خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

hamidvictor

کاربر سایت
Apr 13, 2011
65
رفقا من امروز SONY X8500D گرفتم تصاویرش واقعا عالیه
طراحیش فک براندازه انصافا بی نظیر هست طراحی این TV
یه ویدئوی 4K دیدم رسما پشمام ریخت :|
من با منو هاش حال کردم همچنین کنترل TV
تا اینجا یه کلیپ 4K دیدم با یه کلیپ خاک بر سری :D:D, راضی ام ازش:D
هنوز روی کنسول تست نکردم چون شارژ دستم تموم شده و کابل شارژش گم شده%-( فردا میرم پایتخت یه کابل میخرم تست میکنم ( PS4 Pro)
رفقا داستانای HDR و بقیه مسخره بازیایی که داره رو فردا روی Pro تست میکنم حتما همینجا نقد میکنم برا رفقای بازی سنتر
شب خوش یاعلی

مبارک باشه :))
هنوز روی کنسول تست نکردم چون شارژ دستم تموم شده و کابل شارژش گم شده!!!!!!!!! :-S یعنی کابل شارژ دیگه ای خونتون پیدا نمیشه؟؟؟؟ خخخخخخ
پاوربانکی . شارژری چیزی !!!!!!!! 1 آمپر :))) صرفا جهت شوخی :))

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
سلام x850d چطور اپدیت کنم ، زدم سرچ کرد چیزی پیدا نکرد احتمال داره اپدیت شده باشه ؟ و یه سوال دیگه این که هارد اکسترنال پر از فیلم چرا به tv وصل نمیشه ؟ و زیر نویس فارسی پشتیبانی میکنه ؟
اكثر تي وي هاي سوني كه وارد ايران ميشن براي منطقه اسياست. بخاطر همين براي اپديت تو سايت منطقه اسياي سوني سرچ كنيد و پيدا ميشه.
بله از زيرنويس فارسي پشتيباني ميكنه. واسه هارد هم بعد از اتصال تقريبا ٥ دقيقه صبر كن تا كل هارد لود بشه بعدش فيلمارو پخش كن.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام x850d چطور اپدیت کنم ، زدم سرچ کرد چیزی پیدا نکرد احتمال داره اپدیت شده باشه ؟ و یه سوال دیگه این که هارد اکسترنال پر از فیلم چرا به tv وصل نمیشه ؟ و زیر نویس فارسی پشتیبانی میکنه ؟
داداش برو به لینک زیر و دان کن و با فلش نصب کن..

Support for:KD-55X8500D:X85 Series - 4K TV:BRAVIA TV (LED / LCD / FULL HD)

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
رفقا من امروز SONY X8500D گرفتم تصاویرش واقعا عالیه
طراحیش فک براندازه انصافا بی نظیر هست طراحی این TV
یه ویدئوی 4K دیدم رسما پشمام ریخت :|
من با منو هاش حال کردم همچنین کنترل TV
تا اینجا یه کلیپ 4K دیدم با یه کلیپ خاک بر سری :D:D, راضی ام ازش:D
هنوز روی کنسول تست نکردم چون شارژ دستم تموم شده و کابل شارژش گم شده%-( فردا میرم پایتخت یه کابل میخرم تست میکنم ( PS4 Pro)
رفقا داستانای HDR و بقیه مسخره بازیایی که داره رو فردا روی Pro تست میکنم حتما همینجا نقد میکنم برا رفقای بازی سنتر
شب خوش یاعلی
بابا با يه كابل يو اس بي معمولي شارژ كن
كابل شارژر گوشيت اگه آيفون نيست .... اين همه كابل يو اس بي ريخته تو خونه

Sent from my iPhone using Tapatalk

برای پخش فیلم روی x850d چطور mx player بریزم روی تلوزیون ؟
از گوگل پلي با خود تي وي دانلود كن برادر احسان

Last edited by a moderator:

somagh

کاربر سایت
May 2, 2017
11
دوستان
من هم سونی 8500 رو با همون رام سنگاپور به اندروید ۶ اپدیت کردم
کندی منو کمتر شد و این قابلیت اضافه شد که فلش مموری رو به عنوان حافظه جانبی سیستم اندروید قبول میکنه
در ضمن توصیه میکنم همه آندروید دارها برنامه CetusPlay رو روی گوشی و tv نصب کنند
گوشی رو تبدیل میکنه به موس ، کیبورد و تاچ پد تلویزیون و قابلیت های دیگه

فقط یه سوال
ما الان یه LCD سونی مال ۷-۸ سال پیش هم داریم
نور تصویرش فوق العاده بالاست
طوری که نور پایین این LED خیلی تو ذوق میزنه و حتی خونواده شاکی شدن!

میخوام بدونم همه این led ها به همین صورتن؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
هر روز که میگذره بیشتر از این 800d خوشم میاد.دیروز چند ده گیگ کلیپ 4k دانلود کردم و با خود tv دیدم واقعا کیفیت تصویرش فوق العاده هستش.بدون لگ و رنگ پریدگی خیلی نرم ویدیوها رو اجرا میکنه.من خودم یه minix hx8 پلاس دارم که ۸۰۰ تومن خریده بودم ولی تو پخش ویدیو های 4k اذیت میکرد ولی این سونی خیلی عالی پخش میکنه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
رفقا خوندم پیاما رو کلی خندیدم مرسی :)):))
آقا یک کلام عالیه
بازی هایی که تست شد با X850D
پروجکت کار
فیفا 17
بتل 1
از همه بهتر بتل هست روی 4K واقعا غولی میشه
فیفا هم خوبه پروجکت کار هم نورپردازیش عالی
فقط الان خواستم TV و آپدیت کنم از خود TV که نشد اومدم سایت سونی برا دانلود کدوم و باید دانلود کنم ؟ من دارم همون اولی که زده برای ویتنام و مالزی دانلود میکنم درسته دیگه؟!
فقط اون تنظیمی که عرفان گفت Enhanced mode و پیدا نکردم کجاس عرفان جان اینی که گفتی؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
رفقا خوندم پیاما رو کلی خندیدم مرسی :)):))
آقا یک کلام عالیه
بازی هایی که تست شد با X850D
پروجکت کار
فیفا 17
بتل 1
از همه بهتر بتل هست روی 4K واقعا غولی میشه
فیفا هم خوبه پروجکت کار هم نورپردازیش عالی
فقط الان خواستم TV و آپدیت کنم از خود TV که نشد اومدم سایت سونی برا دانلود کدوم و باید دانلود کنم ؟ من دارم همون اولی که زده برای ویتنام و مالزی دانلود میکنم درسته دیگه؟!
فقط اون تنظیمی که عرفان گفت Enhanced mode و پیدا نکردم کجاس عرفان جان اینی که گفتی؟
مباركت باشه مشتي ... ب خوشحالي . ايشلا نور LED هاش كم نشه برات

دادا منو رو بزن . بيا پايين منو . برو ستينگ ... بخش hdmi رو انتخاب كن و اونجا برا پورتي ك كنسول رو بهش وصل كردي براش فعال كن اين مد رو
میشه برنامه shareit روی x850 نصب کرد و هر برنامه ای که بخوای از گوشی به تلوزیون کپی کرد ؟

دادا شير ايت رو نمي دونم . ولي ميتوني نرم افزار بريزي رو فلش نصب كني
احسان جان میدونی چطور میشه فهمید کدوم لینک دانلود رو باید دانلود کنم برا آپدیت tv ؟

برادر لينك مربوط ب سنگاپور رو دانلود كنين ... اونا سه تايي ديگه اندرويد ٥ هست .

• Like
Reactions: YAMAUCHI

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
مباركت باشه مشتي ... ب خوشحالي . ايشلا نور LED هاش كم نشه برات

دادا منو رو بزن . بيا پايين منو . برو ستينگ ... بخش hdmi رو انتخاب كن و اونجا برا پورتي ك كنسول رو بهش وصل كردي براش فعال كن اين مد رو

دادا شير ايت رو نمي دونم . ولي ميتوني نرم افزار بريزي رو فلش نصب كني

برادر لينك مربوط ب سنگاپور رو دانلود كنين ... اونا سه تايي ديگه اندرويد ٥ هست .

عرفان جان مرسی دادا
System Software Update for Vietnam/Malaysia/Singapore only این و دارم دانلود میکنم سنگاپور هم هست

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
خب بعد از چند ساعت با x850d چند خط بنویسم
X850D اصلا به درد شبکه های SD نمیخوره و کیفیتش اصلا خوب نیست برعکس شبکه های HD رو واقعا عالی نشون میده
موشن اونقدرها که تعریف کردن خوب نیست البته عملکردش روی تصاویر مثل فوتبال و میگم, برد یووه هم تبریک میگم :x
اما گیم
اولش یه ذره درد سر داشتم چون توی تنظیمات PS4 Pro میزد فقط از 2k پشتیبانی میکنه در ضمن همزمان پیام هم میداد که TV شما میتونه رزولوشن بالاتر هم ساپورت کنه خلاصه به هر بدبختی بود با تنظیم TV و یک بار ری استارت شدنش ( فعال کردن Enhanced mode و روشن کردن گزینه 4K) خروجی تصویر 4K رو در اطلاعات خروجی تصویر کنسول مشاهده کردم B-)
بتل 1 و تست کردم انصافا حیرت آوره و مزه ی 4K به نظرم روی بتل 1 از همه گیم ها هم بیشتره هم بهتره
فیفا 17 هم تغییراتش نسبت به Full HD محسوس بود مثل نیم سایه ها , شفافیت تصویر در نقاط دور مثلا تماشاچیا و ... اما خب بتل چیز دیگه اس
پروجکت کار هم راضی ام اما به هیچ وجه به بتل و فیفا نمیرسه ( از لحاظ 4K میگم )
اویل 7 و GTA V رو هنوز تست نکردم این دوتا رو هم تا فردا تست میکنم میگم
ارادت
فقط من فایل آپدیت TV که 1.5 گیگ هست و دانلود کردم الان باید بریزم روی روت فلش یا یک فولدر باز کنم مثل آپدیت PS4 ؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظر من که 4k کاملا خالی بندی هست و کلا تغییری هم درش حس نمی کنم نهایت یکم render resolution بیشتر می کنه بر فرض از 100 درصد می شه 115 درصد از اونجایی که هم که اپ اسکیل سونی ها خیلی خوبه و در حالت 4k 2.5k تقریبا این قابلیت از کار می افته(بایدم بیافته) ps4 pro هم که عمرا 4k native بده نیست 1080 حتی ممکنه به این خاطر بهترم بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر