امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
Witcher 3 :
یه اصطلاحی هست به اسم "Satisfying Gameplay" که ملت مغرب زمین خیلی استفاده میکنن، حالا اگه تو فارسی بگیم "گیمپلی راضی کننده" بنظر من منظور رو به درستی نمیرسونه ، و اگر بگیم " ارضا کننده "، ای بابا ... اصن ولش کن :D تا حدودی منظورم رو گرفتید احتمالا : صدای شلیک خشن و بم اسلحه و انیمیشن طبیعی زمین افتادن دشمنان ، حس راضی کننده منفجر کردن پایگاه دشمن ، فرو کردن هیدن بلید تو کمر مامور از خدا بی خبر :D حس پیشرفت و گسترش بیس تو Anno 2070 ، یا حتی پرش ها و گرفتن های متوالی و هیجان انگیز تو یه پلتفرمر مث Rayman یا هرچیز دیگه ای ... اینا همه مثال هایی از موارد بکار رفته در گیمپلی های راضی کننده ( به همون معنای دوم ) هستند ... حالا اینا چه ربطی به ویچر داره ؟ اگه یه مخاطب مث من باشین که هیچ علاقه فراطبیعی به جهان های فانتزی بطور کلی و رمان ها و جهان ویچر نداشته باشه ... احتمالا همین الان تا ته حرفم رو خوندید و این حس رو درک کردید :
ویچر 3 این خصوصیت رو نداره ، یکی از مهم ترین ها ( و شاید مهم ترین ) خصوصیت های یک بازی گیمپلی راضی کننده هست ، و ویچر 3 از این خصوصیت محرومه ، این بازی همه چیزش شاهکاره ، جهانی که بطور بینظیر و وسواس گونه ای پر جزئیات ساخته شده ، دشمنان متنوع ، شخصیت های خوب پرداخته شده ، موسیقی فوق العاده ، گرافیک عالی و ... اما همه این ها روی هم رفته فقط چه کسانی رو راضی میکنه ؟ کسایی که عاشق جهان های فانتزی قدیمی مث Got یا tLotr یا همین ویچر هستن و فقط با گشت و گذار توی محیط و شنیدن دیالوگ ها و ورد خوندن های جادوگراشون عشق میکنن ، اما کسایی مثل من که بیشتر از همه دنبال کامبت های راضی کننده و حس پیشرفت کاراکتر هستن ( و دیالوگ هایی که بطور زجر آوری طولانی نباشن ~X() از این بازی لذت زیادی نمیبرن ، شاید تنها بخش بازی (بجز گرافیک خیره کنندش ) که خیلی باهاش حال کردم کوئست پایانی خیلی خفن و حماسیش بود ، قبل از اون واقعا خودم رو مجبور میکردم که ادامه بدم نه این که بازی من رو بکشونه به ادامه دادن ...
این هم نمره من که البته کاملا نظر شخصی هست و مسلما طرفدارای ویچر رو دلخور میکنه :D :

7.5/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
BS infinite : Burial at Sea

همین الان برای بار دوم تمومش کردم ، ینی واقعا همچین شاهکاری تکرار شدنیه ؟ من که بعید میدونم ... جوری داستان کل مجموعه بایوشاک رو به هم ربط داد و اول و آخرش رو بهم وصل کرد ، که گویی از همون 2004 و شروع ساخت بایوشاک اوریجینال همه چی برنامه ریزی شده بود ،
طراحی محیط که همیشه ویژگی برجسته بایوشاک بوده تو این بازی هم مثل همیشه فک برانداز بود ، این رپچری که توی BaS خصوصا اپیسود اولش دوباره خلق شده بود واقعا دیدن داشت ، اونهم به این صورت : :o
از لحاظ گیمپلی هم که اپیسود اول کاملا مثل infinite بود ، فقط یه اسلحه Tommy Gun اضافه شده بود که فوق العاده بود ، صدا و فایر ریت عالی ای داشت ... در اپیسود دوم مخفی کاری اضافه شده بود که البته خیلی کامل نبود و بیشتر شبیه یه نسخه ناقص Dishonored بود ... اما خب این هم قابل ایرادگیری نیست چون بازی همچنان یه شوتر Run n Gun هست و قرار نیست مخفی کاری غنی داشته باشه ...

از لحاظ گرافیک هم من فقط نسخه PS4 رو بازی کردم که عالی بود واقعا ، کلا Bioshock Collection جزء ریمستر های واجب الخرید هست که به همه پیشنهاد میکنم ...

در آخر هم بگم که واقعا بایوشاک بهترین بازی عمرم هست و بعید میدونم عنوان دیگه ای بتونه هیچوقت برام جاشو بگیره .

10/10
نه
12/10 :D
15/10 x_x

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
ویچر3
دریک کلام شاهکار بی بدیل صنعت گیم.کسایی که به دنیاهای فانتزی علاقه دارن با این بازی زندگی خواهند کرد واقعا ایرادی من تو این بازی ندیدم
نمره 10/10
فالوت 4
بازی بخاطر اینکه اولین تجربه ی من از سری فالوت بود اوایلش یک مقدار گنگ و گیج کننده بود اما بعد از یه مدت به یکی از بهترین بازیهای زندگیم تبدیل شد.بازی به شدت اعتیادآوره و درجریان بازی اصلا گذر زمان رو احساس نمیکنید.اتمسفر فوق العاده بازی در کنار موسیقی های بازی این بازی رو واسه من تبدیل به یه شاهکار کردن
نمره 9.5/10
نیم نمره فقط به خاطر گرافیک فنی و باگ هاش و یخورده مشکلات تو بخش شوتینگ وگرنه بازی لیاقتش نمره کامله بنظرم
dying light
بهترین بازی زامبی محوری که تا حالا بازی کردم. کسایی که به زامبی علاقه دارن این بازیو از دست ندن اوایل بازی یه مقدار برام جالب نبود اما یه مدت که میگذره بازی عالی میشه و هرچی رو به اواخر میرین بهتر و بهتر میشه
8/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
Dishonored 2
دیسآنرد یکی از مهم ترین فرنچایز ها برای من هست و همیشه خواهد بود ، عاشق دیسآنرد اول بودم ... تو خیلی زمینه ها انگار برای من ساخته شده بود ، یک ستینگ استیم پانک با شخصیت هایی که قیافه های کاریکاتور مانند و خاصی داشتن که انگار فقط طراحی چهره شون میگفت ما متعلق به دنیای دیسآنرد هستیم ... طراحی هنری این عنوان کاملا یکپارچه ، اصیل و شاهکار بود ... و گیمپلی ای داشت که نمیتونستی ازش ایراد بگیری ، کارگردانای بازی کاملا و عمیقا معنی گیمپلی "باحال" رو میدونستن و به بهترین شکل پیاده کرده بودن ... همه اینا توی ظرف داستان و lore جذاب و متناسب با اتمسفر بازی پیاده شده بود، و این دقیقا جایی هست که کار دیسآنرد دوم به شدت میلنگه ... داستان و شخصیت پردازی دیسآنرد دو یکی از بدترین هایی هست که تابحال تجربه کردم ... و این ایرادی نیست که برای دیسانرد ، و سبک دیسآنرد و دنیای دیسآنرد قابل گذشت باشه ، این بازی برای به کمال رسیدن نیاز به یه داستان قابل قبول داشت ... اما داستان D2 و دیالوگ های سطحی ، شعارگونه و مسخره و صدا پیشگی ضعیفش واقعا برای من عذاب بود ، بحدی که اکثر کاتسین ها و دیالوگ هارو اسکیپ میکردم ... D2 در تمام زمینه ها شاهکاره و میدرخشه : گیمپلی بشدت خفن هست که واقعا نسبت به نسخه اول بهبود پیدا کرده جادو های جدید اضافه شده و انیمیشن های حرکت کاراکتر حالت نرم و جذابی پیدا کرده که با دویدن و پریدن های سریع توی محیط حس پارکور رو به بازیکن القا میکنه ، علاوه بر این پر کاربرد ترین جادوی بازی ینی Far reach هم حس بهتری نسبت به Blink نسخه اول داره که من واقعا باهاش حال کردم ، طراحی مراحل هم که دیگه نیاز به گفتن نداره واقعا شاهکار بودن ، خصوصا اون مرحله a Crack in the slab x_x ...در کل درسته که تنها ایراد دیسآنرد دو داستان و دیالوگ های ضعیفش هست ، اما همین ایراد بحدی بزرگ و شدید هست که واقعا ارزش کلی اثر رو کم میکنه ...

8.5/10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
Horizon Zero Dawn

داستان زیبا اما کوتاه 9

گیم پلی خوب از یه عنوان RPG نمیشه انتظار بیشتری داشت 9
تنوع 10
گرافیک 10
ماموریت های جانبی عالی
در کل 9
خیلی بد شد که کوتاه بود 20 ساعت بود ولی اگه بازی نکردید پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید

milahi

کاربر سایت
May 15, 2017
197
Horizon Zero Dawn

داستان زیبا اما کوتاه 9

گیم پلی خوب از یه عنوان RPG نمیشه انتظار بیشتری داشت 9
تنوع 10
گرافیک 10
ماموریت های جانبی عالی
در کل 9
خیلی بد شد که کوتاه بود 20 ساعت بود ولی اگه بازی نکردید پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید
بنده هم نظر این دوستمون رو تأیید می کنم اما بخاطر داستان و گیم پلی امتیاز کم نمی کنم. برای دوربین ضعیفش یک نمره کم می دم! واقعا دوربین بازی آزار دهنده س بعضی وقتا!

• Like
Reactions: jhoobin

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
Batman Telltale Series 3/10

افتضاح مشکل افت فریم و بقیه داستان.. دیگه دوستانی که بازی کردن میدونن چی میگم..

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنده هم نظر این دوستمون رو تأیید می کنم اما بخاطر داستان و گیم پلی امتیاز کم نمی کنم. برای دوربین ضعیفش یک نمره کم می دم! واقعا دوربین بازی آزار دهنده س بعضی وقتا!
اتفاقن دوربین بازی سبک خاصی داشت نه اینکه مشکلی داشته باشه:D

• Like
Reactions: milahi

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
4x9z_uncharteddrakesfortune-01.jpg

Uncharted: Drake's Fortune

به عنوان اولین ماجراجویی بزرگ ناتی داگ عنوان Uncharted: Drake's Fortune خیلی راحت به گیمرا میفهمونه که با چه IP قوی و پر ملاتی طرف هستیم . با چه استدیویی در زمینه خلق کاراکتر های دوست داشتنی و پر عمق و با جزئیات بالایی قرار ـه سر کنیم. به قول معروف همون اول کار میخشون رو سفت کوبیدن بدجور هم سفت ! توجه به جزئیات و داستان/شخصیت پردازی در راس این عنوان قرار گرفته تا معنی واقعی کیفیت رو تو یک عنوان با تک تک سلول های خودمون حس کنیم ....

90/100

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
min3_uncharted_2_among_thieves_height_man_pistol_snow_21349_1920x1080.jpg

Uncharted 2: Among Thieves

دقیقا همون نقطه ی اوج زود رسی بود که همه فکرش رو میکردیم Uncharted 2: Among Thieves به طرز چشم گیری اوج میگیره و یـ لحظه هم اروم نمی گیر ـه ! اونقدری از نظر دیزاین و طراحی توی تک تک المان های بازی ارضا کنندست تا هر چه بیشتر به روح پر فتوح ناتی داگ درود بفرستیم . هرچی بخوام در مورد این عنوان یا ناتی داگ حرف بزنم تکرار مکررات ـه همین و بس .....

100/100

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
Nfs payback
آخرش من این بازی رو خریدم. نسخه دلوکسش رو.
بعد کلی دو دل بودن بین : نقد ها و نظرات منفی که برا این بازی شنیده بودم و همه داشتن یه جوری بد میگفتن از بازی. و از طرفی خودم عاشق سری نیید هستم و عاشق سبک ریسینگ.
کلا با این عقیده و فکر بازی رو خریدم که ضعیف ترین نصخه سری هست.
ولی بعد یکی دو ساعت بازی کردن متعجب شدم که چرا اینهمه نظرات منفی در مورد این بازی هست. بازی برا من خیلی و خیلی سرگرم کننده هست. جدایی از مشکلات فنی که همه میگن زیاده ولی من چیز خواصی ندیدم (شاید هم قبلا بود ولی بعد اپدیت ها مشکلاتش برطرف شده) این بازی برا من از لحاظ سرگرم کنندگی و جذابیت و هیجان، جزو بهترین های این سری هست.
برا اونایی که دو دل هستن و میخوان بدونن این بازی بهتره یا نسخه ۲۰۱۵، باید بگم من با این که نسخه ۲۰۱۵ رو دوست داشتم و بازی رو پلات هم کردم، ولی این بازی جذابیتش ده ها برابر نسخه ی قبلی هست.
گرافیک بازی هم بهتر از همه نسخه های قبلی هست ولی برا این نسل فقط یه گرافیک معمولی بیشتر نیست. نور پردازی و طراحی هنری محیط عالیه ولی طراحی ماشین ها معمولی..
مسابقات آف رود هم عالیه والبته مسابقات اسپید کراس خیلی لذت بخش. فقط بازی شدیدا تو دادن جوایز و پول خسیس هست.
بازی کلی محتوا داره که برا تموم کردنش باید کلی وقت پای بازی بزارین.
احساس میکنم بازی تو حالت نرمال یکم سخت تر از قسمت های قبلی هست.

بخش مولتی هم بازی نکردم و امید دارم که بهتر از قبلی ها باشه.
اینا رو نوشتم تا بگم اگه از سبک ریسینگ خوشتون میاد تو خرید بازی شک نکنین.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
afgk_wallpaper-uncharted-images-pictures-uncharted3.jpg

Uncharted 3: Drake's Deception

به عنوان سومین شماره از بازی ناتی خیلی خوب تونسته روند سعودیش رو حفظ کنه. صحنه های سینمایی در Uncharted 3: Drake's Deception میشه گفت یک جورایی به بلوغ کامل رسیدند ینی در جایگاهیی قرار دارن که نمیشه بهشون ایراد خاصی گرفت. گرافیک فنی و هنری بازی پیشرفت های خودش رو داره فقط بعضی جاها تو بحث مدل سازی یکمی ضعیف تر عمل کرده به نسب نسخه ی دوم . یک ایرادی که میشه از بازی گرفت داستان بازیه به طور کلی ناتی داگ این دفعه تمرکزش رو از روی داستان پر پیچ و تاب و پر رمز و راز که با کلی حس ماجراجویی همراه بود روی اکشن محور تر شدن بازی گذاشته و کمی از داستان بازی غاقل شده ! بالاخره بعد از شاهکار شماره دوم دوباره انتظار میرفت همون روند قبلی همون بالانسی که بین عناصر مختلف برقرار کرده بود اینجا هم بر قرار کرده باشه ولی سمت گیری کلیشون نشون میده که بیشتر به سمت اکشن تر شدن رفتن و از داستان بازی کمی غافل شدن با این حال در بحث شخصیت پرداری دوباره نشون میدن که چه استدیوی ـه توانایی هستن به لطف داستان پردازی قویشون دوباره شاهد شخصیت پردازی 100 درصد باور پذیری هستیم ....

92/100

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
Dishonored 2 امتیاز 2
اسم بازی برازنده بازی هستش واقعا برای Bethesda متاسفم یک بازی نشد از این شرکت این چند ساله بازی کنم سر باگ یا خراب شدن سیو یا نابود شدن سیو یا کرش کردن بازی یا ... بازی نتونم تمام کنم حتی اگه دوباره بازی از اول شروع کرده باشم با تمام خوبی که شماره 1 داشت این بیشتر باگ بود تا بازی.

Nioh امتیاز 8.5
بازی خوبی بود جدا از بعضی مشکلات که به بازی میدیم اما خیلی خوشم امد.

Horizon Zero Dawn : The Frozen Wilds امیتاز 10
بعد از شاهکار نسخه اصلی DLC هم سربلندمون کرد واقعا لذت بردم ازش جوری که رفتم روی اکانت دومم هم بازی پلات کردم و 100% واقعا عالی بود.

AC:OR امیتاز 9.5
بازی خیلی خوبی بود برعکس AC های قبلی من بعد Black Flag نسخه های دیگه بهم حال نداده بود تا همین نسخه که خیلی خوب بود اما یک مشکل اساسی با بازی داشتم هر طرف بازی نگاه میکردم یاد یک بازی دیگه میفتادم درسته همچی خوب در کنار هم مچ شده بود اما بازی بکری نبود اون 0.5 نمره برای همین بود وگرنه انقرد باهاش حال کردم که بازی پلات کنم.

Hitman امتیاز 8
یکی از مشکلات اساسی که من با هیتمن پیدا کردم نبود آزادی عمل هستش بازی شما رو محدود به یک سری کارهای خاص میکنه جوری که شما چه بخوای چه نخوای باید خط مشخص سازنده بری نه جوری که دلت میخواد آزادی عمل نداری بازی هم یک سری مشکلات داشت که بد روی اعصاب بود.

TitanFall امتیاز 7.5
کمپین مسخره .... آنلاین بد نبود اما بازم تکرار مکررات بود بخش آنلاین وقتی AI ها بودن روی اعصاب بود فقط بازی الکی شلوغ کرده بود با وجود اینکه بخش بدون AI بهترین بخش بازی بود به نظرم.

Mafia III امتیاز 6
یک بازی باگ دیگه از شروع بازی تا پایان بازی بگم اگه بالاین 50 تا باگ دیدم یا مشکل برام پیش امد دروغ نگفته باشم یعنی یک نفر فقط تو اون استدیو بازی یک بار تست میکرد متوجه مشکلات بازی می شد.

Wolfenstein امتیاز 8
متاسفانه داستان آبکی و مسخره بازی در بخش شوتینگ هم مشکل کم نداشت اما نمیشه از این بازی انتظار بیشتری داشت در کل بد نبود برای یک بار بازی کردن.

Horizon Zero Dawn امتیاز 10
یکی از بهترین بازی های این نسل واقعا از GG انتظار یه همچین بازی با کیفیتی نداشتم جالبه که بعد از این همه سال تازه متوجه شدم که KZ نویسنده داستان به صورت کلی نداشته بعد صحبت های سازنده که در مورد KZ و HZD انجام دادن واقعا براشون متاسف شدم که پتانیسل KZ اینجوری به باد دادن احمق ها بعد امدن با HZD سنگ تمام گزاشتن.

UC:TLLb امتیاز 9.5
مثل همیشه یک آنچارتد خوب و لذت بخش نبود نیتن اصلا به چشم نمیومد نشون داد که میشه با شخصیت های دیگه هم داستان UC پیش برد چه شخصیت های جدید چه کاراکتر های جدید و یا داستان های که در گذشته برای کاراکتر های دیگه جز نیتن پیش امده .

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,407
Dishonored 2 امتیاز 2
اسم بازی برازنده بازی هستش واقعا برای Bethesda متاسفم یک بازی نشد از این شرکت این چند ساله بازی کنم سر باگ یا خراب شدن سیو یا نابود شدن سیو یا کرش کردن بازی یا ... بازی نتونم تمام کنم حتی اگه دوباره بازی از اول شروع کرده باشم با تمام خوبی که شماره 1 داشت این بیشتر باگ بود تا بازی.

Nioh امتیاز 8.5
بازی خوبی بود جدا از بعضی مشکلات که به بازی میدیم اما خیلی خوشم امد.

Horizon Zero Dawn : The Frozen Wilds امیتاز 10
بعد از شاهکار نسخه اصلی DLC هم سربلندمون کرد واقعا لذت بردم ازش جوری که رفتم روی اکانت دومم هم بازی پلات کردم و 100% واقعا عالی بود.

AC:OR امیتاز 9.5
بازی خیلی خوبی بود برعکس AC های قبلی من بعد Black Flag نسخه های دیگه بهم حال نداده بود تا همین نسخه که خیلی خوب بود اما یک مشکل اساسی با بازی داشتم هر طرف بازی نگاه میکردم یاد یک بازی دیگه میفتادم درسته همچی خوب در کنار هم مچ شده بود اما بازی بکری نبود اون 0.5 نمره برای همین بود وگرنه انقرد باهاش حال کردم که بازی پلات کنم.

Hitman امتیاز 8
یکی از مشکلات اساسی که من با هیتمن پیدا کردم نبود آزادی عمل هستش بازی شما رو محدود به یک سری کارهای خاص میکنه جوری که شما چه بخوای چه نخوای باید خط مشخص سازنده بری نه جوری که دلت میخواد آزادی عمل نداری بازی هم یک سری مشکلات داشت که بد روی اعصاب بود.

TitanFall امتیاز 7.5
کمپین مسخره .... آنلاین بد نبود اما بازم تکرار مکررات بود بخش آنلاین وقتی AI ها بودن روی اعصاب بود فقط بازی الکی شلوغ کرده بود با وجود اینکه بخش بدون AI بهترین بخش بازی بود به نظرم.

Mafia III امتیاز 6
یک بازی باگ دیگه از شروع بازی تا پایان بازی بگم اگه بالاین 50 تا باگ دیدم یا مشکل برام پیش امد دروغ نگفته باشم یعنی یک نفر فقط تو اون استدیو بازی یک بار تست میکرد متوجه مشکلات بازی می شد.

Wolfenstein امتیاز 8
متاسفانه داستان آبکی و مسخره بازی در بخش شوتینگ هم مشکل کم نداشت اما نمیشه از این بازی انتظار بیشتری داشت در کل بد نبود برای یک بار بازی کردن.

Horizon Zero Dawn امتیاز 10
یکی از بهترین بازی های این نسل واقعا از GG انتظار یه همچین بازی با کیفیتی نداشتم جالبه که بعد از این همه سال تازه متوجه شدم که KZ نویسنده داستان به صورت کلی نداشته بعد صحبت های سازنده که در مورد KZ و HZD انجام دادن واقعا براشون متاسف شدم که پتانیسل KZ اینجوری به باد دادن احمق ها بعد امدن با HZD سنگ تمام گزاشتن.

UC:TLLb امتیاز 9.5
مثل همیشه یک آنچارتد خوب و لذت بخش نبود نیتن اصلا به چشم نمیومد نشون داد که میشه با شخصیت های دیگه هم داستان UC پیش برد چه شخصیت های جدید چه کاراکتر های جدید و یا داستان های که در گذشته برای کاراکتر های دیگه جز نیتن پیش امده .

من ديسآنرد رو دوبار تموم كردم و باگ خاصى نديدم ، بازى تو روز انتشارش خيلى مشكل داشته ، حتما مطمئن شيد ك آخرين آپديت رو گرفتيد ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من ديسآنرد رو دوبار تموم كردم و باگ خاصى نديدم ، بازى تو روز انتشارش خيلى مشكل داشته ، حتما مطمئن شيد ك آخرين آپديت رو گرفتيد ...
بازی رو دوبار پاک و نصب کردم با آپدیت ها به مرحله 7 که میرسیدم دیگه سیو دیتا از بین میرفت یا بازی کرش میکرد تمام کارهای که ملت تو اینترنت هم گفته بودن انجام دادم از دیتای کنسول ریبیلد کردن و... اما بازم مشکل بود 3 بار بازی تا مرحله 7 رفتم .

انقدر که حجم من این بازی خورد یک بازی 30 گیگی دانلود میکردم با حجم دانلود آپدیت هاش .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر