امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ghost recon wildlands
گیم پلی 7: شوتینگ مناسب بود و امکانات جالبی داشت اما به همون اندازه باگ داره یه جاهاییش اذیت میکنه و زود خسته کننده میشه مگر اینکه مولتی بازی کنید
داستان8:با توجه به محوریت اصلی بازی بد نبست

گرافیک5:یوبیسافت که همه میشناسن جز فن هایی که خودشون گول میزنن:D

کل6.5:برای مولتی پلیر بازی سرم کننده ایه اما نه تنها به عنوان یه بازی خوب بلکه به عنوان یه بازی از این سری قبول ندارم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
For Honor
Visuals: 9/10
Audio: 9/10
Gameplay: 8.5/10
Story: Single player is cr@p
بزرگترین مشکل این بازی جدا از DC های پرتعداد وسط بازی، آپدیت های پرحجم و تعداد بالا هستش! حدودا هر دو هفته 20 گیگ آپدیت! واقعا اعصاب خورد کن هستش و یه جورایی بازی کردنش رو بی ارزش میکنه، چون هیچوقت بازیش در دسترس نیست (حداقل برای ما با اینترنت نیمه سرعتیمون)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
١- Tekken 7

والا نميدونم از كجا شروع كنم، براي من كه از بچگي عاشق اين فرنچايز و شخصيتاش و .. بودم، اين بازي برام تقابل عقل و احساس بود، از يه طرف احساسم هر چقد بازي ايراد داشت رو ناديده ميگرفت و در اخر هم لذت ميبرد از بازي و از طرف ديگه عقلم ميگفت اين بود ثمره ي اين همه صبر كه اين مزخرف رو تحويلمون بدن؟!!
كلا سينگل پلير رو ترجيح ميدم كنار بذارم، اصلا صحبتي نميشه در موردش كرد و به معناي واقعي آشغال :) اما خود بازي و گيم پلي و تغييراتي كه كرده از جمله خط بار بازي و .. هم اونقدرا به دل من ننشست، شخصيتاي بازي خيلي كم بود و احتمالا مثل اكثر فايتينگا شده كاسبي كه بعدا با سيزن پس بدن، گرافيك بازي :) چي بگم! ادم اينجاستيس رو ميبينه و بعد اينو ميبينه كه حتي رزولوشن صفشم مثل ادم نيس!
در كل اين بازي رو واسه كسي كه فن تيكن نبوده اصلا پيشنهاد نميكنم اصلا سرگرم كننده نميشه براتون، خودم هم كه فن بودم بعد ٣،٤ روز ردش كردم از دست سروراي مزخرفش كه جز فرندلي نميشد بازي كرد..

امتياز كلي به اين بازي با در نظر گرفتن همه ي اين صحبت ها ٧/٦ از ١٠

٢- Horizon Zero Dawn

خداروشكر كه بالاخره گرفتنش چون واقعا اگه بازي نميكردمش اين تابستون پشيمون ميشدم، يه شاهكار واقعي! گرافيك خيره كننده، محيط هاي فوق العاده متنوع، تركيب كردن المان هاي جالب RPG ، شخصيت پردازي، همه و همه در بالاترين سطح خودشون قرار داره، درسته شايد براي من نتونس در حد ويچر ٣ در اين نسل ظاهر بشه، اما هيچ چيزي از يه شاهكار كم تر نداشت،
شايد ايراد بزرگي كه فقط ميتونم به اين بازي بگيرم اين بود كه يكم كاراي بيش از حد تكراري به ادم سپرده ميشد، يجورايي ادمو ياد AC1 مينداخت:دي اما خب انقد محيط زيبا طراحي شده بود كه عملا كاراي تكراري تو محيطاي متنوع هم لذت بخش بود..
من امتياز 9.1 از ١٠ رو ميدم بهش

٣- Dark Souls 3

زبان واقعا قاصره در مورد اين بازي! فقط اينو بگم كه حدود ١١٠ ساعت تو يه هفته قفلي پاي اين بود بودم و سير نميشدم، انصافا پيشنهاد ميكنم به كسايي كه كلا اين سبك رو كنار گذاشتن كه از يه جايي شروع كنن، اعتيادي كه بازيايي مثل بلادبورن، دارك و .. داره هيچي نداره! لااقل تو سينگل . صرفا نميخوام توضيح اضافه در مورد اين بازي بدم ، و امتيازمو با كسر نمره اي البته سليقه اي ميدم چون بنظرم ايراديه كه من و شايد بعضي فن ها ميگيرن و ايراد بازي نيس، بنظرم باس ها و كلا بازي يه لول اسون شده بود، و واقعا چالش كمتري نسبت به دارك دو !! يا حتي بلاد داشت.
امتياز من ٩/٧ از ١٠

٤- The Lost Legacy

يه دي ال سي كه فراتر از حد و اندازه ي نام خودش بود و عملا يه بازي مستقل حساب ميومد، گيم پلي راستش منو راضي نكرد، يني ديگه اين كه دستتو بگيري يجا و سر بخوري يكم بيش از حد استفاده شده و كسايي كه از انچ ١ تا الان بازي كردن ديگه حدودا قبل پرش و اين حرفا پيش بيني ميكنن :دي شوتينگ بازي هم صرفا اسلحه ي سايلنت جذاب بود ، كلا گيم پلي رو با اغماض ميگيم در حد و اندازه هاي DLC خوب ظاهر شد
اما خب چيزي كه بنظر من حتي از انچ ٤ هم بهتر بود، پازل ها و معما هاي بازي بود، و گشت و گذار تو بازي كه خيلي هدفمند و جذاب بود و بالاخره با خودت ميگي اره دارم دنبال يچيز بدرد بخور ميگردم :دي
اكشن بازي هم قابل قبول و جذاب بود و در مورد گرافيك هم كه هميشه شاهكار و عالي بوده ناتي
داستان و شخصيت پردازي هم ميشه گفت خوب كار شدو اخر سر با يه داستاني كه به دل ادم بشينه بازي رو تموم ميكنين.
٨/٩ از ١٠

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
درود

Nier:automata 7.5

متای 88 و اسم تیم +p خیلی وسوسه کنندس برای تهیه این بازی، از +p انتظار اکشن قویتر و درگیر کننده تری میره مثلن در کل بازی اصلن درگیر اینکه کمبو کار کنی نمیشی یا تکنیک خاصی پیاده کنی با اینهمه سلی که میشه رو اندرویدت بزاری، باس فایتها هم میتونست جالب تر باشه اما همگی در سطح پایینتری بود البته ظاهرا SE ازشون خاسته بود اکشنو در این سطح بسازن (چرا؟!!)
درکل انتظارم بیشتر بود.

ــــــــــــ

Batman :arkham Knight 8.5
ادامه ی بتمن های نسل قبل و پاپان تریلوژی
اضافه شدن بتموبیل و روندنش جالب بود، گرافیک هم عالی
مواردی که حال نکردم تکراری شدن حالت مبارزات تن به تن که از نسخه های قبلی همینطور ادامه پیدا کرده و یمقدار ارتقاعش دادن ولی حس تکراری بودن داره
مراحل طولانی و متعدد ریدلرتروفی و مراحل جانبی برای اینکه بازی کامل بشه خسته کنندس

ــــــــــ
Bloodborne 10
این بچه های فرام سافتور چیکار کردن!!!

ـــــــــ

آخرین ویرایش:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,334
نام
علی
یکم از بازی جاپونی براتون بگم باشد که به راهشان هدایت شوید!:D
یاکوزا 0 رو یه هفته ای میشه گرفتم و بکوب دارم بازیش میکنم! یعنی این بازی شاهکاره! ماموریتهای فرعی کار شده و پر تعداد به همراه داستان اصلی بسیار پر کشش و مبارزات عالی و المانهای RPG برای ارتقا تواناییهای مبارزه ی کاراکتر که 4 نوع حالت مبارزه داره! و اینکه بازی 2شخصیتیه و هر 2 چپتر شخصیت سوییچ میشه و هر شخصیت خط داستانیه خودشو داره که تا اینجا که من بازی کردم که اوایلش هست، با هم برخورد نداشتن! هیجان انگیزترین قسمت بازی برای من تا اینجا ماموریتهای فرعیش بوده که تا حالا یه همچین چیزایی به عنوان ماموریتهای فرعی نه تنها انجام که حتی به مخمم خطور نکرده بود! عالین! توی بازی کارهای زیادی وجود داره از بازی بیلیارد بگیر تا آواز خوندن و ... که با کیفیت تمام پیاده سازی شدن و میشه انجام داد و با رسیدن به یه امتیاز تعیین شده برای هر کدوم از این کارها، یه Completion Point میگیرید که میتونید باهاش یه سری باف مثل دویدن به مدت طولانی تر و از این جور مسائل بگیرید! بازیهای کلاسیک سگا هم داره!:D
تنها ایرادی که من به بازی میگیرم و کاملا شخصی هست اینه که بازی صدای انگلیسی نداره و من باید توی کات سینها اگر متن طولانی هست برای اینکه جا نمونم هی پاز کنم و این لذت دیدنشونو کم میکنه برام!:| راحت 9 از 10 حقشه!

آخرین ویرایش:

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
Final fantasy xv

746998.jpg

اینم از 15امین فاینال فانتزی ، شاید برای کسایی که نسخه های قبلی رو بازی نکردن این بازی یه چیزی در حد معرکه به نظر برسه ولی حداقل برا من که با نسخه های قبلیش خاطره دارم این بازی یه شکست کامل به حساب میاد .
یادش به خیر چه قدر سره اومدن این لامصب ذوق داشتم ولی بعد بازی کردنش با خاک یکسان شدم.........
اصلی ترین مشکل من با این بازی (داستانش) هه ، به طور کلی بخوام بگم داستان شماره 15 حتی انگشت کوچیکه ی سری های قبلیش هم نمیشه .بسیار ساده و کلیشه ای همراه با چاشنی های فیلم های هندی....!!!!!! فیلم kingsglaive هم که کلا زمین تا آسمون با داستان بازیش فرق میکرد ( اگه فیلمه رو نمی دادن سنگین تر بود ) وجود kingsglaive و بی ربطی بسیار زیادش از لحاظ داستانی با نسخه اصلی بازی ، بیشتر از هرچیزی به داستان بازی لطمه زده.

موسیقی = 9.5 ( مثل بقیه بازی ها /انیمه های ژاپنی فاینال 15 هم موسیقی زیبایی داشت، کلا ژاپنی ها از نظر من شاهکاریست های موسیقی هستن + اندینگ و آهنگ بسیار قشنگ stand by me )
گرافیک و آرت =8 ( برای همچین بازی اوپن ورلدی گرافیک از عالی هم عالی تره ولی از اون طرف جزئیات و کیفیت چهره ها از نزدیک مخصوصا موها خیلی مصنوعی هستن +کمبود شدید کات سین ها در بازی که سوگولی سری فاینال به خصوص چند نسخه ی آخر به حساب میان ،انگار کارگردان و تیم طراحی به همون 4، 5 تا کات سین بسنده کرده بودن)
داستان=5 ( همون طوری که در ابتدا هم اشاره کردم داستان بازی ضعیف ترین بخش این گیم به حساب میاد که اگه بخوام دونه دونه ایراداتشو بگم تا فردا باس فقط بشینم و بنویسم )
شخصیت پردازی=6 (به بیشتر شخصیت ها به خوبی پرداخته نشده + کمبود بدمن ها و شخصیت های منفی قوی و خفن + گذشته های ابهام دار + شخصیت زن اصلی فوق رو مخ....)
گیم پلی=7 ( به شخصه من هم مبارزات سریع همین نسخه ( 15) و هم مبارزات نوبتی نسخه های قبلی رو دوست دارم ، ولی گیم پلی این نسخه ضعف های خیلی بدی داشت از جمله آسون بودن خیلی زیاد مبارزات +نبودن چالش در مبارزات حتی سره مبارزه با باس ها +بازی از کمبود شدید باس رنج می بره ( گرچه دو سه چپتر آخر کمی بهتر شد ) ولی از اونجایی که سری فاینال همیشه باس های زیاد داشته ، واقعا این نسخه در این ضمینه هم خیلی ضعیف کار کرده بود ، به طور رسمی تا قبل دو چپتر آخر هیچ باس خاصی تو بازی حضور نداره که بخواد گیم پلی رو کمی به چالش بکشه + راحت بودن به دست آوردن آیتم های حیاتی نظیر هیلینگ و ...)

نمره کل=7.1
............................................
واقعا حیف این همه زحمت که به هدر رفت چرا که این بازی پتانسیل بسیار عالی ای برای شاهکار شدنو داشت....

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
uncharted-the-lost-legacy-cover-maxi-poster-1.70.jpg

درود بر همه.
وقتی بازی رو شروع کردم اصلا انتظار نداشتم که اینقدر بازی به سلیقه من بخوره و حذاب باشه .
بازی کاملا یه کُپی زیبا از توم ریدر های قدیمی هستش . پازل های بیشماری برای حل کردن وجود داره و از قضا معما ها بسیار خوب طراحی شدن . پلتفرمینگ بازی بسیار زیاده و نقص نداره .
قسمت فک برانداز بازی گرافیک و پرزنتیشن اون هستش . در یک کلام شاهکاره و در بالاترین سطح ممکنه هستش ( هیچ بازی ای حتی نزدیک گرافیکش نمیشه). هر فریم بازی مثل یه قاب عکس هنری میمونه و از دیدن لحظه به لحظه بازی آدم سیر نمیشه . کیفیت بافت ها ، نورپردازی و طراحی معابد در حد شاهکاره . اجرای بازی در رزولوشن 4K به شدت توصیه میشه . تکنیک HDR استفاده شده در بازی سلیقه ای هستش ( از نظر من بازی رو به شدت تاریک میکنه) . گرافیک هنری نیز عالیه.
موسیقی متن عالیه و شخصیت های دوست داشتنی بازی با همون حس مزاح و خوشمزگی قدیم هستن .
در کنار همه این نقاط مثبت ، یه سری نکات منفی هم در بازی وجود داره ، بازی به شدت کوتاهه و بازی رو میشه یه روزه تموم کرد . افت فریم های گاه و بی گاه نیز در بعضی مراحل وجود داره .
در کل بازی گیمپلی نسبتا جدیدی داره و داستانش بدک نیست .
دست ناتی داگ درد نکنه که باز ما رو با یه شاهکار سورپرایز کرد .

Astiaks

کاربر سایت
Mar 8, 2007
157
نام
مملی
agents of mayhem art.jpg

Agents of Mayhem

بازی به سبک Open-World هستش و از سازنذه های سری بازی های Saints Row هستش. بر خلاف بازی های دیگر اینجا شما یک شخصیت اصلی برای کل بازی نمیسازید بلکه برای هر Mission سه شخصیت رو باید از بین کل شخصیت هایی که قابل unlock کردن هستند انتخاب کنید که هر کدوم قابلیت های خاص خودشون رو دارند. داستان بازی بامزه هستش و گیم پلی هم خیلی حال میده ولی متاسفانه بازی co-op نداره و باگ هم فراوان داره. یه patch هم داره که 12 گیگ هست و ظاهرا اکثر مشکلات رو بر طرف می کنه ولی من هنوز خودم دانلودش نکردم کامل.

امتیاز نهایی: 7/10

• Like
Reactions: James Bond

mephist33

کاربر سایت
Nov 21, 2016
79
Horizon zero dawn

موسیقی 9
گیم پلی 8
داستان 9.5
گرافیک 7.5
هوش مصنوعی 6

تنها دلیل انتخاب این بازی واسه من گرافیک و نقاط هنری بازی بود، اما برخلاف اون چیزی که بازی بهت نشون میده اونقدرا هم هنری نیست.

گرافیکش به صورت کلی زیباست، ولی از لحاظ ریزه کاری ضعیفه، مثلا : تاثیر کاراکتر اصلی بازی بر روی گیاهان یا زمین یا هرچیزی که باهاش برخورد داره.... اصلا طراحی نشده همچین چیزی .یا مثلا موقعی که تو جنگل های زیر شهر اصلی قدم میزنید، اون پوشش گیاهی زیبا، فقط زیباست و هیچ جونی نداره. یا خیلی نکات دیگه هست که اشاره نمیکنم.

امتیاز کلی 8.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,906
نام
احمد
bloodborne
um6u_(104).jpg

تنها بازی بود که 7 بار پشت سر هم بدون این که خسته بشم بازیش کردم، بلادبورن یک گیم پلی خارق العاده داره که بطور استادانه ای پیاده شده، در نتیجه با یک شاهکار طرف میشیم که هیچ وقت خسته کننده نمیشه! البته خود بازی هم ضعف هایی هم داره مثل کمبود سلاح و لباس و غیره که البته اون در بسته الحاقیش رفع شدن، داستان، اتمسفر، موسیقی، صداگزاری، گیم پلی، به بهترین شکل ممکن پیاده شدن.
9/10

Bloodborne: The Old Hunters

deex_bloodborne_the_old_hunters_tgs_2015_1.jpg
اصولا این طور هست که بسته های الحاقی بازی ها همیشه از خود بازی ها پایین تر هستن و فقط بخاطر دریدن جیب بازیباز از خود بازی اصلی کنده میشن، ولی این بسته جز اون دو سه تا بسته الحاقی دیگه هست( یکی بسته ویچر یکی هم بسته الحاقی دیابلو 3 و چند تای دیگه) که کلا سطح بازی اصلی رو چندین سطح بالاتر میبرند در عین حال خودشون هم به تنهایی از بازی های AAA روزگار بهتر و عالی تر هستن، بلاد بورن هر چند شاهکار بود، ولی این محتوای الحاقی چندین برابر شاهکارتر، به یاد ماندنی تر، خارق العاده تر و هر چی خود بازی اصلی مشکل داشت رو رفع کرده و چندین نو اوری دیگه رو بهش اضافه کرده.
10/10

Ratchet & Clank
yndf_2_ratchetvista.jpg
داستانش جالب نبود، پازل هاش ضعیف بودن، کوتاه بودن خود بازی، در کنار سلاح ها و اپگرید های گسترده، و سیاره ها و با دشمنان متنوع و گرافیک قابل قبول از بازی یک بازی متوسط رو ساخته!
6/10

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
bloodborne
um6u_(104).jpg

تنها بازی بود که 7 بار پشت سر هم بدون این که خسته بشم بازیش کردم، بلادبورن یک گیم پلی خارق العاده داره که بطور استادانه ای پیاده شده، در نتیجه با یک شاهکار طرف میشیم که هیچ وقت خسته کننده نمیشه! البته خود بازی هم ضعف هایی هم داره مثل کمبود سلاح و لباس و غیره که البته اون در بسته الحاقیش رفع شدن، داستان، اتمسفر، موسیقی، صداگزاری، گیم پلی، به بهترین شکل ممکن پیاده شدن.
9/10

Bloodborne: The Old Hunters

deex_bloodborne_the_old_hunters_tgs_2015_1.jpg
اصولا این طور هست که بسته های الحاقی بازی ها همیشه از خود بازی ها پایین تر هستن و فقط بخاطر دریدن جیب بازیباز از خود بازی اصلی کنده میشن، ولی این بسته جز اون دو سه تا بسته الحاقی دیگه هست( یکی بسته ویچر یکی هم بسته الحاقی دیابلو 3 و چند تای دیگه) که کلا سطح بازی اصلی رو چندین سطح بالاتر میبرند در عین حال خودشون هم به تنهایی از بازی های AAA روزگار بهتر و عالی تر هستن، بلاد بورن هر چند شاهکار بود، ولی این محتوای الحاقی چندین برابر شاهکارتر، به یاد ماندنی تر، خارق العاده تر و هر چی خود بازی اصلی مشکل داشت رو رفع کرده و چندین نو اوری دیگه رو بهش اضافه کرده.
10/10

Ratchet & Clank
yndf_2_ratchetvista.jpg
داستانش جالب نبود، پازل هاش ضعیف بودن، کوتاه بودن خود بازی، در کنار سلاح ها و اپگرید های گسترده، و سیاره ها و با دشمنان متنوع و گرافیک قابل قبول از بازی یک بازی متوسط رو ساخته!
6/10
نظر خودتونه و قابل احترام ولی بنظرمن به RC کم لطفی کردید به عنوان یه ریمیک بازی خوبی بود:-"

Hashem.32

کاربر سایت
Sep 25, 2017
10
من بازیای زیادی بازی نکردم
ولی تا اینجا
GTA V
من که واقعا حال کردم با بازی . حوصله آدم سر نمیره . با اینکه باید کل شهرو بگردی دنبال مرحله جدید ولی گرافیک و فضای بازی خیلی جالبه . مرحله ها هم خیلی جذابه همینطور شخصیتا باعث میشه آدم واقعا لذت ببره از بازی و ی جورایی حس کنه شخصیت تو بازی گوشه ای از زندگیشه یا حتی خودشه
ولی ی سری چیزاش زیاد جالب نیست . مثلا من دوس دارم وقتی شهر به این بزرگی هستش مغازهاشم باز باشن نه که میری تو خیابون کنار خیابون کل مغازه ها بستس
البته مغازه بازم داره ولی حداقل تو هر خیابون باید سه چهار تا مغازه باز باشه مثل فروشگاه لباس فروشی بار کافه باشگاه بدنسازی باشگاه بیلیارد بیمارستان آرایشگاه و ... که همشونم میشه تو بازی استفاده کرد ازش مثلا بری فروشگاه ی چیزی بگیری بخوری . فکر نکنم چنین چیزی بازیو سنگین کنه . حداقل یکم از شهر بزنن مغازه اضافه کنن بازی خیلی جذاب تر و واقعی تر میشه . ولی همینشم فوق العادس
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""9 از 10"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
.
Uncharted 4
بازیه قشنگی بود از هر لحاظ
گرافیک خوب
گیم پلیش خیلی خوب
بعضی از مراحل خیلی جذاب و جدید و هیجانی
ولی بعضی از مراحل تکراری و خسته کننده
مخصوصا اونجاهایی که همش باید از کوه و صخره بالا بری
مثلا مرحله ای که از زندان فرار میکنی یا تو آفریقا هستش فکر کنم اون مراحل عالین ولی جاهایی که به صخره میرسید و باید ی راهی پیدا میکردی خیلی بچه بازی میشد
ی جوری انگار میخواستن بازیو کش بدن و طولانی کنن
من که وقتی رسید به مرحله که سوار قایق بودم و باز باید تو جزیره ها میگشتم حس کردم دوباره باید از صخره و اینا بالا برم سریع بازیو ول کردم دیگه . اگر اشتباه نکنم مرحله 7
یعنی 3 مرحله آخرو بیخیال شدم
ولی واقعا گرافیک و گیم پلی عالی . اگر مراحلش همه جذاب بود صد در صد ده میدادم ولی تکراری میشد خیلی جاها . البته نه که همش تکراری باشه ولی نصف زمان بازی تقریبا تکراری بود و همش صخره نوردی بود
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""7.5 از 10"""""""""""""""""""""""""
.
Need For Speed . rivals
کلا از این مدل نید فور اسپید که مثل جی تی ای میچرخه تو شهر و دنبال مسابقس متنفرم
دوس دارم مثل نید فور اسپید هات پورسویتس قدیمی ی ماشین انتخاب کنم ی نقشه هم انتخاب کنم و برم با 6 تا ماشین دیگه مسابقه بدم . حالا یا با 8 تا یا ی دور یا دو دور دیگه بقیش مهم نیست . فقط اون مدلی باشه . بخوام اینجوری بچرخم خب میرم جی تی ای بازی میکنم . البته فقط با موست وانتد حال کردم بین اینا . این نید فور اسپید ریوالز اصلا جالب نبود از نظر من شاید خیلیا خوششون بیاد چون هم گیم پلیش خوب بود هم گرافیکش ولی من از سبکش خوشم نیومد
نظر شخصی 6 از 10
.
Drive Club
اینو گرفتم به امید اینکه اون ماشینی باشه که میخوام که بالا گفتم ولی گرافیکش و گیم پلیش اصلا جالب نبود . تقریبا هم تو پیست بود که اصلا خوشم نمیاد از پیست . دوس دارم تو مپ واقعی باشه . جاهاییم که مثلا میرفت تو بیابون یا دشت گرافیک خیلی ساده و ابتدایی . در حد نیدفوراسپیدای قدیمی بود
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""5 از 10"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
.
Assassin Creed syndicate
اینو من اینجا خیلی ازش بد شنیدم
ولی وقتی گرفتم واقعا حال کردم با همه چیزش
گرافیک که کم نظیر و همینطور فضای خیلی زیبا و مشخصه کار شده روش
گیم پلی که مثل همیشه عالی
مراحل بازی و آیتم ها خیلی جالب جوری که اعتیاد آوره واقعا
مبارزه ها هم خیلی جذاب و جالبه
کلا میتونم بگم از بهترین بازیای پلی استیشن 4 بود که بازی کردم و بازیو کرایه کرده بودم ولی پس نبردم و تعویضش نکردم و نگهش داشتم
خیلی عالیه واقعا
البته باید مثل من از چنین فضایی خوشتون بیاد . از فضای تاریخی
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""10 از 10"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
.
Tom Clancy Ghost Recon
به جرات بدترین بازیه پلی استیشن که بازی کردم
تام کلنسی باید مرحله ای باشه آخه جهان باز به این بازی نمیخوره که
وقتی جهان باز باشه یعنی باید درگیری کنی توش تام کلنسی ی بازیه ماموریتی و سری بودش
اصلا خوشم نیومد از بازی . اگر اسمش تام کلنسی نبود شاید بدم نمیومد انقدر ولی کلا دو ساعت بازی کردم رفتم عوضش کردم
بعدشم این بازی اکشنه . دوس داری این مرحله تموم شد سریع بری مرحله بعد و با فکر بازی کنی
نه که سه ساعت ی بیابونیو طی کنی با ماشین که نه گیم پلی جالبیم داره نه گرافیک و فضای جذابی داره که حوصلت سر نره
حالا بعد از سه ساعت میرسی به هدف که مثلا چند تا خلاف کار هستن یا هر چی باید با تفنگ خیلی راحت بکشیشون و ی مدرکیم پیدا کنی که خود نقشه بهت میگه کجاس و اونو برداری بری مرحله بعدی . حالا مرحله بعدی چجوریه باز تو نقشه ی جاییو نشونت میده باید سوار ماشین بشی با دوستات سه ساعت تو بیابون با ماشین بری برسی مرحله بعدی دو نفرو خیلی مسخره با تفنگ بکشی همینجوری تا آخرش
خدایی مرحله بندی باشه و یک مسیر رو ادامه بده خیلی این بازی جذاب تر میشه تا این جوری
وقتی جهان باز باشه اصلا چه سری کاری میخوای انجام بدی . یا چجوری میخوای ماموریت انجام بدی
وقتیم میمیری دوستات میان ی شیاف میزنن بهت زنده میشی
ی دونه از این دوربینا که وصله به این پهبادا داری میفرستیش مثلا ببینی چه خبره اطرافت
کلا اینو اضافه کردن فکر کردن خیلی شاخه
افتضاحه نسبت به اون بازیه خلاقانه و جذاب که عشق میکردی عملیاتاشو انجام میدادی
بیخود نیست ی بازی مثل گاد آف وار رو جهان باز نمیکنن . بخدا اگر کردن فاتحشو بخونید
بعضی بازیا باید مرحله ای باشه و ی مسیریو طی کنی فقط
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""3 از 10""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
اینم اصلا نمیدونم چرا دارم میدم بخدا . واقعا نمیدونم 3 نمره چیشو دارم میدم
تام کلنسی سه که ده پونزده سال پیش بازی میکردیم تو کامپیوتر بقران خیلی سرتر و جذاب تر بود بجز از لحاظ گرافیکی
.
فیفا 18
که نیازی به توضیح نداره
فقط نسبت به فیفا 17 مشکلاتش خیلی کمه و مثلا بازیکنا مسخره بازی درنمیارن و گیج نمیزنن وسط بازی
هوش بازی هم خیلی بهتر شده
کلا ی فوتباله کامل و عالی شده
فقط یکم نمره بازیکنا زیاد جالب نیست مثلا سوارز 92 در حالی که الان باید 87 باشه خیلی ارفاق کنیم بهش
یکمم رو قیافه ها بیشتر کار شه خیلی بهتره . حداقل تیمای سرشناسو باید کامل بسازن ولی چون قیافه کسایی که ساختن هم زیاد طبیعی نیست درنتیجه قیافه اونایی که نساختن زیاد به چشم نمیاد
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""9.5 از 10""""""""""""""""""""""""""""""""
.
ساکر 18
فقط تو یک کلام بگم بایرن نداره که منم بایرنیه تیرم
ولی هوش مصنوعی بازی نسبت به قبل عالی شده
ولی گرافیک زیاد جالب نیست یکم کارتونیه
انگار بازیکنا دارن رو ی پس زمینه سبز فوتبال بازی میکنن . خیلی بد جدا شدن از پس زمینه که زمین چمنه . انگار ی خط مرزیه خیلی پر رنگ بین بازیکنا و زمین چمنه
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""7.5 از 10""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Witcher 3
گرافیک و فضای بازی خیلی قشنگ و جذابه و گیم پلی عالیه
البته اوایل بازی یکم حوصله سر بره
ضمنا اینکه همش سوال میکنه و من باید به انتخاب خودم جواب بدم یکم تو مخه چون اصلا نمیدونم چی جواب میدم
ضمنا انتظار داشتم مبارزه هاش یکم جذاب تر باشه ولی بدم نیستش
مثلا اینکه باید مربی بزنی تا با شمشیر دشمنو بکشه یکم سادس
باید با فکر و عکس العمل دشمنو بکشی تو بازی تا جذاب باشه
مثلا وقتی حمله میکنه دفاع کنی یا مثلا شمشیرو چپ و راست بزنی تابه حریف بخوره
البته جا خالی میده و ی جاهاییم مبارزه ها جذابه ولی چیزی نیست که فکرشو میکردم مبارزهاش
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""8.5 از 10""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
و میتونم بگم خیلی خوبه ولی ضعف هایی هم داره
1 نمره فقط بخاطر این کم کردم که مبارزه هاش زیاد هیجانی و جذاب نیست . شایدم من کشف نکردم هنوز چون زیاد نیست که بازی میکنم کلا دو سه ساعت بازی کردم اگر ازین نظر خوب باشه 9.5 میدم چون خیلی چیزاش عالیه
ولی مثلا مبارزه کردنای اساسین رو خیلی دوس داشتم . باید به موقع دفاعی میکردی به موقع حمله میکردی و به موقع حریفو از حالت دفاعی درمیاوردی یا از پشت حریفو یواشکی میکشتی کلا حرف نداشت از هر نظر عشق کردم با بازی

BloodBorne
گرافیک و فضای بازی فوق العاده نیست ولی عالیه
گیم پلی فوق العادس
مراحل بازی جالبه و میشه گفت اعتیاد آوره
اینجوری نیست که بازی کنی و همش بخوای دستگاهو خاموش کنی
همش میخوای وقت داشته باشی تا بازی کنی
مبارزه هاش هم خیلی جالبه
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""9.5 از 10"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
نیم نمره بخاطر اینکه من کلا بازی سیاه و تاریک باشه بدم میاد

آقا من باید ی تغییراتی اعمال کنم
ی نمره از ویچر کم میکنم
اولا که مبارزاتش فوق العاده ضعیفه رک بگم
مثل دعوای زناس که میچسبن به هم یکی این میزنه یکی اون
تو اینم میچسبی به حریف یکی این میزنه یکی تو
یکم از دمیج دشمن کم میشه یکم از دمیج تو
هر کی اول دمیجش بیشتر بوده برنده میشه
بابا آخه مبارزه باید یکم حرفه ای تر باشه
ی جوری باشه که اگر با یکی جنگیدی و زورتم کلا خالی بود حتی یک ضربه هم نخوری اگر اراده کنی
سازنده خود بازی بیاد ببینم میتونه تو مبارزه ها ضربه نخوره
خب پس ی مشکله تو بازی
حالا من کاری ندارم با ققنوس میجنگه یا خرس نمیتونه با شمشیر از خودش دفاع کنه ولی وقتی با آدم میجنگه باید ی دکمه ای باشه بزنی که شمشیرت بگیره جلوش و دفاع کنه از خودش یا سپر بیاره جلوش
نه که تند تند مربع بزنی فقط
آخه این چه هیجانی داره
مشکل بعدی
میخوای وارد یک مرحله بشی و مثلا دشمنت یک ققنوسه و وقتی داری وارد مرحله میشی دمیجت کمترین حد ممکنه
بعد میری میجنگی و میمیری
وقتی دوباره زنده میشی و میخوای باز مرحله رو شروع کنی باز دمیجت تو کمترین حالته
بابا کل بازیا وقتی میمیری دمیجو پر میکنن
من هزار بار بردم دیدم اصلا نداره نمیرم قبل از جنگ رفتم ی رستوران پیدا کردم ی چیزی خوردم دمیجم پر شد رفتم جنگیدم
خدایی بازی از خیلی از جهات ضعف داره
رو مبارزاتشم اصلا کار نشده و جالب نیست و بعضی جاها واقعا عجیبه
آقا وقتی طرف داره با یکی میجنگه و روش به اون وره مربع رو میزنی باید اتوماتیک برگردع و حریفشو بزنه نه که رو به اونور هوا رو بزنه و حریفشم از پشت سر بزنه پس کلش
همین چیزاس که به اساسینز ده دادم
وقتی مبارزه میکردم این آماتور بازیا رو نداشت
یا وقتی درگیری میکردم کلا استرس داشتم و باید رو مهارت خودم مبارزه میکردم
مثلا به موقع باید ضربه میزدم به موقع باید دفاع میگردم و ...
در کل نمرم به این بازی ۷.۵ هستش
اگرم ۷.۵ میدم منظورم این نیست بازیه بدیه اگر بازیه بدی بود رک میگفتم
ولی به نسبت تعریفی که من ازین بازی شنیدم ضعفای زیادی داشت
در کل Witcher 3 . هفت و نیم از ده
.
بازیه بعدی بلاد بورن هستش
بلادبورن هم ی سری ضعف‌هایی داشت
مثلا اگر من بودم این بخشو به بازی اضافه میکردم که وقتی حریف میخواد مثلا با تبرش بزنه بهم من تبرمو بگیرم جلوش و دفاع کنم از خودم
کلا کله ملق زدن زیاد جالب نیست اونم در برابر ضربه تبر حریف . کله ملق بدرد میخوره اتفاقا ولی نه اونجاها
شایدم چنین بخشی اضافه بشع در آینده تو بازی چون من زیاد پیش نرفتم
ولی خداوکیلی مبارزه های بلاد بورن کجا و ویچر کجا
واقعا عالیه مبارزهاش
خیلی عالی
ی جوری آدم رو مهارت و تجربش مبارزه میکنه نه سیکیم خیاری
اما من نیومدم ازین قسمت ایراد بگیرم
اومدم بگم انقدر بازی عالی بود و به گیم پلی و جذابیت مراحل و حس قشنگی که بازی بهم داد نمره ی بالایی میدم که هر نقصی داره و نداره رو جبران میکنه
ی بازی فوق العادس
قشنگ مشخصه روش کار شده تا بازیکن لذت ببره از بازی کردن
الان هر چی بگم مطمعنم کم گفتم از بازی
ولی از هر نظر عالیه
موقع بازی فقط هیجان و استرس داری
ی جوریم ساختن انقدر موجودا عوضین اصلا دوس نداری به دستشون کشته بشی
بعد از ی طرف وقتی میمیری از خیلی وقت قبل بازی شروع میشه و کلا دیر به دیر سیو میشه
همین باعث جذابیت بیشتر بازی میشه که تمام هوش و حواست و تمرکزت رو اینه که نمیری
یعنی انگار ی هورمونی تو مغز ترشح میشه که خلاقیتت خیلی میره بالاتر تا راه درستو پیدا کنی و اینش خیلی لذت میده انگار سه کیلو کوکایین مصرف کردی
یا مثلا موقع بازی کل حواست به بازیه نه که سوار ماشینی تو بازی و تو زندگی واقعی ی نگاه به گوشی میکنی با بقل دستیت حرف میزنی تو خونه و فکرتم به کلاس فرداته
اصلا فکرت جای دیگه نمیره
کلا حس قشنگی میده بازیش
و اصلا هر کار میکنم نمیتونم نمره زیر ده بدم
اگر راه داشت حتی ۱۱ میدادم
.
ی واقعیتی بگم
بازیه اوپن ورلد از کیفیت ی بازی تا حدودی کم میکنه
مگه اینکه گرافیک و فضا انقدر جذاب باشه که حوصله طرف بین دو مرحله و طی فاصله مسافت بین دو مرحله سر نره
به نظرم بازیایی که مرحله ای هستش یا ی مسیری رو طی میکنن خیلی جذابتر از کار در میان یا بهتر بگم به جذابیتشون کمک میکنه
منم نمیگم بازی از ی مسیر خاصی بگذره فقط مثل بلودبورن یا گاد آف وار
حداقل در اون حد جهان باز نباشه که بخوای از ی مرحله تا مرحله بعدیو ول بگردی واسه خودت و کل مراحل تو همون جایی که هستی شکل بگیره
بلکه مثل فارکرای قدیمی یا آنچارتد یا لست آف آس باشه
یعنی تقریبا ی منطقه باز جلوت باشه ولی مرحله ای
یعنی ویچر باید تو چنین فضایی شکل میگرفت
البته ویچرم خیلی فضا خوب و گرافیک خوبی داره
ولی اونطوری به جذابیتش کمک بیشتری میشد
هر چند اینم بگم شاید خیلیا مثل خودم از همین فضای بازی هم لذت ببرن مثلا من خودم بعضی وقتا میرم تو شهرا و روستا ها میچرم ببینم چیکار میکنن و چجوری بوده ولی میگم اگر اون مدلی بود خیلی جذابتر میشد برای بازیکن و همش درگیری و مبارزه بود

Last edited by a moderator:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
ی نمره از ویچر کم میکنم
ی جوری باشه که اگر با یکی جنگیدی و زورتم کلا خالی بود حتی یک ضربه هم نخوری اگر اراده کنی
خب پس ی مشکله تو بازی
حالا من کاری ندارم با ققنوس میجنگه یا خرس نمیتونه با شمشیر از خودش دفاع کنه ولی وقتی با آدم میجنگه باید ی دکمه ای باشه بزنی که شمشیرت بگیره جلوش و دفاع کنه از خودش یا سپر بیاره جلوش
آخه این چه هیجانی داره
مشکل بعدی
میخوای وارد یک مرحله بشی و مثلا دشمنت یک ققنوسه و وقتی داری وارد مرحله میشی دمیجت کمترین حد ممکنه
بعد میری میجنگی و میمیری
من هزار بار بردم دیدم اصلا نداره نمیرم قبل از جنگ رفتم ی رستوران پیدا کردم ی چیزی خوردم دمیجم پر شد رفتم جنگیدم
آقا وقتی طرف داره با یکی میجنگه و روش به اون وره مربع رو میزنی باید اتوماتیک برگردع و حریفشو بزنه نه که رو به اونور هوا رو بزنه و حریفشم از پشت سر بزنه پس کلش
.
مثلا اگر من بودم این بخشو به بازی اضافه میکردم که وقتی حریف میخواد مثلا با تبرش بزنه بهم من تبرمو بگیرم جلوش و دفاع کنم از خودم
کلا کله ملق زدن زیاد جالب نیست اونم در برابر ضربه تبر حریف . کله ملق بدرد میخوره اتفاقا ولی نه اونجاها
واقعا عالیه مبارزهاش
خیلی عالی
اومدم بگم انقدر بازی عالی بود و به گیم پلی و جذابیت مراحل و حس قشنگی که بازی بهم داد نمره ی بالایی میدم که هر نقصی داره و نداره رو جبران میکنه
ی بازی فوق العادس
ولی از هر نظر عالیه
بعد از ی طرف وقتی میمیری از خیلی وقت قبل بازی شروع میشه و کلا دیر به دیر سیو میشه
یعنی انگار ی هورمونی تو مغز ترشح میشه که خلاقیتت خیلی میره بالاتر تا راه درستو پیدا کنی و اینش خیلی لذت میده انگار سه کیلو کوکایین مصرف کردی
یا مثلا موقع بازی کل حواست به بازیه نه که سوار ماشینی تو بازی و تو زندگی واقعی ی نگاه به گوشی میکنی با بقل دستیت حرف میزنی تو خونه و فکرتم به کلاس فرداته
اصلا فکرت جای دیگه نمیره
کلا حس قشنگی میده بازیش
.
ی واقعیتی بگم
مگه اینکه گرافیک و فضا انقدر جذاب باشه که حوصله طرف بین دو مرحله و طی فاصله مسافت بین دو مرحله سر نره
به نظرم بازیایی که مرحله ای هستش یا ی مسیری رو طی میکنن خیلی جذابتر از کار در میان یا بهتر بگم به جذابیتشون کمک میکنه
حداقل در اون حد جهان باز نباشه که بخوای از ی مرحله تا مرحله بعدیو ول بگردی واسه خودت و کل مراحل تو همون جایی که هستی شکل بگیره
هر چند اینم بگم شاید خیلیا مثل خودم از همین فضای بازی هم لذت ببرن مثلا من خودم بعضی وقتا میرم تو شهرا و روستا ها میچرم ببینم چیکار میکنن و چجوری بوده ولی میگم اگر اون مدلی بود خیلی جذابتر میشد برای بازیکن و همش درگیری و مبارزه بود
دوست عزیز شما همون فیفا بازی کنی برات بهتره

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
ی نمره از ویچر کم میکنم
خب پس ی مشکله تو بازی
آخه این چه هیجانی داره
مشکل بعدی
بعد میری میجنگی و میمیری
.
واقعا عالیه مبارزهاش
خیلی عالی
ی بازی فوق العادس
ولی از هر نظر عالیه
اصلا فکرت جای دیگه نمیره
کلا حس قشنگی میده بازیش
.
ی واقعیتی بگم
کاملا موافقم و نظرت هم کاملا برام محترمه ویچر مبارزاتش شدیدا ضعف داره و همینم به شدت به بازی ضربه می زنه اصلا هم برام مهم نیست n تا گوتی برده و همه میگن خیلی خداست فقط کافیه سیستم مبارزاتش رو با سری سولز (مثل همین بلادبورن) مقایسه کنید تا متوجه ضعف شدیدش بشید تازه اینم بگم بلادبورن به نسبت سری سولز به شدت سریع تر شده و و سیستم مبارزاتش یه مقدار ساده تر هست شما دارک سولز رو تجربه کنید و با سپر و شمشیر و اون مبارزات سنگینش حتی بیشتر هم عاشق سری سولز میشی
ویچر یه بازی rpg خوبه ولی برای سری سولز شما حتی نمی تونید یه ژانر معرفی کنید چون این بازی فراتر از معنا و مفهوم کلیشه ای ژانره دارک سولز خودش یه سبکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر