خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام دوستان.میدونم اینجا جاش نیست ولی خیلی گشتم و نتونستم جوابی برای سوالم پیدا کنم .من یه مانیتور asus 228 خریدم و بهش کامپیوترم و ps4 pro رو وصل کردم.وقتی کامپیتر رو روشن می کنم بدون مشکل تصویر بالا میاد و لی زمانی که ps4 رو روشن میکنم ارور out of range میده و تصویر رو بالا نمیاره میدونید مشکل از چیه؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,878
نام
malek
سلام دوستان.میدونم اینجا جاش نیست ولی خیلی گشتم و نتونستم جوابی برای سوالم پیدا کنم .من یه مانیتور asus 228 خریدم و بهش کامپیوترم و ps4 pro رو وصل کردم.وقتی کامپیتر رو روشن می کنم بدون مشکل تصویر بالا میاد و لی زمانی که ps4 رو روشن میکنم ارور out of range میده و تصویر رو بالا نمیاره میدونید مشکل از چیه؟
وقتی میخای کنسول رو روشن کنی کابل pc رو دربیار و بزار فقط مال کنسول بمونه و بعدش روشن کن.منم قبلا یه مانیتور ال جی داشتم که دقیقا همچین مرضی داشت

• Like
Reactions: pbgame

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واسه فیلم
بزار رو مد سینما
بک لایت 13(بستگی داره اتاق روشن باشه یا تاریک.خودم معمولا میزارم روی 6 یا 7زمانی که اتاق تاریکه)
روشنایی 45
کنتراست 100
رنگ 50
شارپنز 10
دیجیتال کلن ویو off
اتو موشن پلاس 4
Hdmi black level اتوماتیک
دینامیک کنتراست خاموش
دمای رنگ warm 2
Color space اتوماتیک
این تنظیمات خیلی به تصایر سورس نزدیکه
از تلویزیون راضی هستی.نظرت چیه در موردش؟؟

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
وقتی میخای کنسول رو روشن کنی کابل pc رو دربیار و بزار فقط مال کنسول بمونه و بعدش روشن کن.منم قبلا یه مانیتور ال جی داشتم که دقیقا همچین مرضی داشت
اقا این کار رو کردم واسه چند لحظه تصویر به شدت بی کیفیت داد و بعدش قطع شد و دوباره اون ارور رو داد

marijuainy

کاربر سایت
Apr 25, 2017
9
سلام دوستان وقتتون بخیر من سونی x7000e دارم و مشکلم این هست که یا بازی رو 4k اجرا میکنه یا hdr و هردو قابلیت رو باهم نمیزاره و وقتی hdr روشن باشه 4k رو به 1080 تبدیل میکنه میخاستم بپرسم برای شما به چه شکل هست ؟
وقتی hdr روشن هست در حالت 1080 رنگ ها خیلی بی کیفیت تر میشن :)

آخرین ویرایش:

roga

کاربر سایت
Dec 6, 2017
13
بزار رو مد سینما
بک لایت 13(بستگی داره اتاق روشن باشه یا تاریک.خودم معمولا میزارم روی 6 یا 7زمانی که اتاق تاریکه)
روشنایی 45
کنتراست 100
رنگ 50
شارپنز 10
دیجیتال کلن ویو off
اتو موشن پلاس 4
Hdmi black level اتوماتیک
دینامیک کنتراست خاموش
دمای رنگ warm 2
Color space اتوماتیک
این تنظیمات خیلی به تصایر سورس نزدیکه
از تلویزیون راضی هستی.نظرت چیه در موردش؟؟
اول رنگش به سفیدی میزد ولی تنظیم که کردم خوب شد
من آنچنان مشکل موشن ندیدم به جز یه جا که هم دوربین هم تعداد زیادی سوژه در حال حرکت بود که قبل از تنظیم بود
در کل راضیم نسبت به پولی که دادم

• Like
Reactions: mohsen2012

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
اقا بازم مشکل من حل نشد خواهش میکنم اگر عزیزی میدونه راهنمایی دکنه

اول روزلویشن مانیتورت رو (اگر FHD هست) بزار روی 1080، ببین تصویر PS4 میاد یا نه، لگر شد از روش پایین استفاده کن.
پیغام signal out of range بخاطر روزلویشن هست. شما دکمه پاور PS4 رو 7ثانیه نگه دار و وقتی صدا "بیب" شنیدی ول کن، چند لحظه صبر کن تا مانیتورت دستگاه رو شناسایی کنه، بعدش که وارد بوت PS4 شدی از بالا گزینه "Change Resolution" انتخاب کن، صبر کن تا سیگنال بیاد، بعد یه صفحه آبی برای تغییر دادن روزلویشن پیادا میشه، اگر مانیتورت 1080 هست بزار روی 1080 نه بزار پایینتر.

خیلی ممنونم از جوابتو فقط اون قسمت اولش رو متوجه نشدم.چطور رزولیشن مانیتور رو بزارم رو 1080؟در ضمن مانیتورم FULL HD هست

@
@pbgame
کلیک راست، پروپرتیس و برید تو قسمت Display بعد گزینه Adjust Resolution ، اونجا میتونید عوض کنید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر