امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
من از WD 2 خوشم اومد . در کل بر خلاف خیلی از دوستان من از بازیهای یوبی سافت خوشم میاد . مثلا همین ac syndicate که خیلیا میگفتن ضعیفه برای من یکی از بازیهای خوب بود .

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
حوسه
AC Unity
شايد ديگه از اون دوره كه AC يه شاهكاري براي خودش بود و يكه تاز اين سبك بازي هاي بوده خيلي گذشه باشه. با AC2 شايد زورها گذرونده باشيم و با حتي Brotherhood كف و خون قاطي كرده باشيم و حتي خودم با AC3 حال كرده باشم اما ان چنان با unity نتونستم ارتباط برقرار كنم ولي خوب باز هم به نوبه خودش جذاب بود داستان خوبي داشت و البته پايان بهتري
اما AC بايد بگرده دنبال چيزهاي نوتر هموني كه توي 3 اومد مثل شكار و كشتي و ...
بازي هنوز هم باگ داشت :| از دور يارو مثلا لباس اش بنفش بود و كلاه داشت بعد نزديك كه ميشد يهو سياه ميشد و بدون كلاه :|
نميدونم اون اويل چي بوده كه الان اين شده
حركات هنوز هم خوب بود اما اين پاركور جديد رو من انچنان خيري ازش نديدم :| منتظر چيز خفني بودم كه اين گونه نشد و حتي به نظرم حركات محدودتر شده بود
درگيري ها خوب بود با سلاح سنگين جذابتر هم ميشد و سيستم مخفي كاري هم خوب پياده شده بود
در كل خوب بود اما اي كاش به جاي اين Black flag رو گرفته بود كه بسي اونو بيشتر دوست داشتم

7.5/10

Sleeping Dogs : DE
يك سورپرايز عظيم و بزرگ براي من
به شدت باهاش حال كردم و بازي خيلي خوب و خاطره عالي اي برام شد
هميشه هي يه جوري نگاهش مي كردم اما من از اين بازيهايي كه بتوني توشون بي دليل و الله بختكي ملت رو بكشي بدم مياد ( همانند GTA ) اما بايد يه سيستمي باشه كه يه جورايي تشويق ات كه به خوب بودن (مثل همين و RDR )
اينو من در جريان نبودم كه دقيقا چه سيستم ايه و فكر مي كردم يه گنگستر ميشي و برو بزن بكش و ...

اما اين گونه نبود ... :D
داستان كه منو بارها سر شوق اورد و بسيار خوب اجرا شده بود هر چند برخي نكات قابل پيش بيني بود اما داستان نويسي ايش خيلي عالي بود
گرافيك بازي در حد و اندازه هاي استوديوش خوب بود
صداگذاري عالي بود ! يعني وقتي Wei و صداگذارش يون لي اجرا مي كردن قشنگ همه احساسات و اون قوت و عمق و هيجان صدا انتقال پيدا ميكرد. بقيه شون هم اي بدك نبودن . اهنگ ها و راديو ها كه عالي بودن . اما خوب ليپ سينك توي اجراي بازي تو ديوار بود و فقط زمان مو مانندهاي داستاني خوب بود
حركات و ضربات در سطح جذاب قرار مي گرفتن. هر چند اين معجون حركات و اين سيستم رو راك استدي به خوبي پايه گذاري و پرداخت كرد. ماشين ها بسيار خوب ! انواع و اقسام .
فقط گان پلي بازي يه مقداري خشك و بي روح بود
مرحله zodiac island كه قشنگ احترامي بود به فيلم هاي اسياي شرقي و بروس لي و با اين كه كوتاه بود اما جذاب بود. مراحل zDTS 90 خيلي خوب بودن و خود ماشين كه ته احسنت بود !

دوتا DLC بازي چيز خاصي نبودن، داستان اولي خوب بود و مراحل دومي ! بقيه اش معمولي بود. فكركنم يكي دوتا DLC ديگه هم در دستور كار قرار داشتن كه اجل بستن استوديو يا پول اجازه اش رو نداد

اما در كل ميشه بازي رو به يه فيلم هنگ كنگي اكشن و جذاب تشبيه كرد ! وقتي ماشين هاي دشمن ها بهت حمله مي كردن و بايد كله مي كردي از ماشين و بيرون تاير ميزدي هر چند خيلي غلو شده اما كاملاً در راستاي اجراي اون فيلم ها بود و من بسيار با اين يه تيكه حال كردم
من كل بازي رو به علاوه همه ماموريت هاي فرعي و فرعي تر و Favor ها انجام دادم و باور بكنيد برخي شون رو فقط به خاطر اين كه توي داستان جلوتر نرم و بازي طول بكشه رفتم.

حال و حوصله نقد حرفه اي نوشتن ندارم اما در كل بازي رو بهاي 4 پوند كه از قديم ها مونده بود خريدم و اصلاً پشيمون نيستم كه هيچ خيلي هم خوشحالم و فكر كنم بعد خريد اشغلي مثل بتل 1 اون هم با 30 دلار و حتي خريد پلاس اين به مرهمي بود بر سوختن هاي اونا :|

نمره كلي
9.25/10

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Rainbow Six Siege

بازی رو Day One یکی از دوستان گرفته بود و چون می‌خواست بره مسافرت داد به من تا چند روزی بازی کنم و بفهمم که نه خیر! من از این بازی خوشم نمیاد :D
گذشت و گذشت و گذشت تا یکی دو ماه پیش بچه ها گیر دادن که بگیر بازی کنیم و... منم کلی گشتم تا تونستم بالاخره بازی رو پیدا کنم و بخرم.
بعد یکی دو ساعت شد یکی از اعتیاد آور ترین بازی‌هایی که تا حالا انجام دادم. مشکلات بازی بیش از حد زیاده :D یعنی از باگ و سرور و... هم که بگذریم باز هم همه جوره بازی مشکل داره :D
دیشب اتفاقا به این نتیجه رسیدیم که R6 از همه نظر افتضاح و از همه نظر فوق العادس!
یعنی نمی‌فهمی که چطور یه بازی که انقدر با مشکلاتش آزارت می‌ده در عین حال انقدر اعتیاد آور و لذت بخش هست.
نمی‌دونم نمره رو از نظر فنی بدم (نهایتا 7 از 10) یا از نظر احساسی (9.5 از 10) ولی در هر حال «سیج» یکی از بهترین تجربه های چند سال اخیر من بوده و هست.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Uncharted 4: A Thief's End
دقیقا همونی بود که باید باشه، خفن، هیجان انگیز، باحال و شگفت آور! :D این سری برای من یکی از بهترین سری هایی هست که تو تاریخ گیم ساخته شدن و این شماره یه دنباله عالی و یه پایان باشکوه واسه داستان نیتن دریک بود. توضیح خاصی نداره و همه بازی کردن دیگه ( :D ) ولی امیدوارم ND این بازی رو فراموش نکنه و یه روزی یه شماره جدید ازش بسازه. 10/10

Battlefield 1
من فعلا فقط بخش داستانی رو رفتم و به نظرم فقط اوایل جذابه و بعدش خسته کننده و حوصله سر بر میشه. بازی سعی کرده بیشتر بره سمت واقع گرایی ولی پیاده سازی جالبی نداشته این قضیه. تنها چیزی که از بازی خوشم اومد یکی اسلحه ها و لحظه شلیک گلوله بود که واقعا عالی کار شده و یکی دیگه هم شخصیت ها که بعضا جالب بودن. 7.0/10

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
Rainbow Six Siege

بازی رو Day One یکی از دوستان گرفته بود و چون می‌خواست بره مسافرت داد به من تا چند روزی بازی کنم و بفهمم که نه خیر! من از این بازی خوشم نمیاد :D
گذشت و گذشت و گذشت تا یکی دو ماه پیش بچه ها گیر دادن که بگیر بازی کنیم و... منم کلی گشتم تا تونستم بالاخره بازی رو پیدا کنم و بخرم.
بعد یکی دو ساعت شد یکی از اعتیاد آور ترین بازی‌هایی که تا حالا انجام دادم. مشکلات بازی بیش از حد زیاده :D یعنی از باگ و سرور و... هم که بگذریم باز هم همه جوره بازی مشکل داره :D
دیشب اتفاقا به این نتیجه رسیدیم که R6 از همه نظر افتضاح و از همه نظر فوق العادس!
یعنی نمی‌فهمی که چطور یه بازی که انقدر با مشکلاتش آزارت می‌ده در عین حال انقدر اعتیاد آور و لذت بخش هست.
نمی‌دونم نمره رو از نظر فنی بدم (نهایتا 7 از 10) یا از نظر احساسی (9.5 از 10) ولی در هر حال «سیج» یکی از بهترین تجربه های چند سال اخیر من بوده و هست.

پیشنهاد من اینه که بشین فیلم های گیمر های معروف رو ببین تا ببینی اوج بازی چه طوریه و خودت چقدر باهاش فاصله داری :D اونوقت میتونی تلاش کنی که به اون سطح برسی و از بازی لذت ببری :D

• Like
Reactions: Nathan Drake

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
پیشنهاد من اینه که بشین فیلم های گیمر های معروف رو ببین تا ببینی اوج بازی چه طوریه و خودت چقدر باهاش فاصله داری :D اونوقت میتونی تلاش کنی که به اون سطح برسی و از بازی لذت ببری :D
اگر نگاه کنی گفتم لذت می‌برم و مشکلاتش آزار می‌ده :D
بعد از آپدیت آخر، جدا از بحث پینگ، خیلی پیش میاد که به طرف تیر می‌زنی ولی انگار نه انگار! خون هم می‌پاشه حتی ولی دمیجی وارد نمی‌شه :D
سرورها هم که واقعا داغون هستن!
از اینا که بگذری یه سری وقت ها هم تیمی‌های نوب و تیم کیل و... هست :D

• Like
Reactions: aliahmadi2

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
Darksiders Warmastered Edition

بلاخره وقت شد اینجا یه پست در رابطه با نسخه ی نسل هشتم این بازی بنویسم . شاید دوستانی باشن که علاقه به تجربه ی این بازی دارن یا حتی اسم این بازی رو نشنیده باشن پس یه معرفی مختصر هم از بازی میشه.
اول اینکه بنده بازی رو روی سه پلتفرم مختلف تمام کردم و دلیل نشد روی ps4 هم این بازی رو تجربه و تمام نکنم چون عاشق سبک هک اند اسلش هستم.

در نگاه اول این بازی بسیار شبیه به بازی god of war میاد و باید بگم کاملا درسته این بازی که به دست شرکتی THQ ساخته شده و واقعا باعث تاسف هست که این شرکت بسته شد.
همینطور که گفتم بازی بسیار به GOD OF WAR 3 شبیه هست ولی باعث نمیشه بازی خسته کننده یا بد به نظر بیاد.
گرافیک بازی خیلی خوبه البته الان شاید به نظر گرافیکش قدیمی باشه ولی در اصل بازی هم قدیمیه .
60 فریم شدن بازی بسیار عالیه و تجربه ی بازی رو لذت بخش میکنه. گیم پلی یه کپی شیک و مجلسی از کریتوسه ولی به دل میشینه. داستان بازی هم جالبه و روایت خوبی داره.
اسلحه های بازی هم خیلی کاربردی هستن و بسته به مرحله ای که باید رد کنید یه سلاح مخصوص باز میکنید.
البته میشه یه سری حرکت رو خرید . سیستم ارتقاع اسلحه ها هم به این شکله هر چقدر با اون اسلحه بیشتر بکشی بیشتر قوی میشه.
باس فایت های بازی هم زیبا طراحی شدن . و در اخر دینیای بازی بزرگه و میشه بعد از باز کردن هر منطقه بین اون ها رفت و امد کرد ولی بازی OPEN WORLD نیست.

امتیاز من به این بازی زیبا
8.7 از 10

در اخر هم یه سری اسکرین شات از بازی اپلود کردم که عکس باس اخر هم توش هست و برای کسانی که این بازی رو تجربه نکردن بازی اسپویل میشه .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
god-of-war-iii-remastered-two-column-01-ps4-us-19jun15

10/10:God Of War 3 Remastered

چند هفته پیش که داشتم تخفیف های هفتگی سونی رو نگاه میکردم دیدم گاو عزیزم نیز تخفیف خورده درنگ نکردم و خریدمش.به هرحال کی هست که دلش نخواد دوباره چشمش به جمال کریتوس کبیر روشن بشه اونم چی با 5 دلار.:D
مدتیه دچار نوعی بیماری شدم که به جای خرید بازی های جدید میرم قدیمی ها رو میخرم.>:)
خوب بیاید یکم بازی نقد کنیم:=P~
یکی اول به من بگه این بازی واقعا 7 سال پیش عرضه شده؟:o
چون تمام المان های بازی در بالاترین سطح خودشون قرار دارن.از کجا شروع کنم؟از گیم پلی و مبارزات بازی که هیچوقت خسته کننده نمیشن یا طراحی سلاح ها که هرکدومشون میتونن به راحتی جای سلاح اصلی قرار بگیرن،از باس های بازی بگم که بعضیاشون بی نظیرترین طراحی رو در بین تمام باس ها دارن یا از صدا و موسیقی های بازی بگم که حماسیترین موزیک هایی هستن که شنیدم.حتی گرافیک بازی هم کهنه به نظر نمیرسه.در طول بازی فقط یه چیز ذهنمو مشغول کرده بود،اینکه سانتامونیکا 7 سال پیش تونسته همچین بازی تحویلمون بده قراره با GOW جدید چیکار کنه باهامون؟احتمالا خشتک ها خواهیم دریندی و سرها به بیابان خواهیم گذاشتندی.:D
در هر حال من با یه بازی 5 دلاری کلی خوش گذروندم حتی خیلی بهتر از خیلی از بازی های جدید.(با اینکه نسل قبل هم بازیش کرده بودم.):D:>

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Bloodborne_PS4.jpg

خیلی دیر خیلی عالی!

وقتی بازی رو شروع کردم واقعا گیج بودم و محو سختی و گُنگی بازی شدم . اما هرچی جلوتر رفتم و قلق کار دستم اومد معتادش شدم . داستان بازی و هنر گرافیکی اون شاهکاره . صداگذاری بینظیره و گیمپلی بازی هم بسیار عالی کار شده . تنوع دشمنان و محیط باعث شده بازی اصلا یکنواخت نباشه .
در کل عنوانیه که همه باید یه بارم شده امتحانش کنن.
البته نبود نقشه ( مثل بقیه بازی های میازاکی و سری سولز) و نبود راوی داستان کمی برای من مشکل ساز بود . عدم ارائه پچ برای پلی 4 پرو هم غیر منطقیه .

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA

Horizon Zero Dawn

خب بعد از مدتـــی بازی رو تموم کردم ، البته بخاطر پلات کردن بازی ، طول کشید و کلی اذیت شدم
1f615.png
:/
قبل بازی کلی انتظار کشیدیم و کلی تریلر دیدیم و کلی صبر کردیم تا اینکه بازی اکران شد...
سطح توقعــات خیلی بالا بود و انتظارات مارو بالا برده بود و منتظر یک غول بودیم ولی به عقیده من اینگونه نبود...
بازی یه هــای کپی از سری فارکرای + ویچر + آنچارتد بود
البته نه اینکه خلاقیت نداشته باشه ولی بازی حس و حال تازه ای بهت نمیداد
بیشتر از همه چی ، دیالوگ های سرد بازی تو ذوقت میزد...
شخصیت پردازی هم زیاد خوب نبود..
داستان بازی هم کاملا پیچیده شده بود ، این سبک بازی هزاران دیالوگ رد و بدل میشه و آدمو گیج و سرگردان میکنه ولی اون چیزی که بنده متوجه شدم ، داستان بسیار ساده بود میتونستن بهتر روش کار کنن
گرافیک فوق العاده بی نقص بود ، با اینکه چندتا باگ دیدم ولی میشه ازشون گذشت
موسیقی متن فوق العاده بود..
تنوع اسلحه ها و کرفتینگ عالی بود...
همچنین تنوع ربات ها خوب بود ولی هوش مصنوعی دشمنان گاهی تو ذوق میزد...
بنظرم تو تاریخ صنعت گیم ، جنگ با ربات ها جذابیت نداره ولی اگر طرف مقابلت هیولاهای تخیلی(مثل ویچرباشن) جذابیت دارن...
حرف آخر:
بازی متوسط رو به بالا بود ، سطح انتظارات منو برآورده نکرد ولی نباید ازش گذشت و به هر گیمری که کنسول PS4 داره توصیه میشه

نمره : 70/100​

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
maxresdefault-681x383.jpg

9/10:call of duty infinite warfare(بخش داستانی)

بعد از افتضاح بخش داستانی بلک اپس 3 با خودم عهد بسته بودم تا این سری یه تکون اساسی در این بخش به خودش نره سراغ بازیهاش نرم.به همین دلیل به هیچ عنوان قصد نداشتم infinite warfare رو بخرم،ولی با توجه به نقدها و اسرار دوستان مبنی بر اینکه بخش داستانی در این نسخه از کیفیت بالایی برخورداره ،علاوه بر میل باطنیم رفتم بازی رو خریدم.
الان بعد از اتمام بازی میتونم با قاطعیت بگم infinite warfare از لحاظ داستانی با اختلاف بهترین کدی هست که در این چند سال اخیر دیدیم.شخصیت پردازی کارکترها،داستان و کات سنس های بازی به بهترین وجه ممکن پرداخت شده اند.

گیم پلی بازی،طراحی مراحل و لوکیشن ها در بالاترین سطح ممکن قرار دارند و از لحاظ موسیقی با یک کد کم نظیر طرف هستیم.(موزیک تمه بازی واقعا فوق العاده است)
بخش های کنترل جنگنده بسیار لذت بخش طراحی شدند،طراحی اسلحه ها و مهمات داخل بازی و استفاده از آنها نیز عالی کار شده است.
خوشحالم که ناراحتی من از اکتیویژن باعث نشد این نسخه از کد رو نادیده بگیرم و بازیش نکنم.
توصیه من به دوستانی که مثل من از کدهای اخیر دل خوشی ندارند و این بازی رو تحریم کردند این هست که حتما این نسخه رو بازی کنند و بعد از مدتها طعم یک کد واقعی رو بچشن.
این نسخه به من ثابت کرد که اگر یک بازی شوتر باشه و بتونه ما کمپین بازها رو سیراب کنه همین سری کد هست نه امثال بتلفیلد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
Life is Strange

مدال‌ها: داستان - صدا و موسیقی

قبلا بازی رو روی 360 تموم کرده بودم ولی دوباره روی 4 تمومش کردم و پلات شد. اینقدر بازی عالی هست که اصلا از انجامش سیر نمیشم. تنها مکلی که بازی داره توی بخش گرافیک تکنیکی بازی هست.
===============

شخصیت پردازی هم زیاد خوب نبود..
داستان بازی هم کاملا پیچیده شده بود ، این سبک بازی هزاران دیالوگ رد و بدل میشه و آدمو گیج و سرگردان میکنه ولی اون چیزی که بنده متوجه شدم ، داستان بسیار ساده بود میتونستن بهتر روش کار کنن
نمره : 70/100​

آخرش متوجه نشدم داستان پیچیده بود یا ساده؟

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA
Life is Strange

مدال‌ها: داستان - صدا و موسیقی

قبلا بازی رو روی 360 تموم کرده بودم ولی دوباره روی 4 تمومش کردم و پلات شد. اینقدر بازی عالی هست که اصلا از انجامش سیر نمیشم. تنها مکلی که بازی داره توی بخش گرافیک تکنیکی بازی هست.
===============

آخرش متوجه نشدم داستان پیچیده بود یا ساده؟

با سلام خدمت شما
منظور کلی من ، داستان بــِــیسیک ساده بود ولی خیلی پیچیدش کرده بودن ، البته باز گفتم ، این سبک بازیها ها هزاران دیالوگ رد و بدل میشه و گیمر سردرگم میشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Beyond_Two_Souls_final_cover.jpg
Beyond: Two Souls
نسل قبل انقدر ازش بد گفتن که سمتش نرفتم و این نسل قسمت شد کالکشن رو بخرم :D HR رو قبلا بازی کرده بودم که هیچی! می‌مونه بیاند که تقریبا هیچی ازش نمی‌دونستم. ایده بازی برای شخص من بسیار جذاب بود. برای کسی که کلا به Sci-Fi علاقه نداره و این سبک فقط براش جالبه تجربه نابی بود. روایت کلی بازی خیلی سردرگم و بی‌مفهوم دنبال می‌شه. من Remixed رو رفتم که وقایع رو بر اساس زمان پشت هم می‌چینه ولی باز هم به نظرم روایت کلی بازی خوب نیست. خیلی از اتفاقات اضافه و بی‌مورد هستن و خیلی از صحنه‌ها نیازمند یه گیم پلی کامل تر! اکشن خالص و جنگ با زدن چهار تا QTE جذاب نمی‌شه. توی HR می‌شد چون اونجا درگیری بین دو نفر رو شاهد بودیم و به طور کلی اتفاقات بیشتر احساسی بود. اینجا سعی شده یه معجون که همه چی توش داره رو با QTE جمع و جور کنن که زیاد جالب از آب در نیومده!
داستان بازی به خصوص پایانش به نظرم هم خوب بود هم مشکلات زیادی داشت.
در کل می‌شه گفت David Cage یه جوری رفتار کرده که انگار بار اولش بود همچین سبکی رو خلق می‌کرده و یه جاهایی به شدت ناشی بازی درآورده که واقعا تعجب برانگیز هست.
7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر