همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
آپدیت 1.50 رو نصب کرده بودی بعد 1.51 یا مستقیم 1.51 رو نصب کردی؟ اگه آپدیت 1.50 رو انجام ندادی و مستقیم 1.51 رو نصب کردی بهتره آپدیت 800 مگی رو نصب کنی. بعد نصب امتحان کن انشالا که مشکلت حل میشه.
ببین حمید جان من وقتی که خریدم کنسول رو خود فروشنده برام 1.50 رو با فلش زدش که حجمش تقریبا 350 مگ بودش.خودمم دیشب 1.51 رو زدم که حجمش 323 مگ بودش و از طریق خود دستگاه به اینترنت وصل شدم و زدم.حالا اون 800 مگی چی هستش موندم!!:|اگر زحمتی نیستش لینک اون 800 مگ رو بده.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
بچه ها من آخر گیج شدم حالا واقعا plus میخواد برای انلاین بازی کردن یا شایعه بود :d
همونطور گه سونی موقع معرفی PS4 گفت برای بازی کردن بخش Online Multiplayer بازی ها Plus نیاز می‌باشد. ولی برای بازی های Free to Play نیاز نیست !

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
ببین حمید جان من وقتی که خریدم کنسول رو خود فروشنده برام 1.50 رو با فلش زدش که حجمش تقریبا 350 مگ بودش.خودمم دیشب 1.51 رو زدم که حجمش 323 مگ بودش و از طریق خود دستگاه به اینترنت وصل شدم و زدم.حالا اون 800 مگی چی هستش موندم!!:|اگر زحمتی نیستش لینک اون 800 مگ رو بده.

http://dus01.ps4.update.playstation.net/update/ps4/image/2013_1117/rec_818a99ff70ce3193aeab3e95160379d6/PS4UPDATE.PUP?dest=us

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با سلام به تو دوست خوب гадюка

من اسمم داود نامور اسم کابریم :( t33 ) تو این سایت و console-hax هست.
من کنسولم رو ازconsole-hax بعداز آقا hamid1752 خریدم .وهمین مشکل رو که شما دارید منهم دارم او تاپیک بالا رو هم من تو سایتplaystation.com
زدم:
Error cod all network my ps4(wv-33910-6) - PlayStation® Community Forums
الان بری همون جا زیرش یه تاپیک فارسی هم برات نوشتم .
دستگاه هفته قبل شنبه رسید دستم باایدی mgoodboy3پی اس3 رو پی اس۴ که با کشور سنگاپور ساینین کردم اولش ارور :(the servie is not lable in your counry/region )ساپورت نکردن کشور و ریجون داد ولی اجازه میداد بازم اکانت دیگه بسازی ولی الان مشکل بالا که خودتم داری رو میده وبه سرور پی اس ان وصل نمیشه من از سیف مد ازحالت۶. که( آنالیزینگ) هست دستگارو صفر کارخانه میکنه وهمچی پاک مکنه چند بار استفاده کردم ولی بازم اکانت جدید نمیسازه وفقط اکانت قبلی روقبول مکنه وبه پی اس ان وصل نمیشه .
فکر کنم این مشکل بعد لانج دستگاه تو اروپا و شولغی سرورهای psn بوجود امد چون من قبل از اون 2تا اکانت رو روسنگاپورساختم چون ادرس دقیق برا us نداشتم .حتی براhamid1752 تو console-hax در پست خودش در رابطه با مشکل اولم سوال پرسیدم بدبختی دستگاه تازه اومده برا هرکی هم یه مشکل داره وکسی درست نمیدونه این ارورها دقیقا برا چییه به هر حال ببخشید سرت رو درد اوردم.اگه فهمیدی مشکل چیه به من هم بگو حلش کنم. با تشکر ازشما

- - -ویرایش - - -

ببین حمید رضا جان مشکل من هم مثل مشکل این بنده خدا هستش.
اخه جالب اینجاست که با کابل LAN هم وصل نمیشه.:|
ببین حمید به اینترنت وصل میشما یعنی داخل کانکشن تست که میرم همه چی رو اوکی میزنه ولی نمیدونم چرا به PSN وصل نمیشه!!چون حتی ابدیت 1.51 رو هم با خود دستگاه گرفتم ولی به PSN وصل نمیشه!!:|

با سلام به تو دوست خوب гадюка

من اسمم داود نامور اسم کابریم :( t33 ) تو این سایت و console-hax هست.
من کنسولم رو ازconsole-hax بعداز آقا hamid1752 خریدم .وهمین مشکل رو که شما دارید منهم دارم او تاپیک بالا رو هم من تو سایتplaystation.com
زدم:
Error cod all network my ps4(wv-33910-6) - PlayStation® Community Forums
الان بری همون جا زیرش یه تاپیک فارسی هم برات نوشتم .
دستگاه هفته قبل شنبه رسید دستم باایدی mgoodboy3پی اس3 رو پی اس۴ که با کشور سنگاپور ساینین کردم اولش ارور :(the servie is not lable in your counry/region )ساپورت نکردن کشور و ریجون داد ولی اجازه میداد بازم اکانت دیگه بسازی ولی الان مشکل بالا که خودتم داری رو میده وبه سرور پی اس ان وصل نمیشه من از سیف مد ازحالت۶. که( آنالیزینگ) هست دستگارو صفر کارخانه میکنه وهمچی پاک مکنه چند بار استفاده کردم ولی بازم اکانت جدید نمیسازه وفقط اکانت قبلی روقبول مکنه وبه پی اس ان وصل نمیشه .
فکر کنم این مشکل بعد لانج دستگاه تو اروپا و شولغی سرورهای psn بوجود امد چون من قبل از اون 2تا اکانت رو روسنگاپورساختم چون ادرس دقیق برا us نداشتم .حتی براhamid1752 تو console-hax در پست خودش در رابطه با مشکل اولم سوال پرسیدم بدبختی دستگاه تازه اومده برا هرکی هم یه مشکل داره وکسی درست نمیدونه این ارورها دقیقا برا چییه به هر حال ببخشید سرت رو درد اوردم.اگه فهمیدی مشکل چیه به من هم بگو حلش کنم.

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
با سلام به دوست خوبم آقا hamid1752 من کاربر(t33) توconsole-hax واینجا هستم اسمم داود نامور وبعد شما ازconsole-haxکنسول ps4 از محمد اقا خریدم.
دادش یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدی.
1.الان شمابه psn وصل شدی؟
2.یه جا خوندم اولش ارور: the servie is not lable in your counry/regionروداشتی چون من خودم اولش این ارور رو داشتم شما اولش با چه کشوری اکانت ساختی این ارور رو داد؟
3.در حال حاضر با چه کشوری اکانت ساختی که وصل شدی ؟
4.سرعت نت چقدره یعنی با کامپیوتر ثانیه ای چند کیلو بایت دانلود مکنی؟
5.الان ارور:(cannot connect to the server .wv339106)نداری؟
6.من وقتی کیلزون بازی میکنم دور فن دستگام خیلی مره بالا وصدای دستگاه نسب به وقتی که تو home screen هست و دستگاه آرومتره خیلی بیشتر میشه.مال شما چطور؟
ببخشید سوالام زیاد شد ممنون میشم اگه جواب بدی.

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
با سلام به دوست خوبم آقا hamid1752 من کاربر(t33) توconsole-hax واینجا هستم اسمم داود نامور وبعد شما ازconsole-haxکنسول ps4 از محمد اقا خریدم.
دادش یه چند تا سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدی.
1.الان شمابه psn وصل شدی؟
2.یه جا خوندم اولش ارور: the servie is not lable in your counry/regionروداشتی چون من خودم اولش این ارور رو داشتم شما اولش با چه کشوری اکانت ساختی این ارور رو داد؟
3.در حال حاضر با چه کشوری اکانت ساختی که وصل شدی ؟
4.سرعت نت چقدره یعنی با کامپیوتر ثانیه ای چند کیلو بایت دانلود مکنی؟
5.الان ارور:(cannot connect to the server .wv339106)نداری؟
6.من وقتی کیلزون بازی میکنم دور فن دستگام خیلی مره بالا وصدای دستگاه نسب به وقتی که تو home screen هست و دستگاه آرومتره خیلی بیشتر میشه.مال شما چطور؟
ببخشید سوالام زیاد شد ممنون میشم اگه جواب بدی.

1 - آره به psn وصل میشم
2 - آره یک اکانت us داشتم که وقتی می خواستم توی استور برم این ارور رو میداد ولی از یه اکانت us دیگه استفاده کردم راحت به استور وصل شد. در هر دو اکانتم کشور رو آمریکا انتخاب کرده بودم.
3 - الان اکانتم کشور آمریکا us است.
4 - پهنای باند خطم 1 مگ است و با سرعت 120 الی 140 کیلو دانلود می کنم.
5 - نه ندارم.
6 - راستش توجه نکردم به دور فن ولی فکر نمی کنم که صدای فن بیشتر شده باشه. این سری که خواستم بازی کنم توجه می کنم و بهت میگم.
انشالا که مشکلت حل بشه و بتونی به psn وصل بشی

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دستت درد نکنه حمید جان متوجه خیلی چیزا شدم

- - -ویرایش - - -

فکر کنم اشتباه من این بود با کشور سنگاپور اکانت ساختم 2 تا که الان با هر 2تاش هم سایینین مکنم دستگاه دو تاش رو هم قبول مکنه ولی با مال us که1ساعت پیش ساختم نمیره یه سر به اینجا بزن http://us.playstation.com/community/liveevents/ تو تب بالاش با اکانت دستگاهت سایین کن . اولش با اکانت singapor سایین کردم تو (استورش store )که وا مکنه گزینه PS4 نداره ولی وقتی با اکانت us سایین کرد م گزینهps4 داره. فکر کنم سرورهای singapor واسیا راه نیفتاده

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
611
نام
حمیدرضا
دستت درد نکنه حمید جان متوجه خیلی چیزا شدم

- - -ویرایش - - -

فکر کنم اشتباه من این بود با کشور سنگاپور اکانت ساختم 2 تا که الان با هر 2تاش هم سایینین مکنم دستگاه دو تاش رو هم قبول مکنه ولی با مال us که1ساعت پیش ساختم نمیره یه سر به اینجا بزن PlayStation® Live Events - Experience Unreleased Games - PlayStation® تو تب بالاش با اکانت دستگاهت سایین کن . اولش با اکانت singapor سایین کردم تو (استورش store )که وا مکنه گزینه PS4 نداره ولی وقتی با اکانت us سایین کرد م گزینهps4 داره. فکر کنم سرورهای singapor واسیا راه نیفتاده

برای آسیا که منتشر نشده شاید به این خاطر است که استورش باز نمیشه.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
برای آسیا که منتشر نشده شاید به این خاطر است که استورش باز نمیشه.

میدونم دستگاه برا اسیا نیومده اگربیاد هم با ریجن1: امریکا و2 :اروپا میاد اکثرا.دستگاهای ماهم الان ریجن 1 هست فکرکنم فعلا اکانت singapor وکشورهای اسیایی به سرورهای us وصل نمیکنه لاقل فعلا ,تو دستگاه من که اینجوری 2 تا اکانت سنگاپروی که ساختم save شده تو psnو دیگه با هیچ کشور جدید دیگه ای نه اروپایی نه امرکایی اکانت جدید اجازه نمیده بسازی و فقط همونو قبول مکنه و چون سرورهای این ور راه نیفتاده به psnوصل نمیشه باید دید او چند نفری هم که مشکل داشتن اولش با چه کشوری ساییین کردن. یه مثله دیگم شلوغی سرورهای psn هست.چون من خودم چند روز اول با ps4 چندتا اکانت ساختم البته باsingapor که با ps3 کار میکرد .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر