خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان ریموت 7970 این مدل هست ؟
http://i.rtings.com/images/reviews/tv/samsung/ku6300/ku6300-remote-large.jpg

یک سوال دیگه بین 7970 و 7980 کدام بهتره ؟
و بنظرتون "x800d 43 بهتر از دو مدل بالا هست ؟یعنی ارزش داره قید سایز بزرگتر رو بزنم
در کل که x800d بهتره اگر‌گیر بیاد‌ ولی به قیمتی که میدن‌ نمیرزه.من تی‌وی قبلیم 43 بود،الان ۵۰ ،اصلا حاظر نیستم سایز بزرگ رو‌از دست‌بدم‌سایز‌یزرگ‌خیلی‌حال میده.
بین ۷۹۷۰ و۷۹۸۰ معلوم‌ نیست پنل ۷۹۸۰ چیه دقیقا ولی ۷۰۰ اختلاف قیمتشون قابل توجیه‌نیست باز.
...............
اقا‌ما یکم ور رفتیم با ۷۹۷۰mu.
پنل بدون شک ku6300 هستش،من کالیبریشن rtings رو اعمال کردم روش و راضیم.
مزایا:کنتراست عالی،بک لایت خوب و روشن،رنگ های دقیق و vivid,اینپوت لگ فوق العاده،مشکیش حرف نداره.موشن خوب و راضی کننده.سیستم عامل روون با اینترفیس‌ساده و کارا.سیستم اپ اسکیلینگ فوقالعاده قوی.تصاویر نیتیو 1080 رو خوب و شارپ‌نشون میده،4k رو که فوقالعاده مخصوصا اگر نیتیو باشه سورسمون.
معایب:
Hdr معمولی،واسه ی چشم حرفه ای محسوسه چون رنگارو‌خوب تنظیم‌میکنه.(توی‌این‌رده قیمت همشون همینن )
جادر در فیلم های ۲۴ فریم دیده شده کمی که با تنظیم موشن روی ۳،۴ حل میشه قضیه،اگر با sop مشکلی ندارید (من ندارم) کاملا اوکیه اتو موشن‌رو اکتیو کنین.حتی خود جادر هم ممکنه خیلی ها متوجه‌نشن‌اصلا.
کیفیت ساخت بدنه و پایه میتونست بهتر باشه.حس میکنم‌یکم تلویزیون دماش گرمه.
کلا تلویزیون‌توی تاریکی مطلق اتاق و چراغ روشن کاملا راضی کننده و فراتره.
توی این‌رنج‌قیمت رقیب نداره چه 43 اینچش چه 50.
در کل بابت پولی که دادم‌بیشتر از راضیم.
اگر قرار باشه چیز بهتری بیینیم بدون‌شک oled,qled و‌یا‌تیوی‌فول‌اری مثل x900 میتونن بهتر باشن‌و‌به چشم‌بیاد.
من یه مقایسه ای‌هم داشتم‌بین این‌تیوی و ای‌پی اس‌های‌lg,یعنی lg ips حیفه پوله! خیلی تصویرشون‌دیم و کدره.

الان چک کردم 7980 رو هم به احتمال زیاد ku6300 هست پنلش یا mu6000.چون‌تو‌سایتای ایرانی توش مشخصاتش زده pure color که مختص سری ۶ هست.سری ۷ اکتیو کریستال کالر هست سیستم رنگش که واید کالر گمت هم داره.اگه 6000 باشه که هست خیلی‌دزدیه!همون‌پنل رو به یه اسم دیگه گرونتر میدن!
کلاهبرداریم که‌قبلا‌کردن ku7970 خودش ku6300 هست،ورداشتن‌اسمشو mu کردن

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
داداش تونستي تو بازي انلاين يه تست بزن ببين input lag نسبت به 7970 مشهوده؟
من تیوی قبلیم w670a بود حدود ۳۰ بود اینپوتش او‌کی‌بود،ولی الان که با تیوی اینپوت ۲۰ میلی سکند هستم محسوسه واسم چون pc باز بودیم یه موقع...x900 هم اینپوتش ۳۳ اینا هست کاملا اوکیه ولی اکه حساس باشی ۷۹۷۰ توی اینپوت کاملا محسوسه.

DA584CA9-D88B-4605-AC0B-DA45238FA480.jpeg
@R.I.P مرسی از راهنمایی بعد ریموت 7970 مثل 6300 هست ؟
بله ریموتش اسمارت هست.

اقا حواستون‌ باشه یه قضیه ای راجع به جشنواره سامسونگ:
من تی وی رو‌که گرفتم گفتن ۲۰۰ کارت هدیه داره،موقع نصب زنگ زدم سام‌سرویس پرسیدم‌خودم‌میتونم‌نصب کنم؟ گفتن اره مشکلی نداره گفتم گارانتی و کارت هدیه چی؟ گفتن گارانتی از تاریخ فاکتور،اون‌یکیم ارسال میشه.
امروز یهو‌یادم افتاد زنگ‌زدم‌سام‌سرویس یارو‌میگه چون نصاب ما نیومده شامل جشنواره نمیشید،قاطی کردم‌سرش گفت صبح‌پیگیری میکنه خبر میده.خلاصه حواستون باشه از هر فرصتی واسه دبه‌کردن‌استفاده میکنن...بگذریم که من از اینا میگیرم کارت هدیمو دهنشونم سرویس میکنم

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من تیوی قبلیم w670a بود حدود ۳۰ بود اینپوتش او‌کی‌بود،ولی الان که با تیوی اینپوت ۲۰ میلی سکند هستم محسوسه واسم چون pc باز بودیم یه موقع...x900 هم اینپوتش ۳۳ اینا هست کاملا اوکیه ولی اکه حساس باشی ۷۹۷۰ توی اینپوت کاملا محسوسه.
متاسفانه توي topic بيشتر دوستان افلاين باز و سوني فن هستن نميشه كامل درك درستي از نقدشون داشت
سوني فن هم اون كسيه كه كنسولاش هك نبودنو دنبال هك يا اكانت هكي نيست من از 2010 كه ps3 خريدم نه ps3 نه ويتام هك نبودن و اين نسلم اكانت هكي استفاده نكردم

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
349
دوستان ریموت 7970 این مدل هست ؟
http://i.rtings.com/images/reviews/tv/samsung/ku6300/ku6300-remote-large.jpg

یک سوال دیگه بین 7970 و 7980 کدام بهتره ؟
و بنظرتون "x800d 43 بهتر از دو مدل بالا هست ؟یعنی ارزش داره قید سایز بزرگتر رو بزنم
800d رو بعيده پيدا كني من امين حضورو و جمهوري و سايت هاي بانه رو گشتم فقط يك جا تو جمهوري داشت كه اونم قيمت پرت ميداد

Sent from my iPhone using Tapatalk

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
متاسفانه توي topic بيشتر دوستان افلاين باز و سوني فن هستن نميشه كامل درك درستي از نقدشون داشت
سوني فن هم اون كسيه كه كنسولاش هك نبودنو دنبال هك يا اكانت هكي نيست من از 2010 كه ps3 خريدم نه ps3 نه ويتام هك نبودن و اين نسلم اكانت هكي استفاده نكردم
شما الان مشکلتون چیه؟؟!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
چجوری بزنم به فلش که نصب کنه.پوشه ای چیزی باید بسازم؟؟تا فلش رو زدم اتوماتیک اپدیت رو پیدا میکنه؟؟
نه همون فایلی که انزیپ کردی رو منتقل کن تو فلش بزن به تی وی بعد از 20 ثانبه حدودی خودش اپدیت رو شروع میکنه و چند بار ریست میشه و بالا میاد و تی وی اعلام میکنه فلش و دربیار و اوکی بزن.

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
نوژن پس یه‌نگاه به qled های سامسونگ 2018 بنداز تا پشمات بریزه که جای پیشرفت هنوز هست

لینک جهانیش‌رو‌میدونم ولی نظر منو‌میخوای اینا ku 6300 رو پنلش‌رو دارن میدن به‌اسمmu دست مشتری.
به نظر منم همینطوره !
تو سایت rtings اگه به قسمت setting هر دو مدل نگاه کنین میبینین که منو هاشون کلا فرق داره
من mu خریدم ولی منو هاش عین ku6300 هست !

• Like
Reactions: PooyaGH and Mahdii7

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان من یک فیلم 4k از سایت 4kdownload دانلود کردم و هارد رو به پورت usb3 وصل کردم ولی اصلا پوشه مربوط به فیلم رو نمیاره!!

خوب پخش،شد دوستان
اقا فیلم batman begins رو 4k واقعی وhdr با حجم 55 گیگ دانلود کردم. اقا پشمام ریخت.^:)^
واقعا تازه میفهمی فیلم 4k hdr یعنی چی!!
کنتراست با فعال کردن hdr فوق العاده میشه
به لطف local diming و بک لایت بسیار خوبش مناطق روشن خیلی عالی میشن وهمین طور تاریک.باید خودتون امتحان کنید.رنگها چقدر خوب میشن با hdr.
من که هنوز تو شوکم.!!
میخواستم با دوربین عکس بیگیرم کیفیتش زیاد جالب در نمیامد.شب که تاریک شد یک چند تا عکس میزارم.
الان میخوام mad max رو با کیفیت 4k hdr دانلود کنم.پدر سیستم درامد ولی ارزش داره.به سییتم سینمایی وصلش کردم صدای dts پخش نمیشه.!!!باید ببینم مشکل چیه!!

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,458
نام
امین
خوب پخش،شد دوستان
اقا فیلم batman begins رو 4k واقعی وhdr با حجم 55 گیگ دانلود کردم. اقا پشمام ریخت.^:)^
واقعا تازه میفهمی فیلم 4k hdr یعنی چی!!
کنتراست با فعال کردن hdr فوق العاده میشه
به لطف local diming و بک لایت بسیار خوبش مناطق روشن خیلی عالی میشن وهمین طور تاریک.باید خودتون امتحان کنید.رنگها چقدر خوب میشن با hdr.
من که هنوز تو شوکم.!!
میخواستم با دوربین عکس بیگیرم کیفیتش زیاد جالب در نمیامد.شب که تاریک شد یک چند تا عکس میزارم.
الان میخوام mad max رو با کیفیت 4k hdr دانلود کنم.پدر سیستم درامد ولی ارزش داره.به سییتم سینمایی وصلش کردم صدای dts پخش نمیشه.!!!باید ببینم مشکل چیه!!

داداش از کجا میگیری بی زحمت بگو منم بگیم.

• Like
Reactions: mohsen2012

lovea

کاربر سایت
Sep 21, 2017
24
خوب یک نقدی از تلویزیون سونی x900e بزارم.
اول اینکه در نگاه اول زمانی که تلویزیون رو روشن میکنید روشنایی زیاد تلویزیون خود نمایی میکنه.!!
با اینکه بک لایت روی 20 بود وحداکثر تا 50 جا داشت من بازم بکلایت رو تا 12-13 کم کردم.
دومین مورد کنتراست بسیار خوب تلویزیون هست.
ولی زمانی auto local diming رو فعال میکنید کنتراست بسیار بیشتر میشه!!این گزینه قسمتهای تاریک رو تاریک نشون میده وقسمتهای روشن رو بسیار روشن.البته این گزینه یک بدی که داره اینه که زمانی که صفحه کاملا سیاه هستش ویک نوشته روی تصویر باشه یک مقدار هاله کمی دور اون نوشته میاد که زیاد به چشم نمیاد.
یک مورد دیگه گرادیان یا همون شیب رنگ هستش که تو این تلویزیون خیلی عالی هستش طوری که هیچ باند مخرب رنگی روی صفحه مشاهده نمیکنید
مورد بعدی عمق رنگها هستس که خیلی عالیه هستش نسبت به تلویزیون قبلیم ku7970.رنگها بسیارواقع گرایانه نشون داده میشن.
مورد بعدی موشن فلو این تلویزیون هستش که خیلی عالی هستش وتو تصاویر سریع خیلی عالی عمل میکنه نسبت به تلویزیون قبلیم.وهمچنین فیلم های 24p رو بدون لرزش نشون میده.طوری که اصلا گزینه motion رو فعال نمیکنم.
خوب از معایبشم بگم.
احساس میکنم upscaling نسبت به تلویزیون قبلیم ku7970 ضعیغف تره.نمیدونم من اینطور احساس کردم.شایدم اشتباه میکنم.
مورد بعدی سیستم عامل اندروید هستش که اصلا جالب نیست نسبت به تایزن.
مورد بعدی کنترل تلویزیون هستش که خیلی جنسش بده و پلاستیکی هستش. وتو این قیمت یک مقدار تو ذوق میخوره
فیلم hdr تست نکردم متاسفانه ونمیتونم نظری بدم فعلا.
درکل به دوستان پیشنهاد میکنم تو رنج قیمت 5.5 تا6 تومن تو خرید این تلویزیون شک نکنن

سلام
با توجه به توضیحاتی که فرمودین! upscaling و سیستم عامل و... نظرتون بین این سونی 900e و سامسونگ ks8500 کدوم هست؟چون در نظرات کارشناسی یه سایت بانه ای upscaling سامسونگ رو بهتر میدونست! گرچند اکثرا سونی میگن خوبه!
حالا بین این دو مورد نظر شما چیه چون حتما تحقیق یا از نزدیک دیدین برای مقایسه !

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
سلام به عزیزان ..
دوستان الان که جشنواره سامسونگ است من tv در حد 3 تومان میخواستم که hdr و 4k هم باشه ..خلاصه مدل 7970 با پیشوند M و KU رو هم داشت . سایز 50 اینچ رو میگفت 2.800 و سایز 55 رو با تخفیف 4 تومان . البته شرایط خوبی هم داره میگه نصف چک بقیه هم 4 تا چک ماهانه
حالا از عزیزان جندتا سوال داشتم :
1 : ایا این تلویزیون ارزش داره خریدش یا نه مخصوصا چشمم 55 رو گرفته >
2 : این تلویزیون کدوم پیشوندش درسته و بهتره ؟؟ M or KU ؟
3 : این تلویزیون رو از بانه بگیریم بهتره یا از همین جشنواره با اون شرایطی که مطرح کردم ؟
ممنون

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام
با توجه به توضیحاتی که فرمودین! upscaling و سیستم عامل و... نظرتون بین این سونی 900e و سامسونگ ks8500 کدوم هست؟چون در نظرات کارشناسی یه سایت بانه ای upscaling سامسونگ رو بهتر میدونست! گرچند اکثرا سونی میگن خوبه!
حالا بین این دو مورد نظر شما چیه چون حتما تحقیق یا از نزدیک دیدین برای مقایسه !
این upscaling رو نمیتونم قطعی نظر بدم.
والا ببین چه چیزهایی مد نظرته همون رو بگیر.مثلا یکی فیلم زیاد میبینه موشن فلو وکنتراست براش مهمه.بیشتر سلیقه ای هستش.
اگر برای محتوای hdr میخوای بیگیری وموشن فلو برات مهمه سونی رو بردار.local diming سونی بهتره. ولی اگر گیمر هستی ks8500 روبردار اینپوت لگ بهتری داره
در کل من سونی رو یک مقدار برتر میدونم
اینم در نظر بگیر ks8500 ساخت مصر هستش وسونی ساخت مالزی

سلام به عزیزان ..
دوستان الان که جشنواره سامسونگ است من tv در حد 3 تومان میخواستم که hdr و 4k هم باشه ..خلاصه مدل 7970 با پیشوند M و KU رو هم داشت . سایز 50 اینچ رو میگفت 2.800 و سایز 55 رو با تخفیف 4 تومان . البته شرایط خوبی هم داره میگه نصف چک بقیه هم 4 تا چک ماهانه
حالا از عزیزان جندتا سوال داشتم :
1 : ایا این تلویزیون ارزش داره خریدش یا نه مخصوصا چشمم 55 رو گرفته >
2 : این تلویزیون کدوم پیشوندش درسته و بهتره ؟؟ M or KU ؟
3 : این تلویزیون رو از بانه بگیریم بهتره یا از همین جشنواره با اون شرایطی که مطرح کردم ؟
ممنون
مدل ku رو بگیر سایز 50.تصویر بسیار خوبی داره.
از سایتهای اینترنتی بگیر.از خود فروشگاه 300 -400 تومن گرونتر میدن

imoon

کاربر سایت
Dec 11, 2017
20
مدل ku رو بگیر سایز 50.تصویر بسیار خوبی داره.
از سایتهای اینترنتی بگیر.از خود فروشگاه 300 -400 تومن گرونتر میدن
مدل 55 چطور ؟ یعنی تصویر 50 بهتر از 55 است ؟
از سایت های اینترنتی یعنی بانه منظورتون بود ؟
ممنون باز

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
مدل 55 چطور ؟ یعنی تصویر 50 بهتر از 55 است ؟
از سایت های اینترنتی یعنی بانه منظورتون بود ؟
ممنون باز
بستگی به بودجتون داره

دوستانی که تلویزیون اندرویدی دارن این mx player رو بندازن دور و مدیا پلیر بسیار قدرتمند kodi رو نصب کنند.همه نوع فایل صوتی تصویری رو اجرا میکنه.جالبه mx player نمیتونست بعضی فرمتهای صوتی مثل dts یا truehd رو باز کنه هی لگ میزد!!!! تا اینکه kodi رو نصب کردم.خیلی عالیه.به همه پیشنهادش میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر