Hands On - تجربه من از کار با PS4

mostafa09sh

کاربر سایت
Aug 30, 2013
32
داداش مبارکت باشه نمیدونم چرا تو این انجمن به تازه وارد ها جواب داده نمیشه ولی من تو تابستون بخرم یا تو عید سال بعد چیزی رو از دست نمیدم؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
داداش مبارکت باشه نمیدونم چرا تو این انجمن به تازه وارد ها جواب داده نمیشه ولی من تو تابستون بخرم یا تو عید سال بعد چیزی رو از دست نمیدم؟

حالا علاوه براینکه رفیقمونم بیاد نظرشو بگه،من به نظرم صبر کن...اینطوری هم مشکلات و راه‌حل رفعشون تا اون موقع کامل شناسایی و ارائه شده و هم بازیای بهتر و بیشتری براش میان.
[خدارو چ دیدی شاید هکم شد:D!]

mostafa09sh

کاربر سایت
Aug 30, 2013
32
حالا علاوه براینکه رفیقمونم بیاد نظرشو بگه،من به نظرم صبر کن...اینطوری هم مشکلات و راه‌حل رفعشون تا اون موقع کامل شناسایی و ارائه شده و هم بازیای بهتر و بیشتری براش میان.
[خدارو چ دیدی شاید هکم شد:D!]
اره دگ خدا رو چه دیدی ارزونم شد ؟ای خدا ممنون

WiiMan

کاربر سایت
Nov 24, 2007
41
PHP:
سلام
میخواستم بدونم شما ps vita دارید؟ اگه دارید به ps4 وصل کردید ؟ لطفا توضیح بدی!
اگه وصل کردید عکس هم لطفا بگذارید!
ممنون

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
داداش یه سوال مهم.
دسته ps4 رو روی ps3 امتحان کردی ببینم جواب میده یا نه؟
تو کف اینم فیفا14 ps3 رو باش آنلاین بزنم.
زورم به بازی ps4 نمیرسه فعلا:((

cult1

کاربر سایت
Dec 23, 2011
116
کسی با هدست دستگاه مشکل داشته؟ من که مشکل دارم ، کامل که می کنم تو کار نمیکنه و میگه میکروفون غیر فعال شده .

afshinsb

کاربر سایت
Mar 2, 2014
2
سلام دوست عزیز من یه سوال ازت داشتم
میخواستم بدونم مستقیم کارت پلاس بخرم بهتره یا یه psn کارت بگیرم بعد با همون یه پلاس بگیرم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم اونم درباره کد 7 روزه که روی بازی برا plus هست من میخوام کد. وارد کنم بعد از وارد کردن کارت شماره credit card از من میخواد اگه plus یه ساله مستقیم بگیرم بازم باید شماره credit card وارد کنم یا نه ؟

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
سلام دوست عزیز من یه سوال ازت داشتم
میخواستم بدونم مستقیم کارت پلاس بخرم بهتره یا یه psn کارت بگیرم بعد با همون یه پلاس بگیرم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم اونم درباره کد 7 روزه که روی بازی برا plus هست من میخوام کد. وارد کنم بعد از وارد کردن کارت شماره credit card از من میخواد اگه plus یه ساله مستقیم بگیرم بازم باید شماره credit card وارد کنم یا نه ؟
سلام
در مورد سوال اولتون باید بگم که فرقی نمیکنه شما ببین هر کدوم ارزون تر بود همونو بگیر
و سوال دوم این که خیر credit card فقط برای همون کد 7 روزه هست اگه مستقیم خرید کنید نیازی نداره ..

vakers

کاربر سایت
Jun 18, 2012
116
نام
امین
داداش یه سوال مهم.
دسته ps4 رو روی ps3 امتحان کردی ببینم جواب میده یا نه؟
تو کف اینم فیفا14 ps3 رو باش آنلاین بزنم.
زورم به بازی ps4 نمیرسه فعلا:((

میخوره اما فقط با کابل . که فیفا میگه باید دسته وایرلس باشه تو منو کار میکنه اما تو خود بازی نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر