مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام دوستان وقتی میرم توی بازی یدفعه میاد بیرون ارور میده ولی وقتی با یه یوزر دیگه میرم ارور نمیده مشکل از چیه و میتونیم اطلاعات و بازی هایی که توی یه یوزر ذخیره کردیم به یه یوزر دیگه منتقل کنیم؟

R_Golkar

کاربر سایت
Mar 17, 2017
114
گیم مود ارتباطی با HDR نداره HDR رو توی کنسول باید انتخاب کنی خروجی تلویزیون رو هر مودی HDR هست مگر اینکه خاموشش کنی کلا
اتفاقا HDR دستگاه رو خاموش کردم الان میخوام روشنش کنم میگه دستگاه شما HDR نیست کلا همه چیز قاطی شده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اتفاقا HDR دستگاه رو خاموش کردم الان میخوام روشنش کنم میگه دستگاه شما HDR نیست کلا همه چیز قاطی شده
تمامی سامسونگ ها به صورت پیش فرض hdr روشن هست و بنا بر خروجی بازی خودش اتومات تنظیمش میکنه.چقدر دست،دستش کردی که الان میگه اصلا hdr نیست!

• Like
Reactions: Need-More-Speed

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
من واقعا نمی دونم چه چیزی رو تغییر دادی ولی اصولا روی تمامی تلویزیون های دارای HDR این مورد پیش فرض فعاله نیازی به تغییر توی تلویزیون نبود اصلا
این مورد کلا جدا از picture mod هست HDR رو به حالت اول برگردون قطعا توی تنظیمات باید بتوی پیداش کنی بعد حالت گیم رو انتخاب کن موقع بازی کردن
در آخر هم توی خود کنسول تنظیمات خروجی کنسول می تونی HDR ساپورت بودنش رو ببینی
چیز پیچیده ایی نداره، مشکلت همون غیر فعال کردن HDR توی TV هست

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من واقعا نمی دونم چه چیزی رو تغییر دادی ولی اصولا روی تمامی تلویزیون های دارای HDR این مورد پیش فرض فعاله نیازی به تغییر توی تلویزیون نبود اصلا
این مورد کلا جدا از picture mod هست HDR رو به حالت اول برگردون قطعا توی تنظیمات باید بتوی پیداش کنی بعد حالت گیم رو انتخاب کن موقع بازی کردن
در آخر هم توی خود کنسول تنظیمات خروجی کنسول می تونی HDR ساپورت بودنش رو ببینی
چیز پیچیده ایی نداره، مشکلت همون غیر فعال کردن HDR توی TV هست
من توی بازی ها همشون زده hdr روشن هست.توی تنظیمات تلویزیون هم نوشته اتومات با خروجی تنظیم میشه hdr اما بازم میتونی اون دایره hdr رو روشن کنی که تصویر عمیق تر شه.ولی من که نفهمیدم چی شد .خودش میگه hdr فعاله ولی بازم میتونی مجدد فعالش کنی:Dیعنی چی واقعا؟ :D

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

برای سامسونگها باید به این قسمت بری برای هر پورت HDMI فعالش کنی
Setting - general - external device manager - hdmi uhd color

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من توی بازی ها همشون زده hdr روشن هست.توی تنظیمات تلویزیون هم نوشته اتومات با خروجی تنظیم میشه hdr اما بازم میتونی اون دایره hdr رو روشن کنی که تصویر عمیق تر شه.ولی من که نفهمیدم چی شد .خودش میگه hdr فعاله ولی بازم میتونی مجدد فعالش کنی:Dیعنی چی واقعا؟ :D

منظورت از دایره HDR چیه؟
اگه hdr+ mode روشن کردی بهتره برای محتوای HDR خاموشش کنی چون یه شبیه سازی HDR هست

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
منظورت از دایره HDR چیه؟
اگه hdr+ mode روشن کردی بهتره برای محتوای HDR خاموشش کنی چون یه شبیه سازی HDR هست
اهان پس اینه .نه روشنش نکردم.هی میگه خدا تلویزیون میگه hdr روشنه از اونور گیم هم میگه روشنه پس دیگه این چی میگه.پس نگو مثبت hdr بوده.مرسی

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
درود
بنده Ps4 اسليم دارم. دستگاه رو ميخواستم ريست كنم، بجاي نگه داشتن دكمه ي پاور به اشتباه دكمه ي ايجكت رو نگه داشتم و دستگاه چند بار بوق زد و صداي نوار ديسك خوان از داخل دستگاه اومد.
اتفاق خاصي نيافتاده احيانا؟

ممنون ميشم جواب بديد.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
درود
بنده Ps4 اسليم دارم. دستگاه رو ميخواستم ريست كنم، بجاي نگه داشتن دكمه ي پاور به اشتباه دكمه ي ايجكت رو نگه داشتم و دستگاه چند بار بوق زد و صداي نوار ديسك خوان از داخل دستگاه اومد.
اتفاق خاصي نيافتاده احيانا؟

ممنون ميشم جواب بديد.

سلام. نه داداش چیزی نشده. منم اولا از این کارا میکردم مشکلی برام پیش نیومده. تازه بعد 4 یا 5 ماه فهمیدم دکمه وسط دسته رو هم بزنی دستگاه روشن میشه و موقع خاموش هم که از تو ستینگ دستگاه خاموشش میکنم. کلا از همون موقع دست به این دکمه ها نزدم دیگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر