مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
سلام ببخشید بین اسلیم و پرو کدوم رو بگیرم که خرابی های کمتری داشته باشه
هیچکدوم مدل خرابی به صورت تخصصی ندارن.اما اگر به این چند هفته ی اخیر دقت کنیی میبینی کاربرهایی که چه معمولی داشتن چه پرو مشکل هارد براشون پیش اومده به دلیل نوسانات برق و مجبور شدن فرمت کنن و همه دیتا و سیوهاشون پاک شه ! اینکه شما درحال بازی کردن برق های خونتون بره تقصیرتون نیست و ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و هاردش مشکل دار شه.پس برای ریسک کمتر یه محافظ خوب هم تهیه کنید و همچنین تحت هیچ شرایطی وقتی کنسول روشنه دوشاخه برق رو از پریز نکشید .

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من پرو خریدم موقع خاموش شدن یه صدای دبل مانند قطع اتصال هارد میده در صورتی که این صدا روی فت و اسلیم تک صدا بود آیا این طبیعی هست ویا سری های جدید پرو پاورشون برای خاموش شدن متد دیگه ای دارن؟؟

• Like
Reactions: ps34

Breaking Bad

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
نام
عرفان
با سلام خدمت دوستان
من کنترلر پلی 4 رو روی پلی 3 ست کردم و بازی کردم بعدش به پلی 4 زدم متاسفانه دکمه های جهت کار نمیکنه ، شوک ها و ضربدر و بقیه بدون مشکل هستند و فقط جهات کار نمیکنند
کنترلر رو ریست کردم اما فایده نداشت
اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم بگه

Mrb792

کاربر سایت
Jun 24, 2018
12
سلام دوستان من دو سه ماهه یه پی اس فور گرفتم که تازگی ها هنگ می کنه و هر از گاهی بازی پشت هم باگ نشون میده خیلی نگران چون هرچی پول داشتم دادم دستگاه خواهشا راهنماییم کنید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان من دو سه ماهه یه پی اس فور گرفتم که تازگی ها هنگ می کنه و هر از گاهی بازی پشت هم باگ نشون میده خیلی نگران چون هرچی پول داشتم دادم دستگاه خواهشا راهنماییم کنید

کنسول و اپدیت کن
بازی هم اپدیت کن اوکی میشه.

• Like
Reactions: Rezatt8

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
با سلام خدمت دوستان
من کنترلر پلی 4 رو روی پلی 3 ست کردم و بازی کردم بعدش به پلی 4 زدم متاسفانه دکمه های جهت کار نمیکنه ، شوک ها و ضربدر و بقیه بدون مشکل هستند و فقط جهات کار نمیکنند
کنترلر رو ریست کردم اما فایده نداشت
اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم بگه

منم همین کار رو کردم و بعد از یه مدت R2 خودش میزنه متاسفانه.
اخرش با بدبختی دسته PS3 پیدا کردم.

ببر تعمیر دسته رو دیگم نزن به PS3

Mrb792

کاربر سایت
Jun 24, 2018
12
عکس برات فرستادم نه فقط چند تا بازی هکی زدم بهش که از اون وقت به اینترنت وصل نشدم هنگ کردن رو تو بازیهای دیسکی بهش برخوردم اما تو بازی هایی که تو هاردمه زیاد باگ نشون میده و اینکه زمانی که بازی ها رو زدن اپدیتش کردن برام از یکی پرسیدم گفت به هلطر نوسانات برقه نمی دونم درسته یا نه

Mrb792

کاربر سایت
Jun 24, 2018
12
و یه مشکلم دوبار بهش برخوردم که دستگاه رو با دسته روشن کردم دستگاه روشن شد اما دسته رو نمیشناخت و می گفت دسته رو روشن کن در حالی که دسته روشن بود و باطری داشت

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
و یه مشکلم دوبار بهش برخوردم که دستگاه رو با دسته روشن کردم دستگاه روشن شد اما دسته رو نمیشناخت و می گفت دسته رو روشن کن در حالی که دسته روشن بود و باطری داشت
مدل کنسولت که اخرین سری تولیدی هست و بهترینشم هست.توی 25 دقیقه سرچی که برات کردم گزارش خرابی نداشته.مطمنا خودت خواسته یا ناخواسته یه کاری کردی معیوب شه یا اینکه هیچ ایرادی نداره فقط حساس شدی رفتی توی نخش.
ببین قید این بازی های هکی رو بزن.اکانت رو کلا از کنسول پاک کن بعد کنسولت رو به آخرین فریمور آپدیت کن.باگ بازی ها هم مطمن باش از خودشونن اونجور نیست مشکل داشته باشن.انشاالله مشکلت نرم افزاریه و حل میشه

Mrb792

کاربر سایت
Jun 24, 2018
12
مدل کنسولت که اخرین سری تولیدی هست و بهترینشم هست.توی 25 دقیقه سرچی که برات کردم گزارش خرابی نداشته.مطمنا خودت خواسته یا ناخواسته یه کاری کردی معیوب شه یا اینکه هیچ ایرادی نداره فقط حساس شدی رفتی توی نخش.
ببین قید این بازی های هکی رو بزن.اکانت رو کلا از کنسول پاک کن بعد کنسولت رو به آخرین فریمور آپدیت کن.باگ بازی ها هم مطمن باش از خودشونن اونجور نیست مشکل داشته باشن.انشاالله مشکلت نرم افزاریه و حل میشه
دمت گرم داداش لطف کردی امیدوارم اینطوری که میگی باشه چون یک ماهه از چشمم افتاده و از ترس اینکه کلا خراب بشه بازی نمی کنم فکر کنم حساس شدم چون هرچی پول داشتم گذاشتم رو این
امروز بازی کردنی بازی وسط بازی هی گیر می کرد رفتم محافظ برق یخچال رو در اوردم زدم به این از اونورم پنکه داره یکسره بهش میزنه از اون وقته مشکلی ندیدم امیدوارم بعد اینم نبینم بازم دمت گرم داداش لطف کردی

Mrb792

کاربر سایت
Jun 24, 2018
12
خواهش میکنم قابلی نداشت.فقط منظورت از پنکه روش کار میکنه از وسواسی گذاشتی بهش یا ارور HOT بودن کنسول رو گرفتی؟؟؟ اگر ارور داغ بودن گرفتی بگو چون قطعا فن معیوب شده.در مورد محافظم یه محافظ صوتی تصویری خوب براش بگیر که جریان رو ثابت نگه داره مخصوص خودش اخه محافظ یخچال کلا پروسه داخلی ساختش یه جور دیگست و بدرد صوتی تصویری نمیخوره هنگام نوسانات !
تا حالا هیچ اروری از دستگاه بهم داده نشده فقط هنگ کردن کامل که هیچ اروری نداد و هیچ چیز کار نمی کرد و این هنگ ۳ بار اتفاق افتاده برام از اون وقت ترسیدم و پنکه گذاشتم برلش

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
تا حالا هیچ اروری از دستگاه بهم داده نشده فقط هنگ کردن کامل که هیچ اروری نداد و هیچ چیز کار نمی کرد و این هنگ ۳ بار اتفاق افتاده برام از اون وقت ترسیدم و پنکه گذاشتم برلش
خب پس ok هست.همون کاری که گفتم رو انجام بده.بازی ها رو پاک کن.اکانت هکی رو حذف کن . اکانت اصلی خودت رو فقط بزار روش باشه.کنسول رو به اخرین فریمور اپدیت کن بعد با بازی های دیسکی یا دیجیتالی قانونی بازی کن لذتش رو ببر.کلا ذهنتم از مسال اینکه کنسول ایرادی داره دربیار چون انشالله مشکل نرم افزاریه و با اپدیت حل میشه و اینو بدون این سخت افزارها عمر 10 تا 15 ساله دارن.یه محافظ صوتی تصویری درست درمونم براش بخر.
موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر