خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
دوستان این مانیتور برای ps4 pro گزینه مناسبیه چون من اینپوت لگ بالای tv ها که در بهترین حالت 20هست(oled با قیمت فضایی) رو نمی تونم تحمل کنم حتی اگر کیفیت تصویر بالایی داشته باشن

LG 32UD99-W: 32 Class 4K UHD IPS LED Monitor with HDR10

+ 4k
+ IPS panel
+ HDR
+ 32 اینچ
+ USB Type-C
+ HDCP 2.2 Compatible
+ 5m input lag

البته هنوز به بازار نیومده ولی بزودی عرضه میشه قیمت هم 1000 دلاره

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان این مانیتور برای ps4 pro گزینه مناسبیه چون من اینپوت لگ بالای tv ها که در بهترین حالت 20هست(oled با قیمت فضایی) رو نمی تونم تحمل کنم حتی اگر کیفیت تصویر بالایی داشته باشن

LG 32UD99-W: 32 Class 4K UHD IPS LED Monitor with HDR10

+ 4k
+ IPS panel
+ HDR
+ 32 اینچ
+ USB Type-C
+ HDCP 2.2 Compatible
+ 5m input lag

البته هنوز به بازار نیومده ولی بزودی عرضه میشه قیمت هم 1000 دلاره
4 ميليون بدي تي وي بهتر نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Jack cooper

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
کسی اینجا سونی x80d داره عکس بزاره ازش ؟ :-" مخصوصا تصاویر تاریک :-" خواستم ببینم لوکال دیمینگ و بک لایتش چجوره تو تصاویر تاریک نور افت میکنه یا میشه غیر فعالش کرد ؟ :-"

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,348
نام
محمدرضا
4 ميليون بدي تي وي بهتر نيست؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tv قابلیت های خودشو داره مثل کیفیت تصویر فوق العاده تر ولی برای من سایه ننداختن و اینپوت لگ پایین خیلی مهم تره
خودمو حرفه ای نمیدونم ولی بازیکنای حرفه ای همیشه مانیتور میگیرن ، به علت response time بهتر

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
کسی اینجا تلوزیون LG مدل
55 اینچ 850v داره؟
1-من هر کار میکنم زبانش رو فارسی کنم نمیشه
اصلا کشور ایران نداره
2-با اینکه به وای فا وصل کردم نمی تونم باهاش سرچ کنم تو اینترنت!!
3-از کجا میشه اپدیتش کرد؟
دوستانی که با LG سرکار دارن ممنون میشم راهنمایی کنن
بعضی تیترهارو توی منو که میزنم پین کد 4 رقمی میخواد.یه چندتا پین از تو دفترچس امتحان کردم اشتباه بودن

• Like
Reactions: Xenon360

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,824
نام
مهراد
دوستان عزیز یه سوال
توی این TV KU7970 احساس میکنم توی بازی فیفا 17 ، موقعی که توی زمین بازی منطقه بازی رو عوض میکنی یا پاس میدی به یار بالای زمین یا برعکس ، یه لحظه نصف چمن حالت Blur مانند پیدا میکنه ، بعد این قضیه دیده نمیشه تا چند لحظه دوباره بعد اینجوری میشه! در صورتی که در PES این مشکل نیست! و قبلا هم توی تی وی سابقم این مشکل رو نداشتم

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر
دوستان عزیز یه سوال
توی این TV KU7970 احساس میکنم توی بازی فیفا 17 ، موقعی که توی زمین بازی منطقه بازی رو عوض میکنی یا پاس میدی به یار بالای زمین یا برعکس ، یه لحظه نصف چمن حالت Blur مانند پیدا میکنه ، بعد این قضیه دیده نمیشه تا چند لحظه دوباره بعد اینجوری میشه! در صورتی که در PES این مشکل نیست! و قبلا هم توی تی وی سابقم این مشکل رو نداشتم

هر چی موشن فلو داری یا ارتقا دهنده هرتزه نمیدونم smooth چی چی رو غیر فعال یا صفر کن ببین درست میشه :|

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان عزیز یه سوال
گزینه لرزش،تصویر رو یا خاموش،کن یا بزارش روی،مقدار 3.روی 3 هیچ مشکل خاصی،بوجود نمیاد.بیشتر از اون وقتی دوربین رو یک مرتیه میچرخونی یک حالت شطرنج مانند بوجود میاد.

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
دوستان ی سوال دارم. خواستم از تجربیاتتون استفاده کنم . کسی این مدل تی وی رو داره ؟
KD-43X8000D
KD-43X800D

سونی هست و از چندنفر دیگه سوال گرفتم نظر مثبتی داشتن راجبش. اگه کسی هست اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه بهم.
KD-43X8000D - سونی ایران

jcs.w

کاربر سایت
Aug 29, 2013
373
دوستان تلويزيون هاى زير ٤٠ مثلا ٣٢ كه هوشمند باشه ( ترجيحا سامسونگ ) ديگه نداريم تو بازار؟ من ديجى كالا و سايتايه ديگرم ديدم نداشتن...

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان تلويزيون هاى زير ٤٠ مثلا ٣٢ كه هوشمند باشه ( ترجيحا سامسونگ ) ديگه نداريم تو بازار؟ من ديجى كالا و سايتايه ديگرم ديدم نداشتن...
اگر full hd میخوای k5950 سایز 40 1560 هزار
سایز 32 هم داره

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,342
نام
مهدی
دوستان از بین ال ای دی سامسونگ و سونی کدومش رو پیشنهاد میکنید؟میخوام 4k باشه و hdr هم ساپورت کنه,بیشتر از 3,5 هم نمیتونم هزینه کنم
ی سوال دیگه:ایا واقعا پرو تفاوت چشمگیری با معمولی داره که بخوام هزینه کنم یا نه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان از بین ال ای دی سامسونگ و سونی کدومش رو پیشنهاد میکنید؟میخوام 4k باشه و hdr هم ساپورت کنه,بیشتر از 3,5 هم نمیتونم هزینه کنم
ی سوال دیگه:ایا واقعا پرو تفاوت چشمگیری با معمولی داره که بخوام هزینه کنم یا نه؟
تفاوت در حد همون رزولوشن هست.
چند اینچ میخوای؟

isapor1234

کاربر سایت
Mar 31, 2016
257
نام
امیر

من رفتم نمایندگی سونی مدل x80d سایز 49 اینچ خیلی چشمام گرفت عالی بود واقعن 4k از همشون بهتر نشون میداد انگار پیکسلاش 2 برابر بقیه است :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر