مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
این کابل دسته خراب شده، دیگه دسته شارژ نمیشه
70br_41xjks2ei6l.jpg

جایی میشه تهیه کرد یه باید بیخیال دسته بشم؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
سلام دوستان من یه دسته دارم هر از گاهی موقع راه رفتن میره سمت چپ بعضی وقتا کم میچرخه بعضی وقتا زیاد این اواخر زیاد این طوری میشه با دسته دیگه هم امتحان کردم درست بود چه کار کنم ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
سلام دوستان من یه دسته دارم هر از گاهی موقع راه رفتن میره سمت چپ بعضی وقتا کم میچرخه بعضی وقتا زیاد این اواخر زیاد این طوری میشه با دسته دیگه هم امتحان کردم درست بود چه کار کنم ؟
سلام.خب میگی با دسته دیگه امتحان کردی و درست بود پس مشخصه دیگه جوابت :D باید ببری شوکر سمت چپت رو تعمیر کنی همین:D

gamer_taji

کاربر سایت
Jul 22, 2018
9
سلام دوستان ps4 من هنگام بازی خاموش میشه میخواستم بپرسم مشکلش چیع؟ به خاطر اینه که ۲۹ تا بازی ریختم یا اینکه خود بازی فیفا ۱۸ مشکل داره

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
سلام دوستان ps4 من هنگام بازی خاموش میشه میخواستم بپرسم مشکلش چیع؟ به خاطر اینه که ۲۹ تا بازی ریختم یا اینکه خود بازی فیفا ۱۸ مشکل داره
کنسولت رو هک کردی؟؟؟ تمام کنسول های هکی این مشکل رو گزارش کردن و راه حلی هم نداره جز اینکه بیخیال هک شی.

• Like
Reactions: saeed_sg

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام
کنسولی که هک شده باشه چه مشکلاتی واسش بوجود میاد ؟ به نت هم میشه وصل شد؟؟؟
خیلی دقیق میخوای در جریان قرار بگیری اینجارو دنبال کن : آخرین اخبار هک PS4 و سوالات در اینجا : آموزش هک PS4 Jailbreak
ایراد کلی که میشه بهش گرفت اینه که بعضی اوقات خاموش میشه. البته نه همیشه ولی پیش میاد.
نسخه فعلی که میتونی باهاش به شبکه پلی استیشن وصل شی 5.55 هست ، ولی نسخه 5.05 (قبلی) هک شده ، بنابراین با نسخه قبلی نمیذاره به شبکه وصل شی و میگه آپدیت کن و فایل آپدیت هم خودش دانلود میکنه سریع.

• Like
Reactions: ps34

hoocan

کاربر سایت
Jul 27, 2018
2
با سلام
یه مشکل دارم در موقع بازی کردن در اغلب بازی ها بدون اینکه دکمه شلیک کردن رو بزنم اسلحه در میاره رو شلیک می کنه یا دکمه دویدن می زنم شلیک یا ضربه می زنه مشکل از چیه دسته رو تازه بردم تعمیر
با عرض پوزش قیل از تعمیر هم همین مشکل رو داشت

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
با سلام
یه مشکل دارم در موقع بازی کردن در اغلب بازی ها بدون اینکه دکمه شلیک کردن رو بزنم اسلحه در میاره رو شلیک می کنه یا دکمه دویدن می زنم شلیک یا ضربه می زنه مشکل از چیه دسته رو تازه بردم تعمیر
همین که میفرمایید دسته‌ رو تازه بردید تعمیر یعنی اینکه به هر دلیلی بردید تعمیر اون تعمیرکار نابلد بوده و زده کل سیستم فرماندهی مرکزی دسته رو داغون کرده و دیگه دسته نمیتونه کد دستوری بازی رو درست تشخیص بده.اگر میتونی برو پیش خودش بهش بگو خراب ترش کردی.به نظرمم یه دسته جدید بخر که دیگه اذیت هم نشی

hoocan

کاربر سایت
Jul 27, 2018
2
ببخشید آقا مهدی من نگفته بودم که قبل از تعمیر هم همین مشکل رو داشت به همین خاطر بردم تعمیر اما اونجا تست کرد گفت سالم حالا ممکن دستگاه خراب شده باشه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,295
نام
مهدی
ببخشید آقا مهدی من نگفته بودم که قبل از تعمیر هم همین مشکل رو داشت به همین خاطر بردم تعمیر اما اونجا تست کرد گفت سالم حالا ممکن دستگاه خراب شده باشه
والا اصلا دسته ربطی نداره به کنسول که بگیم دستگاه خرابه.هر جور شده یه دسته گیر بیار بزنش رو کنسول ببینیم جریانش چطوره

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام دوستان
سه روز پیش که ps4 داشت روشن میشد شانس گند ما برق رفت
بعد وقتی ps4 رو روشن کردم و داشت هارد رو چک میکرد سر 23 درصد گیر کرد و نوشت cannot start ps4 و دسته را وصل کنید
وقتی دسته رو وصل کردم گفت باید بری فایل ریکاوری ورژن 5.05 یا بالاتر رو نصب کنی... یعنی همون فرمت ps4 و ورژن سیستم..
من هم گزینه نه رو زدم بعد ps4 خاموش شد و از برق کشیدم بیرون و دو دقیقه بعد زدم تو برق اینبار که هارد رو چک میکرد کامل چک کرد و به 100 درصد رسید و ps4 عادی اومد بالا و از ارور خبری نبود الان هم سه روزه بازی میکنم مشکلی نداره
سوال من اینجاست که این ارور به این بزرگی در حدی که میگه باید ps4 رو فرمت کنی و همه تو اینترنت ازش مینالن
برای من با یه خاموش کردن و از برق کشیدن ps4 حل شد
برای همین نگرانی تو من به وجود اومده که با اینکه ps4 اومده بالا ولی شاید مشکل داشته باشه یا در اینده مشکلی واسش پیش بیاد
تو فکر اینم که ps4 رو فرمت کنم با اپدیت
ولی بعد با خودم میگم وقتی درست کار میکنه مگه مرض دارم فرمتش کنم ...
اینم بگم دیروز هم حین بازی برق رفت ولی بعد چک کردن هارد اومد بالا سیستم بدون هیچ مشکلی..
نظر شما چیه الان به نظرتون محض احتیاط فرمت بزنم دستگاه رو یا دارم الکی خودمو نگران میکنم و کنسولم مشکلی نداره ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر