خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
آخرین ویرایش:

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
منم عین خودت میخواستم x8000d سونی بگیرم ولی چون نمایندگی فقط سری e اونم ۴۹ با قیمت کاذب و مسخره ۴۹۰۰ میداد و حالو حوصله بانه و بدون گارانتی نداشتم امروز رفتم نمایندگی سامسونگ یه دونه ku7970 پنجاه اینچ گرفتم ۲۸۰۰ ! الانم نمایندگی زنگ زد ساعت ۸ میاد نصب میکنه ! خبری از کارت هدیه و اینا هم نیست چون جشنواره تابستونه تموم شده.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
سلام اقا به سلامتی گرفتی تلویزیونو؟ چطوره راضی هستی ؟ اگه اوکیه منم همینو بگیرم hdr خیلی واسم مهم نیست بیشتر میخوام کیفیت ۴کی خوب باشه ممنون

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
سلام اقا به سلامتی گرفتی تلویزیونو؟ چطوره راضی هستی ؟ اگه اوکیه منم همینو بگیرم hdr خیلی واسم مهم نیست بیشتر میخوام کیفیت ۴کی خوب باشه ممنون

آره دو شب پیش اومدن نصب کردن،کیفیت 4K واقعا عالیه و حرف نداره کلا اگه زیاد در قید و بند اعداد و ارقام و این چیزا نیستی همین رو بگیر ! من راستش انقدر تلویزیون ها رو با هم مقایسه کردم این اواخر کلافه شدم اخرش تصمیم گرفتم همین رو بگیرم ! قصد داشتم سونی X8000 بگیرم بدون گارانتیش گیر نمیومد تهران و کلا ترس داشتم از خرید جنس بدون گارانتی بانه، با گارانتیش هم 4900 بود !! انتخاب دیگم هم LG UH85000 بود که اونم 4500 بود و انتخاب سوم همین سامسونگ KU7970 که 2800 خریدم ! تفاوت کیفیت اگه وجود داشته باشه قطعا به اندازه دو میلیون قیمت نیست !

فقط تنها ضعفی که این TV داره به نظرم سیستم عامل تایزن هست که اون دوتای دیگه اندروید بود هرچند همین تایزن هم کلی APP کاربردی واسش هست ...

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
آره دو شب پیش اومدن نصب کردن،کیفیت 4K واقعا عالیه و حرف نداره کلا اگه زیاد در قید و بند اعداد و ارقام و این چیزا نیستی همین رو بگیر ! من راستش انقدر تلویزیون ها رو با هم مقایسه کردم این اواخر کلافه شدم اخرش تصمیم گرفتم همین رو بگیرم ! قصد داشتم سونی X8000 بگیرم بدون گارانتیش گیر نمیومد تهران و کلا ترس داشتم از خرید جنس بدون گارانتی بانه، با گارانتیش هم 4900 بود !! انتخاب دیگم هم LG UH85000 بود که اونم 4500 بود و انتخاب سوم همین سامسونگ KU7970 که 2800 خریدم ! تفاوت کیفیت اگه وجود داشته باشه قطعا به اندازه دو میلیون قیمت نیست !

فقط تنها ضعفی که این TV داره به نظرم سیستم عامل تایزن هست که اون دوتای دیگه اندروید بود هرچند همین تایزن هم کلی APP کاربردی واسش هست ...

مرسی از توضیحتون مبارک باشه فقط یه سوال upscaleاش چطوره مثلا بازیهای ۱۰۸۰ خوب نشون میده ۴کی؟

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران

سلام داداش، نورش چطوره؟ محبت میکنید راجع به نورش یه نظری بدید در مقایسه با تی وی قبلی خودتون.

راستش این اعداد و ارقام چندان هم بی ربط نیستند، من سر همین بی اعتنایی به این ارقام چوب uj6300 رو خوردم، خیال کردم این نمرات با معیارهای خیلی ایده ال گرایانه داده شدند. مثلا تصور میکردم نور این تی وی زیاد نباید کم باشه و اینکه کیفیتش اینقدرام که میگه بد نیست اما بعد خرید فهمیدم تمام نمرات بر حق بودند.

• Like
Reactions: PooyaGH and snoko

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام داداش، نورش چطوره؟ محبت میکنید راجع به نورش یه نظری بدید در مقایسه با تی وی قبلی خودتون.

راستش این اعداد و ارقام چندان هم بی ربط نیستند، من سر همین بی اعتنایی به این ارقام چوب uj6300 رو خوردم، خیال کردم این نمرات با معیارهای خیلی ایده ال گرایانه داده شدند و نور این تی وی زیاد نباید کم باشه اما بعد خرید فهمیدم تمام نمرات بر حق بودند.
نورش نمره قابل قبولی از سایت رتینگز گرفته وکاملا مناسبه sdr هستش و ولی برای hdr مناسب نیست.وهمچین رنگها برای محتوای hdr مناسب نیست.
در باقی موارد تلویزیون عالی وخوبی هستش
من خودم ku7970 دارم

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
نورش نمره قابل قبولی از سایت رتینگز گرفته وکاملا مناسبه sdr هستش و ولی برای hdr مناسب نیست.وهمچین رنگها برای محتوای hdr مناسب نیست.
در باقی موارد تلویزیون عالی وخوبی هستش
من خودم ku7970 دارم
سلام یه سوال داشتم چون این تلویزیونو چند وقته دارین میخواستم بدونم کلا بازیهایی که رزولوشن ۱۰۸۰ دارن روی تلویزیون ۴کی کیفیتشون افت میکنه و حالت کدر میشن نسبت به تلویزیون fullhd ؟؟
چون من مثلا بازی gtav رو خونه دوستم که ۴کی داشت دیدم کیفیتش تصویرش پایین تر از تلویزیون full hd خودم بود میگفت به خاطر upscale درسته؟ ممنون

• Like
Reactions: snoko

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان در مورد تلویزیون سونی 55X7000E و 49X8000Eنظرتون رو میفرمایید ( قیمتی یکی هستن )

برای هم بازی ps4 pro هم دیدن شبکه های تلویزیونی hd و sd

اگر تفاوت در hdr و کیفیت تصویر 4k خیلی زیاد نیست و نزدیک به هم هست خوب اولویتم میشه اونی که بزرگتره ( مگر اینکه تقاوت تصویر خیلی زیاد باشه )
ممنون میشم نظرتون رو کامل بفرمایید

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
قضیه خرید tv داستانی شده برا من

امروز تصمیم عوض شد SONY X43 7000E رفت تو لیست با قیمت دو میلیون ۲۵۰

قیمتش که خوبه برا TV 4K /HDR

تا شب تصمیم رو میگیرم بخرم یا نه