مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ggttaa

کاربر سایت
Jan 29, 2018
3
دوستان ببخشید یه سوال این افت فریم تو gta vو فیفا۱۷ عادیه مثلا تو gta v تو جاهای شلوغ وقتی رانندگی میکنی بازی انگار صحنه آهسته میشه واسه شمام این جوری میشه یا غیر عادیه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
دوستان ببخشید یه سوال این افت فریم تو gta vو فیفا۱۷ عادیه مثلا تو gta v تو جاهای شلوغ وقتی رانندگی میکنی بازی انگار صحنه آهسته میشه واسه شمام این جوری میشه یا غیر عادیه؟
gta v رو روی پی سی بازی کردم ولی بطور کلی افت فریم عادیه
اگرم بازیتون آپدیت نیست حتما آپدیتش کنید
تو اکثر بازیای بزرگ افت فریم هست

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان اگه کسی با این مشکل برخورده یا راه حلش رو میدونه به ما هم بگه سپاسگزارش میشیم:

امروز هدست گلدم همزمان! روی PS3/PS4 Po بصورت بلوتوث صدا رو منتقل نمیکنه(نه بازیها نه منو) اما روی لپ تاپ دانگل رو میزنم بدون مشکل کار میکنه.بخش bluetooth devices در PS4 Pro فقط دسته رو نشون میده و خبری از شناسایی شدن هدست گلد نیست.چند تا راه حل مثل ریست کردن دانگل هدست بوسیله پین یا این دو تا( 1 / 2) رو امتحان کردم ولی تغییری ایجاد نشد.

عجب! اومدم بگم ریستش کن دیدم خودت امتحان کردی.درست شدنشو اینجا بی زحمت اعلام بکن اگر کسی به این مشکل خورد راه ساز باشه مرسی.

• Like
Reactions: Metal Gear

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
دوستان اگه کسی با این مشکل برخورده یا راه حلش رو میدونه به ما هم بگه سپاسگزارش میشیم:

امروز هدست گلدم همزمان! روی PS3/PS4 Po بصورت بلوتوث صدا رو منتقل نمیکنه(نه بازیها نه منو) اما روی لپ تاپ دانگل رو میزنم بدون مشکل کار میکنه.بخش bluetooth devices در PS4 Pro فقط دسته رو نشون میده و خبری از شناسایی شدن هدست گلد نیست.چند تا راه حل مثل ریست کردن دانگل هدست بوسیله پین یا این دو تا( 1 / 2) رو امتحان کردم ولی تغییری ایجاد نشد.

اپ هدست و اپدیت کن شاید اوکی شه.

• Like
Reactions: Metal Gear

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان اين مشكلي كه ديسك هم سخت ميره تو كنسول و هم سخت مياد بيرون هزينه تعميرش چقدره؟ يه مدتي هست كه درايو دستگاه اين مشكلو داره. البته بازي ها بدون مشكل اجرا ميشن

چون پول اونچناني براي تعميرش ندارم.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام
یک مشکل عجیب پیدا کردم
دسته پی اس 4 روی کنسول کار نمیکنه میبرم روی یه کنسول دیگه کار میکنه!!
دسته دیگه ام میزنم به کنسول کار میکنه!!!
مشکل از کجاست؟؟

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
کسی می‌دونه این پیام واسه چیه the PS4 will be turned off in 5 minutes because of the power save setting,
دیروزم وسط بازی فقط PS4 و تلویزیون خاموش شدن اما برقا نرفته بود

Attachments

• IMG_20180204_122901.jpg
    IMG_20180204_122901.jpg
    283.4 KB · مشاهده: 21

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام
یک مشکل عجیب پیدا کردم
مشکل از کجاست؟؟

یه بار دسته رو ریست کن.
پشتش یه سوراخه با پشت سوزن بزن خاموش شه.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام
یک مشکل عجیب پیدا کردم
مشکل از کجاست؟؟
سلام ، با یک سوزن دکمه ریست که پشت دسته کنسول قرار دارد رو فشار دهید و بعد دسته رو با کابل به کنسول متصل کنید ، امتحان کنید و خبرش رو بدید .
کسی می‌دونه این پیام واسه چیه the PS4 will be turned off in 5 minutes because of the power save setting,
دیروزم وسط بازی فقط PS4 و تلویزیون خاموش شدن اما برقا نرفته بود
معنی پیام : PS4 به دلیل تنظیم قدرت ذخیره شده در 5 دقیقه ، خاموش خواهد شد . در تنظیمات و در قسمت Power Save Setting بروید و اونو خاموش کنید .

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
سلام ، با یک سوزن دکمه ریست که پشت کنسول قرار دارد رو فشار دهید و بعد دسته رو با کابل به کنسول متصل کنید ، امتحان کنید و خبرش رو بدید .
منظورتون پشت دسته است!!! پشت کنسول پیدا نکردم دکمه داشته باشه!!

Ps4game

کاربر سایت
Apr 19, 2017
21
سلام ، با یک سوزن دکمه ریست که پشت کنسول قرار دارد رو فشار دهید و بعد دسته رو با کابل به کنسول متصل کنید ، امتحان کنید و خبرش رو بدید .

معنی پیام : PS4 به دلیل تنظیم قدرت ذخیره شده در 5 دقیقه ، خاموش خواهد شد . در تنظیمات و در قسمت Power Save Setting بروید و اونو خاموش کنید .
خیلی ممنون از راهنمایی ولی اصلا power save setting فعال نیست ، دستگاه یه دفه خاموش میشه و خودش روشن میشه و این پیامو میده

Attachments

• IMG_20180203_123029.jpg
    IMG_20180203_123029.jpg
    212.5 KB · مشاهده: 23
  • IMG_20180203_122923.jpg
    IMG_20180203_122923.jpg
    183.9 KB · مشاهده: 22

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر