خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
نخر . من میخواستم پرو بخرم ولی این دوست ما گرفته رفتم خونشون نگاه کردم تفاوت خاصی هنوز نداره . تلویزیونش هم ks8980.
دلیل اصلیش این هست که بازیهایی که منتشر میشه رو بیس ps4 و xone میسازن و برای پرو فقط اپسکیل میشه . چون اگر بخوان بر مبنای پرو بسازن اونوقت برای انتشارش رو وان مشکل پیدا میکنن چون سخت افزارشون فاصله زیادی داره .
بازیهایی هم مثل تامب رایدر و فاینال 15 رو هم تست کردیم فقط شاید یه جزیی تو بافتها فرق داره اونم باید خیلی ریز بشی و به صورت عادی اصلا متوجه نمیشه . البته مقداری فریم بهتری میگیری به نسبت .
در کل تا سال دیگه که اسکورپیو نیاد بعیده بازیها فرق چندانی کنه چون اسکورپیو که بیاد دیگه اونوقت بازیها رو بیس اسکورپیو و پرو میسازن .
بازیهای انحصاری سونی هم فعلا تفاوت زیادی دیده نمیشه بلکه حالا در اینده خبرهایی بشه .

از قضا بنده هم ماه پیش از نزدیک و به مدت چند روز به همراه یکی از آشنایان که براش کنسول خریده بودیم و داشتم براش دانلود و راه اندازیش میکردم
تغییری رو احساس نکردم روی تلویزیون 55x850d و البته به ایشون چیزی نگفتم تا به ذوقش نخوره چون سنش هم کم بود و زیاد به جزئیات دقت نداشت
و فقط دوست داشت دسته بازی رو بگیره دستش و بازی کنه ولی من در مقایسه با کنسول معمولی چیز خاصی مشاهده نکردم که قابل گفتن باشه
به جز یه ذره دقت بیشتر رنگها و جزئیات بالاتر به همین خاطر به اکثر دوستان پیشنهاد میدم معمولیشو بخرن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
از قضا بنده هم ماه پیش از نزدیک و به مدت چند روز به همراه یکی از آشنایان که براش کنسول خریده بودیم و داشتم براش دانلود و راه اندازیش میکردم
تغییری رو احساس نکردم روی تلویزیون 55x850d و البته به ایشون چیزی نگفتم تا به ذوقش نخوره چون سنش هم کم بود و زیاد به جزئیات دقت نداشت
و فقط دوست داشت دسته بازی رو بگیره دستش و بازی کنه ولی من در مقایسه با کنسول معمولی چیز خاصی مشاهده نکردم که قابل گفتن باشه
به جز یه ذره دقت بیشتر رنگها و جزئیات بالاتر به همین خاطر به اکثر دوستان پیشنهاد میدم معمولیشو بخرن
ممنون
داداش شما چه بازي هايي تست كردي؟؟

روي ٤كي بازي ها اجرا ميشد؟؟؟

ممنون ميشم منو از سردرگمي در بياري

Sent from iPhone using Tapatalk

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
ممنون

اصالا نیاز به سردرگمی نیست شما فقط خرید پرو رو به تعویق بنداز چون کمی طول میکشه تا
اون چیزی رو که باید دید رو شاهد باشیم و من یکی دوتا از دوستان رو دیدم که نسول رو نخریده داشتند میفروختند
اگر از من میشنوی از نزدیک بررسی کنی بهتره و بهتر میتونی نتیجه گیری کنی
این آشنای ما چون وضعیت مالیشون پرفکت بود همون روز لاول پدرشون گفتن هر چی بازی هست رو براش بخر به صورت فیزیکی
من بازیهایی مثل کال آف اینفینیتی و آنچارتد4 و درایوکلاب و تامبرایدر و بتلفیلد1 و 4 و متال گیر و کمبات و .... رو تست کردم
رزولوشن خوب و روان هم بود و بسیار لذت بخش ولی با تست روی کنسول خودم که معمولی بود همون رزولوشن و لذت توش بود
فقط کمی دقا رنگها و جزئیات بیشتر بود اونم نه در حدی که من شگفت زده بشم و چشمام لوچ بشن
اینطور میشه نتیجه گرفت که هنوز اون دیتایی که باید باشه نیست / البته تو یوتیوب هم تستها هست ولی بازم به نظر من پرو ارزش خرید نداره
و باید صبر کرد و دید در آینده دیتاهای بازی به صورت خواهند شد و آیا بهینه تر و بهتر خواهند شد

ممنون

فقط اینو اضافه کنم برای تکمیل که
بازیهایی مثل :

Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed: The Ezio Collection
Bound
Call of Duty: Black Ops III
Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Modern Warfare Remastered
Days Gone
Death Stranding
Deus Ex: Mankind Divided
The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition
Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
FIFA 17
Final Fantasy XV
Mass Effect: Andromeda
NBA 2K17
Resident Evil 7: Biohazard
The Last Guardian
The Last of Us: Left Behind
The Witness
Uncharted 4: A Thief’s End
Gran Turismo Sport

رزولوشن 4k رو پشتیبانی میکنن و بازیهایی مثل مس افکت یا دئوس اکس یا گرن توریزمو یا رزیدنت اویل7 از HDR هم پشتبانی میکنن

Last edited by a moderator:

Saeid247

کاربر سایت
Dec 26, 2016
10
سلام دوستان من قبلا هم سوال كردم ولي به نتيجه نرسيدم . يك بار ديگه من شرايطمو ميگم شما كمكم كنيد. ببينيد من يه ps4 معمولي خريدم . قراره تو يه اتاق كه روزا خيلي روشن و شبا خيلي تاريك . تلويزيون هاي الجي توي اتاق تاريك خوب نيستن. از طرفي من نهايت نهايت ميتونم ٢ ميليون هزينه كنم (كه همينم با بدبختي جور ميشه) حالا مدل هايي كه ديدم به بودجم ميخوره تمامي ٤٣ اينچاي الجي و 40w650d سوني (١.٧٥٠.٠٠٠) و يه مدل سامسونگ هست كه منحنيه 40j6960 (٢.٠٣٠.٠٠٠) من عاشق تلويزيون هاي منحنيم بنظرم خيلي جالبه حالا يكي از اشنايان بعلت مهاجرت يكي از اينارو داره ميخواد بفروشه حدود١.٨٠٠.٠٠٠ كه براي من ايده ال ميشه. با اين هزينه ٤٩ اينچ هاي الجي و سامسونگ و 4k هاي الجي هم هستن همه ي اينا منو تو شك ميندازن كه چه كنم لطفا بين همين مدل ها با توجه به نياز من پيشنهاد بديد من اخر چي كار كنم. زمان تست تلويزيون توي نمايندگي از نزديك رو هم ندارم.
عاجزانه خواهش ميكنم كه بمن كمك كنيد بتونم تصميم بگيرم. نظر خودم روي منحنيه هست

• Like
Reactions: Xenon360

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان من تی وی sony 55x850d رو خریدم و دیشب روی ps4 pro تستش کردم..واقعا باورم نمیشه که این همه این تی وی کیفیت داشته باشه..تا نیم ساعت فقط مات و مبهوت تصویرو نگاه میکردم..واقعا لذت بخشه..
نشت نورشم تست کردم و خدا رو شکر کوچکترین نشت نوری توش وجود نداره..
خوشحالم که اینو خریدم و lg نخریدم..چون علاوه بر اینکه کیفیتش یک سر و گردن از ال جی بالاتره،نشت نورم نداره..چون نشت نور خیلی رو اعصابه و به نظرم یک نقص فنی حساب میشه..
میتونید روی نظر من به عنوان کسی که کارشناس ارشد it داره حساب کنید..خودم تو اینجور مسایل خیلی سخت گیرم و چیزی رو الکی بیان نمیکنم..

الانم از دوستانی که این تلویزیون رو دارن خواهشمندم بگن که آخرین آپدیتشو از کجا بگیرم و چجوری نصب کنم؟
و همینطور بهترین تنظیمات برای بازی و فیلم دیدن کدوم هست؟
مرسی..

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
جدا؟؟

داداش همين دوتا بازي رو ديدي؟؟
آنچارتد يا بتل ١ يا كالاف اينفينيت رو نديدي؟؟
پس چرا بعضي از دوستان اينقد ميگفتن رزولوشن ٤كي برا پرو اينقد خوبه؟؟

نه انچارتد و tlou و فیفا هم دیدم . اون دو تا به خاطر اینکه جو افتاده بود که فرق دارن گفتم . از نظر تفاوت بصری تفاوتشون ناچیز هست و اصلا برای ما که معمولی داریم ارزش نداره به خاطر یه جزیی فریم بیشتر یا یکم بافت بهتر که به سختی معلومه هزینه کنیم . فقط کسانی که تازه میخوان بگیرن به خاطر اینده نگری ارزش داره .
یه نکته هم دقت کنید که پرو رزولوشن واقعی فورکا نیست و اپسکیل هست که خود تلویزیون فورکا تصاویر رو به فورکا اپسکیل میکنه .

دوستان من تی وی sony 55x850d رو خریدم و دیشب روی ps4 pro تستش کردم..واقعا باورم نمیشه که این همه این تی وی کیفیت داشته باشه..تا نیم ساعت فقط مات و مبهوت تصویرو نگاه میکردم..واقعا لذت بخشه..
خوشحالم که اینو خریدم و lg نخریدم..چون علاوه بر اینکه کیفیتش یک سر و گردن از ال جی بالاتره،نشت نورم نداره..چون نشت نور خیلی رو اعصابه و به نظرم یک نقص فنی حساب میشه..
میتونید روی نظر من به عنوان کسی که کارشناس ارشد it داره حساب کنید..خودم تو اینجور مسایل خیلی سخت گیرم و چیزی رو الکی بیان نمیکنم..

الانم از دوستانی که این تلویزیون رو دارن خواهشمندم بگن که آخرین آپدیتشو از کجا بگیرم و چجوری نصب کنم؟
مرسی..
سایت rtings هست ولی ببین زیاد به کالیبرازیسیون این سایتها دقت نکن چون یه چیز سلیقه ایه و باید یه مدت باهاش ور بری تا چیزی که به نظرت بهترینه رو بگیری . من خودم یکماه شد تا تونستم بهترین تنظیمات رو به نظر خودم انجام بدم . البته تلویزیون من. js8980 سامسونگ هست

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen

مرسی..
من سونی w800c 43 اینچ رو پبشنهاد میدم.ولی full hd هست اما کیفیت تصویرش عالی هست

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان من ال ای دیم مشکل پیدا کرد. و بردم نمایندگی الان یه مانیتور ۲۲ اینچ دارم و کنسول رو بهش وصل کردم. و چون مانیتور من فرمت تصویرش 16به10 هست و لی تصویر کنسول و همه ی تی وی ها 16به9 هست . الان یه مشکل کوچیک ولی اعصاب خردکن دارم . الان تصویر یکم تو مانیتور کشیده شده. یعنی تصویر از بالا و پایین یکم کشیده شده و کمی غیر عادی میشه. ایا تنظیمی هست تو کنسول که بشه درست کرد این مشکل رو و تصویر رو به صورت عادی نشون بده و بالا و پایین تصویر رو سیاه کنه نه اینکه بکشه و فیت کنه.
یادمه تو اکسباکس۳۶۰ این تنظیمات بود

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
دوستان من ال ای دیم مشکل پیدا کرد. و بردم نمایندگی الان یه مانیتور ۲۲ اینچ دارم و کنسول رو بهش وصل کردم. و چون مانیتور من فرمت تصویرش 16به10 هست و لی تصویر کنسول و همه ی تی وی ها 16به9 هست . الان یه مشکل کوچیک ولی اعصاب خردکن دارم . الان تصویر یکم تو مانیتور کشیده شده. یعنی تصویر از بالا و پایین یکم کشیده شده و کمی غیر عادی میشه. ایا تنظیمی هست تو کنسول که بشه درست کرد این مشکل رو و تصویر رو به صورت عادی نشون بده و بالا و پایین تصویر رو سیاه کنه نه اینکه بکشه و فیت کنه.
یادمه تو اکسباکس۳۶۰ این تنظیمات بود
متاسفانه ps4 فقط از رزولوشن هایی که نسبت تصویر 16:9 دارن پشتیبانی میکنه و برای حل مشکلتون باید تنظیمات مانیتورتونو ببینید که گزینه ای برای تغییر نسبت تصویر داره یا نه

Farhad-1

کاربر سایت
Dec 24, 2016
36
نام
فرهاد
سلام.
کسی سایتی سراغ داره تا کلیپ با کیفیت 4k بشه دانلود کرد؟؟
سلام داداش.
کلیپ 4k تو یوتیوب زیاده باید سرچ کنی.
اما اگه دنبال فیلم های کیفیت بالا هستی این 2 تا سایتی که میگم عالین حتما یه سری بهشون بزن البته اینم بگم حجم بیشتر فیلماشون 30 گیگ به بالاست فیلم 4k هم زیاد دارن.
UHD - 4K - tehPARADOX
Download Ultra HD Bluray Movies, 4K Movies, HD Movies, Daily Ultra HD Bluray Movies Free for People
از تورنت هم میتونی فیلم دانلود کنی.

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
درود
دوستان تا رنج 600 تومن مانیتور FHD چی معرفی می کنید ؟
خودم 22mp58 ال جی رو پیدا کردم
درود
عرض کنم خدمتتون که من سه مدل معرفی میکنم براتون که 24 اینچ هستند
BenQ GL2460HM
Samsung S24D395H
LG 24M47VQ

دوستان و عزیزان :

بنده با کمی تلاش و البته با کاهش برخی هزینه های اضافی تونستم بودجه رو تا نزدیک 3 میلیون

افزایش بدم برای خرید تلویزیون / خب حالا دوتا سوال دارم ازتون :
با این بودجه چه مدلهایی پیش رو دارم ؟
تلویزیون مدل SAMSUNG 49KS8000 رو کجا میشه پیدا کرد ؟

• Like
Reactions: .:Pouria:.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
دوستان و عزیزان :

بنده با کمی تلاش و البته با کاهش برخی هزینه های اضافی تونستم بودجه رو تا نزدیک 3 میلیون

افزایش بدم برای خرید تلویزیون / خب حالا دوتا سوال دارم ازتون :
با این بودجه چه مدلهایی پیش رو دارم ؟
تلویزیون مدل SAMSUNG 49KS8000 رو کجا میشه پیدا کرد ؟

من 49 جایی نمی شناسم داشته باشه اگرم باشه قطعا بالای 3.5 هست. من sony 43x8000d پیشنهاد می کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر