خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4

به نظر شما بهترین برند تلویزیون برای اتصال به کنسول های بازی کدام است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    863

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
خدایی بس که زنگ زدم و حضوری رفتم و مطلب خوندم قاطی کرده بودم :)
بلاخره به این دو مدل رسیدم
فقط شما نوشتی W904 ولی من نوشتم W900A
اینها با هم فرقشون چیه ؟
من که تو خود سایت سونی دیدم فرقی حس نکردم !!!
KDL-46W904A : W904A Series : BRAVIA™ LED TV / LCD TV / HD TV / 4K TV : Sony Thailand
KDL-46W900A : W900A Series : BRAVIA™ LED TV / LCD TV / HD TV / 4K TV : Sony Asia Pacific

بندر هم منظورم بند گناوه بود - استان بوشهر
زیاد فاصله ای با ما نداره
اینا فرقی نداره جفتش یه TV هست فقط اسمش تو مناطق مختلف متفاوته مثلا مدل f8000 که شما گفتی تو اروپا به این اسم شناخته میشه اما تو ایران f8880 شناخته میشه.
گناوه هم مگه تلویزیون قاچاق میاد یکی از فامیلامون از هندیجان گرفته بود گفت اونجا همه چی هست

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اینا فرقی نداره جفتش یه TV هست فقط اسمش تو مناطق مختلف متفاوته مثلا مدل f8000 که شما گفتی تو اروپا به این اسم شناخته میشه اما تو ایران f8880 شناخته میشه.
گناوه هم مگه تلویزیون قاچاق میاد یکی از فامیلامون از هندیجان گرفته بود گفت اونجا همه چی هست

برای سامسونگ اره میدونم همه جا نوشته F8000 با F8880 یکی هستش
ولی در مورد سونی یکی از دوستان توی همین سایت میگفت فقط W900A بخر یه موقع W904 نخری !!!!
گناوه آره شاید باورت نشه ولی نصف بازار تهران و شهرهای بزرگ از اینجا میره
لامصب هرچی از سمت دبی یا ... میاد از این بندر عبور میکنه
قیمت ها هم بد نیست ولی هر مدلی پیدا نمیشه
هندیجان هم آره همین طوره

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
تا 3میلیون چی خوبه پس ؟ یعنی پلاسما رو کلا بیخیال شم ؟ کممممممککک
داداش اگه با tv میخوای فیلم ببینی با زیرنویس فارسی سونی رو کلا بیخیال شو
ولی اگه نه سونی w800b سایز 42 حدود 2700000 گزینه خوبیه
ولی من پیشنهاد میکنم اگه بدون گارانتی میخوای بخری سامسونگ h7000 سایز 46 حدود 2900000 بهترین گزینه هست
اگرم با گارانتی مد نظرت هست یه مقدار بزار رو پولت(حتما این کار رو بکن)سامسونگ h6490 سایز 48 اینچ حدود 34000000 بهترین انتخابی که میتونی بکنی هست

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
برای سامسونگ اره میدونم همه جا نوشته F8000 با F8880 یکی هستش
ولی در مورد سونی یکی از دوستان توی همین سایت میگفت فقط W900A بخر یه موقع W904 نخری !!!!
گناوه آره شاید باورت نشه ولی نصف بازار تهران و شهرهای بزرگ از اینجا میره
لامصب هرچی از سمت دبی یا ... میاد از این بندر عبور میکنه
قیمت ها هم بد نیست ولی هر مدلی پیدا نمیشه
هندیجان هم آره همین طوره
نه اقا توخود سایت سونی نوشته w904 البته گفتم فقط اسماشون فرق میکنه تفاوتی ندارن

kawa.gol

کاربر سایت
Jan 7, 2015
58
نام
کاوه
داداش اگه با tv میخوای فیلم ببینی با زیرنویس فارسی سونی رو کلا بیخیال شو
ولی اگه نه سونی w800b سایز 42 حدود 2700000 گزینه خوبیه
ولی من پیشنهاد میکنم اگه بدون گارانتی میخوای بخری سامسونگ h7000 سایز 46 حدود 2900000 بهترین گزینه هست
اگرم با گارانتی مد نظرت هست یه مقدار بزار رو پولت(حتما این کار رو بکن)سامسونگ h6490 سایز 48 اینچ حدود 34000000 بهترین انتخابی که میتونی بکنی هست

دمت گرم ممنون . والا من بیشتر برا بازی مد نظرمه میخوام بهترین کیفیت ممکن رو داشته باشه نسبت به بودجم . من بانه هستم و اینجا قیمتا خیلی مناسبه ولی گارانتی ندارن که اونم مشکلی نیست. راستی اینجا یه مدل tv هست toshiba 55inch LED ولی مدلشو نمیدونم سیستم عامل اندروید هم داره قیمتش 3.5 هستش اون چطوره بنظرت ؟ فقط 3بعدی نیست

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بلاخره به این نتیجه رسیدم
Sony W900A 46 inch
یا
Samsung F8000 46 inch
رو تهیه کنم
فقط دوستان بگن هر کدوم باید سفارش کجا باشند بهتره ؟
شنیدم سری اصلیشون مالزی هستش ؟ درسته ؟
سونی هم تایوانه ؟

رفیق چطوری به این نتیجه رسیدی؟
اصلا راجع به تلویزویون مناسب برای Ps4سرچ کردی؟
نظر چهارتا منتقد رو خوندی؟
تلویزیون 40اینچ به بالا برایPs4مناسب نیست چون قادر به پردازش پیکسل ها نیست
دو سال دیگه که بازی هایPs4همشون720pشد همون 40اینچ هم کیفیت خوبی نمایش نخواهد داد

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
رفیق چطوری به این نتیجه رسیدی؟
اصلا راجع به تلویزویون مناسب برای Ps4سرچ کردی؟
نظر چهارتا منتقد رو خوندی؟
تلویزیون 40اینچ به بالا برایPs4مناسب نیست چون قادر به پردازش پیکسل ها نیست
دو سال دیگه که بازی هایPs4همشون720pشد همون 40اینچ هم کیفیت خوبی نمایش نخواهد داد
چی میگی مهندس خواهشا اگه اطلاع ندارید بقیه دوستانو گمراه نکنید پردازش تصویر هیچ ربطی به اندازه تلویزیون نداره بلکه به رزولوشن مربوطه مثلا یه تلویزیون۳۲ اینچ full HD که 1920*1080 هست رزولوشنش، ۲ میلیون پیکسل داره که این عدد با ضرب طول در عرض به دست اومده حالا اگه یه TV دیگه ۶۰ اینچ باشه با همین رزولوشن بازم طولو عرضش همینه که بازم میشه ۲ میلیون پیکسل.حرف دومتون که از اینم خنده دار تر بود مگه قرار چند سال دیگه کیفیت بازیا از fhd به hd برسه نه تنها اطلاع ندارید گیمر هم بعید میدونم باشید شما نسل قبلو ببین اولاش بازی ۴۸۰ هم بود اما چند ساله که همه بازیها رو کنسولای نسل قبل hd شد و روز بروز کیفیتشون بهتر شد.
بعد هم اینکه مشخصه شما نظر ۴ تا منتقدو نخوندی Sony w904a بهترین تلویزیون گیمینگ از نظر سایت cnet انتخاب شده که منتقدش بیش از ده سال سابقه ی نقد TV داره دیگه فکر کنم اون از شما بیشتر سرش شه

آخرین ویرایش:

PS1

کاربر سایت
Jan 3, 2015
216

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر