خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
با عرض پوزش از همه دوستان
من توی انتخاب x930 و ks9500(ks9995 ) موندم
خواهشمندم هرچی ریویو و نکته و تجربه دارید توضیح بدید
با تشکر

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
دوست عزیز از 10 چند میدید به تلویزیونتون؟
میشه توضیحات کاملی در مورد امکانات و مواردی که تا حالا دیدید و چندتا عکس از شبکه های sd ایران بگیرید؟
با تشکر

راستش هنوز اونطوری که باید نتونستم با تلوزیون کار کنم منظورم تنظیمات تلوزیون هست.
نکته مهمی که برای شروع کار با این تلوزیون باید در نظر گرفت اینه که تنظیمات پیش فرض این دستگاه باعث شده که تصویر پیش فرض به شدت افتضاح به نظر برسه برای خرید اول به چند تا فروشگاه سر زدم اما متاسفانه دستگاه هایی که برای نمایش گذاشته بودن کانفیگ نشده بودن و کیفیتشون به مراتب پائین تر از تلوزیون های رقبا به نظر می رسید. اما دلم رو به دریا زدم و یه X8500 D گرفتم.
نکته مهم و کلیدی ماجرا اینه که تصاویر SD اصلا چنگی به دل نمی زنن و به نظرم تلوزیون قبلیم(فارغ از بحث رزولوشن) که سامسونگ 7770 بود شبکه های خودمون رو بهتر نشون می داد (البته با توجه به کیفیت تصاویر دریافتی قابل توجیه هست) به نظرم بحثی که دوستان در مورد ارتقاء تصاویر SD مطرح کردن خیلی تو این تلوزیون ملموس نیست به عکسهای زیر توجه کنید:

اما کیفیت تصاویر در بخش HDR و4K خیلی فرق می کنه

خلاصه اینکه کنتراست تصویر و شدت روشنائی اون در حالت HDR خیلی خوب و عالی به نظر می رسه.من یه سری فیلمهای 4K هم گرفتم و تست کردم اما جزئیات تصویر چندان به دلم نشست.
باید صبر کنید بررسی های بیشتری برروی تلوزیون داشته باشم
نکته:این تصاویر توسط یه دوربین نیمه حرفه ای و روی دست گرفته شده طبیعتا اگه با سه پایه گرفته می شدن مات شدن تصاویر کمتر می شد و اینکه تصاویری که خود تلوزیون X8500D نمایش می ده به مراتب بهتر از اینی هست که شما دارید روی مانیتور خودتون می بینید

آخرین ویرایش:

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
راستش هنوز اونطوری که باید نتونستم با تلوزیون کار کنم منظورم تنظیمات تلوزیون هست.
نکته مهمی که برای شروع کار با این تلوزیون باید در نظر گرفت اینه که تنظیمات پیش فرض این دستگاه باعث شده که تصویر پیش فرض به شدت افتضاح به نظر برسه برای خرید اول به چند تا فروشگاه سر زدم اما متاسفانه دستگاه هایی که برای نمایش گذاشته بودن کانفیگ نشده بودن و کیفیتشون به مراتب پائین تر از تلوزیون های رقبا به نظر می رسید. اما دلم رو به دریا زدم و یه X8500 D گرفتم.
نکته مهم و کلیدی ماجرا اینه که تصاویر SD اصلا چنگی به دل نمی زنن و به نظرم تلوزیون قبلیم(فارغ از بحث رزولوشن) که سامسونگ 7770 بود شبکه های خودمون رو بهتر نشون می داد (البته با توجه به کیفیت تصاویر دریافتی قابل توجیه هست) به نظرم بحثی که دوستان در مورد ارتقاء تصاویر SD مطرح کردن خیلی تو این تلوزیون ملموس نیست به عکسهای زیر توجه کنید:
دست شما درد نکنه،سپاس ولی بازم تو همین عکس ها به نظرم شبکه های SD کیفیت خوبی دارند یا حداقل رنگ خوبی دارند

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دست شما درد نکنه،سپاس ولی بازم تو همین عکس ها به نظرم شبکه های SD کیفیت خوبی دارند یا حداقل رنگ خوبی دارند
برادر از بابت رنگ و زيبايي تصاوير توي X850D هيچ نگراني نداشته باش كه بسيار چشم نواز هست ...
منم كاملا تاييد ميكنم اين TV رو . چون خودم دارم

Sent from my iPhone using Tapatalk

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خب x800d من هم رسید.
بی اغراق می گم دوستان. موهای بدنم سیخ شد. واس من که یه LCD قدیمی داشتم واقعا افزایش کیفیت چشم گیره.
FFXV با HDR اصلا یه دنیای دیگس. مخصوصا وقتی به خورشید نیگا میکنه نور چشمو می زنه خیلی کیف کردم . فیفا هم تو رزلوشن نیتیو 4k اجرا می شه تو نمای های نزدیک کاملا مشخصه.
بازی های PRO رو کم کم دارم امتحان می کنم. ولی در کل از خریدم خیلی راضیم.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
خب x800d من هم رسید.
بی اغراق می گم دوستان. موهای بدنم سیخ شد. واس من که یه LCD قدیمی داشتم واقعا افزایش کیفیت چشم گیره.
FFXV با HDR اصلا یه دنیای دیگس. مخصوصا وقتی به خورشید نیگا میکنه نور چشمو می زنه خیلی کیف کردم . فیفا هم تو رزلوشن نیتیو 4k اجرا می شه تو نمای های نزدیک کاملا مشخصه.
مبارکت باشه‌.انتخاب خیلی خوبی کردی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
مبارکت باشه‌.انتخاب خیلی خوبی کردی

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

ممنون از شما و بقیه دوستان که راهنمایی کردن. تو این سردرگمی TV های مختلف و جور واجور این تاپیک واقعا مرجع خوبیه.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان آگه در تنظیمات تلوزیون x8500d تجربه ای دارید لطف کنید برای بقیه هم اعلام کنید
داداش طبق تجربه یک ماهه بنده از این تی وی :
بهترین حالت تماشای فیلم و کانال های م ا ه و ا ر ه و فوتبال حالت ورزشی هست..فقط موقع فوتبال live football رو فعال کن..
برای بازی هم گیم مود بزار و روشناییشو ببر روی آخر..

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
خب x800d من هم رسید.
تلويزيون قديمي تون چه مدلي بود؟

• Like
Reactions: Xenon360

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
تلويزيون قديمي تون چه مدلي بود؟

LG 47LG53FR

تقریبا واس 7-8 سال پیش. رنگاش اصلا جالب نبود و برایتنس و کنتراست کمی داشت.

======================================================

یه عزیزی پرسیده بود امکانش هست که رو TV چیز شکن نصب کرد. خواستم اطلاع بدم به راحتی دیروز من فعال کردم رو TV و چندتا ویدیو از تیوب دیدم.

• Like

golbehi

کاربر سایت
Jun 24, 2008
93
با عرض پوزش از همه دوستان
من توی انتخاب x930 و ks9500(ks9995 ) موندم
خواهشمندم هرچی ریویو و نکته و تجربه دارید توضیح بدید
با تشکر

دوستان و اساتید عزیز
منو دریابید
سامسونگ ks9995 دربرابر x850d یا x930d

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان و اساتید عزیز
منو دریابید

سامسونگ ks9995 و سونی x930d هر دو تصویرشون عالیه.اگر برای گیم میخوای سامسونگ رو بردار چون اینپوت لگ بسیار پایینی داره
سونی x850d هم از دو مدل بالا کیفیتش پایین تره
قیمتشم از دو مدل بالا پایین تره

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
دوستان و اساتید عزیز
منو دریابید

دوست عزیز شما اینجا برو مدلایی که مد نظرت رو انتخاب کن. کنار هم میاره. توضیحاتشم بخون. (ks9995 مدل معادل Ks9500 رو انتخاب کن)

TV Side-by-Side Comparison Tool

به صورت گذرا نیگا کردم ks9995 و x930d نسبت به x850d پیشرفته تر و همین طور گرون ترن. (تقریبا 3 میلیون) اگه محدودیت بودجه ندارید ks9995 و x930d هر 2 تلویزیون بسیار عالی هستند. اما قیمت x850 بسیار خوب و تلویزیون عالیه . اینجا خیلی از بچه ها دارن این تلوزیون رو و بسیار راضی هستند.

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
LG 47LG53FR

تقریبا واس 7-8 سال پیش. رنگاش اصلا جالب نبود و برایتنس و کنتراست کمی داشت.

======================================================

یه عزیزی پرسیده بود امکانش هست که رو TV چیز شکن نصب کرد. خواستم اطلاع بدم به راحتی دیروز من فعال کردم رو TV و چندتا ویدیو از تیوب دیدم.
داداش روش نصب چیزشکن رو میگی؟
منم برای یوتیوب میخوام

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر