خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

amirrezan95

کاربر سایت
Nov 29, 2009
74
داداش من اینو از نزدیک تست کردم..در یک کلام افتضاحه..پولتو دور نریز...اسمش 4k هست ولی کیفیت تصویرش از full hd هم بدتره..lg uh 750 بتونی بگیری یه مقدار از این بهتره و قیمتشونم خیلی فرق نداره..
یعنی تفاوت uh651 با Uh750 اینقدر زیاده که یکیش افتضاح! یکیش خوبه!؟
سامسونگ Ku7000 چطور؟
یعنی تلویزیون سونی 40wd653 یا 40w650d از مدل های بالا بهتره؟تو این مدل ها کدوم از همه بهتره؟

آخرین ویرایش:

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
دوست عزیز من مدل خاصی مد نظرم نیست..
ولی اگه شما میدونستید که سام سرویس مربوط به کجاست و محصولاتش با چه کیفیتی تولید میشه مطمئنن نظرت عوض میشه..
منم نه سهامدار سونی هستم و نه قراره چیزی گیرم بیاد..هدفم در اختیار گذاشتن تجربیات و اطلاعاتم به دوستان هست تا موقع خرید با چشمان باز خرید کنند...
دوست عزیز اتفاقا بهترین مرجع همین افرادی هستن که خودشون نمایندگی دارن و فنی هستن..میشه روی نظرشون حساب کرد..دلیلی نداره نمایندگی بیاد خودشو خراب کنه...
اینم دوباره تکرار میکنم که کیفیت محصولات مشابه در کشورهای مختلف فرق میکنه..مطمئن باش سامسونگی که تو کره تولید میشه با سامسونگی که تو ایران تولید میشه خیلی فرق داره...همونطور که سونی ای که تو ژاپن تولید میشه با سونی ای که تو مالزی و چین تولید میشه فرق داره..
انشالا که برای هیچ دوستی مشکلی پیش نیاد..
به شدت مخالف این جمله هستم که سامسونگ که تو ایران فروخته میشه با جاهای دیگه فرق داره
شما ۱ نمونه دلیل با مدرک بیار که به عنوان مثال مدل ks9995 که تو نمایندگی میفروشن با چیزی که جاهای دیگه هست تفاوت داشته باشه
یا مدل ks8985 یا اصلا مدل ku7975
اگه ما بیایم خودمون اسم کشور خودمونو تخریب کنیم پس وای به حال دیگران
نمیگم اینجا همه چیز سر جاشه ولی اینجوریم که شما تخریب میکنی نیست. کلا هم بحثم سر برند خاصی نیست.

sherlock1854

R3ZA
کاربر سایت
Aug 18, 2010
526
نام
sherlock1854
داداش من اینو از نزدیک تست کردم..در یک کلام افتضاحه..پولتو دور نریز...اسمش 4k هست ولی کیفیت تصویرش از full hd هم بدتره..lg uh 750 بتونی بگیری یه مقدار از این بهتره و قیمتشونم خیلی فرق نداره..
دمت گرم داداش. تصمیم دارم ی دونه بگیرم تو همین رنج قیمت . uh 750 چنده قیمتش؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من سامسونگ ku7970 رو گرفتم که مدل جهانیش میشه ku6300.دقیقا با نقد سایت rtings مقایسش کردم.دقیقا خوبی وبدیهاش همونی بود که سایت بررسی کرد بوده.نشت نور اصلا نداشت.همونطور که سایت rtings گفته بود.
تست پیسکل سوخته هم روش انجام دادم.پیکسل سوخته حتی یک دونه هم نداشت.

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
من سامسونگ ku7970 رو گرفتم که مدل جهانیش میشه ku6300.دقیقا با نقد سایت rtings مقایسش کردم.دقیقا خوبی وبدیهاش همونی بود که سایت بررسی کرد بوده.نشت نور اصلا نداشت.همونطور که سایت rtings گفته بود.
موافقم منم همین تلویزیون رو مقایسه کردم , یکی بود

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
من هم از نزدیک با این مدل کار کردم و اشنایان خریدند. همون چیزی هست که باید باشه نه کمتر نه بیشتر. متاسفانه بعضی از دوستان پافشاری میکنند و تعصبی برخورد میکنند سر بعضی از مسائل

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تست 1 مدل از سونی با سامی سری جدیدم منتشر شده rtings
با اینکه مدل سونی بالاترین مدلش نیست(چند روز دیگه نقد اونم میاد) اما امتیاز بالاتری نسبت به سامی گرفته این در حالی هست که سونی در مدل 55 ش حدود 1100 دلار هم ارزون تره لازم به ذکره سونی x900e هم full array هست اما QN55Q7F edge هست.(اینم بگم در نقد این سایت قیمت لحاظ نمی شه یعنی سری های پایین تر همیشه نمرات کمتری می گیرن) تست دما هم به تست ها اضافه شده که در این زمینه هم سونی پیشتاز هست با توجه به اینکه x930e هم 500 دلار از سامی ارزون تر هست امسال ظاهرا برد با سونی هست از مشحصات نمایشگاه مشخص بود که سونی امسال طوفانی برگشته تا کاستی سال 2016 جبران کنه اگر سایر مدل ها نیز به این خوبی باشن می تونه سال خیلی خوبی برای طرفدارهاش باشه حتی بهتر از سال 2015

dantejon

کاربر سایت
Feb 13, 2016
56
تست 1 مدل از سونی با سامی سری جدیدم منتشر شده rtings
با اینکه مدل سونی بالاترین مدلش نیست(چند روز دیگه نقد اونم میاد) اما امتیاز بالاتری نسبت به سامی گرفته این در حالی هست که سونی در مدل 55 ش حدود 1100 دلار هم ارزون تره لازم به ذکره سونی x900e هم full array هست اما QN55Q7F edge هست.(اینم بگم در نقد این سایت قیمت لحاظ نمی شه یعنی سری های پایین تر همیشه نمرات کمتری می گیرن) تست دما هم به تست ها اضافه شده که در این زمینه هم سونی پیشتاز هست با توجه به اینکه x930e هم 500 دلار از سامی ارزون تر هست امسال ظاهرا برد با سونی هست از مشحصات نمایشگاه مشخص بود که سونی امسال طوفانی برگشته تا کاستی سال 2016 جبران کنه اگر سایر مدل ها نیز به این خوبی باشن می تونه سال خیلی خوبی برای طرفدارهاش باشه حتی بهتر از سال 2015
کلا این سری جدید سامی گرونن و قیمتشون بالاست
سونی x900e هم به نظر گزینه خوبی میرسه پنلشم که va هست عالیه
باید دید x850e چی میشه و پنل چیه و قیمتش

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
دوستان مانیتور با ساپورت HDR الان نیست تو بازار ؟ این چن تایی که تو CES 2017 معرفی شدن و ساپورت hdr داشتن ( مث دل S2718D ) واقعا چقد واسه گیمینگ فرق دارن با مانیتور های 4K بدون HDR ؟؟
کلا میخوام چیزی که میخرم حداکثر 27 اینچ باشه و واسه PS4 Pro مناسب باشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
سلام

یه tv معمولی و مناسب در حد 1300-1400 چی پیشنهاد می کنید؟

LG 43LH549V یا 43LF540T یا 43LF540V تو این بازه قیمت گزینه های مناسبی هستن. هر سه تا یه مشخصات دارن ولی اولی ساخت 2016 و دوتای بعدی 2015 هستن.

• Like
Reactions: METRO_2034

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان مانیتور با ساپورت HDR الان نیست تو بازار ؟ این چن تایی که تو CES 2017 معرفی شدن و ساپورت hdr داشتن ( مث دل S2718D ) واقعا چقد واسه گیمینگ فرق دارن با مانیتور های 4K بدون HDR ؟؟
کلا میخوام چیزی که میخرم حداکثر 27 اینچ باشه و واسه PS4 Pro مناسب باشه ، ممنون میشم راهنمایی کنید .

دادا مانيتور خبري نداريم چون هنوز نيمده تو بازار تا ببينيم نتيجه رو ... حداقل نتيجه نقد ها رو بخونيم

اما تي وي تا اينجا ك ما ديديم با PRO عالي بوده
حقيقتش من هنوز HDR گيم تست نكردم روي تي وي

ولي هميني كه PRO از سيستم RGB پشتيباني ميكنه واقعا تفاوت خوبي من ديدم ... لذت بخشه رنگها

دوستاني هم ك Horizon زدن روي HDR نتيجه رو دوست داشتني دونستن ...
در كل تفاوت قابل لمس هست و ارزش ارتقا تي وي رو داره .... اما خوب يكم هزينه ي تي وي با hdr قابل قبول بالا در مياد

مدل تي وي : Sony X850D

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ata_se7en

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام دوستان عید همتونم مبارک . آقا من مانیتورم asus vx228h ئه . ولی میخوام ارتقا بدم . کلا پنل tn نمیخوام بگیرم . تا ۷۰۰ بهترین گزینه م چیه ؟ بنکیو قیمتاش خوبه نظر خودم رو benq vz2350h ئه . هم بزرگتره هم tn نیست . البته قطعا مانیتور خودم واسه گیم بهتره به خاطره ریسپانس تایم کمتر . ولی عمق رنگ مشکی فاجعه ست و بلک یونیفورمیتی در حد گوجه سبز . پنل va عمق مشکیش خوبه ولی گزینه ای مد نظرم نیست . خوشحال میشم راهنماییم کنید
ممنون

سلام
دیدم کسی جواب نداد گفتم خودم جواب بدم:D

دوست عزیز مانیتوری که انتخاب کردی پنلش IPS هست و توی این رنج قیمت پنل های IPS عمق رنگ مشکی خوبی ندارن و به خاکستری میزنن، سفیدشون هم به زردی میزنه، از TN بهترن و بازم خیلی جالب نیستن، بعضیاشون BackLight Bleeding هم دارن

پنل TN هم که جز ریسپانس تایم بهتر هیچی نداره

اگر عمق رنگ سیاه برات مهمترین چیزه باید بری سمت پنل VA
توی این رنج قیمت هم تنها انتخاب شما BenQ GW2470H هست با پنل AMVA+ که البته هزینش مقدار کمی بیشتره

البته پیشنهاد من اینه که بزاری روی پولت و BenQ EW2750ZL بگیری، من خودم دارمش و واقعاً عالیه، حیف که مجبور شدم تا یکماه آینده بزارمش تو جعبش:D
27 اینچه(:D) با پنل AMVA+

• Like
Reactions: Xenon360

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
سلام خدمت همه و تبریک دوباره سال جدید
دوستان سایتی یا انجمنی میشناسید که بشه ازش یه تلویزیون کارکرده خرید ؟ دنبال یه تلویزیون سونی مدل w650 یا سری lh الجی هستم یا سامسونگ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر