امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
BulletStorm Remaster 8/10

وقتی شروعش کردم اصلا انتظار نداشتم هنوزم گیم‌پلی فان و دیوانه‌وارش حال بده و حس قدیمی بودن نده! سلاح‌های متنوع و کاملا متفاوت از همدیگه که هرکدوم الترنیت فایر هم دارن، Skillهای مختلف که با استفاده از آبجکت‌های درون محیط یا خود اسلحه‌ها میشه اجراشون کرد و بعضیاشون اینقدر خووبن که جیگرت حال میاد :D گان‌پلی بازی همچنان لذتبخشه و اگه علاقه‌مند به شوترهای سریع و شلوغ باشین عاشقش میشین. شخصیت‌های بازی + دیالوگ‌هاشون که نصف بیشترش فحشه، خیلی خوبن! داستان هم باید در حد همین سبکش ازش انتظار داشته باشین چون هدف People Can Fly از ساخت این بازی کاملا مشخص بود! خشونت کاملا راضی کننده‌ای داره. همون استفاده از اسکیل‌ها و کامل کردنشون میتونه حتی بعد اتمام بازی هم نگهتون داره + بخش Echo که تشکیل شده از لوکیشن‌های مختلف و باید یه امتیاز مشخصی رو بگیرید تا ۳ستاره رو کسب کنین! گرافیک به عنوان یه ریمستر بد نیستش اما خب جاهای زیادی هستش که تو ذوق میزنه و همینطور افت فریم‌ هم داره قشنگ حس میکنی جاهای خیلی شلوغ تا زیر ۲۰ هم میاد اما خب اگه با گیم‌پلی خووبش ارتباط برقرار کنین میشه ندید گرفت مسائل فنیش رو. اگه هنو دانلودش نکردین به نظرم ارزششو داره. حجمشم ۲۴گیگه :D

موفق باشیم

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
Uncharted 4
61BNY0adJ6L._SS500.jpg

اینم تموم کردم.چیزی که همون اول خیلی خودشو نشون میده
گرافیک فوق العاده زیبیای بازی هست.واقعا توی بخش گرافیک حرف نداره=D>:D
گیم پلی هم نیازی ب تعریف نداره ی گیم پلی روان با شوتیک عالی که مثل گرافیک نمره 10 میگیره
داستانشم خوب بود .مراحل بازی تنوع خوبی داشتن
ولی مشکل اصلی بازی: نبود پازل های خاص و متنوع
اکشن بازی بنظرم خیلی کمتر شده بود و یهو میدیدی 10 دقیقه اس
فقط از اینور میپری اونور یا همینطور فقط راه میری. درکل اکشن کمتر شده بود
البته اکشن بازی حرف نداشت مثلا اون تعقیب و گریز با ماشین و موترها خیلی عالی بود دم کارگردانش گرم:D
ی مشکل دیگه که البته به نظر من مشکل بود اینکه رسما می تونستی اکثر مراحل با مخفی کاری بری
گرچه به خودی خود ی مزیت حساب میشه ولی این بازی نباید اینطور باشه بنظرم.
درکل بازی زیبایی بود و هنوزم درگیر گرافیکشم:|:D
امتیاز 8.5

بریم سراغ DLC با لیدی کلویی>:)
برای من این تنها نکته منفی بازی بود. نمیدونم چه فازی هست همه بازی های سوم شخص میخوان حالت مخفی کاری داشته باشن

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
Titanfall 2
9/10
يه سري بازي ها هستن كه با ديدن تريلر نميتونيد اون حسي كه موقع بازي كردن و دسته دستتون گرفتن هست رو تجربه كنيد.
چون يه حس ارضا كننده يا همون satisfaction دارن كه بايد و بايد به دست خودتون تجربه بشه
تايتان فال هم از همين دسته بازي ها ست.

Ps:بلادبورن هم واسه من اين طور بود، يعني تا وقتي كه تريلر ميديدم واسم چيز جالبي نبود اما وقتي بازي كردم اولين ضربه رو زدم و برخوردش رو با دشمنا ديدم با خودم گفتم: عجب حالي ميده حسين :D

اول بگم من طرفدار شوتر به حساب نميام ( به جز كيلزون ٢ و هيلو ٣ كه واقعا عاشقشونم) پس واسه تايتان فال اونقدر هايپ نبودم تريلرهاش واسم چيزه جالبي نداشت تا اينكه ديسكش رو از برادرم گرفتم گفتم جهنم و بازي كردم.

وقتي بازي كردم فهميدم واقعا respawn همون اسبه( infinity ward سابق) فقط زينشو عوض كرده ( respawn كنوني) به قدري اين بازي به من چسبيد كه گفتم الان كه بازي ٥ دلاره نخريدنش جفاست در حق بقيه دوستان :D
شليك كردن با اسلحه ها ، پريدن رو درو ديوار ، تايتان سواري ، لول ديزاين و... همه به قدري دلچسب طراحي شدن كه واقعا ارضاتون ميكنه.

داستانه بازي هم خب كليشه اي هست اما چيزي كه خاصش ميكنه رابطتون با تايتان خودتون يعني bt هست كه خيلي دلچسب طراحي شده مخصوصا صدا bt كه من عاشقش بودم :D

مخلص كلام دوستان من :D بريد بازي كنيد كه يه جواهر درخشان در سبك شوتره البته من يك سال پيش بازيش كردم اما الان ديدم حيفه كه كاره سازندگانش رو ستايش نكنم

Ps2: از لول ديزاين بازي همين بس كه يه مرحله هست به اسمه time travel
:|

اووووووففففففففففف فوق العاده و mind blowing

Ps3: خواستم باز بگم حسه شوتينگش فوق العاده هست :D

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
God Of War 2018 10/10

خب منم تمومش کردم عشقمو . به نظرم بازی به عنوان شروع سه گانه عالی بود.درسته خیلی میشه بهش ایراد گرفت مثل نبود شخصیت بد یا باس اپیک به اندازه کافی تا بالانس نبودن بعضی المان های RPG بازی یا حتی سیستم کمبوی Stance که روند کمبو زدن رو به خاطر مکس کردنش کند میکرد و چیزای دیگه ( نبود QTE و .. ) . البته همه ایرادات ریز بودن و به خاطر سطح کیفی فوق العاده بازی ازشون به راحتی میشد گذشت.
از ایرادات جزیی که بگذریم میرسیم به حس دوست داشتنی که بازی به آدم میداد. از ماجراهای سفر گرفته تا دیالوگ های باحال .تا گرافیک فنی عالی و البته مهم ترین نکته مثبت بازی برای من کارگردانی و داستانش بود جوری که 2-3 تا صحنه خیلی ناموسی داشت که آدم هیچ وقت یادش نمیره . Reaction های ملتو که میبینم تو یوتوب روحم تازه میشه . کریتوس هم به نظرم عالی بود . همه اینا به کنار موزیک بازی هم شاهکاره واقعا خرس مکرری :D کار بزرگی رو انجام داد و حس موزیک های خفن شماره های قبلی رو زنده نگه داشت .
پ.ن : بهترین ساید کرکتر بازی هم سیندری بود ( اووووق :D )

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
God of war. 10/10
منم همین الان پلاتش کردم. حدود 50 ساعت و یا شایدم بیشتر زمان برد. گرافیک عالی گیم پلی هم اگر از شبیه بودن به rpg ایراد نگیریم هیچ نقصی نداشت (خودم با این سبک حال میکنم) فکر میکنم خشونت خود کریتوس کمتر شده بود ولی در کل جرنی هیجانی و فانی بود. خیلی داستانا شنیدم و کلی چیز جدید راجع به نورس یاد گرفتم.
همه اینا به کنار لعنت به اون شخصی که هفته اول رلیز توی تاپیک گاد اومد و دقیقا سکانس اخر بازی رو اسپویل کرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
980_364367947.jpg

uncharted lost legacy
بالاخره اینم بعد 3 روز دانلود شد و در یک روز تموم شد :))
بازی یک DLC برای نسخه 4 هست البته نیازی به نسخه 4 نداره و جداس.ماشالله حجمشم کم نیست نزدیک 50 گیگه:D
مثل نسخه 4 بازی از نظر گرافیک، گیم پلی حرفی نداره و نمره 10 میگیره
باز مثل نسخه 4 مخفی کاری ب اینم راه پیدا کرده ک من اینبار فقط بزن بکش میرفتم=P~
بنظرم بازی میتونه حالا با شخصیت های جدید ادامه پیدا کنه، از کلویی خوشم میومد حالا بیشتر خوشم اومد:D قشنگ میتونه
نقش اصلی نسخه های بعدی باشه البته نه با این دختره، یکی بهترشو بیارن
امتیاز 8.5.5
امتیازم منصفانه نبود 9 براش خوبه:D
راستی توی این بازی فهمیدم چرا کلویی ب نیتن میگفت you're gonna miss this ass =))

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
Yonder The Cloud Catcher Chronicles 9/10

5911986-l.jpg

واقعا لابلای اینهمه بازی اکشن و خون و خونریزی نیاز بود به همچین بازیی..اون 1 امتیازم بخاطر اون کم کردم که پیدا کردن همه ی گربه ها و گرفتن همه ی ماهی ها واقعا کاری هست طاقت فرسا..
یه نفس راحتی تو این بازی میشه کشید چون نه کسیو میکشی نه کسی میتونه بکشت..قسمتی از بازی هم هست که سازندگان بازی شوخیشون گرفته با ما ... کلا توصیه میشه..

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Red Dead Redemption 2
PS_Messages_20181027_184532.jpg

روز بخیر
سعی کردم مختصر و کوتاه و جامع راجب بهترین بازی Open world دنیای گیم (نظر شخصی) بنویسم چون گفتنی ها رو دوستان گفتند
بی شک یکی از تجربه های لذت بخش ، از ابتدای زندگی تا حال برای من بود
حدود 50 روز و در واقع چند صد ساعت طول کشید تا داستان اصلی رو تمام کنم
چندین ماه (به تایم بازی) رو در کوهستان ها و مناطق مختلف گذروندم
چه شب هایی رو که در کلبه های متروکه ی وسط کوهستان یا چادر زدن کنار دریاچه و برکه و رودخانه ها ، زیر نور ماه و کنار اتیش گذروندم
چه اتفاقات پشم ریزونی واسم افتاد (!) بارها مورد تجاوز حیوانات وحشی قرار گرفتم:D:-"
بگذریم....

گرافیک (؟) گیم پلی (؟) داستان (؟) موزیک (؟) ؛ باور کنید نمیشه بهترین رو انتخاب کرد !
شخصیت‌پردازی قوی کاراکتر‌ها و اون همه دیالوگی که بینشون ردوبدل میشه خارق العادس ؛ الخصوص NPC ها که زنده ان و سعی کنید به داستان هاشون گوش کنید
توی این بازی هر لحظه شاهد سوپرایز و اتفاقات غیر‌منتظره‌ای و غافلگیر کننده هستین و به همین دلایل حس زنده و پویا بودن دنیای رد دد رو تماما حس خواهید کرد
دقت به جزییات در حرکات کرکترها، جانوران ، سلاح ها ، مناظر ، اشیا و.. تا حد غیر قابل تصوری بالاس
در نهایت ارزو دارم که همه بتونن این عنوان رو تجربه کنن
10/10

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین

Detroit: Become Human

قبل از شروع بازی اولین کلمه ای که به ذهن ادم می رسه استاد کیج کبیر بود
به جرات می تونم بگم جز 3 بازی برتر تاریخ سونی بود که تا الان ساخته شده
داستان بازی که به حق یکی از بهترین و پیچیده ترین داستان های ساخته شده تا کنون بود انتخاب های مختلف این امکان میده تا بار ها و بارها مراحل تکرار کنی و ارزش بالای تکرار بازی را دارد
طراحی صورت ها و بازی به نطرم بالاترین و بهترین بازی بود که تاالان ساخته شده بود
موسیقی هم مثل باقی ساخته های استاد عالی بود
من بازی پلات کردم ولی نکته جالب این بود که بازهم بعد از ان چیزهای مخفی تو باز یپیدا می کردم

• داستان 10
  • گرافیک 10
  • موسیقی10
  • نمره نهای 10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
Red DEAD REDEMPTION 2
بازیش اینقدر خوبه که من که اکثر بازی ها رو بعد یک ساعت ول میکنم ۱۰۰ ساعت بای کنسول نشوند :x فقط قسمت تک نفره بازی حدود ۲۰۰-۳۰۰ ساعت طول میکشه تا همه قسمت هاش رو تموم کنی. داستان عالی - گرافیک بی نظیر - موسیقی عالی.
10/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
SPIDER MAN 8.4/10

نکات مثبت:
گرافیک تکنیکی عالی
صداگذاری بی نقص
هیجان و لذت تار سواری:D
باس فایت های خوب
فیزیک و انیمیشن عالی
داستان خوب

نکات منفی:
روند تکراری و بی خلاقیت گیم پلی
کوهی از اپگریدهای بی مصرف
باگ های عجیب و ازاردهنده
کنترل نسبتا بد بازی
60 فریم نبودن بازی(که برای این سبک واقعا لازم بود.)

در ابتدا بگم که این نقد از طرف 1 فن اسپایدرمن هست که تقریبا همه ی نسخه های بازی از سگا به اینطرف رو تموم کردم نسخه هایی از بازی که حتی مطمئنم خیلی هاتون اسمشم نشنیدید که بدترین اون ها هم اسپایدرمنی بود که در اینده 2099 بود.
جمع بندی باید بگم بازی از ایرادات زیادی رنج می بره و کمبود های زیادی هم داره و اونطور که باید نتونست ظاهر بشه برای همین متاش زیر 90 شد ای کاش بازی 1 سال دیرتر عرضه می شد تا کمبودهاش جبران می شد روند گیم پلی بازی کاملا مشابه بازی بتمن هست هم بخش درگیری هاش هم بخش مخفی کاریش که 80 درصد بازی هم همینه 10 درصدی هم باید اسکن کنید یا محیط رو سرچ کنید یکم خلاقیت در بخش چلنچ بازی هست که انصافا هم لذت بخشه اما در کل از اونجایی هم بخش مخفی کاری هم بخش اکشن بازی خیلی خوب کار شده بازی خیلی لذت بخش هست و تا اخرش شما رو می کشونه اما ای کاش ماموریت های بازی مخصوصا اصلی ها تنوع بیشتری در روندش می بود. باگ های بازی هم که نگم بهتره
متاسفانه کنترل شخصیت بازی هم ایرادات زیادی داره و خیلی اوقات حرصتون رو حسابی در میاره کافیه بخواید سریع 1 کاری انجام بدید یا بخش مخفی کاریش رو سریع به اتمام برسونید که دیگه شخصیت بازی هر کاری می کنه جز کاری که شما ازش می خواید البته سبک بازی هم بی تاثیر در این مسئله نیست اما بازی حتی مشکل نشونه گیریم داره اما جاهایی که با کلیک کنید(نشانه گر موس دارید یا چیزی شبیهش) یا برای پرتاب تار حتی اون خیلی بد حرکت می کنه و اصلا دقیق نیست.
مشکل بعدی بازی هم 60 فریم نبودن یا نبود اپشنی برای بالاتر بردن گرافیک برای PRO بازها هست.
در کل نمره ی بازی 8 هست با این همه ایراد اما یکم فن بازی درمیارم بهش 8.4 می دم:D
در نهایت بازی رو به همه ی طرفدارهای این سبک و اسپایدرمن بازها پیشنهاد می کنم تجربه ی بسیار لذت بخشی هست که می تونست خیلی بهتر از اینا باشه.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Assassin's Creed: Odyssey
1.jpg

تمام شد
90 ساعتِ لذت بخش همراه بانو کاساندرا:>
PS_Messages_20190206_175633.jpg

فضای عجیب اون زمان و درگیری های داخلی یونان و اون همه خون و خونریزی بین اسپارت‌ها و آتنی‌ها (که اتفاقا شخصا میتونید توی نبردهای رودرروی دو ارتش شرکت کنید) و در کل داستان‌سرایی و نحوه ی روایت داستان ، الخصوص شخصیت‌پردازی ها رو خیلی دوست داشتم
از اینکه بهترین پایان نصیبم شد خیلی ذوق کردم ، الخصوص این سکانس خیلی چسبید
PS_Messages_20190207_205956.jpg

از نکات قابل توجه و مثبت دیگه ی بازی ، آزادی عمل توی روش های مبارزه بود
انتخاب چندین مهارت واسه مبارزات نزدیک و راه دور با کمک گرفتن از نوار آدرنالین معرکه بود(فقط کاش امکان استفاده از سپر هم فراهم میکردن)
از تنوع زیاد دشمنا فارغ از انسان یا حیوانات و موجودات افسانه ایی و... نمیشه به سادگی گذشت و علاوه بر این تنوع، بسیار زیبا طراحی شدن

راستی از باحال ترین و خفن ترین و توپ ترین (یک "و" دیگه بزارم فوحشم میدین:D) بگم که مربوط به نبردهای دریاییه که همراه کشتی‌ شخصیتون که اتفاقا خدمه اش رو خودتون به دلخواه انتخاب میکنید هست
دیزاین کشتی و جنس بدنه و قدرت تیرکمان و ... همه و همه در دست خودتونه و چرخیدن در دریاهای بازی و گوش دادن به سرودهای زیبای خدمه تجربه ی لذت بخشی واسم بود
پ.ن:تمام فک فامیلمو رو عرشه جمع کردم کنارم ، عین ج.ا.ا که خاندانشون همه سکان دارن:-":D

PS_Messages_20190206_175642.jpg

از نظر من تنها دو نکته ی منفی داشت ؛یکیش باگ های بازی بود که 4-5بارش باعث شد کامل از بازی خارج شم و دیگری به روابط بوق دار مربوط میشه:-":D
و در آخر هم یه شات از اسبم بزارم و زحمتو کم کنم:-h:D
PS_Messages_20190207_205936.jpg
9/10

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
nioh -9/5
سلام
امروز بازی شاهکار نیوح تموم کردم واقعا عالی بود ، دارک سولز بازی نکردم ولی سیستم مبارزاتش از بلادبورن خیلی بهتر بود ، هر سلاح میشه به سه حالت به کاربرد و ازاد کردن اسکیل های مبارزات باعث تنوع بسیار بالای مبارزات میشه

نقطه ضعف
تنوع دشمنا کم بود ولی در مقابلش تنوع باس فایت ها عالی بود
گرافیک بالایی نداشت ولی تنوع بالای محیط ها باعث میشد مشکل گرافیک به چشم نیاد.
به شدت پیشنهاد میشه تجربش کنید .

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
nioh -9/5
سلام
امروز بازی شاهکار نیوح تموم کردم واقعا عالی بود ، دارک سولز بازی نکردم ولی سیستم مبارزاتش از بلادبورن خیلی بهتر بود ، هر سلاح میشه به سه حالت به کاربرد و ازاد کردن اسکیل های مبارزات باعث تنوع بسیار بالای مبارزات میشه

نقطه ضعف
تنوع دشمنا کم بود ولی در مقابلش تنوع باس فایت ها عالی بود
گرافیک بالایی نداشت ولی تنوع بالای محیط ها باعث میشد مشکل گرافیک به چشم نیاد.
به شدت پیشنهاد میشه تجربش کنید .
لایک. لایک
من عاشق این بازی هستم و چند بار تموم کردم. لول 350 بودم تو بازی تاجایی که یادمه.
این بازی برام یکی از بهترین های نسل هست.
شدیدا منتظر نسخه دو هستم که بیاد.
«نی او» رو خیلی بیشتر از دارکسولز ها دوست دارم

• Like
Reactions: kamyy and milad.sha

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر