مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

RohFa

کاربر سایت
Jun 11, 2017
261
سلام
کسی میدونه ریخته شدن اب زیر کنسول چه مشکلی ممکنه براش پیش بیاره ؟ واسم پیش اومد دیسک داد بیرون بعدش دستگاه رو خاموش کردم و قسمت خیس پاک کردم الان داره کار میکنه بنظرتون مشکل احتمالی براش پیش میاد ؟ همین که کار میکنه یعنی سالمه ؟

javad00178

کاربر سایت
Jan 29, 2018
14
سلام
خسته نباشيد خواهش ميكنم كمكم كنيد شبا خواب ندارم:sob::sob:من ps4 رو يه سال پيش خريدم ريجن ٣ خيليم عالي بود بعد از مدتي متوجه شدم بازي هام تيك ميزنه به خصوص در بخش فيلم هاي بازي ها و احساس ميكنم بي كيفيت شده دستگاهم ريست هم كردم رديف نشد مشكل از چيه تو رو خدا بگيد؟
و سوال ديگرم اينه كه اگر cpu ps4 خراب شده باشه قابل تعويضه و چقدر هزينه داره تو رو خدا اگه ميدونيد بگيد:sob:
سلام
اولن عزيزم اگر سيپيو خراب بشه دستگاه بالا نمياد يا كار نميكنه بالاخره قلب اون سيستم سيپيوشه . منظور از تيك زدنو نميفهمم اگر توي تمام بازي اينجوريه خب لابد مشكل داره ولي اگر بعضي جاها باشه شايد به خاطر افت فريم كه كلا طبيعيه . جا هايي كه بازي سنگين ميشه تيك ميزنه كه اون طبيعيه . منم وقتي از بازي فيلم ميگيرم و ميخوام نگاهش كنم سالمه ولي وقتي يكمي جلو ميزنم فيلم شروع به تيك زدن ميكنه . درباره كيفيتم بهت بگم هيچ ربطي به سخت افزار نداره به نرم افزار ربط داره .كارت گرافيك فرق داره خراب بشه دستگاتم بالا نمياد . شايد تنظيماتت درست نيست يا تنظيمات تلوزيونتون ريخته بهم .برو توي قسمت sound and screen و توي قسمت resolution بزار روي 1080p و قسمت RGB رو بزار روي Full و اگر تلويزيونتىن اچ دي ار ساپورت ميكنه بزار روي Automatic .

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
دوستان شب عیدی کمک کنید کنسول بالا نمیاد عکس ارور هم اپلود میکنم
شما فریمور رو دانلود کنین تست کنین اگر نشد کنسول رو توی safe mode بیار بالا هارد رو فرمت کن میاد بالا ولی بدیش اینه کل اطلاعاتت اعم از بازی دیجیتالی و سیو اینا پاک میشه
من دو مورد از مشتریام این مشکل رو داشتن اینطوری فقط حل شد

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان يه سوالى برام پيش اومده من هر دو کنسول فت و اسليم رو دارم در مورد درايو بلورى به چيزى برخوردم که نميدونم نرماله يا ايراده وقتى کنسول فت شروع ميکنه به خوندن ديسک اول صداى بلندى داره بعد قطع ميشه و يه صداى موتور مانند کمى ميده تا يه صدايي مياد و اون صداى موتور مانند قطع ميشه در منوی اصلی وقتی کنسول آپدیت رو چک میکنه و درایو شروع به کار میکنه این صدای موتور مانند یه خرده بیشتره در صورتى در کنسول اسليم خودم اين صداى موتور مانند تا قطع فعاليت درايو نيست! براى اون صداى موتور که بعد مدتى هم قطع ميشه به تعمير کار مراجعه کنم يا نرماله ؟؟ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان يه سوالى برام پيش اومده من هر دو کنسول فت و اسليم رو دارم در مورد درايو بلورى به چيزى برخوردم که نميدونم نرماله يا ايراده وقتى کنسول فت شروع ميکنه به خوندن ديسک اول صداى بلندى داره بعد قطع ميشه و يه صداى موتور مانند کمى ميده تا يه صدايي مياد و اون صداى موتور مانند قطع ميشه در منوی اصلی وقتی کنسول آپدیت رو چک میکنه و درایو شروع به کار میکنه این صدای موتور مانند یه خرده بیشتره در صورتى در کنسول اسليم خودم اين صداى موتور مانند تا قطع فعاليت درايو نيست! براى اون صداى موتور که بعد مدتى هم قطع ميشه به تعمير کار مراجعه کنم يا نرماله ؟؟ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

فت ها کلن صدا و داغی بیشتری دارن به نسبت اسلیم.
ولی صدای موتور اگه منظورت همون دور فن باشه که طبیعی هست.

• Like
Reactions: rezab

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
دوستان شب عیدی کمک کنید کنسول بالا نمیاد عکس ارور هم اپلود میکنم
منم امروز دقیقا این مشکل برام پیش اومده و هم با یو اس بی و هم اینترنت دوباره آپدیت شد (از طریق safe mode) و فایده نداشت ,
کسی راه حلی ندارد به جز ریست فکتوری که همه بازیهای میپره

• Like
Reactions: rostam2142

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
منم امروز دقیقا این مشکل برام پیش اومده و هم با یو اس بی و هم اینترنت دوباره آپدیت شد (از طریق safe mode) و فایده نداشت ,
کسی راه حلی ندارد به جز ریست فکتوری که همه بازیهای میپره
اره درست نشد

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

• Like
Reactions: rainman_8506

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
اره درست نشد

تو انجمن سونی خواندم که باید فریم ور کامل که ۹۰۰ مگابایت هست دانلود کنی و با فلاش آپدیت بزنی ولی همه زندگیت پاک میشه ولی چاره ای نیست ، الان زدم درست شد اما همه بازیهای پاک شد ، خلاصه مطلب بدبخت شدم

• Like
Reactions: rostam2142

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
تو انجمن سونی خواندم که باید فریم ور کامل که ۹۰۰ مگابایت هست دانلود کنی و با فلاش آپدیت بزنی ولی همه زندگیت پاک میشه ولی چاره ای نیست ، الان زدم درست شد اما همه بازیهای پاک شد ، خلاصه مطلب بدبخت شدم
لینک میدی

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
الکیه من این راه ها رو رفتم جواب نمیده با فریمور اصلی بالا نیاد باید فرمت کنین

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
لینک میدی

http://dus01.ps4.update.playstation...2a602174f6b1d8ef599640cd276924a/PS4UPDATE.PUP
This procedure is for initializing your PS4™ system and performing a new installation of the system software, such as for when you replace the hard disk drive.

• Be careful when using an update file for reinstallation. All users and all data will be deleted.
The following things are needed to perform the update:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر