همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
سلام، دوستان من یه اکانت ریجن دو شخصی دارم که تا حالا باهاش با گیفت کارت بازی های دیجیتالی مثل دستینی و رزیزدت اویل رو از طریق گیفت کارت خریدم و مشکلی نبوده...ولی یه کد یک ماهه پلاس دارم که هر وقت می خوام redeem کنم ازم کریت کارت می خواد! راهش چیه چطور این کود رو میتونم ریدیم کنم؟
راهی نداره فقط کردیت کارت باید داشته باشی

• Like
Reactions: Last Outlaw

iArdavan

کاربر سایت
Dec 1, 2016
2
سلام.
این اکانتای ترکیبی هکیه و دزدی؟
اگه استفاده کنیم میشه افلاین باشی یا باید انلاین باشی؟
دستگاه بن میشه یا اکانت و بازی؟
کلا به صرفست یا نه؟

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
پلاس که بخریم بدون مشکل وارد اکانت میشه یا مثل بالایی باید با بوق شکن و از سایت واردش کنم?
کد دلار چطور?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
سلام.
این اکانتای ترکیبی هکیه و دزدی؟
اگه استفاده کنیم میشه افلاین باشی یا باید انلاین باشی؟
دستگاه بن میشه یا اکانت و بازی؟
کلا به صرفست یا نه؟

منم همین سوال رو دارم دوستان
فقط افلاین میخوام استفاده کنم اهل انلاین نیستم با این اکانت هکی ها میشه افلاین بازی کرد و اینکه برای آپدیت بازیا هم میشه دیتاش رو افلاین گرفت و اضافه کرد
و اکانت قانونی برای بازی های قدیمتر ارزونتر هستش مثلا برای Blood Born

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
فقط افلاین میخوام استفاده کنم اهل انلاین نیستم با این اکانت هکی ها میشه افلاین بازی کرد و اینکه برای آپدیت بازیا هم میشه دیتاش رو افلاین گرفت و اضافه کرد
برای آفلاین مشکلی نداری راحت میتونی استفاده کنی البته با این روش
e8f8fbcc5aa7161ad4796d70bc54d961.jpg

فکر کنم آنلاینم بشی احتمال بن شدنت کمه

• Like
Reactions: mehrdadb3

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سوالتون واضح نبود خیال کردم دقیقا دارید در مورد کدهای PSN میپرسید
من با credit card کار نکردم
منم در مورد کد های PSN میپرسم
میخواستم ببینم بعد اینکه وارد کنیم فعال میشه یا مشخصات cerdit card میخواد

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
منم در مورد کد های PSN میپرسم
میخواستم ببینم بعد اینکه وارد کنیم فعال میشه یا مشخصات cerdit card میخواد

فعال میشه،
کلا PSN مثه XBL نیست هیچ جا کردیت کارد نمیخواد.

• Like
Reactions: NINJѦ and mamadian

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

کلا این قضیه یه چیز شانسی هست و به پیگیری شخصی که هک شده بستکی داره
کسی که بگه اصلا بن نمیشی یا اینکه بگه حتما بن میشی اشتباه میکنه
اکانت های هکی (دزدی) به این صورته که شما میتونی هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنی اما همیشه این حس رو داری که ممکنه یه روز که PS4 رو روشن کنی دیگه اجازه دسترسی به PSN رو نداشته باشی
من خودم که تویه PS3 شدید تویه کار جیلبریک و کپی خور بودم واسه PS4 به هیچ ریسکی حاضر نشدم قسمت آنلاین بازی ها رو از دست بدم چون واقعا بیشتر لذت بازی تویه آنلاین بازی کردنشه (میتونیم فیفا و BattleField 1 رو واست مثال بزنم)
الان از دوستهای خودم 5 -6 نفرشون اکانت هکی دارن استفاده میکنن و داریم آنلاین میزنیم و مشکلی ندارن ولی من واسه هر بازی دارم 80 - 90 میدم اما متاسفانه یکی از دوستانمون بن شده و دیگه فقط میتونه با دیسک اونم به صورت آفلاین بازی کنه...
امیدوارم پستم شرایط رو واسه شما ترسیم کرده باشه

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
624
کلا این قضیه یه چیز شانسی هست و به پیگیری شخصی که هک شده بستکی داره
کسی که بگه اصلا بن نمیشی یا اینکه بگه حتما بن میشی اشتباه میکنه
اکانت های هکی (دزدی) به این صورته که شما میتونی هم آفلاین و هم آنلاین بازی کنی اما همیشه این حس رو داری که ممکنه یه روز که PS4 رو روشن کنی دیگه اجازه دسترسی به PSN رو نداشته باشی
من خودم که تویه PS3 شدید تویه کار جیلبریک و کپی خور بودم واسه PS4 به هیچ ریسکی حاضر نشدم قسمت آنلاین بازی ها رو از دست بدم چون واقعا بیشتر لذت بازی تویه آنلاین بازی کردنشه (میتونیم فیفا و BattleField 1 رو واست مثال بزنم)
الان از دوستهای خودم 5 -6 نفرشون اکانت هکی دارن استفاده میکنن و داریم آنلاین میزنیم و مشکلی ندارن ولی من واسه هر بازی دارم 80 - 90 میدم اما متاسفانه یکی از دوستانمون بن شده و دیگه فقط میتونه با دیسک اونم به صورت آفلاین بازی کنه...
امیدوارم پستم شرایط رو واسه شما ترسیم کرده باشه
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
منم اهل انلاین بازی کردن نیستم افلاین بازی میکنم فقط فرمودید با دیسک میشه افلاین بازی کرد یعنی این دوستانی که دیتای بازی رو میفروشن و میریزن رو هارد اونجوری دیگه نمیشه افلاین بازی کرد درسته حتما باید انلاین شی که بتونی به اصلاح نسخه دیجیتالی رو بازی کنی و با اکانت هکی اگر بن بشی دیگه نسخه های دیجیتالی غیر قابل استفاده میشه

• Like
Reactions: erfanimmortal

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی
منم اهل انلاین بازی کردن نیستم افلاین بازی میکنم فقط فرمودید با دیسک میشه افلاین بازی کرد یعنی این دوستانی که دیتای بازی رو میفروشن و میریزن رو هارد اونجوری دیگه نمیشه افلاین بازی کرد درسته حتما باید انلاین شی که بتونی به اصلاح نسخه دیجیتالی رو بازی کنی و با اکانت هکی اگر بن بشی دیگه نسخه های دیجیتالی غیر قابل استفاده میشه

شما چه دیسک چه نسخه دیجیتالی (هک شده یا خریداری شده) رو داشته باشین میتونین آنلاین بازی کنید - به شرط اینکه بن نشده باشین
اما اگه بن شده باشید به دلیل اینکه نمیتونین به PSN وصل بشید دیگه از اکانت هکی هم نمی تونید استفاده کنید (چه آنلاین چه آفلاین) چون نمیتونه به نت وصل بشه و لایسنس رو چک کنه
و مجبورید فقط از دیسک استفاده کنید اونم به صورت آفلاین

• Like
Reactions: mehrdadb3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر