خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
۱ تومن ارزونتره

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

من که جایی ندیدم قیمت زده باشه اما گفتم فرق جهانیش 200 دلاره 55 هم از نزدیک در کنار 49 کاملا مشهود بزرگ تره 1 تومن از کجا اوردید اما اگر درستم باشه بازم در قیمت بالا اهمیتی نداره

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
من که جایی ندیدم قیمت زده باشه اما گفتم فرق جهانیش 200 دلاره 55 هم از نزدیک در کنار 49 کاملا مشهود بزرگ تره 1 تومن از کجا اوردید اما اگر درستم باشه بازم در قیمت بالا اهمیتی نداره
بله بسته به کاربریش داره
با دلار ۳۸۰۰ حداقل ۸۰۰ هزار اختلافه
البته پیشبینی منه
خب معلومه که ۵۵ بزرگتره

• Like
Reactions: eeeeee

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
مدل های x vision بدترین انتخابها هستن

سلام.
خودتون تجربه استفاده از ایکس ویژن رو داشتین؟
این مدل هایی جدیدی که آوردن و به گفته خودشون هم اسمارت و هم 4k هست، از نظر کیفیت تصویر، تاخیر، کنتراست، نمایش رنگ ها و این موارد چجوری هست؟
توی مشخصاتش زده پنل با درجه کیفی +A، با خودم گفتم تی وی بعدی رو از اینا بگیرم که هم ارزونه و هم با کیفیت و هم گارانتی خوبی داره.
یکم توضیح بدین ممنون میشم.

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
سلام.
خودتون تجربه استفاده از ایکس ویژن رو داشتین؟
این مدل هایی جدیدی که آوردن و به گفته خودشون هم اسمارت و هم 4k هست، از نظر کیفیت تصویر، تاخیر، کنتراست، نمایش رنگ ها و این موارد چجوری هست؟
توی مشخصاتش زده پنل با درجه کیفی +A، با خودم گفتم تی وی بعدی رو از اینا بگیرم که هم ارزونه و هم با کیفیت و هم گارانتی خوبی داره.
یکم توضیح بدین ممنون میشم.

حماقت نکن :D :|

• Like
Reactions: snoko

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
البته طبق استاندارد اگر فاصله شما با تلویزیون حداکثر 3 متر هست 50 اینچ کافیه.ولی اگر بیشتر از 3 متر باشه 55 یا بالاتر بگیرید
البته یک قانون دیگه ای هم هست که میگه هر چی تلویزیون بزرگتر لذتشم بیشتر
نکته:دوستان اگر چشمهاتونو دوست دارید حتما فاصلتونو با تلویزیون حفظ کنید.مخصوصا این تلویزیونهای جدید که روشنایشون خیلی زیاده چشمها رو از بین میره.

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان من شیراز رو زیر و رو کردم ولی سونی x8000d گیرم نیومد
یک سایت اینترنتی مطمئن معرفی میکنید که داشته باشن یا اگر کسی میدونه کجای شیراز گیر میاد بگه ممنون میشم

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اینجوری نمی ارزه
نمیشه نمایندگی بیعانه بدی برات بیاره

میگن اصلا شیراز نیومده!!!!
نه امکانش نیست

دوستان مدل دیگه ای از سونی اگه مد نظرتون هست بگید البته میخوام مثل x800d باشه یا سامسونگ

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته طبق استاندارد اگر فاصله شما با تلویزیون حداکثر 3 متر هست 50 اینچ کافیه.ولی اگر بیشتر از 3 متر باشه 55 یا بالاتر بگیرید
البته یک قانون دیگه ای هم هست که میگه هر چی تلویزیون بزرگتر لذتشم بیشتر
نکته:دوستان اگر چشمهاتونو دوست دارید حتما فاصلتونو با تلویزیون حفظ کنید.مخصوصا این تلویزیونهای جدید که روشنایشون خیلی زیاده چشمها رو از بین میره.

اره اما ممکنه 49 پنلش فرق بکنه چرا که 55 نقد شده نکته ی بعدی اینه که بین 49 با 55 اینقدری فرق دیگه نیست طرف بیخیال بشه یعنی اگر فاصلش کمه می ره سمت 43 اینچ ضمن اینکه کلا 55 هم محبوب ترین سایز 4k هست بعدا راحت تر می شه فروختش پس 200 دلار اختلافش توجیهی نداره.

برای این قضیه هم حتما روشنایی کم کنید حتی در سونی ها می شه black frame اضافه کرد که تاریک ترش می کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر