همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان کسی اینجا از PS Now استفاده کرده ؟ به ما اطلاعات بده

من یه مدتی خیلی دنبالش بودم و به این نتیجه رسیدم که شدنی نیست به دو دلیل، یکی نت فوق قوی میخواد یکی هم اون موقع که من دنبالش بودم فقط توی 2 تا کشور قابل اجرا بود!

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
دوستان این داستان استور us و استور uk چیه؟ بازی ها تو استور یو اس هفته به هفته تخفیف میخورن و تو استور یو کی چند هفته به بار مگه همش یکی نباید باشه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان این داستان استور us و استور uk چیه؟ بازی ها تو استور یو اس هفته به هفته تخفیف میخورن و تو استور یو کی چند هفته به بار مگه همش یکی نباید باشه
نه دیگه هر استور برای خودش یه دنیای جداگانست چون مخصوص یه منطقه از دنیاست.مثلا شرلوک هومز اخریه چند ماه پیش توی استور یو کی اومده بود اما تازه روی استور امریکا اومده.یا مثلا الان دموی فاینال ۱۵ توی استور ژاپن اومده اما تو استور های دیگه نه.

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
مشکلی دارم بسی عجیب!

کافیه لن متصل بشه ب کنسول و متصل بشم به psn نتم تایم اوت میشه!!!!! هرکاری کردم بازم این مشکل هست :(

بعضا به صورتی شانسی به psnمتصل میشه اما کافیه بری تو سرور یکی از بازی ها و دوباره تایم اوت :/

راهی هست؟!

پ ن : با wifi هیچ مشکلی ندارم _- ولی خوب طبیعتا وای فای روشن باشه آحاد ملت متصل میشن ب نت!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مشکلی دارم بسی عجیب!

کافیه لن متصل بشه ب کنسول و متصل بشم به psn نتم تایم اوت میشه!!!!! هرکاری کردم بازم این مشکل هست :(

بعضا به صورتی شانسی به psnمتصل میشه اما کافیه بری تو سرور یکی از بازی ها و دوباره تایم اوت :/

راهی هست؟!

پ ن : با wifi هیچ مشکلی ندارم _- ولی خوب طبیعتا وای فای روشن باشه آحاد ملت متصل میشن ب نت!
مودمتو اپدیت کن کابل لن رو عوض کن بازم نشد مودم رو عوض کن

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من ميخوام گيفت کارت پلى استيشن استور بخرم تفاوت گيفت کارت فيزيکى با ديجيتالى چى هست؟؟ ممنون ميشم راهنمايى کنيد براى خريد بازى و دى ال سى ها کدام مناسبتره؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
دوستان من یه مشکل عجیب دارم خیلی رو اعصابه.
تو یه سری بازی ها مثه Star Wars Battlefront و COD: Infinite Warfare لیست دوستام توی بازی لود نمیشه،
یعنی مثله اون بالا واسه Battlefront یا پایین سمت چپ واسه IW نوشته friends online:0 در صورتی که من 20-30 تا دوست آنلاین دارم
واسه cod هم دقیقا همین مشکله، مثلث که میزنم که لیست فرند ها رو لود کنه هیچی نمیاد. حالا اگه دکمه PS رو بزنم تو خود PS4 دوستان رو درست لود میکنه !
نمیدونم مشکل کجاست ؟

حدس میزنم از تعداد افراد friend listـم باشه .من حدود 550 تا فرند دارم همیشه 40-60 تاشون آنلاینن، شروع کردم به دلیت کردن یه نعداد ولی لا مصب 3 روز پشت سر هم باید دلیت کنم تا تعداد بیاد پایین.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان من یه مشکل عجیب دارم خیلی رو اعصابه.
تو یه سری بازی ها مثه Star Wars Battlefront و COD: Infinite Warfare لیست دوستام توی بازی لود نمیشه،
یعنی مثله اون بالا واسه Battlefront یا پایین سمت چپ واسه IW نوشته friends online:0 در صورتی که من 20-30 تا دوست آنلاین دارم
واسه cod هم دقیقا همین مشکله، مثلث که میزنم که لیست فرند ها رو لود کنه هیچی نمیاد. حالا اگه دکمه PS رو بزنم تو خود PS4 دوستان رو درست لود میکنه !
نمیدونم مشکل کجاست ؟

حدس میزنم از تعداد افراد friend listـم باشه .من حدود 550 تا فرند دارم همیشه 40-60 تاشون آنلاینن، شروع کردم به دلیت کردن یه نعداد ولی لا مصب 3 روز پشت سر هم باید دلیت کنم تا تعداد بیاد پایین.
بله حدست درسته .خوده منم 500 فرند داشتم مجبور شدم دلیتشون کنم.الان شدن 40 تا و کاملا هم لیست فرندها توی تمام بازی ها درسته.
من فرند هامو از طریق اپلیکیشن پلی استیشن مبایل پاک کردم چون با کنسول خیلی طول میبره.با مبایل خیلی هم وقت نمیبره تو بگو 2 ساعت یا کمی بیشتر وقتت رو بگیره ولی در عوض هم کنسولت سبک تر میشه راحت تر فرندهاتو لود میکنه هم توی بازی ها مشکلی نخواهی داشت

• Like
Reactions: .:Metallica:.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
بله حدست درسته .خوده منم 500 فرند داشتم مجبور شدم دلیتشون کنم.الان شدن 40 تا و کاملا هم لیست فرندها توی تمام بازی ها درسته.
من فرند هامو از طریق اپلیکیشن پلی استیشن مبایل پاک کردم چون با کنسول خیلی طول میبره.با مبایل خیلی هم وقت نمیبره تو بگو 2 ساعت یا کمی بیشتر وقتت رو بگیره ولی در عوض هم کنسولت سبک تر میشه راحت تر فرندهاتو لود میکنه هم توی بازی ها مشکلی نخواهی داشت
ای بابا:| :D
تازه من نزدیک به 700تا فرند داشتم به زور تا اینجا کمشون کردم، آخه با اپ موبایل نمیشه فهمید آخرین بار کی آنلاین بوده، کلا کسایی رو که بیشتر از 1 ماه آفلابن بودن رو دارم دلیت میکنم.
40تا ؟ خیلی کمه ! :D باز اون PS3 تا 100 گنجایش داشت.

دمت گرم بازم، الان حداقل مطمعن شدم باید چیکار کرد.

• Like
Reactions: ps34

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر