امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
Uncharted 4 10/10

واو ... بالاخره بعد چند سال بازی کردم و واقعا عجب گیمی بود. موهای تنم سیخ میشد هر چند دقیقه یک بار انگار تابلوی نقاشی بود ...برای من بدون شک بهترین آنچارتد بود واقعا داستانش رو دوست داشتم و جنبه تاریخیش و نامه ها و اینا واقعا عالی بودن . گرافیک موزیک و گیم پلی واقعا Top ... پایانش هم دوست داشتم . عاشق ND ـم واقعا یه سطح از بقیه بازیسازها بالاترن این لعنتی ها ...

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
Detroit Become Human
88/100

جدای از گرافیک چشم نواز مهمترین دلیل من برای این نمره باز بودن دست گیمر برای هرگونه تغییر دلخواه در روایت و نابودی کاراکترها
تا جایی که شما میتونین با تمام کاراکترهای اصلی کاری کنید که به انتهای بازی نرسن
خلاصه بهترین بازی QTE و داستان محوری بود که تا الان بازی کردم

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
God of war 3 remastered
هنوز هم عالیه. موسیقی عالی - گیم پلی عالی - اتمسفر فوق العاده - حتی گرافیکش هم خوبه.
9/10
قشنگ یادمه وقتی رو ps3 ریلیز شد بازی؛ بعد چندین مدت ps3 تو امریکا تو چارت اول اومد .
واقعا هنوزم بعد از 9 سال پشم ریزونیه واسه خودش

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
قشنگ یادمه وقتی رو ps3 ریلیز شد بازی؛ بعد چندین مدت ps3 تو امریکا تو چارت اول اومد .
واقعا هنوزم بعد از 9 سال پشم ریزونیه واسه خودش
اون موقع که تازه اومده بود قیمتش بود 130 تومن میگفتن نخرید ارزون میشه :))

• Like
Reactions: dr.ice

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
مخلص همه ی گیمرای گللللللللللللللللل

nioh
اقاnioh
برادر گیمرم
nioh
حاجیییییی NIIIIIIOOOOOOHHHH
خیلی باحاله واقعا خوبه تا الان یه چیزی حدوده 450 ساعتی میشه که درگیرشم
حقیقتا یه RPG اکشنه:D
یه سری نقاط ضعف داره که بگم بد نی

1 - نمیشه زیاد روی گرافیک حساب کرد بعضی اوقات اوفت فریم وااقعا میره رو موخت ( البته شنیدم رو PRO خوبه (
2 - یه بازی سخته به تمام معناست سختیش واقعا باحاله نسبت به هم سبکای عزیزش بلاد و دارک به نظرم سختره و بیشتر رو لج میندازتت =)) RPG بازا میفهمن چی میگم مخصوصا کسایی که کارای این میازیکی ه مریض رو بازی کردن
3 - توع سلاح نسبتا ضعیفه و مشکل اینه که همون ضعف یه مشکل بزرگ میشه . مثلا یه سلاح رو میبینی 100 تا ازش هست با ابیلیتی های مختلف ( خوب چه کاریه 20 تا تفاوت میزاشت چرا اخهههه~X()
4 - یه بدی دیگه داره که اینم از یه دید دیگه بهش نگاه کنی شاید به فال نیک گرفت اونم اینه که مثلا یه میشن رو با ماموریت های مختلف شاید 10 بار بخوای بری یه ذره برات تکراری و خسته کننده میشه ( البته ناگفته نمونه مثلا باس همون میشن تو مپ بعد سبک مبارزش عوض میشه قشنگ تر پاره میکنه :D)
مشکل دیگه ای به نظرم نیس

بریم سراغ نقات قوتش
1 - واقعا گیم پیلی و سبک های متفاوت مبارزات با سلاح ها خیلی خوب و گیراست
2 - روی بعضی مناطق و باسا واقعا کار کردن سختی بازی برات لذت بخش میشه
3 - یه RPG اکشن و سریعه ، ببینید مثلا دارک سولز کنده سریع نیس مبارزات ولی این واقعا خوبه
4 - نمیشه اصلا با بلاد مقایسه کرد اصلا ولی باساش به نظرم بهتره سبک مبارزاتشون
5 - فلور ABYS واقعا , lولی یه بدی داره اونم اینه که چراااااااااا اخه تا 999 ؟؟؟؟

امتیاز 9/10

از 10 به بازی 9 میدم شاید جهاف و از نظر خیلیا زیاد باشه ولی خوب 9 میدم دیگه اون یه نمره هم برا افت فریم کم کردم میتونستن رو گرافیکش بیشتر کار کنم امیدوارم تو 2 جبران کنن

یه مسئله دیگه هم هست اینه که اگه یه پایه داشته باشی دیگه بازی از عالی عالی تر میشه ( من یه داش گل به اسم بابک دارم که با دنیا عوض نمیکنم خیلی با هم حال کردیم هم سره nioh هم دارک و همینطور بلاد) اصلا با این طرف بشین ماریو بازی کن مهم نیس بازی چیه خودش عشقه اینجا باید بهش بگم دمش گرمممممممم:x

شرمنده زیاد شد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086

nioh
اقاnioh
برادر گیمرم
nioh

1 - نمیشه زیاد روی گرافیک حساب کرد بعضی اوقات اوفت فریم وااقعا میره رو موخت ( البته شنیدم رو PRO خوبه (
2 - یه بازی سخته به تمام معناست سختیش واقعا باحاله نسبت به هم سبکای عزیزش بلاد و دارک به نظرم سختره و بیشتر رو لج میندازتت =)) RPG بازا میفهمن چی میگم مخصوصا کسایی که کارای این میازیکی ه مریض رو بازی کردن
3 - توع سلاح نسبتا ضعیفه و مشکل اینه که همون ضعف یه مشکل بزرگ میشه . مثلا یه سلاح رو میبینی 100 تا ازش هست با ابیلیتی های مختلف ( خوب چه کاریه 20 تا تفاوت میزاشت چرا اخهههه~X()
4 - یه بدی دیگه داره که اینم از یه دید دیگه بهش نگاه کنی شاید به فال نیک گرفت اونم اینه که مثلا یه میشن رو با ماموریت های مختلف شاید 10 بار بخوای بری یه ذره برات تکراری و خسته کننده میشه ( البته ناگفته نمونه مثلا باس همون میشن تو مپ بعد سبک مبارزش عوض میشه قشنگ تر پاره میکنه :D)
مشکل دیگه ای به نظرم نیس

بریم سراغ نقات قوتش
3 - یه RPG اکشن و سریعه ، ببینید مثلا دارک سولز کنده سریع نیس مبارزات ولی این واقعا خوبه
5 - فلور ABYS واقعا , lولی یه بدی داره اونم اینه که چراااااااااا اخه تا 999 ؟؟؟؟

امتیاز 9/10

از 10 به بازی 9 میدم شاید جهاف و از نظر خیلیا زیاد باشه ولی خوب 9 میدم دیگه اون یه نمره هم برا افت فریم کم کردم میتونستن رو گرافیکش بیشتر کار کنم امیدوارم تو 2 جبران کنن

یه مسئله دیگه هم هست اینه که اگه یه پایه داشته باشی دیگه بازی از عالی عالی تر میشه ( من یه داش گل به اسم بابک دارم که با دنیا عوض نمیکنم خیلی با هم حال کردیم هم سره nioh هم دارک و همینطور بلاد) اصلا با این طرف بشین ماریو بازی کن مهم نیس بازی چیه خودش عشقه اینجا باید بهش بگم دمش گرمممممممم:x

شرمنده زیاد شد
مطمئنید موقع شروع بازی زمانی که ازتون پرسیده فریم براتون مهم‌تره یا گرافیک، گرافیک رو انتخاب نکردید؟ چون من روی فت بازی کردم یک بار هم یادم نمیاد افت فریم دیده باشم و هیچ مشکلی نداشتم

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
مطمئنید موقع شروع بازی زمانی که ازتون پرسیده فریم براتون مهم‌تره یا گرافیک، گرافیک رو انتخاب نکردید؟ چون من روی فت بازی کردم یک بار هم یادم نمیاد افت فریم دیده باشم و هیچ مشکلی نداشتم

بله عزیز

ببینید من خودم یکی از دوستان میگفت افت فریم داره و شدیدا مخالف بودم و هر چی دقت میکردم نمیتونستم اف فریمی پیدا کنم تا اینکه خودم دیدم و متوجهش شدم

موقع ای افت فریم خودشو نشون میده که مثلا دورتون پره دشمنه و همه بهتو حمله میکنن و شما هم حکما حمله میکنید و نابودشون میکنید اونجاست که افت فریم خودشو نشون میده اتفاقا چند جا که رو موخ بود فیلم گرفتم ازش به حدی بازی کند میشه و اف داره که نمیشه واقعا به چشم نیاد و ازش گذشت

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بله عزیز

ببینید من خودم یکی از دوستان میگفت افت فریم داره و شدیدا مخالف بودم و هر چی دقت میکردم نمیتونستم اف فریمی پیدا کنم تا اینکه خودم دیدم و متوجهش شدم

موقع ای افت فریم خودشو نشون میده که مثلا دورتون پره دشمنه و همه بهتو حمله میکنن و شما هم حکما حمله میکنید و نابودشون میکنید اونجاست که افت فریم خودشو نشون میده اتفاقا چند جا که رو موخ بود فیلم گرفتم ازش به حدی بازی کند میشه و اف داره که نمیشه واقعا به چشم نیاد و ازش گذشت
شایدم بوده من زیاد توجه نکردم
فکر کنم سر باس umibozu یه مقدار افت فریم بود
بازم خوشبختانه تمام مدت تو بازی افت فریم نبود که کاملا غیرقابل بازی بشه

• Like
Reactions: sinart7 and joker+1

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
شایدم بوده من زیاد توجه نکردم
فکر کنم سر باس umibozu یه مقدار افت فریم بود
بازم خوشبختانه تمام مدت تو بازی افت فریم نبود که کاملا غیرقابل بازی بشه

اره داداش
گفتم که اونقدرا نیس که به چشم بیاد یعنی 90 % موابع به افت فریم بر نمیخوری فقط موقعی که شلوغ میشه و تعداد زیادی رو میکشی یا بعضی از باسها همون باسی که فرمودین به چشم میاد

در کل به نظرم انقدر بازی خوب بود که این نکات اصلا به چشم نمیاد
حداقال برا من اینجوری بود

• Like
Reactions: sinart7 and rosgod

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%DB%8C%D8%AF%DB%8C.jpg

درود بر رفقای عزیز
اسپایدی هم تمام شد:D
بازیِ کاملا سرگرم کننده و لذت بخشی بود
اول از همه باید از طراحی خوب Web Swing تعریف کنم چرا که به درستی اجرا شده بود و تجربه ی فوق العاده ایی واسم ساخت
الحق که Insomniac تمامی نیازه در رابطه با تاب خوردن در سطح شهر رو براورده کرد
طراحی و کارکرد گجت‌ها و تنوع لباس‌ها عالی بود
ماموریت‌های اصلی و بخش مبارزات توپ!(مخصوصا مبارزات با گروه Sinister Six)
داستان بازی هم طوریه که شما رو دنبال خودش میکشه ، امروز فکر کنم بالای 8 ساعت گرفتارش بودم!:D
اینکه میتونی تو شهر راحت بچرخی و از همه جا بری بالا خیلی جذابه و امیدوارم به زودی و روی همین نسل نسخه دوم رو تجربه کنم
تنها نکته ی منفی و ضعف قابل ملاحظه هم ماموریت‌های جانبیش بود
9.5/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,411

nioh
اقاnioh
برادر گیمرم
nioh

مشکل دیگه ای به نظرم نیس

بریم سراغ نقات قوتش

امتیاز 9/10

شرمنده زیاد شد

سلام چه راحت گفتی 450 ساعت من تو کفم :D مطمئنی یه صفر زیاده نذاشت ی؟ چارصد و پنجاه ساعت ؟؟#-o
فک کنم بیشترین پلی تایمی که داشتم تو عمرم مال GTA V بود 400 اینا میشد :D
چند روز طول کشید کلا به این حد برسی ؟

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
سلام چه راحت گفتی 450 ساعت من تو کفم :D مطمئنی یه صفر زیاده نذاشت ی؟ چارصد و پنجاه ساعت ؟؟#-o

484 :D
اونم فیفا ۱۵ که از نظر اکثر اهالی فن آشغال بود :))
7bff87a1927169d8c358a65c2709de5f.jpg

Sent from my SM-J510F using Tapatalk

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین

الان شده 470 ساعت :-j
ببین عزیزم فک کنم 3 ماهی میشه بازی رو گرفتم
حکما تا به فلور 999 نرسی بازی تموم نشده هنوز .
تقریبا هر روز بازی میکنم والا یه بازی تا ..... در نیارم بیخیالش نمیشم:D

• Like
Reactions: sinart7

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
uncharted drake's fortune
5922168-l.jpg

بازی خوبی بود.گرافیکش در حد قابل قبولی بود داستان قشنگی داشت
مشکلاتی هم داشت مثل باگ های خیلی کم که البته تاثیری در بازی نداشت،بعضی جاها گیم پلیش و کنترل کاراکتر اذیت میکرد
ولی از همه مهمتر تعداد دشمنا خیلی کم بود و همه شون کپی پست بودن:D
مثلا تمام دشمن هایی که اسلحه بمب انداز داشتن دقیقا کپی هم بودن :D
در نهایت بی شک بازی قشنگیه و باید همه بازیش کنن
امتیاز 8

بریم سراغ نسخه دوم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر