خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
منم شيراز هستم كاكو

تو خيابون داريوش مغازه ي نبش پاساژ مهدي UH651 رو گذاشته ميتوني از نزديك ببينيش. UH850 هم گذاشته

خب سوني كلا محصولاتش گرونتر از بقيه برندهاست

من شيراز UH750 نديدم ك بگم بري ببيني

ببين X800D 43 inch قيمت بانش چقدره ... بعيد ميدونم هم تو شيراز اين مدل ٤٣ اينچش گيرت بياد . چون دو ماه پيش هرچقدر گشتم نبود و فقط بانه موجود داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون
خوش وقتم از آشنایی کاکو
این مدل uh750 منم جایی ندیدم تو شیراز داشته باشه،اون مدل سونی هم اگه نباشه خیلی بده که :(
فکر کنم چون شیراز از جنوب و بندر میان بعضی مدلهای بانه اینجا یافت می نشود
پس ما موندیم و و فقط uh651
حالا فردا برم ببینم دنیا دست کیه تو بازار
ممنون از همگی و بخصوص شما :)

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون بابت پاسختون، این نشت نوری که برای uh85 گفتین دقیقا چی هست؟
سونی x800d رو فعلا شهرمون ندیدم توی نمایندگیهای سونی، خودم بیشتر میخام سایز 43 بگیرم ، یکی هم مدل lg uh7700 رو دیدم که 43 اینچ هست که اونم میتونه گزینه مد نظر باشه برام. ولی خب اگه قرار باشه زیاد هزینه کنم مطمعنا اگه تحت فشاری مالی هم قرار بگیرم b6 میخرم چون تنها چیزی هست که منو راضی میکنه
اين نشت نور قضيش اينه ك توي اتاق خيلي تاريك ك لامپي روشن نباشه و تلوزيون يه تصوير كاملا مشكي نشون بده ... شما توي چهار گوشه ي پنل ب طور غير قابل محسوسي نشت نور ميبيني ... يعني يكم سفيدك ميشه اين چهار گوشه نسبت ب بقيه ي جاهاي پنل ... اما زننده نيست ... اما خب بعضيا حساسن ... و نسبت ب اين موضوع وسواس نشون ميدن . ب نظر خودم چيز خاصي نيست ك رو اعصاب باشه. و بازم تكرار ميكنم توي تصاوير كاملا تاريك يا خيلي تاريك و اتاق خيلي تاريك همچين چيزي مشخصه . وگرنه اگه چراغ روشن باشه و يا تلوزيون توي اتتق تاريك يا روشن تصاوير روشن يا رنگي نشون بده اين نشت نور اصلا معلوم نيست

اين مدل UH770 گزينه ي اقتصادي خوبي هست . من روزي ك ميخواستم بخرم فقط UH850 بود توي بازار .

اون B6 هم گزينه ي خوبي هست . ولي با مدل هاي مد نظر شما خيلي فاصله ي قيمتي داره ... نزديك ب ٤ يا ٥ مليون اختلاف قيمته

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من 1 پیشنهاد همگانی هم بدم تا جایی که می تونید برید سمت 4k در مرحله ی بعد هم 120hz هیچ مدلی جز سونی های 4k به شما 120 هرتز native نمی ده اونم فقط در حالت full hd می ده بقیه ی مدل ها باید حتما برید در حالت گیم که در این حالت موشن خاموش می شه 120 هرتزی که برای این کارم استفاده می شه عملا اینجا هم برای شما کاربردی نداره البته سونی ها قابلیت bfi دارن که در مدل 120 هرتزی ها بهتر عمل می کنه در کل اگر غیر سونی خیرد می کنید یا full hd برای گیم اصلا به 120 هرازش اهمیت ندین مگر اینکه خارج از این حالتش برای فیلم یا tv براتون اهمیت داشته باشه که موشن بدید اینم بگم موشن برای فیلم حالت غیر طبیعی بهش می ده اکثرا دوست ندارن.

badsajad

کاربر سایت
Jun 15, 2014
10
داداشم شما با اين بودجه يدونه ٤٩ اينچ UH651 رو بردار از LG

من حقيقتش uh751 نديدم تو بازار ك بهت پيشنهاد كنم
اما اگه طرفاي بودجه ي شما باشه نسبت ب uh651 ارجعيت داره . اگه با سايز كوچكتر ميتونستي كنار بياي شمام همون Sony X800D رو برميداشتي خوب بود پشيمون نميشدي

داداش مرسی از کمکت ! این
این مدل uh651نسبت به w650بهتره ؟ تو این رنح قیمت ؟ 4k ?من فقط برا گیم میخوام ! سایزشم برام مهمه

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ممنون
خوش وقتم از آشنایی کاکو
این مدل uh750 منم جایی ندیدم تو شیراز داشته باشه،اون مدل سونی هم اگه نباشه خیلی بده که :(
فکر کنم چون شیراز از جنوب و بندر میان بعضی مدلهای بانه اینجا یافت می نشود
پس ما موندیم و و فقط uh651
حالا فردا برم ببینم دنیا دست کیه تو بازار
ممنون از همگی و بخصوص شما :)

مخلصيم گلو ... ببين مدل هاي موجود توي بازار شيراز همگي از دوبي وارد ميشن

حتما حواست ب پيشوند UH باشه ... چون فروشنده ها با پيشوند تلوزيونها زياد اشتباه ميكنن...

x800D هم نداشتن و يكيشون گفت سايز كوچك هاي سوني آي سي برد ميسوزونه ما ديگه نمياريم . ولي اين حرف چرنده .

بهرحال شما برو خيابون داريوش توي پاساژ دشتي ها دوتا نمايندگي بزرگ سوني اونجا رو ب روي همديگه هست . وقتي وارد پاساژ شدي نمايندگي سمت چپي قيمت بدون گارانتي اي وي هاي سوني رو ميده . ازش بپرس ببين X800D داره ؟ اگه نداشت برو نمايندگي رو ب روش

انشاالله يه چيز خوب بخري گلو

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372
اين نشت نور قضيش اينه ك توي اتاق خيلي تاريك ك لامپي روشن نباشه و تلوزيون يه تصوير كاملا مشكي نشون بده ... شما توي چهار گوشه ي پنل ب طور غير قابل محسوسي نشت نور ميبيني ... يعني يكم سفيدك ميشه اين چهار گوشه نسبت ب بقيه ي جاهاي پنل ... اما زننده نيست ... اما خب بعضيا حساسن ... و نسبت ب اين موضوع وسواس نشون ميدن . ب نظر خودم چيز خاصي نيست ك رو اعصاب باشه. و بازم تكرار ميكنم توي تصاوير كاملا تاريك يا خيلي تاريك و اتاق خيلي تاريك همچين چيزي مشخصه . وگرنه اگه چراغ روشن باشه و يا تلوزيون توي اتتق تاريك يا روشن تصاوير روشن يا رنگي نشون بده اين نشت نور اصلا معلوم نيست

اين مدل UH770 گزينه ي اقتصادي خوبي هست . من روزي ك ميخواستم بخرم فقط UH850 بود توي بازار .

اون B6 هم گزينه ي خوبي هست . ولي با مدل هاي مد نظر شما خيلي فاصله ي قيمتي داره ... نزديك ب ٤ يا ٥ مليون اختلاف قيمته

پس الان تنها انتخابم یا 43 اینچ 770v هست یا 49 این 850v ، ولی فکر کنم رنگبندی 850v بهتر باشه و رنگ مشکی و سرعتش. اینطوره؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
داداش مرسی از کمکت ! این
این مدل uh651نسبت به w650بهتره ؟ تو این رنح قیمت ؟ 4k ?من فقط برا گیم میخوام ! سایزشم برام مهمه
برادرم من حقيقتش W650 رو نديدم اصلا

اما جيزي ك هست ب نظرم شما 4K بگيري به نفعت هست تا FHD . اگه PS4 Pro داري ك ختما 4K بگير . برا نسل بعد هم بالاخره 4k هنوز قديمي نشده

در صورتي اين W650 رو بگير ك بخواي برا نسل بعد تي ويت رو عوض كني و 4k خوب بگيري

اما اگه بتوني بودجه رو افزايش بدي X800D 43 اينچ بهترين انتخابه برات

پس الان تنها انتخابم یا 43 اینچ 770v هست یا 49 این 850v ، ولی فکر کنم رنگبندی 850v بهتر باشه و رنگ مشکی و سرعتش. اینطوره؟
از بابت نمايش رنگها UH850مسلما بهتره .
اما از بابت عمق رنگ مشكي تفاوت آنچناني ندارن . ضمنا نگران نمايش رنگ مشكي نباش . تفاوت خيلي كمي توي تحربه ي كاربري داره .... يعني اونقدر نيست ك بگي Wwoow ... يا مثلا بگي اي كاش اون مدلي گرفته بودم ك مشكيش عميق تر بود
عمق رنگ مشكي رو بذار اولويت هاي چهارم پنجم ب بعد

فك كنم هردو مدل ١٢٠ هرتز باشن

حواست باشه اون ٧٧٠ حتما ساخت كره باشه با پيشوند UH . برا 850 هم همينطور

Last edited by a moderator:

badsajad

کاربر سایت
Jun 15, 2014
10
برادرم من حقيقتش W650 رو نديدم اصلا

اما جيزي ك هست ب نظرم شما 4K بگيري به نفعت هست تا FHD . اگه PS4 Pro داري ك ختما 4K بگير . برا نسل بعد هم بالاخره 4k هنوز قديمي نشده

در صورتي اين W650 رو بگير ك بخواي برا نسل بعد تي ويت رو عوض كني و 4k خوب بگيري

اما اگه بتوني بودجه رو افزايش بدي X800D 43 اينچ بهترين انتخابه برات

این 49UH651v که گفتی ام جذبم کرد ولی سونی ی چیز دیگه نیست?:wink:
حتما ی 4k خوب هم میگیرم چون باید اینم سایز بزرگ بگیرم که هزینشم بالا تره
این x800 هم خیلی خوبه ولی سایزش کوچیکه

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
وسط بحث تی وی ها یهو میپرم وسط :D من همین یه ماه پیش تی وی سونی X800D 43 رو خریدم از نمایندگی با گارانتی افتاد ۳۶۰۰. قیمت بانه هم اون موقع ۳ تومن بود.
بنظرم واسه بازی واقعا تی وی خوبیه و با ps4 همه جوره ست میشه. با اینکه قیمتش مقداری به نسبت بقیه برندها بالاتر میفته ولی بنظرم میارزه. اگه سوالی هم در موردش دارین ازم بپرسین راهنماییتون میکنم در مورد این تی وی.

badsajad

کاربر سایت
Jun 15, 2014
10
وسط بحث تی وی ها یهو میپرم وسط :D من همین یه ماه پیش تی وی سونی X800D 43 رو خریدم از نمایندگی با گارانتی افتاد ۳۶۰۰. قیمت بانه هم اون موقع ۳ تومن بود.
بنظرم واسه بازی واقعا تی وی خوبیه و با ps4 همه جوره ست میشه. با اینکه قیمتش مقداری به نسبت بقیه برندها بالاتر میفته ولی بنظرم میارزه. اگه سوالی هم در موردش دارین ازم بپرسین راهنماییتون میکنم در مورد این تی وی.
ایول ،من اگه مشکل سایزی نداشتم حتما میگرفتمش ولی 43 کوچیکه !ولی اگه بتونم کنار بیام عالی میشه !!
فک میکنین الات تو بانه چقدره قیمتش ؟

• Like
Reactions: virtual30t

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
ایول ،من اگه مشکل سایزی نداشتم حتما میگرفتمش ولی 43 کوچیکه !ولی اگه بتونم کنار بیام عالی میشه !!
فک میکنین الات تو بانه چقدره قیمتش ؟
خب مدل X800d هم مدل ۴۳ داره و هم ۴۹. شما میتونی ۴۹ رو بخری. قیمت رو نمیدونم. تو گوگل سرچ کنید چندین تا فروشگاه بانه رو میاره خودش.

• Like
Reactions: badsajad

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
اینم یک مقایسه کنتراست بالا وپایین
کنتراست بالا یکی از مهمترین فاکتورها برای سنجش کیفیت تصویر یک تلویزیون هستش.نمیدونم چرا دوستان این فاکتور مهم رو سعی دارن نادیده بگیرن.

Attachments

• j5000-uniformity-small.jpg
    j5000-uniformity-small.jpg
    4.3 KB · مشاهده: 32
  • eg9600-uniformity-large.jpg
    eg9600-uniformity-large.jpg
    40.3 KB · مشاهده: 31
آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
بودجه کافی ندارم برا خرید 49 x800.شما نظری راجب w650 49 نداری ؟
تا جایی که میدونم سری W فول اچ دی هستن و من واسه خرید تی وی کلا در مورد 4k ها تحقیق میکردم که با توجه به بودجه و مسایل دیگه به x800d رسیدم. بخاطر همین در مورد سری w نظری نمیتونم بدم... ولی تی وی های سونی معمولا واسه بازی خوب جواب میدن همشون.

badsajad

کاربر سایت
Jun 15, 2014
10
تا جایی که میدونم سری W فول اچ دی هستن و من واسه خرید تی وی کلا در مورد 4k ها تحقیق میکردم که با توجه به بودجه و مسایل دیگه به x800d رسیدم. بخاطر همین در مورد سری w نظری نمیتونم بدم... ولی تی وی های سونی معمولا واسه بازی خوب جواب میدن همشون.
اره سری w فول هستن .ممنون بابت کمکتون.

• Like
Reactions: virtual30t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر