خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دوستان یه سوال در مورد گیم مود تلوزیونای سامسونگ . کنار گزینه گیم مود نوشته شاید باعث کاهش کیفیت تصویر بشه . نگفته صد در صد این اتفاق میوفته . البته هیچ شرکتی حاضر نیست بگه ماست من ترشه . من الان سوالم این وقتی بازی سریع بشه و کلا توو بازی های سریع ممکنه کاهش کیفیت باشه ؟ یا حتی توو حرکات آهسته هم این کاهش کیفیت معلومه ؟ حالا بازی فیفا و پس که هیچی بازی های کندی هستن اما در مورتال و درایور کلاب که بازی های سریعترین من چند بار مود رو عوض کردم تغییر خاصی احساس نکردم . کسی میدونه جریان این چیه ؟

-
دوست عزيز وقتي شما توي تي وي هاي سامسونگ Game mode رو فعال ميكني حات تصوير ب طور اتوماتيك ميره روي Standard و ب هيچ عنوان هم قابل تغيير نيست
تنظيمات بخش Motion هم قفل ميشه و نمي تونيد تغييري ايجاد كنيد

شما در صورتي افت تصوير داري ك توي حالت غير game mode ، حالت تصويرت روي Dynamic (پويا) بوده باشه
وگرنه اگر حالت تصويرت روي استاندارد بوده باشه و game mode رو فعال كني تغييري در كيفيت تصوير احساس نخواهي كرد ... چون در هر دو حالت تصوير روي استاندارد بوده

برا همين گفته شايد باعث افت بشه

Sent from iPhone using Tapatalk

دوستان تلویزیون زیر چطوره بنظرتون؟؟ 4k hdr هست و 49 اینچشو 2300 میدن...
lg 49uh603
من مدل uh651 رو از نزديك ديدم ... نه ميشه گفت عاليه نه ميشه گفت بده
كاملا ميانردست

شما اگه ميتوني X800D رر ٤٣ اينچش بردار ... البته من قيمت دقيقش رو ندارم

سلام
نظرتون درباره سامسونگ 7975 چیه؟ میشه مزایا و معایبش رو بگید , در گل برای HDR گیمینگ چطوره؟
تي وي خوبيه ارزش خريد هم داره اما تو اين رينج قيمت sony X850D هم هست ب عنوان رقيب ...

ميتونيد تو وبسايت ها و يوتيوب با هم مقايسشون كنيد . يا اينكه از نزديك تصوير هر دو تي وي رو ببينيد

Last edited by a moderator:

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
سلام همگی.
خب دوستان بعد از کلی تحقیق امشب میخوام برم یکی از این 2 تا رو بخرم . به نظرتون سامسونگ JUC7920 بخرم (48 اینچ) یا ku7970 ؟؟ (50 اینچ)

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من یه تی وی 32ex500 مال عهد بوق دارم از طرفی محدودیت مالی هم دارم به نظر شما ارزش داره ردش کنم مدل w650 40 اینچ بگیرم (یا گزینه دیگه شما)؟ از کیفیت تصویر بگذریم صدای تی وی فعلیم فوق العاده داغونه و یه صدای برفک واضح هم همیشه توش هست که مخصوصا توی سکوت خیلی رو اعصابه البته دلیلشم شک ندارم بخاطر کیفیت مزخرف اون زمان مونتاژ ایران بود. حالا شما اگه جای من باشین چکار میکنین کنسولم هم معمولیه ممنون

آخرین ویرایش:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
سلام
نظرتون درباره سامسونگ 7975 چیه؟ میشه مزایا و معایبش رو بگید , در گل برای HDR گیمینگ چطوره؟
مزایا : طراحی فوق العاده ک نزدیکه به پرچمدار tv سامسونگ ینی ks9000 صفحه ی نمایشگر curved کنتراست و رنگ تیره ی فوق العاده اینپوت لگ پایین که برای گیم خیلی مهمه و hdr خیلی خوب که حتی نسبت به ku6300 ام بهتره و برای گیم مناسب
معایبشم همون مشکل motion ک بیشتر تو فیلم دیدن مشکل ساز میشه و اکثرا حتی متوجهش نمیشن کنار این باز ku6300 هست ک کیفیت تصویری این دوتا بشدت نزدیک بهمه اما این مدل ی خوبی داره اینه روشنایی تصویر بهتری داره و ی ایراد که hdr اش یه مقدار ضعیفتره نسبت به ku7975 بخاطر اینکه گستردگی رنگاش کمتره و البته ظاهر این tv خوب نسبت به 7975 ضعیفتره و جنس بدنه و...خیلی شیکتره تو 7975 در کل این دوتا tv تو یه رنجن اما بخاطر روشنایی بیشتر 7970 شاید تصویرش یه مقدار بهتر بنظر بیاد ازونورم خوب hdr مدل 7975 یه مقدار بهتره در کل اگه ظاهر برات مهمه ارزش داره یجورایی حدود 1300 بیشتر خرج کنی اگه نه همون 55 اینچ ku7970 تو این رنج بهترین انتخابته اگرم سونی مدنظرته فقط رو x800d فکر کن

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
ببینید برای گیمینگ HDR بسته به سازنده بازی داره . به عنوان مثال تو FF XV وقتی HDR فعال کنی پرفورمنس خوبی میگیری ولی تو TLG فقط تم بازی رو تیره میکنه که زیاد باهاش حال نکردم . یا مثلا تو UC4 حتی کیفیت افت میکنه که از صفحه عکس هم گرفتم .
تلویزیون samsung js8980 55

ata_se7en

کاربر سایت
Feb 16, 2011
253
نام
ᗩTᗩ
دوستان :

به نظر من و طبق دیده هام نشت نور در تلویزیونهایی که edge led هستند به مراتب بیشتر از تلویزیونهای direct led هست
اینم به خاطر اینه که چون در نوع اول چینش ال ای دیها از کناره های پنل هست این مشکل بیشتر دیده میشه عوضش تلویزیونهای بسیار سبک و باریکی هستند
در تلویزیونهایی هم که full led هستند این مشکل وجود نداره و اگرم داشته باشه بسیار ناچیز هست
البته تلویزیونهای full led بسیار گران قیمت هستند ولی اگر بودجه داشته باشین بسیار با ارزش هستند .

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
دوستان من این چند روز برای خرید تی وی خیلی جستجو کردم و با خیلی از فروشنده ها صحبت کردم..چیزی که اکثرش میگفتن این بود که مدلهای جدید lg اکثرا دچار نشت نور زیاد و همینطوری کثیفی تصویر هستن..ظاهرا پنلشون گرید a نیست..
به نظرم بجای هزینه برای lg یه مقدار بیشتر هزینه کنید و sony بخرید که مشکلات کمتره و کیفیت تصویرشم خیلی بهتره..و upscale خیلی بهتری داره..
من خودم میخواستم lg 49uh850 با قیمت 3300 بخرم ولی با چیزایی که اینجا خوندم و از فروشنده ها شنیدم sony 55x8500d با قیمت 4500 خریدم که هم کیفیت تصویرش عالیه و هم 55 اینچ هست و لذت بیشتری داره..

در مورد تی وی مناسب گیم هم نظرتونو به مقاله زیر جلب میکنم:
بهترین تلویزیون های 4K بازار ایران برای تجربه گیمینگ HDR

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
من سامسونگ ku7970 خریدم بالاخره.تلویزیون خیلی خوبیه.کیفیت تصویر خیلی خوبی داره.نگران کند شدن تصویر تو بازیا بودم که اصلا همچین مشکلی نداره خدا رو شکر.البته تو حالت game mode.خ لاصه تو این رنج قیمت انتخاب خوبیه

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
من سامسونگ ku7970 خریدم بالاخره.تلویزیون خیلی خوبیه.کیفیت تصویر خیلی خوبی داره.نگران کند شدن تصویر تو بازیا بودم که اصلا همچین مشکلی نداره خدا رو شکر.البته تو حالت game mode.خ لاصه تو این رنج قیمت انتخاب خوبیه
مبارک باشه دوست عریز.انتخاب خوبی بود
اگر امکانش هست چند نا عکس از بازی انچارتد 4 بزار
ببینیم کیفیتش چطوره

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
مبارک باشه دوست عریز.انتخاب خوبی بود
اگر امکانش هست چند نا عکس از بازی انچارتد 4 بزار
ببینیم کیفیتش چطوره
سلامت باشی.دست شما هم درپ نکنه که کمکم کردی.متاسفانه انچارتد ندارم.

• Like
Reactions: mohsen2012

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این43x8000d وقتی گیم مد رو فعال می کنی ، hdr رو خودکار خاموش می کنه یا نه؟!
من این تی رو دارم
hdr توی همه مودها فعال هست
کلا حالت گیم مود کمترین میزان input lag رو داره حدود ۳۳ میلی ثانیه در حالت 4k hdr
توی حالت گیم مود موشن فلو فعال نمیشه علتش هم همون بحث بالا بردن اینپوت لگ هست
موشن فلو در حالتهایی مثل انیمیشن و اسپرت قابلیت فعال سازی داره
بطور کلی تجربه ای که من داشتم بهترین ترکیب رنگ و نور برای کالیبره کردن رو توی این تی وی همون حالت گیم مود داره
ضمن اینکه از حالت hdr بازی آنچارتد ۴ توی این تی وی واقعا لذت بردم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
قصد خرید یه tv 4k دارم که حدود 40 اینچ باشه . اگه میشه یه مدلی رو پیشنهاد بدید که هم تو فاصله نزدیک چشم رو اذیت نکنه (بدون ضعیف شدن ترکیب رنگ ها) و قیمتش هم تند نباشه (فقط هم برای گیم میخوام و قرار نیست کار دیگه ای باهاش انجام شه ...)
ضمنا از اون جایی که پلی 3 هم بهش میخوام وصل کنم، میخواستم ببینم scale که در این صفحه نمایش انجام میشه به صورت full screen هست ؟ و به خاطر 720p اجرا شدن گیم ها تصویر تار نمیشه ؟
ممنون میشم اگه یه مدل خوب پیشنهاد بدید چون تا مدت ها عوضش نمیکنم :)

HAMED200

کاربر سایت
Jan 10, 2017
65
درود
قصد خرید یه tv 4k دارم که حدود 40 اینچ باشه . اگه میشه یه مدلی رو پیشنهاد بدید که هم تو فاصله نزدیک چشم رو اذیت نکنه (بدون ضعیف شدن ترکیب رنگ ها) و قیمتش هم تند نباشه (فقط هم برای گیم میخوام و قرار نیست کار دیگه ای باهاش انجام شه ...)
ضمنا از اون جایی که پلی 3 هم بهش میخوام وصل کنم، میخواستم ببینم scale که در این صفحه نمایش انجام میشه به صورت full screen هست ؟ و به خاطر 720p اجرا شدن گیم ها تصویر تار نمیشه ؟
ممنون میشم اگه یه مدل خوب پیشنهاد بدید چون تا مدت ها عوضش نمیکنم :)
JUC7920 انتخاب خیلی خوبیه

• Like
Reactions: mobile1199

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر