رو کد رو گرفتم دانلود کردم تا 13 گیگ برای استارت بازی نیاز بود . موقع استارت دیسک بازی کال اف رو خواست نسخه اینفینیتی . ندارمش . اگه کل 50 گیگ این بازی رو دانلود کنم احتیاج به دیسک نداره?
اگه احتیاج داره همون دیسکی که دانلود کردم پکش رو می خواد یا هر دیسک اصلی از این عنوان رو بزارم اوکی میکنه ? یکی راهنمایی میکنه ?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
چون قسمت بازی های پلی 4 .این عنوان بازی تایپیک نداشت اینجا می پرسم .
بازی can of duty modern war remaster رو کد رو گرفتم دانلود کردم تا 13 گیگ برای استارت بازی نیاز بود . موقع استارت دیسک بازی کال اف رو خواست نسخه اینفینیتی . ندارمش . اگه کل 50 گیگ این بازی رو دانلود کنم احتیاج به دیسک نداره?
اگه احتیاج داره همون دیسکی که دانلود کردم پکش رو می خواد یا هر دیسک اصلی از این عنوان رو بزارم اوکی میکنه ? یکی راهنمایی میکنه ?

کلا برای بازی کردن این بازی باید دیسک بازی اینفینت توی دستگاه باشه یا اینکه بازی اینفینت رو به صورت دیجیتالی خریده باشی

هر دیسکی که ریجنش با این کد که زدی یکی باشه کار میکنه

• Like
Reactions: raiden1

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
کلا برای بازی کردن این بازی باید دیسک بازی اینفینت توی دستگاه باشه یا اینکه بازی اینفینت رو به صورت دیجیتالی خریده باشی

هر دیسکی که ریجنش با این کد که زدی یکی باشه کار میکنه
پس 50 گیگ برای چی هست? خود این بازی فکر نکنم بیشتر از 27 تا 34 گیگ باشه ?
ریجن یکی باشه با اکانت درست میشه ? یا حتما ریجن 2 هم اروپا و عربی بودنش هم مهمه? چون دیسک رو کلا دسترسی ندارم مگر اینکه یکی دیگه تهیه کنم. خود اینفینیتی هم حدود 50 گیگه . یعنی روهم 100 گیگه?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
پس 50 گیگ برای چی هست? خود این بازی فکر نکنم بیشتر از 27 تا 34 گیگ باشه ?
ریجن یکی باشه با اکانت درست میشه ? یا حتما ریجن 2 هم اروپا و عربی بودنش هم مهمه? چون دیسک رو کلا دسترسی ندارم مگر اینکه یکی دیگه تهیه کنم. خود اینفینیتی هم حدود 50 گیگه . یعنی روهم 100 گیگه?

خود بازی Cod 4 Remaster 50 گیگ هست :|

این بازی که خریدی حالا کد بوده یا اکانت، باید بازی Infinite هم بخری که همون ریجن باشه دقیقا ولی در مورد ریجن 2 اروپا و عرب نمیدونم در جریان نیستم

• Like

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
سلام من موقع تست کانکشن همه چی oke و NAT TYPE 2 است ولی پایین صفحه تست کانکشن جدیدا یه عبارت طولانی میاد که میگه the router in use not support IP packet fragmentation and some network feature of the ps4 might resicted for details contact the router manfature مشکل چیه چجوری حل میشه ممنون میشم جواب بدین

Attachments

• 20170101_194442.jpg
    20170101_194442.jpg
    179.9 KB · مشاهده: 14

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
خود بازی Cod 4 Remaster 50 گیگ هست :|

این بازی که خریدی حالا کد بوده یا اکانت، باید بازی Infinite هم بخری که همون ریجن باشه دقیقا ولی در مورد ریجن 2 اروپا و عرب نمیدونم در جریان نیستم
کد بوده .کد پک دیسک. دیگه به دیسکش دسترسی ندارم. ریجن 2 هست اگر ریجن ال هم پیدا کنم دیسکش رو به نظرت اوکی میکنه ?

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
کد بوده .کد پک دیسک. دیگه به دیسکش دسترسی ندارم. ریجن 2 هست اگر ریجن ال هم پیدا کنم دیسکش رو به نظرت اوکی میکنه ?

نه داداش ریجن آل همون ریجن 1 هست، باید همون دیجیتالی ریجن 2 بگیری پس یا دیسک ریجن 2 تهیه کنی

• Like

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
هیچ راهی برای دانلود از استور نیست بازی ها رو با سرعت بالا دانلود کنه ? بدون کامپیوتر وصل کردن و مستقیم از استور سرعت بالا باشه ? تست سرعت کانکشنم روی 9 مگ بر ثانیه میزنه اما خیلی افت سرعت داره درحد کیلو بایت دانلود میشه .
سرعت نتم بالا هست .

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
هیچ راهی برای دانلود از استور نیست بازی ها رو با سرعت بالا دانلود کنه ? بدون کامپیوتر وصل کردن و مستقیم از استور سرعت بالا باشه ? تست سرعت کانکشنم روی 9 مگ بر ثانیه میزنه اما خیلی افت سرعت داره درحد کیلو بایت دانلود میشه .
سرعت نتم بالا هست .
با PSX لینک گرفتی?سرعتش چقدره?

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
Psx منظورتون همون برنامه نصبی هست رو کامپیوتر و از اون طریق دانلود کرد?
اگه از طریق خود دستگاه پلی 4 مستقیم میشه از این طریق که نوشتید. راهنمایی کنید ?
یا لینکش صفحه راهنما داره?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر