خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
وقتی دلار میره بالا قشنگ بعد از نیم ساعت جنساشونو میکشن بالا و میگن بار جدیده و تشکر میکنن از خرید مشتریا ! حالا ببینید دلار که داره میاد پایین الان چجوری پدر مردمو در میارن و باز جنساشونو انبار میکنن یا باز با همون قیمت دلار 18 تومن میفروشن

خود ملت به هم رحم نمیکنن (مخصوصا این فروشنده ها) انتظار داریم مسئولا به فکر ما باشن

من بدبخت 2 ماه پیش داشتم اماده میکردم با 12-13 تومن b7 بگیرم. 29 میلیون شد ! از سگ کمترن اگه الان هم مثل زمان بالا رفتن دلار زود قیمتاشونو تغییر نردن حروم لقمه ها
دیجی کالا کلا گرون فروشه.الان b7 فکر کنم 14-15 تومن باید باشه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اینم نقدو بررسی تلویزیون سونی z9f.
Sony Z9F Review (XBR65Z9F, XBR75Z9F) - RTINGS.com
روشنترین تلویزیون حال حاضر هم sdr هم hdr یعنی مناسب برای اتاق های خیلی روشن ولی چه فایده که از پنل ips استفاده کرده و کنتراست به شدت پایینی داره متاسفانه.من موندم این همه روشنهایی ولی کنتراست ضعیف به چه درد میخوره!!

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
وقتی دلار میره بالا قشنگ بعد از نیم ساعت جنساشونو میکشن بالا و میگن بار جدیده و تشکر میکنن از خرید مشتریا ! حالا ببینید دلار که داره میاد پایین الان چجوری پدر مردمو در میارن و باز جنساشونو انبار میکنن یا باز با همون قیمت دلار 18 تومن میفروشن

خود ملت به هم رحم نمیکنن (مخصوصا این فروشنده ها) انتظار داریم مسئولا به فکر ما باشن

من بدبخت 2 ماه پیش داشتم اماده میکردم با 12-13 تومن b7 بگیرم. 29 میلیون شد ! از سگ کمترن اگه الان هم مثل زمان بالا رفتن دلار زود قیمتاشونو تغییر نردن حروم لقمه ها
دادا فروشنده ها که تقصیری ندارن ! بار میخرن بار رو با سود میفروشن ! گرون میخرن گرون میفروشن ! حالا چه بار قبل از گرونی داشته برای حفظ سرمایه ناچارا به قیمت روز میفروشه !
شما هم بخایی b7 بگیری بازار رو بگردی زیر 15 پیدا میکنی چون قیمت مصوب گلدیران 11 تومن هست هنوز ولی میگه موجود نیست که تک توک دست فروشنده ها و نمایندگی ها هست!
یا اینکه دنبال کار کرده باش تو دیوار و شیپور تا قیمت نبردن بالا ! من تا دیدم دیجی کالا 29 زده یه 2 ماه کارد 12 گرفتم چند روز پیش!(تاریخ نصب گارانتی میگه 2 ماه کارکرد)

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
دیجی کالا کلا گرون فروشه.الان b7 فکر کنم 14-15 تومن باید باشه

به قیمت دلار روز حساب میکنه لامصب خخخ ! سایت های بانه بالای 18-19 زدن حالا نمیدونم قیمتشون روز هست یا نه
گرچند دیجی کالا هم خرید جدید باشه همون قیمت در میاد ! حالا گارانتی گلدیران هم داره !
قیمت جهانی بی 7 1600 الی 1700 دلار تو سایتها ! دلار 16 تومن هم که باشه 1600*16=25600

من برای تمدیدگارانتی b7 از سایت گلدیران استعلام گرفتم 1080 (یک میلیون و هشتاد هزار تومان) تومن پولش میشه خخخ

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی
به قیمت دلار روز حساب میکنه لامصب خخخ ! سایت های بانه بالای 18-19 زدن حالا نمیدونم قیمتشون روز هست یا نه
گرچند دیجی کالا هم خرید جدید باشه همون قیمت در میاد ! حالا گارانتی گلدیران هم داره !
قیمت جهانی بی 7 1600 الی 1700 دلار تو سایتها ! دلار 16 تومن هم که باشه 1600*16=25600

من برای تمدیدگارانتی b7 از سایت گلدیران استعلام گرفتم 1080 (یک میلیون و هشتاد هزار تومان) تومن پولش میشه خخخ

دادا دمت گرم
منم یاد تمدید گارانتی انداختی
زنگ بزنم ببینم میکنن تمیدید رو یا نه !:-??

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
دادا دمت گرم
منم یاد تمدید گارانتی انداختی
زنگ بزنم ببینم میکنن تمیدید رو یا نه !:-??

یعنی دوره گارانتیش داره تموم میشه ک تمدید کنی؟
برای استعلام و تمدید گارانتی سایتgoldirancs.ir هست! گارانتی هم که آسیب پنل قبول نمیکنه هم هزینه اش بالایه! بیمه ایران چطوره!؟

یه سوال ذهنمو مشغول کرده این b7 گارانتی دارا دالبی اتموس پشتیبانی میکنه؟
طبق گفته سایت rtings
B7A و B7v پشتیبانی نمیکنه
B7p مثل c7 هست و پشتیبانی میکنه و فقط تفاوت ظاهری دارن
گارانتی دارا هم مدلش B7T میشه که چیزی نگفته
ولی گلدیران میگه فرقش با c7 فقط ظاهر و شکل پایه هست!! حالا نمیدونم چقدر صحت داره!

• Like
Reactions: saeed_sg

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
برای استعلام و تمدید گارانتی سایتgoldirancs.ir هست! گارانتی هم که آسیب پنل قبول نمیکنه هم هزینه اش بالایه! بیمه ایران چطوره!؟

طبق گفته سایت rtings
ولی گلدیران میگه فرقش با c7 فقط ظاهر و شکل پایه هست!! حالا نمیدونم چقدر صحت داره!
من b7v بدون گارانتی گرفتم.خود دالبی اتموس رو ساپورت میکنه ولی به خاطر سیستم صوتی ضعیفتر نسبت به c7 تو پخشش ضعف داره.فکر کنم تعداد بلندگوهای c7 بیشتره.
درکل به سیستم صوتی تلویزیون زیاد دلخوش نباشید. صدای یک سیستم سینمایی حرفه ای رو گوش کنید این سیستمهای صوتی تلویزیون ها و حتی این سینما خانگی های تجاری براتون مسخره میشه.من زمانی که از سیستم صوتی سینمایی سوییچ میکنم رو بلندگوهای خود تلویزیون از زندگی سیر میشم ایتقدر که ضعیف وبدون هیجان و بدون جزییات صدا رو پخش میکنه:(
فراموش نکنید همینطور که به تصویر توجه میکنید به صدا هم به همون اندازه توجه کنید.لذتی درش نهفتست که خودتون باید تجربش کنید

HIGH VOLTAGE

Gold User
Dec 2, 2011
1,525
نام
علی

طبق گفته سایت rtings

از گارانتی مال من 7 ماه مونده
ولی خوب تمدیدش کنن چه بهتر
در مورد دالبی اتموس هم دوستمون توضیح داد
کلا به نظر من برا دالبی باید ستاپ خوب هم داشت که الان 15 تومن فکر کنم حداقل حداقل هزینه اش بشه
شاید حتی 20 تومن
من خودم خیلی به صدا اهمیت میدم منتها یه مشکلی هست
من شبها فیلم میبینم و گیم میزنم اون موقع هم نمیشه ولوم داد
واسه همین به جای سیستم صوتی به سمت هدفون کشیده شدم
درسته دالبی اتموس فعلا نداره ولی خوب باز از هیچی بهتره

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اینم نقدو بررسی تلویزیون سونی z9f.
Sony Z9F Review (XBR65Z9F, XBR75Z9F) - RTINGS.com
روشنترین تلویزیون حال حاضر هم sdr هم hdr یعنی مناسب برای اتاق های خیلی روشن ولی چه فایده که از پنل ips استفاده کرده و کنتراست به شدت پایینی داره متاسفانه.من موندم این همه روشنهایی ولی کنتراست ضعیف به چه درد میخوره!!
از پنل ips استفاده نکرده همون پنل va هست ولی کنتراستش پایینه البته با همین وضعم کنتراستش از پنل های ips بیشتره ولی در مقایسه با سایر پنل های va نا امید کنندس.

• Like

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
از پنل ips استفاده نکرده همون پنل va هست ولی کنتراستش پایینه البته با همین وضعم کنتراستش از پنل های ips بیشتره ولی در مقایسه با سایر پنل های va نا امید کنندس.
درسته من اشتباه کردم.کنتراست بومیش تقریبا انداره پنل های ips هستش ولی با فعال کردن لوکال دایمینگ کنتراستش تا 3000 هم میرسه.اخه یکی از این سونی سوال کنه این همه روشنایی زیاد ولی کنتراست به شدت پایین به چه دردی میخوره.!!!!!

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر