Dragon Age : Inquisition

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Grey Warden, ‏Nov 21, 2013.

1. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
    بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
    داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
    نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
    آرت ورکهای متشر شده از بازی:

[​IMG][​IMG][​IMG]

[TABLE="class: grid, width: 500, align: center"]
    [TR]
    [TD]ناشر[/TD]
    [TD]EA[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]توسعه دهنده[/TD]
    [TD]Bioware[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پلتفرم[/TD]
    [TD]PC,Xbox One,PS4,PS3,X360[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تصاویر بیشتر[/TD]
    [TD]تصاویر Dragon Age: Inquisition[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاریخ انتشار[/TD]
    [TD] 2014[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]تاپیک امتیازات[/TD]
    [TD]----------[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]پیش‌نمایش بازی[/TD]
    [TD]----------[/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD]نقد بازی[/TD]
    [TD]---------[/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

2. کاربر سایت

نام:
    نوید
    جداگونه باید دانلود کنی. من بازیو دارم.

THE BEST BOY این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    امير
    ممنون داداش.

بعد تو نسخه ديجيتاليشم بازم DLC ها را بايد جداگونه دانلود كرد؟ يا DLC تو خود بازي اصلي هستن؟

The Hound این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    نوید
    جدا باید دانلود بشه. اصلا id نسخه معمولی با goty یکسانه کاملا. فقط با خرید نسخه goty دی ال سی پس هم بهتون تعلق می گیره که اجازه می ده دی ال سیای
    پولی داستانی رو هم دانلود کنید.

5. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    یه ۱۵ ساعت دارم بازی میکنم بازی واقعا عالیه ... به خصوص گیم پلیش .. خصوصا کلاس mage ش ... واقعا هیجان انگیزه و تکراری نمیشه ...
    ولی کلیت بازی خیلی گنگه .. خیلی طول میکشه از جزییات سر در بیاری ... مثل انجام ماموریت ها و اینکه چی کارا باید تو بازی بکنی. داستان هم همین طور شدیدا گنگه .

ارتقا و اپدیت سلاح ها و کلا کرفت کردن بازی رو هم من هنوز سر در نیوردم چی به چیه .

اینورتوری رو هم که همش پیغام میده پره ... و من هی سلاح ها از این میبرم ...(نمیشه فروختشون؟)

این power و influence رو هم من هنوز نمیدونم چه تاثیری دارن و افزایششون چه سودی داره

6. کاربر سایت

نام:
    امير
    دوستان تو بازي لول دشمنا همزمان با ارتقاي لول شخصيت بيشتر ميشه؟

چون مثلا دشمنايي كه قبلا لولشون 4 بود الان شده 5 و مال من هم 5 هستش.

اگه اينجوري باشه كه واقعا خيلي بده. مثلا Dead Island هم همين سيستمو داشت ولي فرق اون اين بود كه حداقل درجه سختي نداشت ولي من الان تو دراگون ايج آخرين درجه سختي را انتخاب كردم و اگه بخواد لول دشمنا همزمان با مال من بالا بره عمرا بشه تمومش كرد.

7. کاربر سایت

نام:
    امير
    دوستان ما قبلا يه سوال پرسيديم كه كسي كوچيك ترين پاسخي بهش نداد و به هر حال جوابشو پيدا كردم

يه سوال جديد دارم كه خواهشا اين بار يه جوانمردي رو سفيدمون كنه.

سوالمم اينه كه تو بازي چيزي به اسم ماموريت Failed mission هم وجود داره؟ يعني امكانش هست مثل ويچر 3 وقتي بعضي از ماموريت هاي اصلي يا فرعي را ميري، بعد اتمامشون خودكار بعضي از ماموريتاي ديگه را حذف كنه و اگه هست بازي اطلاع ميده ميده ماموريت خاصي حذف شده؟

8. کاربر سایت

نه دقیقا به این شکل. ممکنه پیش بیاد که مجبور باشی بین دوتا ماموریت یکی رو انتخاب کنی. دراین صورت یه ماموریت حذف میشه کلا. ولی به این شکل که مثلا رو مپ 10 تا ماموریت داشته باشی، بعد یکی رو انجام بدی ببینی به جای 9تا ماموریت، 7تا رو مپ مونده، نه اینجوری نیست. اصلا ماموریت های فرعی در اون حد پرداخته شده نیستن.

وقتی مجبور باشی بین دوتا ماموریت یکیو انتخاب کنی بازی تو توضیح ماموریتها مینویسه. که مثلا برو فلان جا و به گروه A کمک کن، یا برو اونجا و به گروه B کمک کن. در همین حد.

9. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    تو مرحله forbidden oasis کجا میتونم کلید رو پیدا کنم . ؟؟؟

10. Dragon Age Scholar ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    حلقه ازدواج اون زنه رو واسش پیدا کنید و اونم کلید رو بهتون میده!

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    امير
    دوستان يه سوال شايد عجيب داشتم اونم اين كه بخش داستاني بازي طولاني هست؟ يعني بدون احتساب ماموريتاي فرعي.

من الان تو ماموريت here lies the abyss هستم و روند داستان يه جوري داره پيش ميره كه انگار بزودي بازي تموم ميشه.

12. کاربر سایت

نام:
    Saeed Star
    دوستان عزیز با توجه گذشت چند سال از انتشار این بازی آیا من که بخوام تازه بازی رو شروع کنم و اصلا آشنایی با بازی ندارم ارزش داره وقت و زمان بذارم براش ؟؟
    یعد اینکه این بازی زبان محور هستش یعنی باید زبان انگلیسیم خوب باشه یا اونقدری نیاز نیست ؟؟؟؟

13. کاربر سایت

نام:
    میلاد
    این بازی رو من شماره اول و دومش رو بازی کردم این نسخه هم رو PS3 حدود 5 ساعت بازی کردم هم خوشم نیومد هم انقد گرافیک ضعیف بود واقعا لذت نبردم.
    دوستان چی پیشنهاد میدن رو PS4 گرافیکش چجوریاس؟ دوربینش ایزومتریک میشه مث PC?

14. کاربر سایت

نام:
    امير
    داداش رو PS4 گرافيكش يه دنياي ديگه اي هستش. كلا گرافيكش از هر لحاظ عاليه و خصوصا جزييات دورنماها كه به شخصه خيلي كم تو بازي هاي ديگه ديدم اينقدر پرجزييات باشم.

Milad_HW این نوشته را Like کرده است.
  15. کاربر سایت

بله ارزش داره! این بازی قطعا به نسخه یکش نمیرسه ولی برترین عنوان اژدها کشی هست، خب اصولا تموم بازی های RPG محور داستانی،هستن و گرفتن تصمیم های مهم درشون تاثیر گزاره! ولی این بازی همون قدر که داستان محور هست، صد چندانش گیم پلی محور هست، و در کل کشتن اژدها ها و رسیدن به مکانشان، از قوائد جدانشدنی بازی هست.

Milad_HW و Royal_Star این نوشته را Like کرده اند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید