امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
View attachment 84193

Horizon: Zero Dawn

داستان: کوتاه اما بدک نبود و مراحل جانبی سرگرم کننده, این کوتاهی رو پوشش میداد
شخصیت پردازی: یه چیزی تو مایه های عناوین یوبیسافت(مترسک گونه و بی روح)
گیم پلی: حرکات و مبارزه با ربات ها خوب طراحی شده" اما مبارزه با آدما چنگی به دل نمیزد و هوش مصنوعیشون ضعیفه
صداگذاری شخصیتها: در حد هویج D : نمیدونم این بخش زیر نظر چه کسی بوده اما انتقال احساسات و واکنش صدا پیشه ها نسبت به رخدادهای مختلف بازی ماقبل مقوا بودن D :
موسیقی متن: خوب
انیمیشن: شخصیت ها با اینکه گرافیک بسیار خوبی داشتن ولی انیمیشن صورت و حرکاتشون جالب در نیومده.
گرافیک و نورپردازی: عالی" نسبت به همچین نقشه بزرگی فراتر از انتظارم بود!

انتظار دارید بازی rpg انیمیشناش بهتر از این باشه:-"

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
View attachment 84193

Horizon: Zero Dawn

داستان: کوتاه اما بدک نبود و مراحل جانبی سرگرم کننده, این کوتاهی رو پوشش میداد
شخصیت پردازی: یه چیزی تو مایه های عناوین یوبیسافت(مترسک گونه و بی روح)
گیم پلی: حرکات و مبارزه با ربات ها خوب طراحی شده" اما مبارزه با آدما چنگی به دل نمیزد و هوش مصنوعیشون ضعیفه
صداگذاری شخصیتها: در حد هویج D : نمیدونم این بخش زیر نظر چه کسی بوده اما انتقال احساسات و واکنش صدا پیشه ها نسبت به رخدادهای مختلف بازی ماقبل مقوا بودن D :
موسیقی متن: خوب
انیمیشن: شخصیت ها با اینکه گرافیک بسیار خوبی داشتن ولی انیمیشن صورت و حرکاتشون جالب در نیومده.
گرافیک و نورپردازی: عالی" نسبت به همچین نقشه بزرگی فراتر از انتظارم بود!

درسته بازی با فوق العاده بودن فاصله دار ولی با این حال خیلی سرگرم کننده هستش. مخصوصا مبارزات با رباتها عالی بود و اعتیاد اور.درمورد شخصیت پردازی درسته در حد عناوین ناتی داگ یا ویچر نبود ولی از خیلی بازی های دیگه بهتر بود.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
rhpz_assassins-creed-origins-discovery-tour-mode-details.jpg

AC:ORIGINS

+گرافیک هنری عالی

-روایت داستانی ضعیف،تقریبا ۹۰٪ بازی هیچ اتفاقی نمیفته و آخر هم فقط تو چند خط دیالوگ داستان رو جمع میکنن.
-انیمیشن های به شدت کم تعداد و ضعیف که کاملا رو سیستم مبارزات بازی تاثیر منفی داره
-آزادی عمل محدود ، به لطف هیدن بلید که باید لولآپ بشه تقریبا لذت اصلی بازی کاملا از بین میره. camp های بازی تقریبا طراحیشون شبیه همه و ۱-۲ روش بیشتر نمیشه کاملشون کرد.
-ماموریت های فرعی به شدت تکراری
-اسکیل منو بازی ۹۰٪ تقریبا بی مصرف و اضافه ست که فقط واسه کمیت کلی اسکیل بی مصرف مثل headshot xp ! داره.

6/10

• Like
Reactions: mohsen2012

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مانند عناوین خطی نه" گرچه سبکش بیشتر به اکشن ادونچر میخوره

شخصیت پردازیهای Witcher III هم بنظرم یه چیزی تو همین مایه های Horizon بودن" ND کلا تو یه لول دیگس.اما در مورد مبارزه با ربات ها باهات موافقم.
اون که درسته ولی به هرحال بازم rpg:D تنها چیزی که تو این بازی ازش خوشم نیومد پایانش بود انتظار یه پایان اپیک تر یه باس حدید داشتم اگه اون صحنه اخرش نبود بنظرم .....

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

شخصیت پردازیهای Witcher III هم بنظرم یه چیزی تو همین مایه های Horizon بودن" ND کلا تو یه لول دیگس.اما در مورد مبارزه با ربات ها باهات موافقم.
شخصیت پردازی های witcher 3 هم با توجه به تعداد زیاد شخصیت ها و rpg بودن بازی کلا تو یه لول دیگس:D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα

لول شخصیت پردازی ویچر ضعیف بود ؟ مترسک گونه بود ؟ پس نه , شخصیت پردازی Phantom Pain فقط خوبه (من که میدونم مشکلت با بازی چیه) ....

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,115
نام
Melkor
شخصیت پردازی های witcher 3 هم با توجه به تعداد زیاد شخصیت ها و rpg بودن بازی کلا تو یه لول دیگس:D
بدون توجه به اونا هم کلا تو یه لول دیگست حاجی:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
دوستانی که این متن رو خوندن و ویچر ٣ بازی نکردن بدونند این فقط نظر ایشونه و خیلی ها جور دیگه فکر میکنن:D.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
سپاس از دوستان برای پاسخهای دوستانشون:D. VS بین عناوینی که هم سبک نیستن چه بسا نادرست باشه اما اگه شما چاره ای نداشته باشید و بخواید بین موارد پایین یکی رو انتخاب کنید کدوم رو ترجیح میدید و چرا؟

شخصیت پردازی The Last of Us vs The Witcher III ؟
شخصیت پردازی Uncharted 4 vs The Witcher III ؟
شخصیت پردازی Uncharted 2 vs The Witcher III ؟
شخصیت پردازی MGS 3 vs The Witcher III ؟
شخصیت پردازی MGS 1 vs The Witcher III ؟

داداش 20 صفحه پیش یه بحث سر بازی x پیش اومده بود ! پونصد نفر اومدن که نظر شخصیه و به شما چه که کی از چی بدش میاد و چه نظری داره ! انگار فقط این روشن فکری نمایی فقط مربوط به بازیه x ه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
@Metal Gear
عزیز پستات رو قبلا خوندم میدونم دقیقا مشکلت کجاست اون بازی گوتی شد رفت پی کارش زیاد بهش فک نکن مقایست رو هم برا خودت نگه دار چون از پایه و اساس مشکل داره خودت هم خوب میدونی...

@vaan 2
کسی با گفتن نظر شخص مشکلی نداره ولی وقتی ی فکتی رو بخوای زیر سوال ببری باید منظر چنین واکنش هایی هم باشی اینکه ویچر ۳ شخصیت پردازی قوی داشت ی فکته مثل خیلی از بازیهای دیگه شاید مثلا من از داستان بازی یا گیم پلی بازی خوشم نیومده باشه ولی صد درصد پرداخت رو شخصیت ها رو نمیتونم انکار کنم انکار کردنش مثال بارز به در دیوار کوبیدنه...

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
سپاس از دوستان برای پاسخهای دوستانشون:D. VS بین عناوینی که هم سبک نیستن چه بسا نادرست باشه اما اگه شما چاره ای نداشته باشید و بخواید بین موارد پایین یکی رو انتخاب کنید کدوم رو ترجیح میدید و چرا؟

به غیر از MGS 1 که بازی نکردم بازم نظرم The Witcher 3 هست:D
البته فکر کنم این تاپیک جای این بحث ها نیست و محل نمره دادن کاربرا هست

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خب پس اختلاف سلیقه دیگه مطرح نیست بحث جهان بینیِ:D
ببین برات اینجوری بگم:D
شخصیت پردازی اون بازی هایی که گفتی بیشتر بواسطه کات سین هست،حالت سینمایی مانند،اما ویچر 3 شخصیت پردازی گیمینگی داره!!!
یعنی شخصیت کرکتر بازی میتونه با انتخابا و دیالوگای شما ساخته بشه یا سرنوشتش عوض بشه یا هر چی(چند تا کات سین هم داره اون وسط)
همچین چیزی رو فقط میشه تو یه بازی تجربه کرد نه تو فیلم سینمایی واسه همین ویچر برای من جایگاه خاصی داره،هم شماره 2 و هم 3
شایدم حرفام مزخرف باشه ولی فعلا اینطور فکر میکنم
اینم بگم من خودم عاشق انچارتد و TLOU هستم:D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613

شما شخصیت پردازی ویچر رو با هورایزن مقایسه کردی و گفتی در حد هم هستند که خب به هیچ وجه نیستن بنظرم. متال رو بازی نکردم اما بین انچارتد و ویچر، ویچر شخصیت پردازی بهتری داره حالا چرا. عمق شخصیت پردازی توی ویچر با توجه به مدت زمان و دنیا و سبک بازی خیلی بیشتره تا انچارتد. تو انچارتد شخصیت ها بخاطر ماهیت خطی بودن بازی باعث نمیشه مثل بازی های rpg گسترش پیدا کنن. مثلا توی ویچر وارد هر روستا یا با گروهی برخورد میکردی یه پیشزمینه و گذشته ای داشتند و بخاطر rpg بودن بازی مکالمات خیلی بیشتر از یه بازی خطی ای مثل انچارتد هست درنتیجه به شخصیت پردازی بازی کمک میکرد البته این اینجوری هم نیست که بگیم حالا بازی های rpg راحت تر میشه شخصیت پردازی کرد ، نه اتفاقا فکر میکنم خیلی سخت تره که بخوای اینهمه شخصیت رو توی یه داستان غیرخطی توی اوج نگه داری اما دست بازیساز تو rpg بازتره. انچارتد شخصیت پردازی یه خوبی داره و برای یک بازی اکشن ادونچر خیلی خوب بودن مخصوصا قسمت چهارم ( هرچند که من با داستان قسمت چهارم حال نکردم ) چیزی که میخوام بگم اینه اگه بخوام بین دو بازی عالی و یکی rpg غیر خطی و دیگری اکشن اونچر خطی از لحاظ شخصیت پردازی یکی رو انتخاب کنم ١٠٠ درصد بازی rpg بخاطر ماهیتش توی این زمینه برنده است. حالا یه بحث سلیقه هم هست که اون دیگه جداست.

• Like
Reactions: Metal Gear

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شما شخصیت پردازی ویچر رو با هورایزن مقایسه کردی و گفتی در حد هم هستند که خب به هیچ وجه نیستن بنظرم. متال رو بازی نکردم اما بین انچارتد و ویچر، ویچر شخصیت پردازی بهتری داره حالا چرا. عمق شخصیت پردازی توی ویچر با توجه به مدت زمان و دنیا و سبک بازی خیلی بیشتره تا انچارتد. تو انچارتد شخصیت ها بخاطر ماهیت خطی بودن بازی باعث نمیشه مثل بازی های rpg گسترش پیدا کنن. مثلا توی ویچر وارد هر روستا یا با گروهی برخورد میکردی یه پیشزمینه و گذشته ای داشتند و بخاطر rpg بودن بازی مکالمات خیلی بیشتر از یه بازی خطی ای مثل انچارتد هست درنتیجه به شخصیت پردازی بازی کمک میکرد البته این اینجوری هم نیست که بگیم حالا بازی های rpg راحت تر میشه شخصیت پردازی کرد ، نه اتفاقا فکر میکنم خیلی سخت تره که بخوای اینهمه شخصیت رو توی یه داستان غیرخطی توی اوج نگه داری اما دست بازیساز تو rpg بازتره. انچارتد شخصیت پردازی یه خوبی داره و برای یک بازی اکشن ادونچر خیلی خوب بودن مخصوصا قسمت چهارم ( هرچند که من با داستان قسمت چهارم حال نکردم ) چیزی که میخوام بگم اینه اگه بخوام بین دو بازی عالی و یکی rpg غیر خطی و دیگری اکشن اونچر خطی از لحاظ شخصیت پردازی یکی رو انتخاب کنم ١٠٠ درصد بازی rpg بخاطر ماهیتش توی این زمینه برنده است. حالا یه بحث سلیقه هم هست که اون دیگه جداست.
بانظرت مخالفم در مورد( شخصیت پردازی بازی های rpg بهتر از بازی های خطی هستش.)به نظرم اصلا ربطی به ژانر یا سبک بازی نداره. من همون طور که با جول تو بازی اخرین ما همزاد پنداری کردم با گرالت هم به همین صورت جذبش شدم.

• Like
Reactions: stanley

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ببینید ویچر داره راه بسیاری از rpg های معروف قبل خودش رو میره همونطور که rpg های نرمال با توجه به آزادی زیادی که به گیمر میدن خیلی از اوقات تو داستان و شخصیت پردازی ضعف هایی دارن
الان بازی های دارن به سمت داستان گویی تصویری میرن که درستش هم همینه کم کم اتفاقات و روند بازی شخصیت ها و داستان بازی رو می سازن نه دیالوگ ها مثال بارز این قضیه سری سولز هست به نظر من سری سولز (که الهام گرفته از سری زلدا و بازی ایکو هست) نمونه واقعی یه گیم کامله این سری بازی نشون میده چطوری بدون نیاز به دیالوگ و فقط به وسیله لول دیزاین میشه داستان و شخصیت هایی ساخت که نمونشون تو دنیای گیم وجود نداره کسانی که دیمنز سولز و دارک سولز (شماره اول ) رو بازی کردن می دونند منظورم چیه بازی نیازی به دیالوگ نداشت چون شما کسی بودید که داستان و شخصیت ها رو کشف می کردید و به نظر من تو این قضیه دیمنز سولز حتی از دارک سولز هم خفن تر کار کرد چون به هیچ عنوان بازی خودش رو با داستان و دیالوگ به طور مستقیم carry نمی کرد
حالا چرا من این وسط از دارک سولز 2 و 3 و بلادبورن اسمی نیاوردم چون فکر می کنم این سه بازی خیلی بیشتر از دو بازی قبلی که گفتم به دیالوگ وابسته بودند (خصوصا بلادبورن ) ولی بازم شاهکار دنیای گیمینگ هستند چون راه درست رو پیش گرفتند به عناوین قبلی کاملا وفادار بودن فقط یکم رک تر و واضح تر داستان گویی می کردند

• Like
Reactions: IMANOKA and hanif36

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر