خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
BenQ ديدم چند مدل ولي تو همين همين قيمتا چند تا مدل خيلي خوب هم از Asus ديدم كه اونام Rpشون ٢ بود و به نظرم كيفت رنگا هم كمي بهتر بود نسبت به benq حالا ديگه نميدونم واقعا :D
ایسوس هم خوبه اما بنکیو واقعا واسه گیمینگ ساخته شده،تو مسابقات هم اکثرا از بنکیو اسفاده میشه.پنلش TN هست که برای گیم بهتره.

• Like
Reactions: Apóllōn

pershing666

کاربر سایت
Aug 10, 2016
7
سلام ، مانيتور تو محدوده ٧٠٠ تا ٩٠٠ تومن چي توصيه ميكنيد ؟
منم اینجا چند بار درباره مانیتور پرسیدم کسی جوابگو نیست،
اگه بتونی مانیتور RL2455HM Benq رو بخری واقعا عالیه،من خودم یه ماه دیگه میخوام 27 اینچشو بخرم،هرچی تو سایتای خارجی هم تحقیق کردم تو این قیمت این مانیتور از همه بهتره.

• Like
Reactions: Apóllōn

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
منم اینجا چند بار درباره مانیتور پرسیدم کسی جوابگو نیست،
اگه بتونی مانیتور RL2455HM Benq رو بخری واقعا عالیه،من خودم یه ماه دیگه میخوام 27 اینچشو بخرم،هرچی تو سایتای خارجی هم تحقیق کردم تو این قیمت این مانیتور از همه بهتره.
من خودم میخواستم همین benq همین مدل رو بگیرم 27 اینچش رو !! 1.300 قیمتش بود ولی
ولی همه گفتن که ایسوس IPS زمین تا آسمون بهتر از BENQ TN هستش !!
اشتباه نکن !! کیفیت تصویر IPS کجا !! و TN بن کیو کجا !!!

• Like
Reactions: سگ Naughty

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
ممنون دوست عزيز

فقط ميگم مگه اين مدل ٤٣ اينچ داره؟؟

من تو كاتالوگ نمايندگي هاي سوني فقط ٤٣ اينچ W800 C داشت

Sent from my iPhone using Tapatalk
توی بانه معرفی کرده ۴۳ اینچشو . البته ناموجوده . باید ببینی توی بازار ۴۳ اینچش هست یا نه ؟
مشخصات و قیمت تلویزیون سونی 43X8500C اسمارت، 43 اینچ، سه بعدی و التر اچ دی در بانه

• Like
Reactions: Xenon360

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید
دو تا کابل HDMI دارم یک ده متری و یک دو متری
با کابل دو متری تصویر رو از کنسول به تلویزیون و مانیتورم دارم (هر دو full hd)
اما با کابل ده متری فقط توی تلویزیون تصویر دارم و توی مانیتور no signal میده
چطور با کایل ده متری تصویر رو روی مانیتور بگیرم؟

hrm

کاربر سایت
Jan 31, 2016
116
فقط فقط Asus Vx239
سایز مناسب برای گیمینگ !! 23 اگر که فاصلت کمه با میز وگرنه سایز 27 همین مدل رو بگیر !
دوستان من هم همین مدل ایسوس و خریدم
خیلی راضیم، یه نیم نگاهی هم به این مدل داشته باشید بد نیست، البته من کنار بازی باهاش افترافکت و فتوشاپ هم کار میکنم

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام.
من میخوام تلویزیون سامسونگ مدل ku7975 رو بخرم.(خمیده هست و HDR و 4k رو ساپورت میکنه.)واسه گیم مناسبه؟؟؟
به نظرتون بین این مدل و ju6980 کدوم مناسب تره؟؟؟
لطفا راهنمایی کنید.تا چند روز دیگه میخوام بخرم...

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام.
من میخوام تلویزیون سامسونگ مدل ku7975 رو بخرم.(خمیده هست و HDR و 4k رو ساپورت میکنه.)واسه گیم مناسبه؟؟؟
سلام . من مدل ju6990 رو چند مدت پیش گرفتم که حدود ۳۰۰ تمن از مدل شما ju6980 که شما مد نظرت هست گرونتره . برای گیمینگ اگه میخوای این تلوزیون که من گرفتم نمره 8.3 از سایت rtings گرفته که با توجه به قیمتش نمره خوبیه . مدل جهانی تلوزیون من ju6500 هست . حالا مدل های مد نظرتون مدل جهانیشو پیدا کنید یه نگاه به نمرش بندازید . اینم اینکش
Samsung JU6500 Review (UN40JU6500, UN48JU6500, UN50JU6500, UN55JU6500, UN60JU6500, UN65JU6500, UN75JU6500)

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
سلام.
سری ku عالیه.فقط یک مقدار روشنایی تصویرش،کمه داخل اتاقهای پر نور جزییات رو نمیبینی
دوستان این مدل سامسونگ ku7350 ساخت کشور مصر هم هست کسی نظری در موردش،نداره.؟هر چی گشتم نقد وبررسی ازش ندیدم!؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
سری ku عالیه.فقط یک مقدار روشنایی تصویرش،کمه داخل اتاقهای پر نور جزییات رو نمیبینی
دوستان این مدل سامسونگ ku7350 ساخت کشور مصر هم هست کسی نظری در موردش،نداره.؟هر چی گشتم نقد وبررسی ازش ندیدم!؟
حقيقتش من تو اين چند روزه ك بازار تلوزيون شيراز رو گشتم ... ميگن سامسونگ مصر ٢زار نميرزه ...
ميگفتن اگه سامسونگ چين گير بياد ك هنوز بهتر از مصره

الان جنس كره ي اصل بدون گارانتي همين ال جي هست
خدايي قيمتاش هم مناسبه

دوستان نظرتون راجع به LG LH651 43 اينج چطوره؟؟
قيمتش واقعا مناسبه ١٧٠٠ امروز صبح قيمت كردم ... كره اي هم هست ... برا اتاق هم مناسبه اين اندازه ... كيفيتش هم نسبتا مناسب بود ...

به نظرتون واسه كنسول مناسبه تو اين رينج قيمت؟؟
استتيد يه سرچ بزنيد ببينيد برا گيم چطوره؟؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد ... ك اگه تو اين رينج قيمت يا يكم بالاتر و اندازه ... گزينه ي بهتري از برند ديگه اي هم هست؟؟؟

تشكر

Sent from iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر