Multi Platform Dragon Age : Inquisition

سومین شماره از عنوان CRPG استدیوی Bioware یعنی Dragon Age در اکتبر ماه پارسال به طور رسمی توسط Mark Darrah به نام Inquisition معرفی شد.
بازی تایید شده است که از انجین Frostbite 3 استفاده میکند و سازندگان بازی ابراز رضایت کامل در استفاده از این انجین کرده اند.
داستان بازی در مورد شورش های اخیر در Thedas است که به علت جنگ داخلی در Orlais، جدا شدن Templars و The Seekers of the Truth و شورش جادوگران به وجود آمده است.
نام Inquisition در بازی به گروهی بسیار قدیمی اطلاق می شود که در زمان دور هنگام Blight اول در مقابل جادو و مرتدان به Maker ایستادگی کردند.در حال حاضر دو گروه Seekers of Truth و محفل Templar Order از Inquisition مشتق شده است.
آرت ورکهای متشر شده از بازی:

ناشرEA
توسعه دهندهBioware
پلتفرمPC,Xbox One,PS4,PS3,X360
تصاویر بیشترتصاویر Dragon Age: Inquisition
تاریخ انتشار 2014
تاپیک امتیازات----------
پیش‌نمایش بازی----------
نقد بازی---------

بزرگترین دانشنامه Dragon Age به زبان پارسی

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
امروز نشتم یه سه چهار ساعتی بازی کردم! بزرگترین اشتباه گیمری من این بود همون اول کار این بازیو با اسکایریم مقایسه کردم> ولی بر عکس شد یکی از ده بازی برتر من، گرافیک و طراحی محیط شاهکاره گم پلی بازی قبل اون چیزی که فکر می کردم واقعا غنیه یعنی به معنی واقعی کلمه غنیه، شخصیت پردازی، داستان،دیالوگاشون، کرافتینگ بازی رو دست نداره و.... خلاصه این بازی اونقدر بزرگ و غنی که هر چی بگم باز هم کم گفتی چون هر چقدر جلوتر بری به بزرگیش پی میبری الحق که بهترین بازی سال حقش بود تو طراحی محیط و زیباییش رو دست نداره جنگل، کویر یعنی اولین بازی بعد کراسیس 3 بود که بافت جنگلش ایقدر قوی بود. از طراحی منو بازی بگیر تا بخش مالتی پلیرش تا اژدها هاش شاهکاره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز نشتم یه سه چهار ساعتی بازی کردم! بزرگترین اشتباه گیمری من این بود همون اول کار این بازیو با اسکایریم مقایسه کردم> ولی بر عکس شد یکی از ده بازی برتر من، گرافیک و طراحی محیط شاهکاره گم پلی بازی قبل اون چیزی که فکر می کردم واقعا غنیه یعنی به معنی واقعی کلمه غنیه، شخصیت پردازی، داستان،دیالوگاشون، کرافتینگ بازی رو دست نداره و.... خلاصه این بازی اونقدر بزرگ و غنی که هر چی بگم باز هم کم گفتی چون هر چقدر جلوتر بری به بزرگیش پی میبری الحق که بهترین بازی سال حقش بود تو طراحی محیط و زیباییش رو دست نداره جنگل، کویر یعنی اولین بازی بعد کراسیس 3 بود که بافت جنگلش ایقدر قوی بود. از طراحی منو بازی بگیر تا بخش مالتی پلیرش تا اژدها هاش شاهکاره.
بخشه داستانیش خیلی زیباست. چند قسمت خیلی epic و به یاد موندی داره که حالا برسی میبینی از چه قراره
ارزش داره کله بازی رو زیر و رو کنی - تغریبا اصلا توی 80 ساعتی که بازی کردم برام خسته کننده نبود!

Peyman_a71

کاربر سایت
Jul 7, 2014
179

اين بازى برا خيلى ها خاطره ساز شده.من بعد از يه عمر گيمرى اولين بازى آر پى جى عمرم رو با اين شروع كردم و بنظرم هيچى آر پى جى نميشه ديگه.مخصوصا كه بعدش بلادبورن اومد و ديگه صددرصد مطمئن شدم.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
بچه ها اگه کسی آنلاین میزنه منو ادد کنه با این خارجیا لگ دارم. iman_axe
راستی بازی گاهی برا شما افت فریم نداره؟ تو نسل جدید انتظار افت فریم اینجوری نداشتم ...

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
بچه ها اگه کسی آنلاین میزنه منو ادد کنه با این خارجیا لگ دارم. iman_axe
راستی بازی گاهی برا شما افت فریم نداره؟ تو نسل جدید انتظار افت فریم اینجوری نداشتم ...

دوست عزیز شما من رو ادد کن تا باهم آنلاین رو بریم : Saeed_RoyalStar

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
سلام دوستان. من یه چند وقتی از این بازی دور بودم و حالا میخوام ادامه بدمش، اما یه چیزی یادم رفته. وقتی Focus meter پر میشد، ما با چه دکمه ای فعالش میکردیم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. من یه چند وقتی از این بازی دور بودم و حالا میخوام ادامه بدمش، اما یه چیزی یادم رفته. وقتی Focus meter پر میشد، ما با چه دکمه ای فعالش میکردیم؟
دکمه خاصی نداره
اون skill مربوطه اش رو باید map کنی وقتی focus به اندازه کافی شارج داره ازش استفاده کنی

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
در بخش abilities لول آپ می کنم و abilitie های جدید انتخاب می کنم اما نمیدونم چرا نمیتونم ازشون استفاده کنم و کمرنگ هستند میشه راهنمایی بکنید که چرا این اتفاق میافته [h=1][/h]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در بخش abilities لول آپ می کنم و abilitie های جدید انتخاب می کنم اما نمیدونم چرا نمیتونم ازشون استفاده کنم و کمرنگ هستند میشه راهنمایی بکنید که چرا این اتفاق میافته
بعضی از skill هایی که باز میکنی روی شخصیت فعال میشن و نیازی به فعال سازی نداره
بعد که شاخه های بالا رو باز میکنی شاخه های پایینش هم unlock میشن
یه سری هست که قابلیت trigger شدن داره که باید map اش کنی روی اون قسمتی که دسته راست پایین تصویر هست برای استفاده از skill ها .

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا
بعضی از skill هایی که باز میکنی روی شخصیت فعال میشن و نیازی به فعال سازی نداره
بعد که شاخه های بالا رو باز میکنی شاخه های پایینش هم unlock میشن
یه سری هست که قابلیت trigger شدن داره که باید map اش کنی روی اون قسمتی که دسته راست پایین تصویر هست برای استفاده از skill ها .
map اش هم میکنم اما مشکل اینه اگه مثل اینکه یک چیزی ندارم (نمی دونم حالا pointای یا هر چیزی) نمیتونم ازشون استفاده کنم. و کم رنگ هستند برای مثال زمانی هست که skill رو استفاده می کنی بعد تا یک مدت نمیتونی استفاده کنی این هم همون حالته با این تفاوت که دائمی هست و هیچ وقت نمیتونم استفاده کنم

- - -ویرایش - - -

بعد یک موضوع دیگه اینکه اسباش چرا کندن کلا نمیدون ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
map اش هم میکنم اما مشکل اینه اگه مثل اینکه یک چیزی ندارم (نمی دونم حالا pointای یا هر چیزی) نمیتونم ازشون استفاده کنم. و کم رنگ هستند برای مثال زمانی هست که skill رو استفاده می کنی بعد تا یک مدت نمیتونی استفاده کنی این هم همون حالته با این تفاوت که دائمی هست و هیچ وقت نمیتونم استفاده کنم

- - -ویرایش - - -

بعد یک موضوع دیگه اینکه اسباش چرا کندن کلا نمیدون ؟
یه سری skill ها هستن که focus point نیاز دارن به جای mana . برای اونا دوره همون جون و mana نشون میده چقدر point focus هات اضافه شده ... سعی کن همه skill های قابل استفاده رو از اونا نچینی چون ممکنه طول بکشه تا Point ها دوباره شارج بشن ! برای همین از skill هایه دیگه که نیازی به اون ندارن هم استفاده کن.
بعدش یه سریشون هستن مثل اونی که شخصیت اصلی داره ... میزنی منطقه وسطی رو کند میکنه damage میده . هم اینکه شارج دوباره خودش طولانیه هم اینکه خیلی focus point میبره
البته یه سری perk هست فک کنم میتونی focus point ها رو زیاد کنی ....

این قضیه رو یادم نیست. sprint نداشت ؟ لول ×+× یادم رفته :(

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دوستان چجوری میشه تعداد خون ها رو افزایش داد؟ یه چیزی که برام قابل فهم نیست این که قدرت Skill هاش دربرابر لول بازی مثل دمیج قدرتی که وارد می کنند خیلی ضعیفه و اصلا کاربرد خاصی نداره الی چند تا، و این که یه بازی نقش آفرینی باید سیستم Loot ش قوی باشه نه مثل این در برابر بازی هایی مانند اسکایریم یا ویچر یا دیابلو حرفی باری گفتن نداره اما بجاش کرافتینگ قوی داره البته خوبی هاش خیلی بیشتر از ضعف هاشه و البته اینم اضافه کنم دوربین تاکتینالش خیلی ضعف داره خیلی و فقط برای مبارزه کمی میتونی استراتژیتو پیاده کنی اگه قراره یه بازی دوربین تاکتینال داشته باشه چرا اینقدر ضعیف باشه؟ اصلا چرا اینجوری درستش کردند؟ واژه کلاسیک به چی برمیگرده؟ این بازی اصلا اسم کلاسیک روشه کلا این دوربین بازی های کلاسیک رو برده زیر سوال برای کسانی که دیابلو یا P&A و... دیگه رو بازی کردند به واضح مشخصه.اگه قرار بود این دوربین رو ازش بردارند میشد اکشن ار پی جی واژه کلاسیک این بازی فقط برای دوربینشه.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان چجوری میشه تعداد خون ها رو افزایش داد؟ یه چیزی که برام قابل فهم نیست این که قدرت Skill هاش دربرابر لول بازی مثل دمیج قدرتی که وارد می کنند خیلی ضعیفه و اصلا کاربرد خاصی نداره الی چند تا، و این که یه بازی نقش آفرینی باید سیستم Loot ش قوی باشه نه مثل این در برابر بازی هایی مانند اسکایریم یا ویچر یا دیابلو حرفی باری گفتن نداره اما بجاش کرافتینگ قوی داره البته خوبی هاش خیلی بیشتر از ضعف هاشه و البته اینم اضافه کنم دوربین تاکتینالش خیلی ضعف داره خیلی و فقط برای مبارزه کمی میتونی استراتژیتو پیاده کنی اگه قراره یه بازی دوربین تاکتینال داشته باشه چرا اینقدر ضعیف باشه؟ اصلا چرا اینجوری درستش کردند؟ واژه کلاسیک به چی برمیگرده؟ این بازی اصلا اسم کلاسیک روشه کلا این دوربین بازی های کلاسیک رو برده زیر سوال برای کسانی که دیابلو یا P&A و... دیگه رو بازی کردند به واضح مشخصه.اگه قرار بود این دوربین رو ازش بردارند میشد اکشن ار پی جی واژه کلاسیک این بازی فقط برای دوربینشه.
potion های ماله health رو اگر منظورت یه perk هست که باید اون رو انتخاب کنی تا افزایشش بده.
skill ها بستگی داره ولی اکثرا damage بالا زیاد میدن . مخصوصا یه کسی مثل Vivien که کلا overpower کامل هست. تکی باهاش dragon میزدم ×_× لولو.....
باید ایتمهای درست حسابی هم بندازی که damage ات بالا باشه.
اره بیشتره بازیش بر حسبه پیدا کردن material و crafting هست. حالا جلوتر بری سیستم rune و upgrade سلاحها هم میاد تو کاره که اونم جالبه ولی کلا تنوع ارمر ایناش در حده TES نیست درسته...
درجه سختی بازی اخر باشه توی بعضی قسمتها tactical cam خیلی کاربرد داره ولی تو حالته کلی زیاد نه.
Dragon age 1 هم همینطوری بود ولی به نظرم اون بازی به نسبت این سختر بود. چندتا جا توی این بازی هم هست که خیلی سخت میشه باز.

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,568
نام
Alireza
عاقا این Black Emperioum تو پچ آخر اضافه شد یا ن؟ آخه این آپدیت هیستوریش خیلی زیاده نمیتونم پیداش کنم!
و اینکه شما Push dagger رو ترجیح میدین یا Slash dagger ? و چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر