خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام
شما برای دانلود فیلم های 4k از چ سایتی استفاده میکنید؟
خودم ی سایت رایگان دارم ولی مشکلم اینه که تک پارت میزاره و جا ندارم
خواستم بدونم سایتی هست که این تک پارت رو به چند پارت تبدیل کنه یا سایتی که چند پارت بزاره (رایگان)
تو خصوصی برام میفرستم

• Like
Reactions: SHAYAN1999

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
سلام
خواستم بدونم سایتی هست که این تک پارت رو به چند پارت تبدیل کنه یا سایتی که چند پارت بزاره (رایگان)
4KDOWNLOAD
LAVINMOVIE
FARDADL
اون اخری گاها چیزای خیلی خوبی میزاره هم نسخه ریماکس و هم انکود شده. یه سری سریالا رو هم نسخه 4K و HDR گذاشته مثل اینه سیاه و بازی تاج و تخت.
حتی گاهی نسخه 1080 HDR هم بتونه میزاره مثل سیاره زمین 2

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
امروز از یکی دوجا امار گرفتم تا یه 10 روز دیگه سری 9000f سونی سایز 55 و 65 میاد تو بازار اگه قصد خرید دارید بهترین موقعست چند وقت دیگه تحریمای نفتی هم شروع شه که دیگه هیچی , همین الانم معلوم نیست چه قیمتی بفروشن
من بیش از 1 سال بی تلویزیونم و ps4 ام داره خاک میخوره فقط بخاطر انحصاریای سونی و red dead 2 میخوام این مدلو بگیرم.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
امروز از یکی دوجا امار گرفتم تا یه 10 روز دیگه سری 9000f سونی سایز 55 و 65 میاد تو بازار اگه قصد خرید دارید بهترین موقعست چند وقت دیگه تحریمای نفتی هم شروع شه که دیگه هیچی , همین الانم معلوم نیست چه قیمتی بفروشن
من بیش از 1 سال بی تلویزیونم و ps4 ام داره خاک میخوره فقط بخاطر انحصاریای سونی و red dead 2 میخوام این مدلو بگیرم.
عزیز قیمت ها سر به فلک کشیده.اشتباه کردی صبر کردی.همچین مدل شاخی هم نیست که شما انتظارشو میکشی.فکر کنم x900f رو 16-17 تومن بدن.تازه بدون گارانتی که اصلا ارزش اینهمه هزینه رو نداره x900f.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
عزیز قیمت ها سر به فلک کشیده.اشتباه کردی صبر کردی.همچین مدل شاخی هم نیست که شما انتظارشو میکشی.فکر کنم x900f رو 16-17 تومن بدن.تازه بدون گارانتی که اصلا ارزش اینهمه هزینه رو نداره x900f.

درسته.
ولی انتخاب دیگه ای هم نیست مدل های خوب سامسونگ فارغ از این که تو بازار عرضه بشه یا نه قیمت هاش وحشتناکه .
سری های جدید tcl هم که قیمتاش خوبه این جا وارد نمیشه ! پس یا الان باید بخرم با کلی ضرر یا بعدا دیگه با وضعیت دلار ریموتشم نمیتونم بخرم !تو وضعیت فعلی اگه کسی تلویزیون مناسب برای فیلم و گیم داره دو دستی بچسبش حتی اگه کمی قدیمی باشه ولی من در حال حاضر تلویزیون ندارم !پس چاره جز خرید ندارم.

چون من از مانیتور میام برام موشن و ریسپانس تایم و اینپوت لگ خیلی مهمه که x900e و x930e تو هر 3 مورد از 900f عقب ترن
تو بحث hdr هم به نظرم فقط اولد میتونه hdr واقعی رو به نمایش بذاره.

ولی خوب اگه میدونستم یه روزی قراره گرفتار همچین وضعی بشیم یه 930e میگرفتم متاسفانه از خرداد هی امروز فردا کردن که سری f میاد که شوربختانه هیچ خبری نشد...اگرچه 930e هم تو بحث local dimming بشدت مشکل داره یعنی panel lottery در حد تیم ملی ! شاید از 5 نفر تو نت یه نفر فوق العاده راضیه از رنگ مشکی و local dimming و بقیه بشدت ناراضی ! البته بحث edge lite بودنش هم نیست پنل های سونی ظاهرا مونتاژشون تو کارخونه های درپیت مثل AU Optronics مونتاژ میشه برا همین شاید نظر 2 نفر از یک مدل با هم کلی فرق داشته باشه این سونی هم دیگه اون سونی سابق نیست .(البته این وضع شامل حال 900f هم میشه متاسفانه)

گارانتی داره شرکت بازرگانی ایران. معتبره نسبتا مگر کسی از بانه بخواد بگیره که اونم الان که دیگه تفاوت قیمت وجود نداره و اشتباه محضه.

اولد هم که کیفیت تصویرش بی نظیره ولی من یکی اهل بچه داری کردن اولد نیستم ! حوصله میخواد همش باید نگران باشم دچار Burn In نشه وگرنه خیلی وقت پیش میگرفتم بماند بعضی هاشون banding وحشتناکم دارن .

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,422
نام
علیرضا
درسته.
ولی انتخاب دیگه ای هم نیست مدل های خوب سامسونگ فارغ از این که تو بازار عرضه بشه یا نه قیمت هاش وحشتناکه .
سری های جدید tcl هم که قیمتاش خوبه این جا وارد نمیشه ! پس یا الان باید بخرم با کلی ضرر یا بعدا دیگه با وضعیت دلار ریموتشم نمیتونم بخرم !تو وضعیت فعلی اگه کسی تلویزیون مناسب برای فیلم و گیم داره دو دستی بچسبش حتی اگه کمی قدیمی باشه ولی من در حال حاضر تلویزیون ندارم !پس چاره جز خرید ندارم.

چون من از مانیتور میام برام موشن و ریسپانس تایم و اینپوت لگ خیلی مهمه که x900e و x930e تو هر 3 مورد از 900f عقب ترن
تو بحث hdr هم به نظرم فقط اولد میتونه hdr واقعی رو به نمایش بذاره.

ولی خوب اگه میدونستم یه روزی قراره گرفتار همچین وضعی بشیم یه 930e میگرفتم متاسفانه از خرداد هی امروز فردا کردن که سری f میاد که شوربختانه هیچ خبری نشد...اگرچه 930e هم تو بحث local dimming بشدت مشکل داره یعنی panel lottery در حد تیم ملی ! شاید از 5 نفر تو نت یه نفر فوق العاده راضیه از رنگ مشکی و local dimming و بقیه بشدت ناراضی ! البته بحث edge lite بودنش هم نیست پنل های سونی ظاهرا مونتاژشون تو کارخونه های درپیت مثل AU Optronics مونتاژ میشه برا همین شاید نظر 2 نفر از یک مدل با هم کلی فرق داشته باشه این سونی هم دیگه اون سونی سابق نیست .(البته این وضع شامل حال 900f هم میشه متاسفانه)

گارانتی داره شرکت بازرگانی ایران. معتبره نسبتا مگر کسی از بانه بخواد بگیره که اونم الان که دیگه تفاوت قیمت وجود نداره و اشتباه محضه.

اولد هم که کیفیت تصویرش بی نظیره ولی من یکی اهل بچه داری کردن اولد نیستم ! حوصله میخواد همش باید نگران باشم دچار Burn In نشه وگرنه خیلی وقت پیش میگرفتم بماند بعضی هاشون banding وحشتناکم دارن .

سریا جدید تی سی ال اومدن
این مدل الان 50 و 55 اینچش موجوده.

TCL 6 Series 2018 R617 Review (55R617, 65R617) - RTINGS.com

تی سی ال
احتمال زیاد میدم مدلی ک موج.ود داره همین مدل باشه باز حالا یه تحقیق کن.

• Like
Reactions: kurosh900 and Tuco

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,003
نام
Ali

hiborn

کاربر سایت
Sep 30, 2018
2
سلام

سایت های رایگان فکر نکنم باشن من خودم گشتم معمولا باید اکانت خریداری کنی ولی یه سایت هست فیلم 4k که تمام فیلماش تست دانلود رایگان میزاره شاید به کارت بیاد

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
سایت های رایگان فکر نکنم باشن من خودم گشتم معمولا باید اکانت خریداری کنی ولی یه سایت هست فیلم 4k که تمام فیلماش تست دانلود رایگان میزاره شاید به کارت بیاد
سایت فردا دانلود میذاره ولی مشکل اینه که تک فایله اون سایته هم که گفتی بیت ریت بالا نمیذاره

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
متاسفانه کسی پول نداره بده تلویزیون نو بخره که بیاد مشاوره بگیره...فقط میشه دربارشون بحث کرد که اونم کسی رغبت نداره

قیمت ها ماشالله فضایی شده ! oled b7 نمایندگی 11 میلیون قیمت زده میگه موجود نداریم اینی هم که هست ویترینی هست! دیجی کالا همین b7 رو 29 میلیون قیمت گذاشته !!! 29 میلیون ن ن ن !! خب کی میخاد بخره ؟کی میخاد مشاوره بگیره به قول شما !

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
614
نام
آرش
وقتی دلار میره بالا قشنگ بعد از نیم ساعت جنساشونو میکشن بالا و میگن بار جدیده و تشکر میکنن از خرید مشتریا ! حالا ببینید دلار که داره میاد پایین الان چجوری پدر مردمو در میارن و باز جنساشونو انبار میکنن یا باز با همون قیمت دلار 18 تومن میفروشن

خود ملت به هم رحم نمیکنن (مخصوصا این فروشنده ها) انتظار داریم مسئولا به فکر ما باشن

من بدبخت 2 ماه پیش داشتم اماده میکردم با 12-13 تومن b7 بگیرم. 29 میلیون شد ! از سگ کمترن اگه الان هم مثل زمان بالا رفتن دلار زود قیمتاشونو تغییر نردن حروم لقمه ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر