1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Nov 21, 2013.

1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    درود
    این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
    لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
    با تشکر

آخرین ویرایش: ‏Sep 30, 2015
    mikelwar, ps3_360_wii, J. Constantine و 13 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    شاهد اکانت های دسته سوم و چهارم دوستان با کامنت های تکراری هستیم ...

این نظر شخصی از کی مد شده ؟؟؟

نظر شخصی رو شما میتونی تو pv تلگرام یا تو پروفایل بزاری

وقتی میای تو محیط عمومی فروم فکت صادر میکنید ، که تازه اولشم به سایرین خرده مگیری دیگه نظر شخصی نیست ! یه کنشه که واکنش به همراه داره ...

به گرشاسپ و راید تو هل هم به همین راحتی نمیشه 5 داد که اینجا به این شکل حق به جانب این کار رو میکنن

ضمن اینکه فروم جای این ادبیات خیابونی نیست !

من دو تا پست با دلیل دادم ... دوستان فهیم ما به جای اینکه جوابشون رو با ادله بدن ! چرا به در و دیوار میزنن !

یکی بیاد به من بگه چرا به بازی افتضاح با داستان مضخرف و کلیشه ای رو یکی از معتبر ترین مجلات سینما میاد اینطور در موردش میگه

it may also prove to be gaming’s Citizen Kane moment – a masterpiece that will be looked back upon favourably for decades.

.........................................................

منم از نظر خودم انچارتد 4 بازی نبود که بیگ وینر 2016 بشه ! ولی هر دقیقه نمیام بگم انچارتد 4 فلان و بمان ! جریان چیه که بعضی دوستان هر دفعه به یه دلیل و بهانه ای باید ما رو در جریان بزارن که اره فلان بازی مضخرفه !

منم دقیقا همین رو میگم ! اقا اگه میاید از چیزی ایراد میگیرید حداقل یه تزی یه دفاعیه ای از نقطه نظرشون داشته باشید که جای بحث داشته باشه ! نه اینکه بیای یه چیزی بپرونی و کسی هم بیاد بهش بگه اقا این نظرت درست نیست ، برگرده بگه به تو چه ! نظر شخصی منه

آخرین ویرایش: ‏Jul 20, 2017
    jhoobin, Masta_killa, American Idiot و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. Better be careful The killer might be near Gold User

یعنی اینقدر برات سخته که متوجه بشی نظر شخصیه فکت نیست ! کسی حرف از فکت زد؟
    برای چی تهمت میزنی چندتا اکانت دارید؟
    همین الان گزارش شدید

Paradise Lost, GHOST OF SPART, Tidus & Shayne و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

دوستان این بحثا فایده نداره بهترین بازی تاریخ فقط alan wake و حقیقتا tlou یه بازی پوچ و شبیه ساز پیاده روی با داستان کلیشه ای و ضعیف گیم پلی درجه 5 گرافیک که نگو کلا تو اسفالت اما حالا alan wake شاهکار بهترین بازی ساز قرن با ابر متا 83 داستان فوق شاهکار گیم پلی که نگو 700 تا بازی ازش الهام گرفتن بعدا گرافیکش در حد نسل 9
    به نظرم بهتره جای tlou بریم و alan wake بازی کنیم هم چنین فراموش نکنید اگه به الن ویک بگید بازی معمولی فقط معمولی خودتونو مسخره عامو خاص کردید ولی اگه بگید tlou اشغاله قطعا نظر شخصی و کاملا صحیح و اگه کسی چیزی بگه قطعا فن عقده ای سونی که هیچی بارش نیست.
    امیدوارم اونقدری ازادی وجود داشته باشه که این پست پاک نشه

mohamad1331 این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    جناب وکیل مدافع ! شما بیا به من بگو نظر شخصی که میگید هی میگید نظر شخصی کجای این پست تعریف شده !

دوست عزیز جناب اقای شما چرا پشت نظرات بی ربط بقیه پنهان شدی ! یه موضوعی رو مطرح کردید !حداقل بیاید از تزتون دفاع کنید ! اگه انقدر بی پایه اساسه که نمیتونید دفاع کنید ازش این پافشاری 4 سالتون سر این موضوع چیه ؟؟؟

مگه این جمله دقیقا مصداق بارز این جواب من نیست؟؟؟ ، (حالا نمیدونم چرا یه عده دیگه .....)

والا ده ها منتقد ، میلیون ها گیمر کور بودن ... دچار جهل و نادانی یا هیپنوتیزم شدن ... و فرق خوب و بد رو نمیفهمن ... حالا چند تا فرستاده از عرش الهی فرود اومدن تا چشمان بشریت رو به روی حقیقت باز کنن !
    مگه غیر از این چیزیه که من همون اول مطرح کردم !

1- صدور فکت (من که هیچ نظر شخصی توش نمیبینم وقتی دیگری رو مخاطب قرار میدی)
    2- نتیجه گیری
    ریلی ! واقعا شخصیت های tlou مصنوعی هستن ! ؟؟؟؟؟؟ هر ایرادی از گیم پلی و هوش مصنوعی جای بحث داره و بازی قطعا کامل و بی ایراد نیست ! ولی شخصی های مصنوعی ؟؟ واقعا دوست دارم در ادامه رسالتی که در پیش گرفتید ، ما رو روشن کنید که الی و جوئل به چه شکل شخصیت مصنوعی هستن ؟

بازی دم به دقیقه سیو میشه ! ؟؟ اتفاقا دلست جز یکی بازی هاییه که طولانی ترین چک پوینت ها و دث پنالتی ها رو تو بازی های اکشن ادونچر و حتی سوروایور این دوره زمونه داره ، شما انتظار دارید بازی برگرده از اول شروع کنیم ! به طور مثال وقتی تو ایستگاه مترو با 10 تا کلیکر طرفیم و تا اخرینش رو نکشیم بازی باز دوباره برمیگرده اول همون مرحله ... این کجاش کمبوده ! ایراد داره یا مسخره است ؟
    یا اولین جایی که میرسیم به کمپ گروه خود مختار تا طبقه دوم رو هم پاکسازی نکنیم باز بازی بر میگرده به حتی قبل از محوطه ورودی حدود 15-10 دقیقه قبل! که این تیکه اعصاب خودمم خراب شد بعد سه بار مردن

کاری ندارید باقیه چی میگن یا واقعیت چیه بازی میاید حرفای تکراریتون رو بازم تکرار میکنید !خدا رو شکر الان دوره تکنولوژیه ! راحت میتونید با سند به ما ثابت کنید ! نمیخواد هم کل بازی رو ثبت کنید که ببینیم پنجاه درصدش راه رفتنه بدون انجام هیچ کاری !!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ همون فصل بهار که کم اکشن ترین و کند ترین فصل بازیه و خیلی تاکید روی رابطه دو کارکتر شده رو بگیرید بیارید ببنیم 50 درصد زمان بازی صرف راه رفتن میشه ! بدون انجام هیچ کار خاصی !! (این دیگه مشکل بازی نیست که تو هر بازی ملت دنبال معما و پازل میگردن؛ از همون اولم بیسش بر واقعیت بود نه بازیایی که بازوکا دست شخصیت اصلیه ولی باید 10 ساعت دنبال یه کلید بگردیم )

یعنی شما میگی ناتی داگ به جای اینکه دو تا کلیکر بزاره جای جای بازی و ملت رو باهاشون سرگرم کنه و بگن گیم پلی داره .... برای جبران کمبود گیم پلی و کات سین های زیاد تازه اومده بازی رو خسته کننده تر هم کرده و صرفا فقط دسته جلو رو بگیریم که کمبود گیم پلی و زیاد بودن داستان ها جبران شه ؟؟؟

بازی قطعا یکی از بهترین بازیای عمره من و میلیون ها نفر دیگه است و بازی که به عنوان یکی از ماندگار ترین و تاثیرگذار ترین بازی های تاریخ ثبت شده درست مثل چیزی که مجله امپایر پیش بینی میکرد ! حالا این مشکلش چیه ؟! چرا شما این موضوع رو دوست نداری ؟ لازم نیست انکار کنید ! خود شما و یکی دو نفر دیگه تو این فروم کل این 4 سال مشغول این بودن که اگه کسی از تلو خیلی خوشش اومده به خاطر اینه که فاقده شعوره و تحت تاثیر هایپ و جو و همون هیپنوتیزم قرار گرفته !

من کاملا محترمانه جواب دادم ! حداقل انتظاری هم که دارم اینه که خودتون بیاد بابت موضوعی که مطرح کردید دفاع کنید و حداقل منو قانع کنید اشتباه میکنم

به من بگید چه طور بازی که هیچ نکته مثبتی نداره و در کنار عناوینی چون گرشاسپ و راید تو هل و و و قرارش میدید ، چطور به همچین جایگاهی تو این صنعت سرگرمی رسیده ؟؟؟

البته احتمالا بازم جز به تو چه چیزی نصیبم نمیشه!

در کل موفق باشید

آخرین ویرایش: ‏Jul 21, 2017
    mahdi-ps4 و mohsen2012 این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

:D:D:D
    درود. منم امیدوارم اونقدر ازادی بیان باشه که بگم: خخخخخخخخخخخخ

7. کاربر سایت

نام:
    بهنام
    باز اومدم نظرم رو راجع به یه بازی بدم و برم. در واقع به عنوان تاپیک متعهد هستم که میگه "امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4"

امتیازات بازی Horizon Zero Dawn

گرافیک : 9.5
    داستان: 8.5
    گیم پلی و طراحی مرحله: 8
    صدا و موسیقی: 9.5
    چهره و دیالوگ شخصیت های اصلی بازی: 8.5

مجموع امتیازات: 44

امتیاز کلی: 44 تقسیم بر 5 = 8.8

stanley, J. Constantine, Ludo و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. vep vep

کاربر سایت

Mafia3 4/10
    Outlast2 8/10
    10/ 8 Bloodborn
    Darksouls3 9/10
    The last of us 5/10
    Uncharted4 7/10
    Drive club 7/10

9. کاربر سایت

نام:
    Mehrdad
    البته این جملتون تا حدودی نشون میده چرا اومدید اینجا نظرتونو در مورد بازی به اشتراک بذارید:D اما به هر حال :D
    دوستان راست میگند . نظر شخصی این اقا و دیدگاهشون نسبت به کیفیت یک ویدئو گیم همین پست هاشون محسوب میشه. به نظرم باید به این نظر و دیدگاه هم احترام گذاشت که بحثی نیست :D اما در مقابل بقیه هم میتونند در مورد نوشته ایشون نظر بدند.
    باشه tlou بازی پر مشکل از نظر شما :D تاپیک مقایسه نیست ولی لطف کنید از این به بعد اگر یک بازی متا 95 که 95% گیمر ها شاهکار میدوننش ( حالا نگید یارو متا پرسته) رو خواستید زیر سوال ببرید در مقابلش یک رفرنس هم بیارید که بقیه متوجه بشند چرا زیر سوال میبریدش :D چون اگر بدون مثال قوی تر و بهتر همچین اثری رو زیر سوال ببرید در واقع تشخیص خودتون زیر سوال میره. و امیدوارم اشتباه متوجه شده باشم که رفرنستون تل تیل واکینگ دد :D
    در واقع وقتی اکثریت گیمر ها و البته بازی شناسان صنعت قبول دارند که Tlou یک شاهکار تو همه زمینه هاست (خصوصا داستان و روایت و ترکیبشون با گیم پلی) کسی بیاد نمره 5 و یک اسمایلی دو نقطه دی بذاره تو بهترین حالت نظر شخصی محسوب میشه که اعتبارش هم مشخصه! دلیل نمیشه هرچی دلمون خواست بگیم و پشت نظر شخصی قائم شیم ! که البته یک نفر هم این کارو انجام میده دیگه به خودش ربط داره :D

اینجا دفتر خونه اکترونیک دل نوشته های شخصی نیست و یک فرومه. 99% پست های این فروم قابلیت کوت شدن دارند. ایشون نظرشون را راجع به tlou گفتند . ما هم در باب این نظر کامنت دادیم . همانطور که الان تو ریویو پیج هر سایتی برید زیر ریویو فلان منتقد کامنت ملت را هم میبینید. ایا پست های ایشون یا شما وحی هستند که نباید راجع بهشون نظر داد؟ دقت کردید این ایراد هایی که میگیرید در واقع باید به خودتون بگیرید ؟ !
    این داستان ناراحت میشه رو تمومش کنید. مگه مهد کودک اینجا؟ هممون بالغیم. اگر توانایی یک بحث ساده در مورد گیم رو نداریم دیگه اصلا چرا باید اینجا بیایم از اول؟ ! سخت نگیرید به نظرم.
    ---
    پ ن : شخصا اخرین چیزی که در مورد یک گیم برام مهمه متاست. و وقتی بحث نقد یک بازی فوق قوی مثل Tlou و امثالهم میشه به نظرم بحث فراتر از متاست. بی شمار مقاله در مورد نکات قوت Tlou وجود داره که شاید شما مطالعه نکرده باشید. و به همین دلیل کسانی که از بازی تعریف می کنند را خوب متوجه نمیشید. البته در نهایت. موافقم که بازی برای گیمر هاست. و نظر گیمر ها از همه چی مهم تره. اما این که یک نظر بر چه اساسی استواره میتونه نشان دهنده اعتبار اون نظر و دیدگاه نظر دهنده باشه .
    موفق باشیم.

آخرین ویرایش: ‏Jul 21, 2017
    vaan 2, mahdi-ps4, Tidus & Shayne و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  10. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    البته حالا میگیم این نظر شخصی دو خطی ولی چه قدر تناقص یادتون رفته اون فردی که مقاله نوشته بود از TLOU ۱۴ صفحه رفت جلو چقدر فحش خورد فقط مونده بود فحش ناموسی بهش بدن اخرم نتیجه این شد که طرف کلا TLOU بازی نکرده ! البته اون مقاله با حب و بغض نوشته شده بود توش حرفی نیست ولی حالا قضبه کلا دو خط و نیم خط نیست کلا نثدپذیری و و دیالوگ تو این جامعه ۰ هست همه از دم مونولوگ هستیم

GHOST OF SPART این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    نتیجه گیری نشد ! ثابت شد که اون اقا اصلا بازی رو از نزدیکم لمس نکرده و کل متنی که نوشته بود از روی ویدئو های یوتیوب بود!

mahdi-ps4 این نوشته را Like کرده است.
  12. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    دقیقا ولی من یک حرفی میزنم ببین تو بین نقدای Tlou مثلا یک گیم اسپاتی بود که منتقدش نه این که حال نکنه ولی براش در حد ۱۰ و مستر پیس و اینا نیود اومد داد ۷.۵ اوایل شاید خیلی بهشون حمله شد اما خوب ازادانه گفت اثا از نظر من خوب بازی ولی عالی نیست حالا مثلا من میام یک نقد منصقانه میگیرم از بازی که چرا مثلا کلیکر ها وقتی الی میبینن واکنشی نشون نمیدن یک جواب اینه اقا تو یعنی بیشتر از دراکمن میفهمی اینا همه دلیل داره !! درسته و ولیلشم صدرصد بخاطر بالانس کردن بازی و کمبود سخت افزار اون موقع بوده وگرنه خود کارگردان اگاهه به این مشکل ولی چه بهوایم چه نخوایم میتونه یک ضعف کوچک باشه برای کسی که میخواد ایراد بگیره یا کلا اونقدری نتونسته با بازی ارتباط بگیره

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  13. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    دقیقا درسته ! حجمه هایی که به گیم اسپات شد اون موقع رو من یادمه ! یکیش این بود که تو خود مقاله هم به مشکل و ایراد بزرگی نخورده بودن و بعد با یه ایراد کوچیک مثل اون قضیه الی اومده بود 2 نمره کم کرده بود ! یه بد شانسی هم که گیم اسپات اورد تو همون بازی زمانی به چند تا بازی ضعیفتر نمرات بهتری داده بود برای همین انقدر بهشون حمله شد! اما این موضوع فقط مربوط به tlou بود ؟؟؟ سر 9 که به gta 5 دادن رو یادتون نیست ! حتی نویسنده مقاله رو تهدید به قتل میکردن !

اما اون قضیه الی دقیقا ایراد بود هیچ شکی هم توش نیست ! اما اون زمان این موضوع فقط مربوط به tlou بود ! بازی نزدیک به tlou باا یه شخصیت همراه بایوشاک بیکران بود دیگه ! واکنش هوش مصنوعی دشمنا نسبت به الیزابت چی بود ؟؟ حالا توجیح داستانی بود که ما این رو زنده میخوایم ! چرا حتی برای گرفتنش هیچ اقدامی نمیکردن ؟ چرا هیچ واکنشی به الیزابت نداشتن!
    ضمن اینکه این کلیکرا نبودن که واکنش نشون نمیداد اون انسان ها بودن که واکنش نشون نمیدادن به الی
    الی تو مبارزات کمک میکرد حتی تن به تن درگیر میشد ! برای ناتی داگ کاری نداشت مثل اویل 4 که اشلی میدوئه میره تو یه سوراخ قایم میشه ولی اگه این کار رو میکردن الی الان این الی که بین مخاطبا هست بود ! الان به وضوح نمیشه تفاوت اشلی رو با الی دید ؟ کی اصلا اشلی رو یادش میاد ؟ حالا که این تصمیم رو گرفتن که الی جزئی از بازی باشه اگه حساسیت به الی تو بازی بود کل بخش مخفی کاری بازی نابود میشد چون هر کاری هم میکردن الی با زمان بندی ما هماهنگ نمیتونست بشه حداقل اون زمان
    ضمن اینکه برگردیم به هوش مصنوعی تو یه مصاحبه که با سازندگان بازی کردن گفته بودن 70 حالت مختلف برای هوش مصنوعی npc ها برنامه نویسی کردیم که در زمان خودش کاملا بی سابقه بود ! همین مسئله رو تو بازی رو هم میدید ! من یه بارم واکنش تکراری از انسان های بازی ندیدم و 95 درصشون رو یه جای ثابت نکشتم ... هوش مصنوعی بازی با اینکه کامل نبود ولی یکی از بهترین ها در زمان خودش بود!

مخالفتی که هست با کسایی که یکجانبه به قضاوت میرن اینه که فقط جنبه های منفی بازی رو بولد میکنن و میگن بازی افتضاح بود و هیچ چیز خوب نداشت، بلکه بازی رو با تمام خوبی و بدی هاش میسنجن.

مسئله اصلی اینه که هنوزم و شاید تا ابدیت هیچ اثری کامل نیست باید ببینیم کدوم اثار ما بین بقیه تونستن خودشون رو به کمال یا به قول فرنگی ها به پرفکت بودن نزدیک کنن

mahdi-ps4 این نوشته را Like کرده است.
  14. WCW WCW

کاربر سایت

نام:
    کثافت
    دقیقا اینا نقداشون میره جز اقلیت مثل اون ۶ هایی که مثلا به زلدا جدید دادن یک منتقدی بود حال نمیکرد هی بچرخه محیط کاوش کنه میهخواست سرراست بره جلو ... و از سختی بازی گله کرده بود مثلا تو همون نقد Gta v میبینی گیم اسپات تنها ایرادش مثلا اینه که اول شخص تو رانندگی خوب کار نمیکنه بعضی وقتها واقعا نمره نقد با ایراد ها تناسب نداره حتی میری متن نقدم میخونی طرف انچنان ایرادی نگرفته فقط انگار یکجورایی اونقدر حال نکرده و نمره مدنظرش همون حدودا بوده و اینا نیرن تو اقلیت

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

نام:
    علی
    The Vanishing of Ethan Carter
    امروز کنسولو بردم خونه ی یکی از بچه ها 4 نفری بازیش کردیم!:D بسیار بازی جالبی بود! به هیچ عنوان حوصله ی اکشن و ادونچر و این ژانر بازیارو ندارم ولی این یکی به حق عالی بود! شاید اگر معماهاشو بدونید به کل 2 ساعتم نکشه ولی این چالش معماهاس که بازیو تا 7 ساعتم طول میده! هر معماشو یکی میگفت میرفتیم بازیو! آخراش دیگه مخ هممون جوش آورده بود جایی که باید آخرین معمارو حل میکردی تا بازی تموم بشه!
    نمره 9 و اون یه نمره هم برای یه سری از معماهایه کاملا نامردی کم کردم! :D داستان به اندازه ی کافی کشش داره که تا تهش دووم بیاره خصوصا بازی کوتاهم هست و فرصت آب بستن رو نمیده به سازنده ها! گرافیکشم بسیار خوب هست! این سبک منتقدین خودش رو هم بین گیمرا داره که میگن شبیه ساز پیاده روی و دویدن و از این دست که خوب به عنوان اولین تجربه از این سبک بسیار لذت بخش بود.

James Bond, Saint.Frantic, voldmort و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

هی خواستم نگم نشد... با اینکه شاید خودم یکی از سرسخت ترین طرفدارهای tlou ام و واقعا درک نمیکنم کسی با این بازی حال نکنه ولی اینجا باید حق رو به بقیه بدم ...بعضی از دوستان دارن شکایت میکنن که چرا داره نظر شخصی شو میده :| خو اسم تاپیک امتیاز اعضای بازی سنتره ... انتظار داری بیاد همون متا رو بزاره بگه این نظر شخصیمه :| ... خو نظر شخصیش در حد امتیاز پنجه ... حالا اینکه با بازی حال نکرده دیگه به کسی مربوط نیست که .... نمیشه که با زور یه نفر رو مجبور کرد از یه بازی خوشش بیاد

mikelwar, Paradise Lost, GHOST OF SPART و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید