خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اقا محسن این راسته که میگن تلوزیونایه بانه کره ایه اصله ؟
معمولا سونی منتاژ ملزی هستن و سامسونگها مونتاژ مصر.الجی ها رو یک مقدار مواظب باش خرابیشون زیاده.
الجی واقعا led هاش فاجعه شده تو کیفیت تصویر!!!!کنتراست وحشتناک پایین-کینواختی مشکی،داغون.فقط اینپوت لگشون پایینه.

بله درست میگین ولی این مورد برام خیلی اهمیت داره !
امروز تو یه مغازه ای بودم که یه تلویزیون ایکسویژن داشت
اتفاقا داشت فوتبال پخش میکرد و دقیقا همین موردی که میگم اونجا دیدم !
به قول دوستان مثلا مشکل موشن رو با گزینه auto motion plus میشه تا حدودی جبران کرد ولی این مورد رو هیچ جوری نمیشه کاریش کرد !
البته با توجه به بودجم میدونم که انتخاب های زیادی ندارم
اگه بتونم بودجم رو افزایش بدم x850d میگیرم !
شما کینواختی خاکستری رو میگید؟؟
معمولا گوشه های همه led ها یک مقدار سیاهی دارن.من اینمورد اصلا توجه نکرده بودم.

Last edited by a moderator:

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
یکنواختگی با کثیفی پنل کمی فرق داره
اگه بتونین این ویدیو رو نگاه کنین متوجه منظور من میشین :
Samsung UE65KS7000 dirty screen effect.mp4

• Like
Reactions: mohsen2012

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
محسن جان من میدونم منظور دوستمون چیه.
تو بعضی تی وی ها یک مقدار کثیفی صفحه وجود داره که تو تصاویر سریع یک مقدار دیده میشه.البته خیلی واضح نیستن و بصورت رنگ سیاه خیلی کمرنگ دیده میشن.الان من یدونه ال جی فول اچ‌دی دارم که کثیفی صفحه داره و موقع فوتبال مشخص میشه وگرنه در تصاویر معمولی دیده نمیشه.ولی در عوض سونی 850 دی هم دارم که اون این مشکلو نداره.فکر میکنم این مورد به کیفیت پنل هم ارتباط داشته باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
657
با سلام

بنده حدودا یک ماه هست که کنسول خریدم، و مهم ترین دغدغه ام خرید مانیتور یا تلویزیون مناسب برای بازی بود. من کارمند هستم و با حقوق کارمندی نمیخواستم خرج خرید کنسول و مانیتورم از 2.5 بیشتر بشه. خیلی تحقیق کردم و به این تاپیک برخوردم. و خیلی چیزها یاد گرفتم. تصمیم گرفتم تجربه خودم رو با دوستان به اشتراک بذارم تا افردای که مثله من میخوان زیاد هزینه نکنن بتونن استفاده کنن.
اول باید خدمتتون عرض کنم که من یه اسلیم 500 گیگ گرفتم با یه دسته جداگانه. باندل Horizon, drive club,Ratchet and Clank که دیسک فیزیکی بازی ها هم داخل کارتن بود. کلا شد 1600.
در رابطه با نمایشگر اول تو فکر تلویزیون بودم اما چون دیدم بیشتر اوقات توی اتاق بازی میکنم و فاصله ام با نمایشگره کمه نیازی نیس تلویزیون بزرگ بخرم و استفاده از مانتیور به صرفه تر هستش. و همچنین خرجمم بیشتر نمیشد. برای همین تحقیق کردم مانیتور BENQ GW2270H رو با 500 خریداری کردم. از همه لحاظ هم راضی هستم. این رو هم بگم که حدودا یک هفته تحقیق کردم تا این مانیتور رو با این بودجه خریدم.

امیدوارم تجربه ام به دیگران هم کمک کنه.

با تشکر از همه دوستانی که با نظرات مفیدشون خیلی بهم کمک کردن.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
با سلام

بنده حدودا یک ماه هست که کنسول خریدم، و مهم ترین دغدغه ام خرید مانیتور یا تلویزیون مناسب برای بازی بود. من کارمند هستم و با حقوق کارمندی نمیخواستم خرج خرید کنسول و مانیتورم از 2.5 بیشتر بشه. خیلی تحقیق کردم و به این تاپیک برخوردم. و خیلی چیزها یاد گرفتم. تصمیم گرفتم تجربه خودم رو با دوستان به اشتراک بذارم تا افردای که مثله من میخوان زیاد هزینه نکنن بتونن استفاده کنن.
اول باید خدمتتون عرض کنم که من یه اسلیم 500 گیگ گرفتم با یه دسته جداگانه. باندل Horizon, drive club,Ratchet and Clank که دیسک فیزیکی بازی ها هم داخل کارتن بود. کلا شد 1600.
در رابطه با نمایشگر اول تو فکر تلویزیون بودم اما چون دیدم بیشتر اوقات توی اتاق بازی میکنم و فاصله ام با نمایشگره کمه نیازی نیس تلویزیون بزرگ بخرم و استفاده از مانتیور به صرفه تر هستش. و همچنین خرجمم بیشتر نمیشد. برای همین تحقیق کردم مانیتور BENQ GW2270H رو با 500 خریداری کردم. از همه لحاظ هم راضی هستم. این رو هم بگم که حدودا یک هفته تحقیق کردم تا این مانیتور رو با این بودجه خریدم.

امیدوارم تجربه ام به دیگران هم کمک کنه.

با تشکر از همه دوستانی که با نظرات مفیدشون خیلی بهم کمک کردن.
سلام،مبارک باشه
انتخاب عاقلانه ایه،تا 2 میلیون نباید tv خرید چون کیفیت خوبی ندارن،بهترین انتخاب مانیتوره

• Like
Reactions: EL-BARTO

MaGi

کاربر سایت
Feb 23, 2017
10
سلام
دوستان من حدود 10 ماه پیش تلویزیون 43x8000D سونی رو خریدم ... اون زمان مونتاژ ایرانش نبود واسه همین مالزیش رو گرفتم و به طبع گارانتی شرکت بازرگانی ایران هم نداره و گارانتی طلایی داره ... الان یه پیکسل تلویزیون سوخته ... انقدر ریزه دیده نمیشه اما واسه افراد حساس مث من یکم تو ذوق میزنه ...سوالم اینه که گارانتی طلایی امکان داره فیکس کنه تلویزینو؟ یا حداقل یه پولی بگیره و تی وی نو تحویل بده؟ البته اینم مطمئن نیستم که قطعا پیکسل تی وی سوخته اما یه نقطه خیلی ریز سیاه رو تی وی هست که تو تصاویر روشن بیشتر معلومه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام
دوستان من حدود 10 ماه پیش تلویزیون 43x8000D سونی رو خریدم ... اون زمان مونتاژ ایرانش نبود واسه همین مالزیش رو گرفتم و به طبع گارانتی شرکت بازرگانی ایران هم نداره و گارانتی طلایی داره ... الان یه پیکسل تلویزیون سوخته ... انقدر ریزه دیده نمیشه اما واسه افراد حساس مث من یکم تو ذوق میزنه ...سوالم اینه که گارانتی طلایی امکان داره فیکس کنه تلویزینو؟ یا حداقل یه پولی بگیره و تی وی نو تحویل بده؟ البته اینم مطمئن نیستم که قطعا پیکسل تی وی سوخته اما یه نقطه خیلی ریز سیاه رو تی وی هست که تو تصاویر روشن بیشتر معلومه
یه پیکسل رو فکر نکنم,چون خود شرکتها هم تا چند پیکسل رو میگن طبیعیه و شامل گارانتی نمیشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
دوستان ارزانترین تلویزیون بین 20 تا 24 اینچ full HD که در دو حالت که یا Hdmi داشته باشه یا نداشته باشه چه مدلایی پیشنهاد میدید؟

دوسته عزیز شما قید تلویزیون رو کلآ بزن چون این سایز گیرت نمی یاد و دومآ یعنی چی full hd باشه hdmi نداشته باشه نکنه منظورت hdr هستش ؟ شما یه ماینتور خوب تو این سایز بگیر و دنبال تلویزیون نباش چون حداقل سایز تلویزیون که میتونی پیدا کنی که واسه بازی جواب بده سایز 40 هستش

nimaazmayesh

کاربر سایت
Mar 20, 2017
162
دوسته عزیز شما قید تلویزیون رو کلآ بزن چون این سایز گیرت نمی یاد و دومآ یعنی چی full hd باشه hdmi نداشته باشه نکنه منظورت hdr هستش ؟ شما یه ماینتور خوب تو این سایز بگیر و دنبال تلویزیون نباش چون حداقل سایز تلویزیون که میتونی پیدا کنی که واسه بازی جواب بده سایز 40 هستش
عرضم به خدمتتون که مانیتور نمیتونم بگیرم چون پورت کامپوننت و کامپوزیت ندارن و چون توی اتاق هستش محدودیت جا دارم یه تلویزیون full hd معمولی میخوام که سایزش کوچیک باشه و ارزون چون واسه تلویزیون اصلی هزینه زیاد کردم
چند تا مدل از xvision دیدم ولی میترسم کیفیتشون پایین باشه

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
عرضم به خدمتتون که مانیتور نمیتونم بگیرم چون پورت کامپوننت و کامپوزیت ندارن و چون توی اتاق هستش محدودیت جا دارم یه تلویزیون full hd معمولی میخوام که سایزش کوچیک باشه و ارزون چون واسه تلویزیون اصلی هزینه زیاد کردم
چند تا مدل از xvision دیدم ولی میترسم کیفیتشون پایین باشه
دقیقا چقدر میخوای هزینه کنی؟

• Like
Reactions: nimaazmayesh

SenatorPC

کاربر سایت
Jul 19, 2010
60
نام
امید
سلام
دوست عزیز اون گارانتی که گفتین فکر کنم از این گارانتی های 100 تومنی باشه !
گارانتی های اصلی تو مانیتور تا 3 پیکسل ( تلویزیون رو نمیدونم ) رو قبول نمیکنن !!
ضمنا این مورد قابل تعمیر نیست و باید کلا ال سی دی تعویض بشه و هزینش خیلی زیاده

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بین 400 تا 600 ولی اصلی ترین دغدغه من کوچک بودن و رزولوشن full hd هستش

این سایز hd و fhd تفاوت ملموسی نداره زیاد درگیرش نباش کنترست و چیزای دیگش مهمتره
سامسونگ مدل 22 و 26 اینچ hd داشت
خودم تو اتاق خواب 26 سامسونگ دارم تا 1080i ساپورت میکنه و یه 46 1080p هم دارم ترجیح میدم بیشتر با 26 hd بازی کنم!

• Like
Reactions: nimaazmayesh

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر