اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
ماجرای هک کنسول ps4 و xone این سری متفاوت هست !
اول اینکه سیستم امنیت آفلاین و آنلاین بشدت بالاست !
دوم اینکه در صورت هک به صورت آفلاین دیگه انلاینی وجود نخواهد داشت ! که احتمالش بسیار ضعیف هست !
سوم اینکه کلیه قطعات ساخته شده کنسول به خصوص ps4 هر کدوم متعلق به یک کشور هست ! مثلا رمها سامسونگ چیپ پردازش وایفای اگر اشتیاه نکنم پاناسونیک پردازش گرد amd درایو نامعلوم ! و ..... ! همه چیپهای استفاده در کنسول متعلق به یک کشور و یک برند هستند ! از لحاظ سیستم سخت افزاری و امنیتی هر شرکت تولید کننده چیپست خودش به تنهایی داری امنیت و حفره های امنیتی هست و به شخصه عملیات کدینگ رو هر قطعه حفظ شده ! این بار داستان بسیار متفاوت هست و هکر جهت رمز کشایی احتمالا باید از همه سدها عبور کنه تا بتونه منسول رو هک کنه ! یعنی همون مهندسی معکوس ! !!! زمانی که کل کنسول هک شد هکر میتونه منحصرا کنسول رو در دست داشته باشه و حتی روی اون سیستم عاملی که مد نظرش هست رو بریزه و هزار کار دیگه ! اما این بار این برد سبز رنگ به نظر میاد که حفره ها و عملیات سخت کدینگ شرکت اصلی سونی یا ماکرو و همچنین عملیات کدینگ هر شرکت بر هر قطعه حفظ شده تا در صورت لو رفتن و هک شدن هر قطعه اهمیت زیاد نباشه چون کلیه قطعات باید هک شده و در اختیار هکر قرار بگیره ! به نظر میاد ماکرو و سونی از یک حفره امنیتی مشترکی حداقل در یک محدوده از کار مشترک هستند که این نسل بدون استفاده غیر مجار به کار خود ادامه بده ! یعنی هر دو کنسول هک نشن که اگر یکی بشه دیگری نشه و همه سراغ کنسول هک شده نرن !
داستان این نسل هشتم بسیار سخت و نفس گیر هست ! در خیلی از سایتها حتی کوچکترین صحبتی هم وجود نداره و هیچ هکری هم جرات نکره رسما صحبت کنه !ادعایی داشته باشه و همه خبرها فیک هست ! سونی و ماکرو هم هزینه های زیادی کردن که این کنسولها هک نشن !

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
[h=1]A Group of Hackers Claim Xbox One Homebrew is Coming Soon – Serious Exploit Discovered[/h]
http://wccftech.com/hacked-xbox-homebrew-consoles-reality-short-time-claim-hackers/

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
واقعا . اگه هک نشه فروش ایکس باکس وان فاجعه میشه . همه میرن ps4 میگیرن حداقل تو ایران اینجوریه

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
اقا من میخوام۴بگیرم و منتظر هکشم. کسی میدونه کی هک میشه؟

- - -ویرایش - - -

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia

- - -ویرایش - - -

هیچ چیزی معلوم نیست
در ضمن اینجا تاپیک XBOX ONE هستش

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام من یه tv 42 3d smart واسه اتاقم گرفتم هرموقع که روشنش میکنم میگم ای کاش یه کنسول بازی داشتم .. ps4 - xbox one هیچ فرقی برام ندارن ولی یه مشکل هستش قیمت زیاد بازی هاشه که خیلیه ! ولی چیزی که روشنه xbox خیلی زودتر از ps4 هکش میاد .. بنظرتون کی این اتفاق میافته؟

اگه تا عید هکشون نیومد بهترین کار چیه؟ x360 بخرم؟!! xone بخرم ! یا pc مو ارتقا بدم ؟ کدومش عاقلانه تره؟
اینم مشخصات سیستمم .

30_06_2014_08_28_02_%D8%A8_%D8%B8.png

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
سلام من یه tv 42 3d smart واسه اتاقم گرفتم هرموقع که روشنش میکنم میگم ای کاش یه کنسول بازی داشتم .. ps4 - xbox one هیچ فرقی برام ندارن ولی یه مشکل هستش قیمت زیاد بازی هاشه که خیلیه ! ولی چیزی که روشنه xbox خیلی زودتر از ps4 هکش میاد .. بنظرتون کی این اتفاق میافته؟

اگه تا عید هکشون نیومد بهترین کار چیه؟ x360 بخرم؟!! xone بخرم ! یا pc مو ارتقا بدم ؟ کدومش عاقلانه تره؟
اینم مشخصات سیستمم .

هیچ چیزی معلوم نیست

بسته به خودت داره

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر

اینم مشخصات سیستمم .

داداش برو xbox1 بخر،خیالت راحت نگران بازی هم نباش میتونی بازی هاتو تو همین بازی سنتر با بچه ها تعویض کنی.

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
اگه کسی بخواد صبر کنه تا وان یا 4 هک بشه باید یه چند سالی صبر کنه (البته به احتمال خیلی زیاد)
چون تا الان یه خبر درست و واقعی از هک 2 تا کنسول بیرون نیومده همشون تا الان فیک بوده

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان هیچ خبری نیست ؟ یعنی کوچکترین خبری هم مبنی بر پیشرفت های اولیه نیومده ؟ یا مثلا اعلام این که هکری داره روی این کنسول کار می کنه ؟

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
بگذارید یک جواب قاطعانه بهتون بدم:gunner:
کنسول های نسل هشتم هک بشو نیستند

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
بگذارید یک جواب قاطعانه بهتون بدم:gunner:
کنسول های نسل هشتم هک بشو نیستند
بگذار یک جواب قاطعانه تر بهت بدم:gunner::d
هر دستگاه دیجیتالی که تو دنیا باشه قابل هک شدنه دیر و زود داره اما سوختو سوز نداره

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
آها مثلا 20 سال دیگه
اگه بشه من دیگه حرفی ندارم!!
با تشکر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر