مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام دوستان من بازی های هکی ریختم تو دستگاهم اگه بخوام سی دی بازی بخرم و آنلاین بازی کنم(فقط با سی دی) مشکلی برای دستگاه به وجود میاد یا قفل میشه؟

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
سلام دوستان،یکی از رفقای من الان باهام تماس گرفت گفت ps4ش وقتی ک وارد بازیا میشه این ارور رو میده NP-36006-5 بقیشم اینجوریه
Asanservice wilii be logged out of the ps4 because an error has occurred
من ازش پرسیدم گفت مثل اینکه دستگاهش کپی خوره و بازیا رو هاردش هستن،مشکلش چیه و چجوری برطرفش کنه؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام دوستان من بازی های هکی ریختم تو دستگاهم اگه بخوام سی دی بازی بخرم و آنلاین بازی کنم(فقط با سی دی) مشکلی برای دستگاه به وجود میاد یا قفل میشه؟
با اینکه استقلالی هستی ولی من جوابتو میدم.:grin:
اگه منظورت از بازی هکی، اکانت های هکی هست وقتی به اینترنت وصل بشی فقط امکان داره بازی هات قفل بشن. اونم 50/50

• Like
Reactions: gamer_taji

Zxfigdf

کاربر سایت
Aug 16, 2018
1
سلام من کنسول ps4 slim از دیجی کالا خریدم چند تا بازی مثل watch dogs 2 و rise of the tomb rider روش نصب کردم ولی اولا که رو فریم 30 قفله 60 نمیگیره. بعدش تو همین فریم 30 لگ داره. مثلا تو رانندگی تو بازی 2 watch dogs تو سرعت زیاد لگ داره و افت فریم پیدا میکنه چند تا بازی نصب کردم ولی همش این مشکلارو داره هیشکی نمیدونه چرا؟

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
با اینکه استقلالی هستی ولی من جوابتو میدم.:grin:
اگه منظورت از بازی هکی، اکانت های هکی هست وقتی به اینترنت وصل بشی فقط امکان داره بازی هات قفل بشن. اونم 50/50
ممنون از جوابت فقط اگه بازی های هکی رو پاک کنم بعد برم سی دی بخرمو آنلاین بازی بکنم مشکلی نداره؟

سلام دوستان،یکی از رفقای من الان باهام تماس گرفت گفت ps4ش وقتی ک وارد بازیا میشه این ارور رو میده NP-36006-5 بقیشم اینجوریه
Asanservice wilii be logged out of the ps4 because an error has occurred
من ازش پرسیدم گفت مثل اینکه دستگاهش کپی خوره و بازیا رو هاردش هستن،مشکلش چیه و چجوری برطرفش کنه؟
واسه منم این مشکل پیش اومد ولی بعد دو سه ساعت درست شد

Last edited by a moderator:

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
هیشکی اینجا جواب مارو نداره؟ هیچ راه حلی براش نیست؟
داداش این کنسول برای 5 ساله پیش، افت فریم تو صحنه های شلوغ طبیعی هست. اگه 60 فریم ثابت میخوای میتونی بری سراغ PC.

معمولا با اپدیت کردن فریم ثابت تر میشه

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان سلام
من تا دیروز جی تی ای رو بدون انجام آپدیت آخری بازی میکردم ( بخش داستانی بازی ) که حدود 3.5 گیگ بود ولی الان که می خوام دوباره بازی کنم به هیچ عنوان داخل بازی نمیره و گزینه starting game without update نمیاد که بزنم تا بازی شروع بشه و حتی آپدیتای قبلی بازی هم پریده و از 3.5 گیگ به 20 گیگ رسیده . لطفا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,329
داداش این کنسول برای 5 ساله پیش، افت فریم تو صحنه های شلوغ طبیعی هست. اگه 60 فریم ثابت میخوای میتونی بری سراغ PC.

معمولا با اپدیت کردن فریم ثابت تر میشه
این مشکلات افت فریم و مسایلی از این دس توی پرو هم هست ؟

Mehdihs95

کاربر سایت
Jun 18, 2018
6
سلام
دسته ps4 که بار اول حتما باید با کابل وصل بشه مشکلش چیه؟
یعنی بعد از خاموش کردن دستگاه یا تو حالت rest mode بی سیم وصل نمیشه و دستگاه رو روشن نمیکنه مجبورم با دسته اصلیش روشنش کنم بعد با کابل دسته دومه وصل کنم بعد از این مشکلی نداره بدون کابل و اصلا قطع نمیشه. ولی بار اول فقط با کابل وصل میشه!

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام دوستان دو تا سوال دارم اولی اینه که اگه ما بازی های هکی ریخته باشیم و بعد پاکش کنیم میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ سوال دومم اینه که دکمه های دسته ps4 خراب میشع اگه خراب بشع میشه درستش کرد؟لطفا جواب بدین ممنون

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
642
سلام دوستان دو تا سوال دارم اولی اینه که اگه ما بازی های هکی ریخته باشیم و بعد پاکش کنیم میتونیم آنلاین بازی کنیم؟ سوال دومم اینه که دکمه های دسته ps4 خراب میشع اگه خراب بشع میشه درستش کرد؟لطفا جواب بدین ممنون

سلام برادر.
سوال اولتون: بله
سوال دومتون: طبیعتا اگر در بلند مدت فشار زیادی روشون بیاد خراب میشن و قابل تعمیر هم هستن. مگر اینکه دیگه شما دسته رو پرت کنی تو دیوار!

• Like
Reactions: gamer_taji

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
واسه سوال اولت من قبلا همینجا پرسیدم یک نفر گفت اگه پاک کنی ممکنه باز بن بشی بهتر این حالت اینه که پلی استیشنت ببری حالت کارخانه که با این کار همه چیزت حذف میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر