خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
دوستان سلام
برای نهایت لذت از فیلمهاتون حتما این دستگاه رو تهیه کنین
OPPO-UDP-203
پردازش صدا و تصویر بینهایت فرق داره با چیزی که خود تلویزیون و بهترین کارت گرافیک ارائه میده
تصاویر تو OLED از اینور به اونور میشه با این دستگاه
شدت نور HDR هم بیشتر میشه با تغییر تو تنظیمات دستگاه
داداش این دستگاه دستگاه خوبی هست ولی الان کارت گرافیک ها 8k دارن ساپورت میکنن! شوخیشم زشته

• Like
Reactions: ALI PUNKER

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ال جی 4k
43UH65200GI
خریدم.۲۵۰۰. چه طوره؟
مبارک‌ باشه
شما که خریدید دیگه لذتتشو‌ببرید سوال پرسیدن چیه؟
اینپوت لگ‌خیلی‌ مناسب همراه اخرین وب‌او‌اس‌رو‌داره ک‌خوبه.
تنها ایرادش‌پنل ips هست ک کنتراست ریشیو پایینی بهت میده که توی یه اتاق کاملا تاریک‌ به مشکل‌برمیخوری.رنگ ها واشد اوت میشن و سیاه به سمت خاکستری میره.واسه شخص من کنتراست یه تیوی مهمترین عامل هست سمت LG یا کلا ips توی تی وی نمیرم‌مگه برای پذیرایی توی سایز بزرگ و نداشتن بودجه برای اولد.

• Like
Reactions: esemech

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
سلام دوست عزیز.
باید حتما فیلم هارو از روی دیسک دید تا به این کیفیت صدا و تصویری که گفتی برسیم؟ یا با دیدن فیلم از روی فلش و هارد هم همین کیفتو میده وقتی به پورت یو اس بی دستگاه وصل بشن؟این بلوری پلیر هست تو بازار ایران؟قیمت چنده؟
ممنون.

سلام از بنده اس
من اتفاقا فعلا فیلم رو دیسک ندارم
هر چی پلی گردم از طریق فلش و هارد بود
تو بازار داخلی نیست میتونین از طریق pcmaxhw سفارش بدین
قیمتش هم برا مدل پایه از ۳ تومن شروع میشه حدودا من چون چند تا چیز سفارش دادم قیمت دقیق یادم نیست
فرمتی هم نبوده که نتونه بخونه تا الان

داداش این دستگاه دستگاه خوبی هست ولی الان کارت گرافیک ها 8k دارن ساپورت میکنن! شوخیشم زشته

خوب همه چیز تعداد پیکسل نیستش که
من الان ۲ تا لایتنینگ زد دارم
نه تو تصویر و نه تو صدا کارتها به اپو نرسیدن

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام از بنده اس
من اتفاقا فعلا فیلم رو دیسک ندارم
هر چی پلی گردم از طریق فلش و هارد بود
تو بازار داخلی نیست میتونین از طریق pcmaxhw سفارش بدین
قیمتش هم برا مدل پایه از ۳ تومن شروع میشه حدودا من چون چند تا چیز سفارش دادم قیمت دقیق یادم نیست
فرمتی هم نبوده که نتونه بخونه تا الان

خوب همه چیز تعداد پیکسل نیستش که
من الان ۲ تا لایتنینگ زد دارم
نه تو تصویر و نه تو صدا کارتها به اپو نرسیدن
کیفیت خود فیلم هم خیلی مهمه که چه کیفیتی پخش کنی رو سیستم....///// ویندوز باید آخرین آپدیت باشه///// ما فیلم 4k از 15 گیگ داریم تا بالای 80 گیگ!! شما چه کیفیتی داشتی و چه حجمی! این حجم ها خیلی تو کیفیت تاثیر دارن.... با چه نرم افزاری پلی میشه هم مهمه... به هر حال تفاوت ها اونقدر فرقی ندارن .... شما کیفیت tv خوبه عزیز..

• Like
Reactions: ALI PUNKER

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
کیفیت خود فیلم هم خیلی مهمه که چه کیفیتی پخش کنی رو سیستم....///// ویندوز باید آخرین آپدیت باشه///// ما فیلم 4k از 15 گیگ داریم تا بالای 80 گیگ!! شما چه کیفیتی داشتی و چه حجمی! این حجم ها خیلی تو کیفیت تاثیر دارن.... با چه نرم افزاری پلی میشه هم مهمه... به هر حال تفاوت ها اونقدر فرقی ندارن .... شما کیفیت tv خوبه عزیز..
مهم بیت ریته حجم رو اول از همه فرمت بعد بیت ریت و رزولوشن تعیین میکنن ممکنه فیلمی با حجم بالاتر بخاطر یک فرمت قدیمی و بیت ریت پایین از یه فیلم با بیت ریت بالاتر بی کیفیت تر باشه تو یک رزولوشن
در هرحال منم فکر نمیکنم زیاد این دستگاهی که دوستمون میگه تفاوتی ایجاد کنه

• Like
Reactions: g - unit

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
مهم بیت ریته حجم رو اول از همه فرمت بعد بیت ریت و رزولوشن تعیین میکنن ممکنه فیلمی با حجم بالاتر بخاطر یک فرمت قدیمی و بیت ریت پایین از یه فیلم با بیت ریت بالاتر بی کیفیت تر باشه تو یک رزولوشن
در هرحال منم فکر نمیکنم زیاد این دستگاهی که دوستمون میگه تفاوتی ایجاد کنه
منظور منم همین بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستانی که تی وی sony x8500d دارن میتونن آپدیت جدید رو از لینک زیر دان و نصب کنند..بهبودهای زیادی در این آپدیت قرار داده شده..

Firmware update to v3.925 for Asia Pacific | Sony AP

سپاس از قرار گیری اپدیت جدید این اپدیت برای تمامی سری های c d داده شده و احتمالا اخرین اپدیتشم باشه بازم البته جای تحسین داره که سونی اینقدر خوب از دستگاهاش پشتیبانی می کنه اپدیت های تایر گذار که خودم به شخصه از اولین روزی که خریدمش تا الان رسما به 1 tv دیگه تبدیلش کرده

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سپاس از قرار گیری اپدیت جدید این اپدیت برای تمامی سری های c d داده شده و احتمالا اخرین اپدیتشم باشه بازم البته جای تحسین داره که سونی اینقدر خوب از دستگاهاش پشتیبانی می کنه اپدیت های تایر گذار که خودم به شخصه از اولین روزی که خریدمش تا الان رسما به 1 tv دیگه تبدیلش کرده
البته دوست عزیز چند تا خبر از سایتهای معتبر خوندم که تمام تی وی های ۲۰۱۶ سونی تا آخر پاییز امسال به اندروید ۷ آپدیت میشن و اون آپدیت آخرین آپدیتشون خواهد بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: s.1

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته دوست عزیز چند تا خبر از سایتهای معتبر خوندم که تمام تی وی های ۲۰۱۶ سونی تا آخر پاییز امسال به اندروید ۷ آپدیت میشن و اون آپدیت آخرین آپدیتشون خواهد بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

بله همین درسته اندروید 7 اخریشه اما نمی دونم چرا هنوز توی 6 گیر کرده

rezaalyyari

کاربر سایت
Aug 4, 2017
7
سلام منم خرید از بانه رو صلاح می دونم تا حالا چندین بار از ممتازکالا گرفتم و هم از برخوردشون و هم کیفیت دستگاه راضیم چند روز قبل این رو برای دوستم گرفتیم خیلی راضیه ازش
photo_2017-09-08_02-24-25.jpg

• Like
Reactions: ps3_360_wii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر