خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
سلام دوستان
رفتم خونه داداشم فیفا زدم دیدم سرعتش خیلی زیاده نسبت به مال من
تلویزیونش42 الجی ال سی دی اچ دی مال 6-7 سال قبل دستگاهشم پرو
تلویزیون من55 الجی فول امکانات فورکی و.....
الان ؟ شده اینکه سرعتش بیشتر بود واسه اینچ پایین تر؟یا دستگاش پرو؟یا اینکه تلویزیون های فورکی سرعتشون پایینتر از اچ دی؟
؟؟؟؟؟!!!

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
"49 قیمتش 1200 دلار و "55 قیمتش 1400دلار هست پس با توجه به قیمت گذاری سایر مدلها و با دلار 4000 تومان قیمت برای سایز 49 حدود 4700 و برای سایز 55 حدود 5500 خواهد بود
مگر اینکه خود شرکت قیمتها را کاهش دهد بنابرای برای محدوده بودجه متوسط سایز "49 مناسب هست مگر اینکه منتظر بمانید تا مدل ال جی 55sj8500 موجود بشه البته بررسی از این مدل فعلاً موجود نیست
سایز 55 اینچ x900e هم قیمت مدل پارسال x8500d هستش.پس میشه،امیدوار بود قیمت حول و حوش 4500 باشه

• Like
Reactions: Jack cooper

hamed20

کاربر سایت
Jun 21, 2017
4
سایز 55 اینچ x900e هم قیمت مدل پارسال x8500d هستش.پس میشه،امیدوار بود قیمت حول و حوش 4500 باشه
سلام
من از خدام هست که پایین بیاد چون قصد خرید دارم البته اون کاهشی که شما میفرمایید مطمعناً در قیمت دلاری آن صورت گرفته بود که نسیم آن به طرف ما هم وزید قیمت 55x850d در حال حاضر 1100 دلار میباشد بنا به سنت هر سال نیمه دوم سال نوسان قیمت ارز خواهبم داشت من تا برج 7 صبر میکنم ولی با این تورمی که امسال داریم و از طرفی دولت از انتخابات گذر کرده و صادرات غیر نفتی چند ماه گذشته کاهش شدید داشته و همچنین بحث یکسان سازی نرخ ارز هم مطرح هست بهانه حسابی برای نوسان شدید ارز فراهم هست

• Like
Reactions: snoko

snoko

کاربر سایت
Dec 23, 2008
450
نام
احسان
سلام
من از خدام هست که پایین بیاد چون قصد خرید دارم بنا به سنت هر سال نیمه دوم سال نوسان قیمت ارز خواهبم داشت من تا برج 7 صبر میکنم ولی با این تورمی که امسال داریم و از طرفی دولت از انتخابات گذر کرده و صادرات غیر نفتی چند ماه گذشته کاهش شدید داشته و همچنین بحث یکسان سازی نرخ ارز هم مطرح هست بهانه حسابی برای نوسان شدید ارز فراهم هست
منم میترسم دلار همینطور بره بالا وگرنه صبر میکردم
انشالله این ماه میخرم بحول و قوه الهی

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

• Like
Reactions: eeeeee and hamed20

hamed20

کاربر سایت
Jun 21, 2017
4
منم میترسم دلار همینطور بره بالا وگرنه صبر میکردم
انشالله این ماه میخرم بحول و قوه الهی

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
الان حباب قیمتش خیلی بالاست حداقل تا 5500 راه دارد
در جواب دوستمان mohsen2012 مورد دیگه ای که هست سری 900e قرار نیست جانشین سری 800 شود مطمعناً مطلع هستید که سری 800e و 850e هم تولید شده اند پس امکان ندارد قیمت تا حدی که شما میفرمایید کاهش داشته باشد
همینطور که در حال حاضر قیمت "65 آنها در سایت آمازون 300 دلار اختلاف قیمت دارند

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان عزیزی که تی وی سونی 850 دارن آپدیت جدید امروز براش اومده و قابلیت فوق العاده ی HDR HLG رو بهش اضافه کرده که قطعا لذت استفاده از این تی وی رو بیشتر میکنه...
support:download detail:618566:System Software Update for Asia Pacific

خداوکیلی دم سونی گرم که اینقدر تو آپدیت ها عالی عمل میکنه...
طبق چیزی هم که بنده متوجه شدم تو آپدیت بعدی که اندروید 7 هست چند تا قابلیت فوق العاده دیگه هم اضافه میشه...

موفق باشید...

این ویژگی ها چی هست حالا داش سعید؟؟

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
این ویژگی ها چی هست حالا داش سعید؟؟
عرفان جان اول یه توضیحی راجبه این آپدیت جدید بدم خدمتت...
تا قبل این آپدیت وقتی فلش به تی وی وصل میکردم یه مقدار دیر میخوند ولی تو آپدیت جدید خیلی سریعتر میخونه...
و نکته مهم تر اینکه اومدم دو تا کلیپ مشابه دانلود کردم..یکی hdr 10 و اون یکی hdr hlg...
کیفیت و رنگها و...تو hlg خیلی بهتر بود...
حتمن خودتم امتحان کن...

اینجور که شنیدم تو اندروید 7 اینپوت لگ تو تمام حالتها به طور کلی خوب میشه و قابلیت ضبط روی فلشم بهش اضافه میشه...
البته یکجا هم دیدم زده که شاید hdr dolby vision به صورت نرم افزاری بهش اضافه بشه که البته با توجه به مشخصات تی وی فکر نکنم خیلی عالی دربیاد..

حالا باید بمونیم ببینیم چی میشه...

در کل این آپدیت جدیده خیل خوب شده...

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عرفان جان اول یه توضیحی راجبه این آپدیت جدید بدم خدمتت...
تا قبل این آپدیت وقتی فلش به تی وی وصل میکردم یه مقدار دیر میخوند ولی تو آپدیت جدید خیلی سریعتر میخونه...
و نکته مهم تر اینکه اومدم دو تا کلیپ مشابه دانلود کردم..یکی hdr 10 و اون یکی hdr hlg...
کیفیت و رنگها و...تو hlg خیلی بهتر بود...
حتمن خودتم امتحان کن...

اینجور که شنیدم تو اندروید 7 اینپوت لگ تو تمام حالتها به طور کلی خوب میشه و قابلیت ضبط روی فلشم بهش اضافه میشه...
البته یکجا هم دیدم زده که شاید hdr dolby vision به صورت نرم افزاری بهش اضافه بشه که البته با توجه به مشخصات تی وی فکر نکنم خیلی عالی دربیاد..

حالا باید بمونیم ببینیم چی میشه...

در کل این آپدیت جدیده خیل خوب شده...
فايل رو آپديت كردم ريختم رو فلش ... تي وي نميره برا آپديت . رو هارد هم كپي كردم باز نميره برا آپديت

از تو خود تي وي ميشه اقدام كرد؟

• Like
Reactions: Jack cooper

BoxBox

کاربر سایت
Jun 16, 2014
2,967
سلام دوستان
میخواستم بدونم مانیتور BenQ RL2455HM رو کسی تاحالا داشته ارزش داره بخرمش؟
با بودجه 1 میلیون چه مانیتورایی رو پیشنهاد میدین ؟
ممنون

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
دوستان من تی وی KU7970 خریدم حالا دیشب یه Kong Skull island دان کردم کیفیت Bluray حجمش هم 8 و نیم گیگ ، ریختم تو هارد اکسترنال وصل کردم تیک داره همون اولش گیر میکنه ولی تو PC درست نشون میده. البته اینم بگم تی وی قبلی هم سامسونگ اسمارت 40 اینچ بود این سال اخری اصلا هارد اکسترنال منو جواب نمیداد! این یکی هم کلا تا میخواد محتویات هاردو باز کنه طول میکشه. حالا نمیدونم هارد من خیلی زیاده چون 500 گیگ هست و 200 تاش تقریبا پر. یا اینکه مدیاپلیر سامسونگ خیلی ضعیفه! کسی تست کرده فیلم 4K یا بلوری حجم بالا نگاه کرده تو این مدل تی وی؟

پ.ن : ببخشید اینجا مطرحش کردم نمیدونستم کجا سوالو بپرسم!

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان من تی وی KU7970 خریدم حالا دیشب یه Kong Skull island دان کردم کیفیت Bluray حجمش هم 8 و نیم گیگ ، ریختم تو هارد اکسترنال وصل کردم تیک داره همون اولش گیر میکنه ولی تو PC درست نشون میده. البته اینم بگم تی وی قبلی هم سامسونگ اسمارت 40 اینچ بود این سال اخری اصلا هارد اکسترنال منو جواب نمیداد! این یکی هم کلا تا میخواد محتویات هاردو باز کنه طول میکشه. حالا نمیدونم هارد من خیلی زیاده چون 500 گیگ هست و 200 تاش تقریبا پر. یا اینکه مدیاپلیر سامسونگ خیلی ضعیفه! کسی تست کرده فیلم 4K یا بلوری حجم بالا نگاه کرده تو این مدل تی وی؟

داداش احتمال زیاد مشکل از هاردته...یدونه فلش بگیر و خیالتو راحت کن...

• Like
Reactions: SiminSecret

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

من یک i am legend 4k دانلود کردم حجمش11 گیگ بود راحت اجرا شد.

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان كسي تونسته با آيفون از طريق اپليكيشن يو.تيوب ويديو ها رو استيريم كنه روي X850D ؟؟

من هرچي تلاش كردم گوشي با تي وي ب راحتي كانكت ميشه ... ولي ويديو ها شروع نميكنه برا استريم ...

كسي امتحان كرده؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر