امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین PlayStation 4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Nathan Drake, ‏Nov 21, 2013.

1. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    درود
    این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
    لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
    با تشکر

آخرین ویرایش: ‏Sep 30, 2015
    J. Constantine, Tidus & Shayne, sayron_14 و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Stay hungry. Stay foolish. کاربر سایت

نام:
    نریمان
    Life is Strange

مدال‌ها: داستان - صدا و موسیقی

قبلا بازی رو روی 360 تموم کرده بودم ولی دوباره روی 4 تمومش کردم و پلات شد. اینقدر بازی عالی هست که اصلا از انجامش سیر نمیشم. تنها مکلی که بازی داره توی بخش گرافیک تکنیکی بازی هست.
    ===============
    آخرش متوجه نشدم داستان پیچیده بود یا ساده؟

mikelwar, masoud101, MOHSEN 007 و 8 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    AlirezA
    با سلام خدمت شما
    منظور کلی من ، داستان بــِــیسیک ساده بود ولی خیلی پیچیدش کرده بودن ، البته باز گفتم ، این سبک بازیها ها هزاران دیالوگ رد و بدل میشه و گیمر سردرگم میشه

mikelwar, sayron_14 و Democracy این نوشته را Like کرده اند.
  4. Evanescence کاربر سایت

نام:
    Amir Ho3ein
    Beyond: Two Souls
    نسل قبل انقدر ازش بد گفتن که سمتش نرفتم و این نسل قسمت شد کالکشن رو بخرم :D HR رو قبلا بازی کرده بودم که هیچی! می‌مونه بیاند که تقریبا هیچی ازش نمی‌دونستم. ایده بازی برای شخص من بسیار جذاب بود. برای کسی که کلا به Sci-Fi علاقه نداره و این سبک فقط براش جالبه تجربه نابی بود. روایت کلی بازی خیلی سردرگم و بی‌مفهوم دنبال می‌شه. من Remixed رو رفتم که وقایع رو بر اساس زمان پشت هم می‌چینه ولی باز هم به نظرم روایت کلی بازی خوب نیست. خیلی از اتفاقات اضافه و بی‌مورد هستن و خیلی از صحنه‌ها نیازمند یه گیم پلی کامل تر! اکشن خالص و جنگ با زدن چهار تا QTE جذاب نمی‌شه. توی HR می‌شد چون اونجا درگیری بین دو نفر رو شاهد بودیم و به طور کلی اتفاقات بیشتر احساسی بود. اینجا سعی شده یه معجون که همه چی توش داره رو با QTE جمع و جور کنن که زیاد جالب از آب در نیومده!
    داستان بازی به خصوص پایانش به نظرم هم خوب بود هم مشکلات زیادی داشت.
    در کل می‌شه گفت David Cage یه جوری رفتار کرده که انگار بار اولش بود همچین سبکی رو خلق می‌کرده و یه جاهایی به شدت ناشی بازی درآورده که واقعا تعجب برانگیز هست.
    7/10

s.1, Barcelona FC, Ƥ.s.Y.c.H.o و 5 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    فرهاد
    Dark Souls 3

بازی خیلی خوبی بود منتها تنها ایرادش بهتر بود بجا 4 تا پایان بسیار کوتاه یه پایان بلندتر و مناسبتر برای سری آخر این مجموعه درست میکردند!
    9/10

mikelwar, sayron_14 و voldmort این نوشته را Like کرده اند.
  6. کاربر سایت

نام:
    على
    رزیدنت اویل ۷
    این واقعا رزیدنت بود؟ جان ما؟ :D
    5/10

mikelwar, MOHSEN 007, sayron_14 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  7. کاربر سایت

از اروپا تا ژاپن.
    نقاط قوت :
    ترکیبی از دارک سولز ، بلادبورن و نینجا گیدن.
    مبارزات سخت و نفس گیر.
    سختی خوب که بعد از هر مبارزه و بُرد احساس پیروزی به آدم دست میده.
    طراحی مراحل بینظیر.
    باس فایت های نفس گیر.
    گرافیک هنری خوب در طراحی مراحل ژاپن.
    طولانی بودن بازی.
    انیمیشن های خوب.
    طراحی متنوع دشمنان.
    شخصی سازی بینظیر شخصیت.

نقاط ضعف :
    داستان ضعیف.
    گرافیک متوسط.
    موسیقی نه چندان دلچسب.
    بعضی از مراحل به شدت اعصاب خرد کن و حوصله سر بر هستن

باز یه انحصاری زیبا از سونی . از ابتدای بازی تا انتهای اون میخکوب میشین . بازی به شدت اعتیاد آوره . دست کم 80 ساعت برای اتمام بازی وقت میخواد . طراحی مراحل بازی مثل یه تو در تو میمونه و خط مستقیم نیست . در کل همه باید یه بار هم شده اینو امتحان کنن . به من که بسیار چسبید .

mikelwar, s.1, bluestar و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

نام:
    AlirezA

خب یه جورایی میشه گفت اولین بازی نسل هشتم و کنسول پی اس فور محصوب میشه و بعد مدت ها وقت کردم و بعد یه عالمه بازی اکشن و ترسناک و .. گفتم این سبک بازی که به کرش شباهت خاصی داره رو تجربه کنم...
    بازی همونجور که مشخصه بیشتر برای رده سنی پایین هم هست ولی بنظرم همه اینا حرفه مفته و ما بزرگسال ها هم میتونیم ازش کاملا لذت ببریم...
    داستان بازی بسیار ساده و روانه ....
    گیم پلی و افکت و کومبو ها هم همینطور ، شما کلا باید بپرید و مشت بزنید و همین
    تنوع دشمنان بسیار بالاس ولی بعد از به اتمام رساندن نیمه بازی ، کاملا خسته کننده میشه
    گرافیک هم خب تو این سبک خوبه
    موسیقی متن هم خوب بود
    بهرحال اگر از دنیای اکشن و ... خسته شدید و میخواید به خودتون تنوع بدید ، حتما نــَــک رو تجربه کنید ...
    البته گفته میشد تو ای 3 امسال نک دو هم معرفی میشه که نشد [​IMG]:/

نمره کل : 70/100

mikelwar, voldmort, Democracy و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    کی گفت نشد قسمت دوم تو psx پارسال و هم تو pre show e3 2017 نمایش داشت

mikelwar و Mr. Children این نوشته را Like کرده اند.
  10. کاربر سایت

نام:
    محمد
    پایان دی ال سی ringed city جواب خیلی از سوالات مهم سری رو داد حتما دو تا دی ال سی رو بازی کن ارزش خرید رو داره از بازی اصلی بیشتر حال میده:D

mikelwar, voldmort و farhad_fr2 این نوشته را Like کرده اند.
  11. کاربر سایت

نام:
    ali
    Dishonored 2
    بازی شاهکار بتسدا هست!
    به جرات میتونم بگم توی سبک مخفی کاری یه سرگردن از بقیه بالاتره(از اسپلینتر بگیر تا هیتمن و...)
    فکر کن ساعت های بازی و چپترهای مختلف رو بدون اینکه حتی دیده بشی(کشتن که جای خود)از هزاران مسیر میتونی به پایان ببری!
    وقتی هم به بحث کشتن و ...میرسی هر دو کارکتر بازی به حدی قدرت های باحال و قابلیت های پرکاربردی دارن که ادم نمیدنه از کدوم استفاده کنه:D
    بازی خیلی خیلی پیچیده میشه مخصوصا واسه کسایی که قصد پلات دارن
    ولی خب ارزش وقت گذاشتن و پلات کردن رو هم داره
    پ.ن:فن های سبک مخفی کاری حتما حتما اینو بازی کنید
    9/10

mikelwar, KiLL3R/4/Ev3r, .:AC MilaN:. و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    Mohammad
    Mafia-3.jpg

Mafia III : 7/10

مافیا 3 عنوانیست که پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک اثر ماندگار را داشت ولی به علت کم کاری سازنده(شما بخونید کمبود بودجه و عدم اعتماد ناشر به سازنده بازی و یا عدم علاقه به رقیب تراشی برای GTA)در حد یک عنوان متوسط باقی میماند.
    بازی در دو زمینه بی نقص عمل میکند:1.داستان2.بخش صداگذاری و موسیقی.
    با اینکه روند داستان بازی به صورت کلی،کلیشه ایست.ولی به لطف دیالو گ های پرمغز و شخصیت پردازی های کم نقص و شوک های منطقی داستانی راه خودشو از بازی های دیگه جدا میکنه.
    روایت جالب داستان،به لطف کارگردانی بسیار حرفه ای کات سنس های بازی جز اتفاقات به یادماندنی بازیست.

بازی از لحاظ داستانی طوریست که انگار در حال تماشای یک فیلم سینمایی درجه یک هالیودی هستید.
    داستانی که بارها و بارها جور گیم پلی تکراری بازی را نیز به دوش میکشد.
    از لحاظ صداگذاری و موسیقی نیز بازی کم نقص عمل میکند.آهنگ های فوق العاده ای که از رادیو ماشین پخش میشود و صداگذاری شخصیت ها و آبجکت ها و اسلحه های داخل بازی باعث میشوند بازی در این زمینه نیز کمبودی نداشته باشد.
    بزرگترین ضربه ای که به بازی وارد میشود از سمت گیم پلی و گرافیک بازیست.
    جز دو ساعت اول و آخر بازی،تقریبا مجبورید در طول بازی ماموریت های یک شکل و تکراری بازی را تحمل کنید.
    البته از گان پلی و طراحی خوب اسلحه ها نباید به سادگی گذشت که مرهمی( هرچند کوچک) بر این زخم بزرگ هستند.
    از لحاظ گرافیکی بازی در حد عناوین متوسط نسل قبل هست.
    کیفیت بد بافت ها چهره های یک شکل و طراحی تکراری شهر بازی(خیلی از مناطق بازی دقیقا از نسخه دوم بازی آورده شده اند)باعث شده اند بازی در این زمینه نیز حرفی برای گفتن نداشته باشد.
    در هر حال بی شک اگر ناشر بازی اعتماد بیشتری به سازنده بازی و نام بزرگ مافیا میکرد
    مافیا 3 میتوانست به جانشینی شایسته برای مافیا 1 تبدیل شود.

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2017
    mikelwar, Twisted Mind, masoud101 و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. Better be careful The killer might be near Gold User

Horizon Zero Dawn
    نقد زیر بر اساس سلیقه خودم به عنوان یک فن RPG هست
    وقتی معرفی شد و محیط بازی رو دیدم اصلا خوشم نمیومد و صرفا جهت اینکه RPG هست و کاراکترش دختره خریدمش XD
    بازی یه خورده تو ذوقم خورد اول با کات سین های زیبا شروع میشه و وسط بازی تو رو بین کاراکتر هایی با انیمیشن های ضعیف رفتاری ول میکنه مثل طرز حرف کاراکتر ها بدون هیچ کات سینی قبل شروع مراحل یا در پایان آن...(انگار که داری یک ماموریت فرعی رو بازی میکنی)
    بخش ماموریت های فرعی تعدادش کم ! لباس های بازی زشت و بد ترکیب !موسیقی هم فقط تم منوی بازیش خوب بود! گرافیک عالی ! داستان اوایلش خوب بعدش.................
    نمره:6.5

آخرین ویرایش: ‏Jun 17, 2017
    voldmort, James Bond و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

عجب |-: کل امید مارو که خواستیم بخریمش به باد دادی:D

15. کاربر سایت

نام:
    ahmad
    Nioh
    9/10
    بازی خوبیه، پلاتش کردم
    تنوع بالایی داره
    اگه قبلا بلاد بورن بازی نکرده بودم 10 میدادم
    تنها اشکال بازی سخت شدن در مراحل بالاهست، به جاهایی میرسی که اسلحه هات اصلا جواب نمیدن و کل تجهیزاتت رو باید عوض کنی و هر چه بری بالاتر ایتم خوب سخت تر پیدا میشه، به طوری که بعد چند وقت از بازی زده میشی
    تجربش خوب هست.
    گیم پلی هم بسیار متنوع و سریع هست و کمبوهای خیلی زیادی داره و حتی یاد گرفتن همش یکم سخته.

Ghost recon wildland
    7.5/10
    اینم از بی بازی یی نشستم پلات کردم
    من اکثرا افلاین بازی میکردم
    ولی در حالت کواپ خیلی بیشتر حال میده
    در کل پیشنهاد نمیکنم، باگ زیاد داره وسایل نقلیه رو اعصابن، لول اپ و پیدا کردن ایتم های جدید هیچ تاثیری روی بازی نداره و با همون دوتا اسلحه اول میشه بازی رو تموم کرد، هوش مصنوعی در حد جلبک، حتی تو کواپ هم اگه 3 تا یار پایه پیدا کنی بازی در بعضی مراحل خیلی سخت هست، مخصوصا در مراحل مخفی کاری که به خاطر عدم هماهنگی مجبور میشی یه مرحله رو چند بار تکرار کنی.
    ایده بازی عالی هست ولی خوب پیاده سازی نشده.
    به نظرم همون division هست در فضایی جدید و با کلی پسرفت

Sent from my Xperia Z5 using Tapatalk

s.1, voldmort, masoud101 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. Better be careful The killer might be near Gold User

خیلی ها این بازی رو دوست دارند مخصوصا PS fan ها ولی من اصلا خوشم نمیومد

mikelwar, voldmort و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید